Ccloan – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

Відмінні умови для тих, кому потрібні гроші в сумі до 2000 гривень. Проаналізувавши ринок, ми з упевненістю можемо сказати, що 0,01% в день це мінімальна процентна ставка в день для мікропозик. Відносно висока ставка на дві і більше позики.

Удобство получения 77%
Прозрачность 80%
Сервис обслуживания 69%

Переваги:

 1. оформлення та отримання позики відбувається досить швидко;
 2. не потрібні довідки з місця роботи та довідки про доходи;
 3. «Ccloan.ua» працює не один рік, і не тільки в Україні, що підтверджує якість і надійність організації;
 4. можливо продовжити термін користування позикою;
 5. можливість продовжити термін користування до 5 днів без додаткової оплати;
 6. проведення акцій для клієнтів;
 7. служба підтримки працює швидко і злагоджено.

Недоліки

 1. високий відсоток в разі неповернення позикових коштів;
 2. під час заповнення заявки на отримання позики сайт може зависать.

СС Лоун – організація надає позики населенню України через інтернет-ресурс «ccloan.ua». СС Лоун також працює на території Грузії і Казахстану. Для нових клієнтів діє унікальна пропозиція, ви можете отримати перший кредит в розмірі від 400 до 2000 гривень на термін від 5 до 30 днів за неймовірно низькою процентною ставкою 0,01%. У разі оформлення заявки на позику від 2000 гривень і більше, процентна ставка в день складає 20%. Якщо ви вирішили оформити позику на 2700 гривень на термін 15 днів, відповідно сума відсотків становитиме 540 гривень за користування позикою 15 днів. І все вам слід повернути 3240 гривень. Оформлення позики на «ccloan.ua» займає 10 – 30 хвилин, в результаті ви отримуєте позикові кошти на вашу особисту банківську карту (VISA / MasterCard) або на поточний рахунок, відкритий в банку на ваше ім’я.

 1. Мінімальний вік для позичальника – 20 років.
 2. Мати громадянство України (Грузії або Казахстану) і паспорт.
 3. Наявність мобільного телефону та електронної пошти.
 4. Наявність банківської картки або ж банківського рахунку, відкритого на ваше ім’я.
 5. Проходження кроків з оформлення позики на сайті «ccloan.ua».

Вам варто уважно переглянути, правильність заповнення заявки на отримання позики. Також зверніть увагу на вимоги до позичальників, чи відповідаєте ви їм. Причиною може бути і негативна кредитна історія в Бюро кредитних історій. Для довідок звертайтеся за контактним телефоном: +38 044 222-77-33. На сайті «ccloan.ua» вказані та інші контактні телефони в залежності від вашого мобільного оператора.

Перший спосіб – це через особистий кабінет на сайті «ccloan.ua» здійснити оплату банківської картой. Второй спосіб – за допомогою банківського переказу, який ви можете здійснити в будь-якому відділенні банку, повідомивши платіжні реквізити, зазначені на сайті «ccloan.ua». Третій спосіб – за допомогою терміналів (EasyPay, IBOX).

Продовження терміну користування позикою здійснюється позичальником через його особистий кабінет на сайті, через термінали (IBOX, EasyPay), за допомогою банківського переказу.

У разі, якщо ви не повернете займ в термін, у вас почнеться прострочення. За кожен день прострочення ви повинні будете заплатити 6% відсотків на основну суму кредиту, а також щоденна процентна ставка зросте на 3%. До того ж, організація має право використовувати всі законні шляхи для примусу вас повернути позику, в тому числі може повідомити в Бюро кредитних історій про вашу неплатоспроможності і подати позов до суду про стягнення з вас заборгованості.

Покрокова інструкція до CCloan

Сайт відправляє вас на сторінку, на якій Вам слід заповнити, а саме в поле «Логін» введіть адресу своєї електронної майже, а в «Номер мобільного телефону» відповідно ввести ваш номер мобільного телефону.

Ccloan1

Протягом кількох секунд на номер вашого мобільного телефону, який ви вказали раніше прийде пароль, і його потрібно ввести в поле «Ввести смс код».

Крок 3

Заповнюємо анкету «Особиста інформація». Слідкуйте за правильністю заповнення ваших особистих даних. Після заповнення анкети, внизу поставте галочку в полі «Я ознайомлений(а) і згоден(а) з усіма перерахованими вище умовами», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 3

Переходимо до заповнення анкети «Працевлаштування і доходи». У формі заповнення немає категорії безробітний. Вам слід вказати сферу діяльності, роботодавця, доходи і витрати в місяць. І контактний телефон родичів, подруги або колеги.

Ccloan4

Вказуємо адресу реєстрації: область, вулицю, будинок. Не обов’язково вказувати номер вашої квартири. Що стосується розбіжності місця фактичного проживання і місця реєстрації, також заповнюємо форму «адреса проживання». Якщо місце проживання збігається з місцем реєстрації, ставимо галочку навпроти рядка «мій фактична адреса проживання збігається з адресою реєстрації».

Ccloan5

Вам потрібно завантажити фото з паспортом в руках, з метою ідентифікації вас по фото. Так само ви можете зробити фото безпосередньо на сайті, якщо у вас є веб-камера.

Ccloan6

На цьому етапі ви безпосередньо проходите верифікацію вашої банківської карти, або поточного рахунку в банку, відкритого на ваше ім’я. Потім, вказуєте суму і термін позики. Якщо вашу заявку схвалять, ви отримаєте кошти на карту або на рахунок.

Ccloan7

Ccloan – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Де взяти кредит на перекредитування в Казахстані?

Де взяти кредит на перекредитування в Казахстані?

0
Как взять кредит в европейских банках?

Как взять кредит в европейских банках?

3
Як правильно розрахувати мінімальну пенсію в Україні?

Як правильно розрахувати мінімальну пенсію в Україні?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *