Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

MoneyBoom – сучасна українська мікрофінансова організація. Співпраця з цією МФО може зацікавити громадян, які планують якомога швидше оформити кредит на короткий строк. Компанія працює виключно в режимі онлайн: подати заявку, подовжити позику або розрахуватися з кредитором можна цілодобово в особистому кабінеті користувача. Не доведеться навіть виходити з дому чи офісу. Позичальнику знадобиться лише стабільний інтернет, ноутбук чи смартфон та трохи вільного часу.
Moneyboom – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
3
(2 гол-в)
1,75% Ставка
250-4000 Макс. сумма
5-65 Срок
88% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 250-4000
% ставка на повторный - 1,75%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Сервіс MoneyBoom (ТОВ «Інфінанс», свідоцтво ВК № 126) зареєстрований як фінансова установа 15 травня 2014 року. Компанія спеціалізується на мікрокредитування громадян онлайн уже шість років поспіль і за цей час видала мікрокредити десяткам тисячам українців.

Клієнтам пропонують:

 • цілодобове оформлення заявок в особистому кабінеті Манібум;
 • онлайн-кредит від MoneyBoom на банківську карту протягом декількох хвилин;
 • ліміт до 15 000 гривень.

Як отримати кредит від Манібум

Мінімум умов для клієнта – одна з найважливіших особливостей кредитів від MoneyBoom. Отримати гроші в борг у даній МФО може будь-який повнолітній громадянин України, якому терміново знадобилися фінанси, але немає бажання звертатися до банку, де часто вимагають офіційно підтвердити факт працевлаштування.

Це можуть бути студенти вишів, пенсіонери, мами в декреті та безробітні. Навіть ті, хто не може похвалитися гарною кредитною історією в інших організаціях і банках. Позичальнику знадобиться надати в режимі онлайн мінімальний пакет документів:

 • паспорт з пропискою на території України;
 • ідентифікаційний код;
 • карту Visa або MasterCard;
 • діючу адресу e-mail;
 • актуальний номер мобільного телефону.

Важливі деталі кредитування

Як і всі мікрокредітні організації, MoneyBoom видає кредити під відсотки. Щоденна ставка дорівнює 1,75%, незалежно від того, звертаєтеся ви вперше чи ні. Однак в індивідуальних випадках ставка може змінюватися в меншу сторону на розсуд кредитора. Вплинути на це може, наприклад, сума позики, позитивна кредитна історія позичальника й інші різні факти, що свідчать про сумлінність клієнта.

Розраховувати на максимальну суму кредиту можуть тільки ті позичальники, які вже зверталися до МФО та погасили попередню заборгованість. При першому зверненні максимальний транш складе не більше 4000 гривень. Кошти перераховуються виключно за безготівковим розрахунком на зазначену карту одного з українських банків.

Повторне кредитування відбувається лише за умови повернення попередньої позики (тіла кредиту та відсотків за ним) в повному обсязі. Максимальна сума, на яку можна розраховувати при наступних зверненнях – 15 000 гривень. Але в будь-якому разі термін користування кредитними коштами складає не більше 30 днів. До кінця періоду необхідно погасити борг з відсотками.

Яку суму з урахуванням відсотків доведеться повернути

Щоб зрозуміти, скільки доведеться повернути кредитору, можна скористатися онлайн-калькулятором на головній сторінці сайту МФО. Також можна скористатися даними, наведеними в таблиці.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3525
5000 5875
7000 8225
10000 11750
12000 14100
15000 17625
20000 23500

Або підрахуйте суму самостійно. Наприклад, необхідно отримати на карту 2 000 гривень, бажаний термін кредитування – 30 діб, ставка – 1,75%.

Кошти, які треба повернути = тіло кредиту + (тіло кредиту × відсоткову ставку) : 100 × кількість днів. 2000 + (2000 × 1,75) : 100 × 30 = 3050 гривень. Таку суму вам необхідно внести впродовж 30 діб з моменту оформлення позики.

MoneyBoom або інші МФО

В сегменті мікрокредитування наразі представлено понад десяток великих гравців. Розглянемо їх детальніше за трьома критеріями:

 • Мінімальна сума першої позики. За цим показником MoneyBoom поступається більшості своїх конкурентів і пропонує всього 4000 гривень. Тоді як інші МФО готові надати 10 000, 12 000 і навіть 15 000 гривень.Максимальна сумма кредиту
 • Відсоткова ставка для першої позики. Тут компанія увійшла до числа «найдорожчих» кредиторів, посівши третє місце рейтингу. Щоденний внесок за користування коштами складе 1,75%. Дорожчою буде лише співпраця з Eurogroshi і Sgroshi.Процентна ставка для нових позичальників
 • Відсоткова ставка для повторних позик. В даному випадку щоденні нарахування в MoneyBoom незмінні і становлять ті ж 1,75%. Однак бачимо, що переважна більшість МФО підвищують комісію.Процентна ставка для повторних кредитів

Для своїх нових клієнтів MoneyBoom пропонує далеко не найвигідніші умови. Однак їх послуги можуть цілком влаштувати тих, хто планує отримати невеличку суму на короткий час. До того ж не зросте ціна в MoneyBoom і на повторний займ, як у інших кредиторів. Це непоганий варіант для тих українців, які планують ще не раз звернутися в МФО.

MoneyBoom або банки

Головний недолік банків в порівнянні з мікрокредітними організаціями – це солідний пакет документів, який необхідно надати для підтвердження платоспроможності, та офіційне працевлаштування. Іноді, навіть, необхідність особистої присутності в найближчому відділенні.

У MoneyBoom, навпаки, зацікавлені якнайшвидше оформити кредит. Тому:

 • попросять надати мінімум документів;
 • обіцяють не ставити зайвих запитань;
 • ухвалять рішення в режимі онлайн;
 • впродовж декількох хвилин зарахують гроші на картку.

Програма лояльності

Для клієнтів розроблена та на постійній основі діє спеціальна партнерська програма, яка передбачає:

 • Збільшення ліміту кредиту. Перша позика – до 4000; друга – до 6000; третя – до 8000 і четверта – до 15 тисяч гривень.
 • Мотиваційна система. Залишайте позитивні відгуки про співпрацю та рекомендуйте знайомим, колегам, друзям цю компанію. За кожного клієнта, який прийшов завдяки вашій рекомендації, вам нарахують бонуси. В грошовому еквіваленті їх зарахують на персональну карту.
 • Промокод MoneyBoom. Отримати його можна, наприклад, в офіційній групі МФО в соціальній мережі фейсбук або інстаграм. Як правило, розмір знижки становить 30%, але в індивідуальних випадках може досягати 50%.
 • Розіграші подарунків. Клієнти сервісу, які стали фоловерами організації в соціальних мережах Facebook і Instagram, можуть брати участь в розіграшах цінних і корисних призів.

Як оформити онлайн-заявку

Процедура оформлення проста, а навігація сайту інтуїтивно зрозуміла, в тому числі недосвідченим користувачам. Тому пройти реєстрацію, авторизуватися і подати заявку через інтернет зможуть не тільки молоді люди, але й пенсіонери, люди поважного віку. Для початку потрібно зайти на офіційний сайт кредитора. Скористайтеся онлайн-калькулятором на головній сторінці МФО: треба визначитися з тілом і терміном кредиту, при наявності промокоду – введіть його у відповідне поле.Кредитний калькулятор MoneyBoom

Залишилося натиснути «Оформити кредит». Тепер попрацюйте із запропонованою формою. Зверніть увагу: всі поля обов’язкові для заповнення. На вказаний вами номер телефону відправлять SMS-повідомлення з даними для реєстрації.Особисті дані MoneyBoom

Реєструйтеся, уважно заповнюйте анкетні дані, обов`язково вкажіть номер банківської карти – вона згодом буде прив’язана до вашого акаунту. Також вам знадобиться завантажити фото ваших документів, паспорта (всі заповнені сторінки) та коду ІПН. Вкрай важливо, щоб надані знімки були зрозумілими.

Все заповнили? Тепер чекайте на відповідь. Рішення по заявкам нових клієнтів видають впродовж декількох хвилин. Якщо його прийняли на вашу користь – ознайомтеся з текстом електронного договору та за допомогою підтверджуючого смс підпишіть документ. Кредитні кошти надійдуть на вашу особисту карту вже найближчим часом.

Якщо в момент реєстрації виникли складнощі або додаткові питання, скористайтеся опцією «Замовити дзвінок». Фахівці MoneyBoom зв`яжуться з вами по телефону і нададуть детальну консультацію. Також звернутися із запитанням можна в чат підтримки. Цей функціонал доступний в лівому нижньому куті сайту.

Якщо подаєте заявку вдруге, достатньо виконати вхід в особистий кабінет MoneyBoom.Вхід в особистий кабінет MoneyBoom

Обирайте суму і термін кредиту. Перед цим обов’язково перевірте коректність внесених раніше даних і, при необхідності, актуалізуйте їх. Кілька хвилин – і кошти будуть зараховані на картку.

Хто може отримати відмову

У компанії не називають конкретні причини відмови. Всі заявки розглядають автоматично: враховується сукупність внесених даних та їх достовірність. Чим точніше ви заповните запропоновані поля – тим вищі ваші шанси отримати від MoneyBoom онлайн-кредит на карту вже за кілька хвилин.

Добір суми кредиту

Така послуга не передбачена, збільшити початкову суму кредиту немає можливості. Тому нову суму ви зможете отримати лише за умови повернення існуючої позики з урахуванням відсоткової ставки.

Як погасити кредит

Згідно з умовами договору, позичальник може скористатися будь-яким із запропонованих способів, щоб закрити позику:

 • Через особистий кабінет на сайті Манібум за допомогою карт Visa або MasterCard. Рекомендовано внести кошти не пізніше 18:00 останнього кредитного дня.
 • Через термінали самообслуговування (повний перелік зазначено на офіційному сайті МФО). Заключний платіж краще внести до 16:00 останнього дня кредитування.
 • Через касу банку за реквізитами. Щоб уникнути прострочення платежу, рекомендовано внести кошти до 14:00 останньої доби.

Зверніть увагу, погасити заборгованість можна раніше прописаної в договорі дати. В такому випадку ви сплатите меншу комісію – тільки за фактичні дні користування коштами компанії.

Пролонгація кредиту

Якщо ви розумієте, що не зможете вчасно погасити заборгованість, краще звернутися в MoneyBoom, щоб оформити реструктуризацію. Але подовжити позику необхідно заздалегідь. У компанії готові піти назустріч клієнтам і збільшити термін користування тілом кредиту, якщо в цьому є необхідність, на тих самих умовах. Але вам в будь-якому випадку доведеться сплатити відсотки за користування грошима, які вже отримані.

Оформити пролонгацію не складно. Просто зайдіть в ваш особистий кабінет користувача Манібум, щоб оформити відповідну заявку. Зробити це можна в будь-який зручний час: режим роботи сервісу двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень.

Штрафні санкції

Якщо ви не встигли подовжити кредит, з будь-яких причин порушили умови договору та не розрахувалися у встановлений термін – в MoneyBoom за просрочку буде нарахована пеня. Штраф становитиме 1,75% за кожен прострочений день.

Також, відповідно до угоди, якщо позичальник не виконує свої фінансові зобов’язання, кредитор може:

 • звернутися до суду для захисту своїх прав;
 • передати новому кредитору право стягувати заборгованість;
 • передавати ваші дані третім особам і організаціям для відновлення порушених прав.

Підсумки

Сервіс онлайн-кредитування MoneyBoom – альтернативне рішення для громадян, які мають намір взяти в борг невелику суму (від 4 000 до 15 000 гривень) на термін до одного місяця. Безсумнівним плюсом кредитування в МФО є швидкість прийняття рішення. Вам не знадобиться оббивати пороги банків, щоб отримати позику. Досить оформити онлайн-заявку у зручний час – 24 години на добу, сім днів на тиждень. Гроші відразу ж перераховують на банківську картку. </ P>

Головний мінус такої позики – висока ставка, що становить 1,75% на день (до 638,75% річних). Однак клієнтам надають можливість розрахуватися з боргом раніше встановленого терміну, сплативши тільки за реальні дні користування коштами. Крім того, діє програма лояльності. У постійних позичальників є можливість отримувати додаткові бонуси і знижки на наступні кредити.

Також варто звернути увагу: якщо ви порушуєте фінансові зобов’язання, мікрофінансова установа має право звернутися до суду або до інших організацій, щоб відновити свої права. Звичайно, подібних ситуацій краще уникати і виконувати свої зобов’язання в строк, щоб не мати справу з колекторами. Тільки в такому випадку ваша співпраця може стати взаємовигідною.

Moneyboom – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
3
(2 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
500-3000грн под 1,9%
Перейти Обзор
ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
5000-20000грн под 0.8%
Перейти Обзор
Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
200-5000грн под 1,50%
Перейти Обзор
Отзывы
Артем

Перший раз звернувся в Moneyboom для отримання позики на суму 2000 грн. Видали на 2 тижні, відсотки чималі, але виплатив. Коли через незапланованої ситуації в родині терміново потрібні були гроші, вирішив знову тут оформити кредит, так як часу на заповнення анкет в інших компаніях не було. Був приємно здивований, доступна сума збільшилася і дещо зменшилася процентна ставка. Додатково прислали промокод. Для екстрених випадків незамінний варіант.

Віка

Дуже задоволена співпрацею з цим МФО. Відсоткова ставка 1,75 – на фоні інших організацій здається дуже симпатичною. Оформлюють так само швидко як і інші. Це точно на багато удобніше ніж кредитуватися в банку, навть не дивлячись на відсоток. Хоча чкщо брати еа срок до місяца, то не дає по карману.

Віра

Кілька разів оформляла тут кредит. Ніяких проблем не виникало, тільки один раз довго завантажувалися документи. Перший раз подала заявку вже пізно ввечері, подавала на 3000, рішення прийшло тільки вранці і суму зменшили до 1300. При наступних оформленнях підтвердження на заявку приходило моментально, цифри були вже побільше. Мені сподобалося. Шкода, що поки вони видають кредити.

Даня

Жахлива компаній. Я як і багато інших клієнтів став заручнико цього жахливого карантину. Хоча до нього був віп клієнтом. На данний момент не можу виплачувати і на зустріч не йдуть. Дзвінки, погрози,…
Сил нема.

Артем

Звичайно звертаюсь в цю компанію перед святами. Бо саме на свята не вистачає грошей. Вже багато разів брав гроші в цьому МФО і кожен раз дуже задоволений всім. Перед новорічними святами взагалі дуже класно оформлювати займ бо за звичай вони придумують якісь святкові акції від яких важко відмовитися.
Тож звертайтесь, дуже рекомендую.

Соня

В цілому задоволений сервісом Манібум. Можливо, відсоток не такий “солодкий”, як у деяких компаній, де є 0% на перший раз, але за те нема додаткових “приколів”, типу – страховки, доп. комісій і т.п. звичайна, нормальна компанія, мої рекомендації!

Макар

Жахлива компанія! Нікому не рекомндую до неї звертатися!
Зняли гроші з моєї особистої карти без мого відома. Як так можно? Написав заяву, і зараз чекаю рішення.

Соня

Дзвонить автовідповідач який вимагає терміново зателефонувати на гарячу лінію. Я пару разів намагалася дзвонити, але з’єднання немає. Що це за приколи? Я так думаю, що це через мого колишнього чоловіка, який набрав кредитів і не платить. Просто не розумію, чому автовідповідач, подзвонив бі вже оператор, і я би все пояснили їм.

Марта

Компанія нормальна. Я би ій поставила 8 з 10 балів. Чому так? Користувалася цим сервісом вже разів 5-ть. І кожен раз виникали не великі проблеми з самим сайтом. Він підвисає, і треба чекати поки він збере до купи свої міски. Слабоватий, і требя щоб над ним попрацювали. Можливо кількість користувачів росте і він не справляється.
А так все інше мене устраює. Швидко присилають відповідь по кредиту, швидко перечисляють гроші.

Константин

Уже не в первый раз пользуюсь данной услугой MoneyBOOM, очень удобный сервис, который не первый раз выручает меня в сложной ситуации, а самое удобное, что деньги приходят быстро и без проблем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
Перейти Обзор
Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
Перейти Обзор