Press "Enter" to skip to content

Кредит онлайн без відмови

Для того щоб оформити кредит, вже не доведеться ходити в банки і стояти в чергах, а також витрачати силу-силенну часу на збір необхідних документів. Сьогодні в містах України відкривається величезна кількість мікрофінансових організацій, які пропонують кредит без відмови на вигідних умовах, встановлюючи лояльні вимоги до позичальників.

Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Що потрібно для оформлення позики без відмови?


Кредит компанії видають всім клієнтам, незалежно від їх соціального статусу і місця роботи. Головна вимога – позичальник повинен бути повнолітнім і мати громадянство України і постійну реєстрацію. Оформити кредит без відмови можна двома способами:

     
  • особисто прийти в офіс і заповнити там надану анкету. Але гроші все одно будуть зараховані на карту;
  •  

  • зайти на сайт компанії і слідувати інструкції. Такий варіант вибирають ті, хто не хоче витрачати час на походи по офісах.


Подана заявка розглядається компанією в автоматичному режимі всього кілька хвилин, і, якщо відповідь позитивна – гроші будуть зараховані на карту в цей же день.

Для того, щоб отримати кредит без відмови, не треба надавати довідку про доходи або ж документ з місця роботи, також вам не доведеться оформляти заставу або приводити поручителя. Для укладення договору при собі треба мати всього лише паспорт та ідентифікаційний код.

Яка може бути величина кредиту без відмови?


Так як мікро-фінансові організації сильно ризикують, даючи клієнтам кредити без відмови, вони трохи підвищують відсоток. Тому позичальникові доведеться повернути більше, ніж він позичав. Але клієнт може погасити позику достроково, без штрафів і переплат, і заощадити.

Розмір кредитування залежить від доходу клієнта, а також від того, чи користувався він раніше послугами компанії. Якщо вже укладався договір на кредит, і позичальник своєчасно виплатив суму в повному обсязі, його ліміт кредитування істотно підвищується.

Підписуючи договір з мікро-фінансовою організацією, ретельно вивчіть всі умови, щоб в подальшому уникнути неприємних ситуацій. Якщо у вас не виходить вчасно погасити заборгованість, негайно зв’яжіться з кредитором. У таких випадках компанії дозволяють збільшити термін позики, але нараховують додаткову комісію. Кредит без відмови – це відмінна можливість швидко отримати фінансову допомогу на вигідних умовах. Як правило, такі організації працюють у вихідні і святкові дні, і навіть вночі.

Кредит онлайн без відмови
Оцените эту запись