Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наші враження

«На своєму досвіді наша команда переконалася в тому, що за допомогою кредитного сервісу MoneyBoom можна оформити і отримати кредит на картку в найкоротші терміни. А за допомогою програми лояльності «онлайн друзі», Ви отримуєте бонусні бали, які обмінюються на гривні. Але, варто відзначити той факт, що Ви не зможете оформити кредит у відділенні MoneyBoom, заявки оформляються виключно на сайті «moneyboom.ua». До того ж, умовами кредитування передбачено обов'язкову наявність реєстрації місця проживання».

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Переваги:

 1. Кредити видаються в найкоротші терміни під невисокий відсоток, всього 1,75%.
 2. Діє програма лояльності для клієнтів MoneyBoom.
 3. Можливо погасити кредит достроково, сплативши лише відсотки за час фактичного користування кредитом.
 4. Можливо продовжити термін користування кредитом на 30 днів.
 5. Діє система захисту ваших персональних даних.
 6. Без довідок про доходи та поручителів.
 7. Ви отримуєте на руки кредитний договір.

Недоліки:

 1. У вас повинно бути місце реєстрації (прописка).
 2. Нараховується пеня в разі невиконання зобов’язань в строк в розмірі 1,75%.

Що представляє собою Moneyboom

Moneyboom – це кредитний сервіс, за допомогою якого громадяни України можуть отримати кредит, заповнивши онлайн заявку на сайті «moneyboom.ua». Кредити видаються в розмірі від 250 до 2000 гривень для нових клієнтів, при повторному зверненні максимальна сума можливого кредиту зростає до 4000 гривень, при оформленні третього кредиту – до 6000 гривень, при оформленні четвертого – до 7000 гривень. Термін кредитування від 5 до 30 днів, при щоденній процентній ставці 1,75%. Тож якщо вам потрібен кредит в сумі 1500 гривень на 15 днів, то сума до повернення з урахуванням відсотків складе 1893,8 гривень. Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете безпосередньо звернутися до представників компанії по телефону 044-490-99-90. Ви також можете замовити безкоштовний дзвінок на сайті «moneyboom.ua», і представники компанії зв’яжуться з вами.

Для того, щоб отримати кредит за допомогою кредитного сервісу Moneyboom, ви повинні:

 1. Бути громадянином України віком від 20 років.
 2. Надати паспорт та ідентифікаційний номер (ІПН).
 3. Вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 4. Вказати номер вашого банківського рахунку.
 5. Пройти кроки на сайті «moneyboom.ua».

Які можуть бути наслідки невиконання зобовязань у термін?

У разі прострочення, тобто неповернення кредиту в строк, крім щоденних відсотків, Ви повинні будете заплатити штрафні санкції у вигляді пені в розмірі 1,75% в день. Крім того, компанія має право передати іншим особам за договором право вимоги вашої заборгованості і повідомити про вашу простроченні в БКЮ, що вплине на рішення про видачу вам кредитом усіма фінансовими організаціями. Не забувайте, що компанія може також звернутися до суду, для стягнення з вас в примусовому порядку заборгованості по кредиту. Тому, ми радимо Вам скористатися послугою пролонгації, і продовжити термін користування кредитом. Послугу можна активувати в особистому кабінеті, заплативши комісію в розмірі 150 гривень та відсотки за час фактичного користування кредитом.

Що означає програма лояльності для клієнтів Moneyboom?

В рамках програми лояльності клієнти MoneyBoom ​​отримують автоматично ряд спеціальних пропозицій. Так, по-перше, ставши клієнтом компанії, Ви отримуєте право на збільшення суми кредитного ліміту при наступних зверненнях в MoneyBoom, сума кредитного ліміту досягає 7000 гривень. По-друге, у вас є можливо отримати промокод на знижку в якості акційної пропозиції. Цей промокод дає можливість заощадити кошти при оформленні кредиту. По-третє, діє програма «онлайн друзі», яка дає Вам можливість отримувати бонуси, які можна обміняти на гроші, за кожного нового клієнта.

Покрокова інструкція до Moneyboom

Крок №1. За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту вибираємо значення необхідної суми кредиту і виставляємо термін кредиту. З’являється значення суми, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну. Якщо Ви згодні на запропоновані умови, натисніть кнопку «згоден» і продовжите кроки. Переходь безпосередньо до заповнення заявки на кредит, вказуємо в першій анкетній формі «про кредит», інформацію про себе: ПІБ, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та вкажіть мета кредиту: лікування, ремонт, погашення кредиту, споживчі цілі, інше.

moneyboom1

На номер вашого мобільного телефону прийде смс з кодом підтвердження, введіть його в наступну форму для авторизації на сайті.

moneyboom11Крок №2. Заповнюємо анкетну форму «про себе», вказуємо паспортні дані, ІПН, сімейний стан, освіту, адреса фактичного проживання і адреса прописки. Вкажіть також наявність рухомого і нерухомого майна, ПІБ і номер мобільного телефону контактної особи.

moneyboom2

Далі заповніть анкету «про фінансовий стан», і вкажіть вид зайнятості, щомісячний дохід і наявність кредиторів.

moneyboom3

Переходимо до верифікації вашої банківської карти, для цього вкажіть необхідні реквізити вашої банківської карти, щоб підтвердити, що карта належить саме Вам.
moneyboom4

Протягом декількох хвилин на ваш номер прийде смс повідомлення про видачу вам кредиту, і грошові кошти будуть перераховані на вашу карту.

Moneyboom – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
3
(2 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Особливості планування сімейного бюджету

Особливості планування сімейного бюджету

0
Всеукраїнський форум боржників за кредитами - що це і як працює

Всеукраїнський форум боржників за кредитами - що це і як працює

0
Монетка — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

Монетка — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

1
Отзывы
Константин

Уже не в первый раз пользуюсь данной услугой MoneyBOOM, очень удобный сервис, который не первый раз выручает меня в сложной ситуации, а самое удобное, что деньги приходят быстро и без проблем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *