Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

Відмінні умови для тих, кому потрібні гроші в сумі до 2000 гривень. Проаналізувавши ринок, ми з упевненістю можемо сказати, що 0,01% в день це мінімальна процентна ставка в день для мікропозик. Відносно висока ставка на дві і більше позики.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Переваги:

 1. Оформлення та отримання позики відбувається досить швидко;
 2. Не потрібні довідки з місця роботи та довідки про доходи;
 3. «Ccloan.ua» працює не один рік, і не тільки в Україні, що підтверджує якість і надійність організації;
 4. Можливо продовжити термін користування позикою;
 5. Можливість продовжити термін користування до 5 днів без додаткової оплати;
 6. Проведення акцій для клієнтів;
 7. Служба підтримки працює швидко і злагоджено.

Недоліки

 1. Високий відсоток в разі неповернення позикових коштів;
 2. Під час заповнення заявки на отримання позики сайт може зависать.

Що представляє собою Ccloan

СС Лоун – організація надає позики населенню України через інтернет-ресурс «ccloan.ua». СС Лоун також працює на території Грузії і Казахстану. Для нових клієнтів діє унікальна пропозиція, ви можете отримати перший кредит в розмірі від 400 до 2000 гривень на термін від 5 до 30 днів за неймовірно низькою процентною ставкою 0,01%. У разі оформлення заявки на позику від 2000 гривень і більше, процентна ставка в день складає 20%. Якщо ви вирішили оформити позику на 2700 гривень на термін 15 днів, відповідно сума відсотків становитиме 540 гривень за користування позикою 15 днів. І все вам слід повернути 3240 гривень. Оформлення позики на «ccloan.ua» займає 10 – 30 хвилин, в результаті ви отримуєте позикові кошти на вашу особисту банківську карту (VISA / MasterCard) або на поточний рахунок, відкритий в банку на ваше ім’я.

Позичальники повинні відповідати наступним вимогам:

 1. Мінімальний вік для позичальника – 20 років.
 2. Мати громадянство України (Грузії або Казахстану) і паспорт.
 3. Наявність мобільного телефону та електронної пошти.
 4. Наявність банківської картки або ж банківського рахунку, відкритого на ваше ім’я.
 5. Проходження кроків з оформлення позики на сайті «ccloan.ua».

Що необхідно зробити в разі неотримання позики?

Вам варто уважно переглянути, правильність заповнення заявки на отримання позики. Також зверніть увагу на вимоги до позичальників, чи відповідаєте ви їм. Причиною може бути і негативна кредитна історія в Бюро кредитних історій. Для довідок звертайтеся за контактним телефоном: +38 044 222-77-33. На сайті «ccloan.ua» вказані та інші контактні телефони в залежності від вашого мобільного оператора.

Три способи повернути кошти:

Перший спосіб – це через особистий кабінет на сайті «ccloan.ua» здійснити оплату банківської картой. Второй спосіб – за допомогою банківського переказу, який ви можете здійснити в будь-якому відділенні банку, повідомивши платіжні реквізити, зазначені на сайті «ccloan.ua». Третій спосіб – за допомогою терміналів (EasyPay, IBOX).

Чи можна продовжити термін користування позикою?

Продовження терміну користування позикою здійснюється позичальником через його особистий кабінет на сайті, через термінали (IBOX, EasyPay), за допомогою банківського переказу.

Які наслідки неповернення позики?

У разі, якщо ви не повернете займ в термін, у вас почнеться прострочення. За кожен день прострочення ви повинні будете заплатити 6% відсотків на основну суму кредиту, а також щоденна процентна ставка зросте на 3%. До того ж, організація має право використовувати всі законні шляхи для примусу вас повернути позику, в тому числі може повідомити в Бюро кредитних історій про вашу неплатоспроможності і подати позов до суду про стягнення з вас заборгованості.

Покрокова інструкція до CCloan

Крок 1. Сайт відправляє вас на сторінку, на якій Вам слід заповнити, а саме в поле «Логін» введіть адресу своєї електронної майже, а в «Номер мобільного телефону» відповідно ввести ваш номер мобільного телефону.

Ccloan1Крок 3. Протягом кількох секунд на номер вашого мобільного телефону, який ви вказали раніше прийде пароль, і його потрібно ввести в поле «Ввести смс код».

Крок 3. Заповнюємо анкету «Особиста інформація». Слідкуйте за правильністю заповнення ваших особистих даних. Після заповнення анкети, внизу поставте галочку в полі «Я ознайомлений(а) і згоден(а) з усіма перерахованими вище умовами», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 4. Переходимо до заповнення анкети «Працевлаштування і доходи». У формі заповнення немає категорії безробітний. Вам слід вказати сферу діяльності, роботодавця, доходи і витрати в місяць. І контактний телефон родичів, подруги або колеги.

Ccloan4Крок 5. Вказуємо адресу реєстрації: область, вулицю, будинок. Не обов’язково вказувати номер вашої квартири. Що стосується розбіжності місця фактичного проживання і місця реєстрації, також заповнюємо форму «адреса проживання». Якщо місце проживання збігається з місцем реєстрації, ставимо галочку навпроти рядка «мій фактична адреса проживання збігається з адресою реєстрації».

Ccloan5Крок 6. Вам потрібно завантажити фото з паспортом в руках, з метою ідентифікації вас по фото. Так само ви можете зробити фото безпосередньо на сайті, якщо у вас є веб-камера.

Ccloan6Крок 7. На цьому етапі ви безпосередньо проходите верифікацію вашої банківської карти, або поточного рахунку в банку, відкритого на ваше ім’я. Потім, вказуєте суму і термін позики. Якщо вашу заявку схвалять, ви отримаєте кошти на карту або на рахунок.

Ccloan7

Ccloan – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

IdeaBank - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

IdeaBank - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

0
Що таке реструктуризація і як проходить процедура?

Що таке реструктуризація і як проходить процедура?

0
Miloan – онлайн кредит без скрытых комиссий

Miloan – онлайн кредит без скрытых комиссий

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *