Як отримати кредит в компанії Mister Cash

MisterCash — це українська мікрофінансова організація (МФО), яка спеціалізується на кредитах онлайн. Вона працює на українському фінансовому ринку не дуже давно, але добре зарекомендувала себе. Клієнти в інтернеті відзначають, що умови надання кредитів чіткі й зрозумілі для всіх, нарахування відсотків прозоре, а ставлення до позичальників лояльне. Юридично компанія зареєстрована в Києві, а отримати позику в Mister Cash можна в будь-якому населеному пункті України, тому що вона працює через інтернет. Повне найменування: «Еквіфін Україна». Серед її засновників — фірма, зареєстрована на Кіпрі. У компанії є чинне свідоцтво про реєстрацію, видане Нацкомфінпослуг (ФК №1251 від 19.09.2019). Це означає, що МФО має достатній розмір активів і необхідну фінансову надійність, щоб надавати послуги кредитування. Ставки позики у цій кредитній організації високі, однак, вона активно проводить акції, пропонуючи знижені відсотки, залучає нових і стимулює постійних клієнтів. Служба підтримки працює як електронно поштою, так і телефоном. Запитання можна поставити й оператору в чаті.
Оценить
0,01% Ставка
100-15000 Макс. сумма
5-30 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100-15000
% ставка на повторный - 1,65%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - Підтримка: Пн-пт: 08.00-20.00 сб-нд: 10.00-20.00. Видача: 24/7
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Немає
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Що необхідно для отримання кредиту онлайн в MisterCash

В МФО MisterCash, як у класичній компанії, що надає послуги онлайн кредитування, вимоги для отримання грошей мінімальні. Це вік від 18 до 60 років, наявність українського паспорта та банківської карти.
Звичайно, позичальникові треба буде надати трохи більше інформації про себе, але мікрофінансова організація не зажадає підтверджуючих документів для отримання онлайн кредиту. Вам не потрібно буде вказувати або завантажувати на сайт копії документів на квартиру або машину, надавати довідки про доходи. Відносини Mister Cash із клієнтами засновані на довірі, тому не радимо приховувати правду щодо вашого фінансового стану.

Умови кредитування

За заявами компанії, у неї практично немає обмежень на отримання кредитів. Рішення приймає не людина, а автоматична система на підставі так званого кредитного скорингу, підсумовуючи та оцінюючи всі дані про клієнта. Також враховується кредитна історія. Але навіть якщо у вас були прострочення в банках або інших МФО — це не підстава для отримання відмови в MisterCash.

Найважливіше — ви повинні мати паспорт громадянина України (не важливо, книжечка або ID карта), відповідати вимогам за віком від 18 до 60, і знати свій ІПН (надання копії не потрібно). Отримання кредиту відбувається онлайн, то необхідний доступ до інтернету. Для підтвердження реєстрації також знадобиться номер мобільного телефону для відправлення sms.
Заповнити онлайн заявку на кредит через особистий кабінет можна як з ноутбука чи стаціонарного комп’ютера, так і з мобільного телефону. Кредит Містер Кеш перераховує онлайн на банківську карту, тому також важливо, щоб вона була діючою. Що стосується соціального статусу, то він може бути будь-яким. Гроші можуть отримати як працюючі, так і офіційно безробітні, студенти та молоді мами. Доступність фінансових коштів — один з принципів компанії.

Як дізнатися, яку суму доведеться повертати

В компанії МістерКеш на сьогодні діє кілька акції. Однак, є й базова ставка, яка застосовується в період відсутності дій спеціальних пропозицій – 1,65% в день. Точно дізнатись, яку суму ви отримаєте, можна після реєстрації на сайті компанії. Для цього потрібно вибрати суму кредиту та період кредитування (від 5 днів до 1 місяця).
В таблицю занесені суми, що повертаються при застосуванні максимального тарифу.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3495
5000 5825
7000 8155
10000 11650
12000 13980
15000 17475
20000 23300

На яку суму я можу взяти кредит в MisterCash

Мінімальна сума для отримання кредиту в Містер Кеш лише 100 грн, а найбільша сума, яку можуть дати в борг — 15 000 грн. Рекомендується для першого кредиту не брати максимально велику суму, а замовити в особистому кабінеті саме стільки, скільки вам потрібно. Якщо ви повернете суму в строк, виконавши свою частину договору, компанія не тільки буде вважати вас лояльним клієнтом, а й значно скоротить термін оформлення другої та інших позик, може збільшити суму кредитування, надасть знижені тарифи тощо.

MisterCash та інші МФО

Маркетингова стратегія MisterCash розрахована на залучення нових позичальників, тож для них у компанії одна з найнижчих ставок в Україні — 0,01%. При цьому сума навіть першого кредиту може бути великою — до 15 тис. грн. Такі умови для нових клієнтів зустрічаються нечасто (всього у трьох з проаналізованих компаній).

Що стосується постійних клієнтів, то ставка для них — середня по ринку: 1,65%. Особливо вигідно брати кредит в MisterCash повторно під час чергової акції, коли ставка буде знижена. Компанія щомісяця пропонує нові стимулюючі механізми, так що радимо стежити за ними.

Максимальна сумма кредиту

Процентна ставка для нових позичальників

Процентна ставка для повторних кредитів

Де дізнатися про акції, які проводить MisterCash

Компанія максимально уважно підходить до акцій для клієнтів. Тому щомісяця вигадує щось нове, щоб клієнтам було вигідно скористатися її послугами. Наприклад, до кінця квітня 2020 у зв’язку з карантином збільшено термін продовження кредиту в два рази, пролонгація безкоштовна. Раніше Містер Кеш дарував до кредиту бонус на покупку в одній з продуктових мереж.

Подібні акції тривають протягом 30 календарних днів. Про початок дії нової акції МФО повідомляється на сайті, на сторінці в соцмережі фейсбук, також компанія може розсилати повідомлення про нову акцію по пошті або на мобільний телефон (при бажанні ви завжди можете підписатися на таку розсилку).

Чим MisterCash краще банківських установ

Мікрофінансову організацію часто вважають конкурентом банків, але насправді це не так. ЇЇ аудиторія набагато ширше банківської, тому що для отримання кредиту треба виконати менше вимог. Це приваблює тих, хто не може або не хоче з різних причин надати довідку з роботи, шукати поручителів або, наприклад, довго чекати рішення щодо кредиту. Клієнти, що беруть мікрокредити, — це люди, яким потрібні гроші до зарплати, у яких виникла необхідність зробити термінову покупку й її не можна відкласти, раптово та в останню хвилину знадобилися гроші.

Банки не мають на меті надавати мікрокредити — вони зосереджені на великих сумах на довгий термін (кредит на машину, іпотека тощо), тож для них важлива кредитна історія та мінімізація ризиків неповернення. Якщо у вас з’явилася необхідність в кредиті — йдіть в МФО, якщо сума невелика та становить до 20-50% вашого доходу. Тут вам нададуть найкращий сервіс, мінімум вимог та низькі відсотки (наприклад, такі які діють зараз в MisterCash).

Як подати заявку онлайн: покрокова інструкція

Для початку роботи з Mister Cash необхідно зайти на сайт і зареєструватися в особистому кабінеті.

  1. Нові клієнти для реєстрації повинні заповнити кілька полів і дати згоду на обробку персональних даних (поставити галочку). Якщо ви вже реєструвалися на сайті, досить ввести свій мобільний телефон у відповідній графі. На цей номер прийде sms, яка дозволить вас ідентифікувати. Після отримання коду можна переходити до заповнення анкети.Смс для входа Мистер Кеш
  2. Ретельно заповніть свої паспортні та особисті дані, орієнтйтеся за підказками сайту, не пропускайте графи, а також перевіряйте, чи немає помилок в цифрах.

Необхідно вказати контактні дані вашого роботодавця, а також родичів або знайомих, а також рівень доходу (офіційного і фактичного).

 • Заповнити дані про фактичну і реальну адресу, включаючи індекс.
 • Після цього сайт запропонує вам пройти верифікацію вашої банківської карти — підтвердити, що вона діє. Верифікація у всіх МФО проходить за однаковою схемою — ви вказуєте платіжні дані, система автоматично блокує мінімальну суму на рахунку, а після підтвердження — знімає блокування. Увага! На картці повинна перебувати сума грошей до 5 грн. На цьому етапі ви повинні внести унікальні платіжні дані, але компанія гарантує, що ваша платіжна інформація не буде передана третім особам. Верификация карты Мистер Кеш
 • Після завершення верифікації система оплати сама поверне вас на сторінку MisterCash або вам самостійно треба буде натиснути посилання «Повернутися в особистий кабінет» і увійти в особистий кабінет.
 • Після цього вам запропонують вибрати суму, яку ви хочете взяти в кредит, період кредитування, повідомлять про розмір платежу за кредитом. На цьому етапі ви вже можете відправити онлайн заявку на кредит на розгляд. Тут же в додатку знаходяться й угода з MisterCash на отримання кредиту. Рекомендуємо обов’язково читати офіційні документи.

Як запобігти відмові у онлайн кредиті

MisterCash не часто відмовляє кредиторам і заявляє про свою лояльність при зверненні до неї. Однак, іноді відмови трапляються:

 • якщо ви допустили в анкеті навмисні або випадкові помилки;
 • якщо ви не працюєте офіційно і не маєте взагалі ніякого доходу;
 • якщо ви запросили суму, яка значно перевершує ваш щомісячний дохід:
 • якщо телефони, що ви вказали, належать випадковим людям, а не вашим родичам і друзям.

Якщо ви отримали відмову, то компанія має право не вказувати її точну причину. Ніяк не допоможуть звернення на гарячу лінію або прямо до оператора, тож аналізувати причини відмови треба самостійно. Якщо справа в помилці або має місце звичайно описка, можна спробувати подати заявку на кредит ще раз. Також можна знизити розмір суми, яку ви хочете отримати. Але відправляти в компанію десятки заявок не варто, краще змінити своє фінансове становище. Наприклад, влаштуватися на роботу (якщо ви безробітний).

Добір суми кредиту

Іноді через якийсь час після взяття кредиту виявляється, що грошей треба більше. В цьому випадку можна попросити у МФО збільшення вже існуючого кредиту або попросити другий кредит. Кожен такий випадок краще розглядати індивідуально. Отже, якщо у вас з’явилася необхідність збільшити суму кредиту — зв’яжіться з кредитором електронною поштою або за телефоном гарячої лінії. Пам’ятайте, що нескінченно збільшувати розміри вашого кредиту – легкий шлях до проблем з поверненнями боргу.

Як розплатитися по кредитах в МФО MisterCash

Компанія дає можливість оплатити кредит чотирма способами:

 1. через вхід в особистий кабінет на сайті;
 2. банківським переказом через касу банку;
 3. за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay.
 4. з сайту pogashay.com.ua та easypay.ua.

Перший спосіб найбільш простий та вигідний — гроші приходять на рахунок швидко, буквально за кілька хвилин, ви відразу отримуєте інформацію щодо закриття кредиту, немає необхідності зберігати квитанції. Але всі способи оплати доступні і ви можете вибрати будь-який вигідний для вас.

Пролонгація кредиту: як продовжити термін дії кредиту з мінімальними втратами

Умови продовження кредитів в MisterCash описані в договорі, який кожен позичальник повинен вивчити. Якщо ви брали кредит в іншій МФО, все одно прочитайте нову угоду. Незважаючи на схожість послуг, умови кредитів часто бувають абсолютно різними. Що стосується ситуації, коли ви не можете повернути кредит, то це одна з найважливіших частин договору.

Пролонгація договору в Mister Cash можлива тільки:

 • під час дії договору;
 • при погашенні раніше нарахованих відсотків;
 • в тому випадку, якщо відсотки погашені через особистий кабінет, термінали самообслуговування, з сайтів-партнерів. Подовження буде вам недоступно, якщо ви плануєте відправити відсотки через касу банку або банківським переказом;
 • на термін до 21 дня.

Уважно поставтеся до дотримання всіх умов пролонгації, щоб не стати проблемним боржником. За прострочений кредит ви почнете отримувати підвищені відсотки відразу ж з першого дня то необхідність спілкування з колекторами, а також перспективу постати перед судом.

Висновки

МФО MisterCash — молода мікрофінансова організація, яка пропонує клієнтам цікаві умови отримання грошей через зручний та сучасний сайт. Кредит надається під досить високі відсотки, однак, компанія щомісяця проводить також і рекламні акції, наприклад, пропонуючи зниження ставки. Судячи з відгуків, в Містер Кеш буває дуже мало відмов.

Підтримка клієнтів працює швидко і чітко, на самому сайті є можливість в чаті задати всі необхідні питання оператору. Раніше клієнти скаржилися, що рішення про кредити приймається досить довго (протягом 3-4 годин), але зараз час узгодження позики значно скоротилося як для нових, так і для постійних позичальників.

Взяти мікропозику в Miste rcash можна порадити відповідальним, фінансово підкованим і серйозним громадянам, які добре розуміють систему роботи МФО. До речі, фірма дбає про підвищення фінансової грамотності клієнтів, і на сторінці в фейсбук, а також в блозі, публікує поради та рекомендації на тему грошей, заощаджень і розумного використання кредитів.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
1000-50000грн под 0,75%
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
300-15000грн под 1.4 %
Перейти Обзор
Credit365 — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
500-20000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
Перейти Обзор