Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах

Мікрокредитування (онлайн кредити) - це послуга, яка дає можливість практично кожному громадянину України отримати в борг необхідну суму грошей. Тут не передбачено надання довідок про доходи, заставного майна або залучення поручителів. Отже, позички - це можливість швидко і без особливих проблем відновити своє фінансове благополуччя. Скористатися онлайн сервісом можна по всій території України, де є вільний доступ в Інтернет. При першому зверненні позичальник може отримати кредит на суму до 4000 грн. Якщо виплата проводиться своєчасно, далі кредитний ліміт в позички збільшується. Максимальна сума позики становить 15 000 грн.
Позичка – можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
1
(1 гол-в)
1,75 % Ставка
250-4000 Макс. сумма
5-65 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 4000-15000
% ставка на повторный - 1,75 %
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН
Возраст заемщика - 18+
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Хто може стати клієнтом МФО позички?

 • Вік позичальника 20 – 70 років.
 • Наявність активної іменної карти будь-якого банку, що діє на території України.
 • Скорочений пакет документів. Оформити онлайн кредит можна при наявності паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 • Безперебійний доступ до мережі Інтернет.

Як оформити кредит в позички?

Всі умови і рекомендації розміщені на офіційному сайті мікрофінансової компанії Позичка. Для того, щоб стати клієнтом сервісу, спочатку необхідно пройти простий процес реєстрації. Крім цього, до подачі заявки ви можете скористатися кредитним калькулятором, щоб розрахувати відсоток, який доведеться переплатити і термін повернення кредитних коштів.

Важливо розуміти, що при оформленні заявки необхідно вказувати виключно правдиві дані. Якщо будуть виявлені які-небудь неточності або помилки, в наданні кредиту буде відмовлено.

Після того, як заявка оформлена, залишається чекати відповіді сервісу. Як правило, це займає кілька хвилин і проводиться виключно в автоматичному режимі.

Якщо наданий позитивний результат, варто в особистому кабінеті «прив’язати» свою банківську карту. Тут необхідно врахувати те, що рахунок повинен належати виключно позичальнику. Якщо карта є власністю іншої людини або термін її придатності закінчився, кошти не будуть перераховані.

Отримати кредит в МФО позички можна, як в онлайн режимі, так і в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Переваги онлайн-кредитування в позички

 • При оформленні кредиту, надається можливість вибору способу отримання грошей (на карту або готівкою).
 • Мінімальні терміни розгляду заявки. У більшості випадків даний термін складає 5 хвилин.
 • Незначні вимоги до клієнтів сервісу. Взяти кредит можуть безробітні, пенсіонери, студенти та особи, кредитна історія яких не відрізняється особливою чистотою.
 • Кредитування за допомогою сервісу позички не передбачає наявність будь-яких прихованих комісій та інших непрозорих умов.
 • Якщо є можливість, ви можете погасити кредит до зазначеного терміну. При цьому, не будуть пред’являтися штрафи або додаткові комісії.
 • У разі тимчасових фінансових труднощів, позичальник може скористатися можливістю пролонгації кредиту. При цьому, «тіло» може не оплачуватися, але відсоток потрібно буде вносити в зазначеному обсязі.
 • Гарантований захист особистих даних клієнтів МФО позички.
 • Постійні клієнти компанії позички мають можливість скористатися програмами лояльності. Кредитна організація позички періодично проводить акції, які дають можливість значно заощадити.
 • Можливість вибору способу погашення кредиту.

З чим може бути пов’язана відмова в отриманні кредиту в позички?

Складнощі з отриманням позики можуть виникати через те, що позичальник вніс недостовірні дані. До відправлення заявки, ретельно перевірте всю що вказується інформацію. У кредиті буде відмовлено, якщо клієнт сервісу не надав скан копії паспорта або податкового коду. Крім цього, відмова надається особам, вік яких менше 20 років. МФО позички залишає за собою право не повідомляти позичальника про причини відмови. Зазначені вище причини є найчастішими. Отже, якщо ви отримали негативну відповідь, варто врахувати дані рекомендації.

Несвоєчасна оплата кредиту в позички

Після підписання договору, клієнт має певні зобов’язання перед мікрофінансової компанією позички. Тут важливо розуміти, що у разі непогашення боргу, до вас можуть застосовуватися деякі санкції. Якщо обставини склалися так, що в зазначений термін позичальник не може погасити борг, варто звернутися в службу підтримки з проханням надати пролонгацію кредиту. У такому випадку, ви не зіпсуєте свою кредитну історію і зможете отримати деяку відстрочку. Ми робимо все для зручності людей, які нам довіряють, і це підтверджують численні відгуки постійних клієнтів сервісу позички.

Позичка – можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!
Кредит Каса
400-10000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
Перейти Обзор
Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!
Кредит Каса
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор