Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Якщо виникає якась непроста життєва ситуація або просто потрібно «дотягнути» до зарплати, не потрібно звертатися в банки, надавати купу непотрібних довідок або залучати поручителів. Найпростіший і вірний спосіб - звернутися за допомогою в мікрофінансову компанію Ikapusta. Тут кредити надаються на найвигідніших умовах, а необхідну суму грошей можна отримати онлайн перекладом на карту будь-якого банку України.
Оценить
0,01% Ставка
500-5000 Макс. сумма
5-30 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-10000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Час роботи: з 9:00 до 18:00 без перерв і вихідних
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Немає
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Капуста в кишені – це онлайн сервіс швидкого кредитування, який дозволяє швидко і без проблем відновити фінансовий добробут клієнтів. Щоб отримати гроші в борг, немає необхідності підтверджувати чистоту вашої кредитної історії. Все, що потрібно від потенційного клієнта – це відсутність непогашених кредитів на момент оформлення заявки.

Онлайн кредити в Ikapusta видаються особам, які досягли 18 річного віку. Крім цього, тут отримати в борг певну суму грошей без проблем можуть, як студенти, так і пенсіонери. Якщо при оформленні заявки виникнуть будь-які проблеми, завжди можна звернутися за допомогою до цілодобової служби підтримки. Фахівці нададуть всю необхідну інформацію, що також важливо.

Переваги отримання онлайн кредитів в Ikapusta

 • Немає необхідності годинами чекати відповіді в банку. Щоб стати клієнтом МФО, достатньо заповнити заявку на сайті кредитної компанії, а також надати мінімальний пакет необхідних документів. Як правило, процедура оформлення кредиту в Капуста в кишені займає не більше п’яти хвилин.
 • Швидке оформлення кредиту. Всі заявки розглядаються в автоматичному режимі. Якщо ви звернулися в мікрофінансову організацію Ikapusta вперше, на прийняття рішення знадобиться близько 15 хвилин. У разі повторного звернення, клієнту буде надано можливість отримати грошові кошти через дві хвилини.
 • Мінімальні вимоги. Щоб стати клієнтом МФО Капуста у Кішенi, немає необхідності залучати платоспроможних поручителів або надавати довідки про доходи. Кредит онлайн видається тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Кредит в Ikapusta можна оформити на суму до 5 000 грн. Термін кредитування становить до 30 днів. При необхідності даний період можна продовжити. Протягом пільгового періоду вам потрібно буде оплачувати тільки відсоток, не зачіпаючи «тіло» кредиту.
 • Гроші зараховуються на карту без зволікань. Після простої процедури перевірки особистих даних, гроші моментально будуть зараховані на рахунок зазначеної карти. Якщо ви хочете отримати позику готівкою, зробити це можна у відділенні компанії Капуста в кишені.
 • Доступність. Все, що потрібно для отримання кредиту в Ikapusta – це доступ в інтернет і мінімальний пакет документів. Крім цього, позики без проблем видаються особам від 18 до 70 років. Це говорить про те, що стати клієнтами сервісу можуть навіть пенсіонери і студенти та інші представники різних соціальних груп.
 • Бонусні програми для постійних клієнтів МФО Ikapusta. Якщо ви періодично звертаєтеся в МФО з метою отримання онлайн кредиту, вам автоматично буде присвоєно статус постійного клієнта компанії. Це говорить про те, що ви зможете користуватися спеціальними пропозиціями і акціями.
 • Можливість пролонгації кредиту. Дуже часто виникають ситуації, коли клієнт не може вчасно розрахуватися з МФО Ikapusta. В такому випадку, вам надається можливість певний період виплачувати тільки відсоток. Це дуже зручно, так як вам не будуть нараховуватися додаткові пені, а «тіло» кредиту залишиться незмінним.
 • 100% захист особистих даних. Система безпеки сервісу Капуста в кишені налаштована таким чином, що ваша інформація ні в якому разі не потрапить до рук шахраїв. Ми намагаємося максимально захистити дані своїх клієнтів, так як репутація онлайн компанії Ikapusta насамперед.
 • Онлайн кредити в Ikapusta видаються позичальникам з будь-якої кредитної історії. Наш сервіс – це шанс відновити добре ім’я клієнта. Це говорить про те, що при своєчасній виплаті поточного онлайн кредиту, вам не буде відмовлено в наступних позиках. Також, завдяки нам, ви зможете значно підправити вашу кредитну історію.

Отримати гроші в борг у МФО Ikapusta можна на багато простіше і швидше, ніж у банку. Це обумовлено тим, що тут не потрібно збирати велику кількість документів, а також залучати платоспроможних поручителів. Гроші надходять на активний банківський рахунок протягом декількох хвилин. Капуста в кишені – це реальний шанс в найкоротші терміни відновити фінансовий добробут.

Умови кредитування в Ikapusta

Щоб отримати необхідний позику в Ikapusta до 5 000 грн., Не потрібно вносити заставу. Крім цього, сервіс доступний 24 години на добу без вихідних і святкових днів. Це говорить про те, що стати клієнтом МФО можна в будь-який час дня і ночі.

Для оформлення онлайн кредиту, варто попередньо заповнити заявку на сайті Ikapusta і розрахувати відсоток за допомогою кредитного калькулятора. Цей розрахунок дозволить знати точно суму переплати і терміни кредитування ще до підписання Договору.

Дуже важливо вказувати лише правдиву інформацію. Система Ikapusta виробляє обов’язкову перевірку, і при установці певних невідповідностей дійсності, в отриманні онлайн позики може бути відмовлено.

Що стосується погашення мікрокредиту, зробити це можна наступними можливими способами:

 • За допомогою особистого кабінету на сайті мікрофінансової організації. Це дуже зручно, так як тут повністю відсутні додаткові відсотки.
 • У касі будь-якого банку України.
 • Через термінал самообслуговування.

У двох останніх випадках можуть стягуватися додаткові комісії, передбачені фінансовими організаціями. Оплата через особистий кабінет є найвигіднішим способом погашення боргу.

Крім цього, користуючись сайтом, ви зможете користуватися іншими опціями і відстежувати статус виконання заявки.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
600 - 10 000грн под 2%
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
Перейти Обзор
Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
Перейти Обзор