Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

Відмінні умови для тих, кому потрібні гроші в сумі до 2000 гривень. Проаналізувавши ринок, ми з упевненістю можемо сказати, що 0,01% в день це мінімальна процентна ставка в день для мікропозик. Відносно висока ставка на дві і більше позики.
Ccloan – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)
0.01% Ставка
100-15000 Макс. сумма
5-30 Срок
80% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100-15000
% ставка на повторный - 1.65 %
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Переваги:

 1. Оформлення та отримання позики відбувається досить швидко;
 2. Не потрібні довідки з місця роботи та довідки про доходи;
 3. «Ccloan.ua» працює не один рік, і не тільки в Україні, що підтверджує якість і надійність організації;
 4. Можливо продовжити термін користування позикою;
 5. Можливість продовжити термін користування до 5 днів без додаткової оплати;
 6. Проведення акцій для клієнтів;
 7. Служба підтримки працює швидко і злагоджено.

Недоліки

 1. Високий відсоток в разі неповернення позикових коштів;
 2. Під час заповнення заявки на отримання позики сайт може зависать.

Що представляє собою Ccloan

СС Лоун – організація надає позики населенню України через інтернет-ресурс «ccloan.ua». СС Лоун також працює на території Грузії і Казахстану. Для нових клієнтів діє унікальна пропозиція, ви можете отримати перший кредит в розмірі від 400 до 2000 гривень на термін від 5 до 30 днів за неймовірно низькою процентною ставкою 0,01%. У разі оформлення заявки на позику від 2000 гривень і більше, процентна ставка в день складає 20%. Якщо ви вирішили оформити позику на 2700 гривень на термін 15 днів, відповідно сума відсотків становитиме 540 гривень за користування позикою 15 днів. І все вам слід повернути 3240 гривень. Оформлення позики на «ccloan.ua» займає 10 – 30 хвилин, в результаті ви отримуєте позикові кошти на вашу особисту банківську карту (VISA / MasterCard) або на поточний рахунок, відкритий в банку на ваше ім’я.

Позичальники повинні відповідати наступним вимогам:

 1. Мінімальний вік для позичальника – 20 років.
 2. Мати громадянство України (Грузії або Казахстану) і паспорт.
 3. Наявність мобільного телефону та електронної пошти.
 4. Наявність банківської картки або ж банківського рахунку, відкритого на ваше ім’я.
 5. Проходження кроків з оформлення позики на сайті «ccloan.ua».

Що необхідно зробити в разі неотримання позики?

Вам варто уважно переглянути, правильність заповнення заявки на отримання позики. Також зверніть увагу на вимоги до позичальників, чи відповідаєте ви їм. Причиною може бути і негативна кредитна історія в Бюро кредитних історій. Для довідок звертайтеся за контактним телефоном: +38 044 222-77-33. На сайті «ccloan.ua» вказані та інші контактні телефони в залежності від вашого мобільного оператора.

Три способи повернути кошти:

Перший спосіб – це через особистий кабінет на сайті «ccloan.ua» здійснити оплату банківської картой. Второй спосіб – за допомогою банківського переказу, який ви можете здійснити в будь-якому відділенні банку, повідомивши платіжні реквізити, зазначені на сайті «ccloan.ua». Третій спосіб – за допомогою терміналів (EasyPay, IBOX).

Чи можна продовжити термін користування позикою?

Продовження терміну користування позикою здійснюється позичальником через його особистий кабінет на сайті, через термінали (IBOX, EasyPay), за допомогою банківського переказу.

Які наслідки неповернення позики?

У разі, якщо ви не повернете займ в термін, у вас почнеться прострочення. За кожен день прострочення ви повинні будете заплатити 6% відсотків на основну суму кредиту, а також щоденна процентна ставка зросте на 3%. До того ж, організація має право використовувати всі законні шляхи для примусу вас повернути позику, в тому числі може повідомити в Бюро кредитних історій про вашу неплатоспроможності і подати позов до суду про стягнення з вас заборгованості.

Покрокова інструкція до CCloan

Крок 1. Сайт відправляє вас на сторінку, на якій Вам слід заповнити, а саме в поле «Логін» введіть адресу своєї електронної майже, а в «Номер мобільного телефону» відповідно ввести ваш номер мобільного телефону.

Ccloan1Крок 3. Протягом кількох секунд на номер вашого мобільного телефону, який ви вказали раніше прийде пароль, і його потрібно ввести в поле «Ввести смс код».

Крок 3. Заповнюємо анкету «Особиста інформація». Слідкуйте за правильністю заповнення ваших особистих даних. Після заповнення анкети, внизу поставте галочку в полі «Я ознайомлений(а) і згоден(а) з усіма перерахованими вище умовами», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 4. Переходимо до заповнення анкети «Працевлаштування і доходи». У формі заповнення немає категорії безробітний. Вам слід вказати сферу діяльності, роботодавця, доходи і витрати в місяць. І контактний телефон родичів, подруги або колеги.

Ccloan4Крок 5. Вказуємо адресу реєстрації: область, вулицю, будинок. Не обов’язково вказувати номер вашої квартири. Що стосується розбіжності місця фактичного проживання і місця реєстрації, також заповнюємо форму «адреса проживання». Якщо місце проживання збігається з місцем реєстрації, ставимо галочку навпроти рядка «мій фактична адреса проживання збігається з адресою реєстрації».

Ccloan5Крок 6. Вам потрібно завантажити фото з паспортом в руках, з метою ідентифікації вас по фото. Так само ви можете зробити фото безпосередньо на сайті, якщо у вас є веб-камера.

Ccloan6Крок 7. На цьому етапі ви безпосередньо проходите верифікацію вашої банківської карти, або поточного рахунку в банку, відкритого на ваше ім’я. Потім, вказуєте суму і термін позики. Якщо вашу заявку схвалять, ви отримаєте кошти на карту або на рахунок.

Ccloan7

Ccloan – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
1000-4000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
500-2500грн под 0%
Перейти Обзор
Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
8000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Отзывы
Дарья

Я вважаю, що не зважаючи ні на поганий настрій чи проблеми в родині персонал повинен триматися поважно. Оскільки я подзвонила з своїми проблемами мені зовсім не цікаво псувати настрій ще і через не вихованих менеджерів.
Дуже засмучена.

Даня

Потрапив в прострочку, та ця контора мої данні одразуж перепродала в контору яка борги викупає. Як так можно! Написав їм, щоб вирішити питання – вже два тижні не відповідають. Ну прям дуже зайняти видно люди.

Володя

Уже несколько раз пытался оформить у них кредит, но почему-то отказывают. Я конечно имею большой кредит в банке, но выплачиваю его добросовестно и еще никогда не был в просрочке. Дело в том что это МФО выдает кредиты тем кто без работы сидят, а я чем хуже. Тем более что у меня постоянный доход.
Написал в потдержку надеюсь скоро ответят.

Танечка

Нормальная кантора. Главное внимательно читать условия договора – и будет у вас все ГУД. Мне повезло оформить кредит под 0%, и уже через две недели вернула деньги совсем без переплаты. Единственный минус это рекламные рассылки. А в остальном мне все подходит.

Вячеслав

Мій хороший друг, у якого не соромно взяти в борг. Правдав нас не одразу склалися відносини. Перший раз мені чомусь відмовили, та в друге все вийшло. Дуже задоволений нашею співпрацею яка продовжується вже 3 роки.
Задоволений.

Лида

Самая потрясающая компания! Процент отличный. Удивило, что из-за карантина они вошли в мое положение, и мне предложили очень выгодные условия. А еще у них много привлекательных акций .
Я однозначно советую эту организацию всем кто ищет МФО.

світлана

Дзвонили, погрожували, хоча гроші не брала, брала знайома. Вони навіть не спромоглися перевірити, наскільки ми знайомі, я взагалі спочатку не могла зрозуміти про кого йдеться. Потім тільки до мене дійшло, що це колишня колега яка лікувалась від психічних роздадів. Як можно таким давати гроші. Зовсім не перевіряють інформацью чи як?

Мария

Неадекватная компания, в которой работаю не адекватные менеджеры. Как можно так безграмотно общаться. Я же вам не подружка, не родственница, что бы мне так хамить.
Позвонила с совершенно, как мне казалось обычным вопросом, по поводу начисления процентов, и оплаты.
Ответа я так и не услышала на свой вопрос, но за то такие слова узнала о себе, что просто ужас.

Марго

Кредитовалась много раз в этом МФО, достаточно успешно. Один раз заполнила анкету, так что потом не нужно заполнять все данные повторно, что очень ускоряет процесс получения денег.
Приблизительно семь месяцев не оформляла кредит. Вчера решила оформить займ , а мне почему то отказали. Как можно причину узнать?

Наталка

Не рекомендую СС Лоун. Одного разу взяла кредит у них і повернула вчасно. Другий раз хотіла взяти все заповнила – пише що заявка в очікуванні. Через годинку захотіла зайти в свій кабінет подивитися як там моя заявка, а мены каже шо профіль заблокований. За що заблокований? Скажіть шановні, як з вами з такими умовами співпрацювати?

Макс

Скористався їхніми послугами рік тому, коли хотілося подарувати дружині на день народження путівку в жаркі країни. Я заповнив анкету і через пару хвилин мою заявку схвалили. Порадував їх якісний сервіс і відсутність прихованих комісій. Буду звертатися ще.

Филлип

Оформил кредит, и из-за своей не внимательности прозевал день оплаты. Пришлось платить за просрочку достаточно большую сумму. Я конечно выплатил без споров, но мне кажется, что можно было бы сделать напоминалку клиентам, что у них на днях оплата по кредиту. Все таки живем в эпоху технологий, а такую простую вещь, как напоминание не делают.

Марія

Якесь дивне МФО. Ніколи не цікавилася їх продуктами, та вони десь взяли мій номер телефону і надзвонюють мені с постійною рекламою. Вже сто разів просила видалити мій номер з бази. От я к ще донести, що мені не цікаво.

Илья

Хорошее МФО, с хорошими отзывами от клиентов. Я им доверяю, как себе. Даже моя бабуля у них оформляла для себя кредит.
Простой сайт без замысловатых вопросов. Каждый сможет в нем разобраться. Не нужна куча документов и не нужно объяснять причину кредита.
Очень доволен этим МФО. И советую всем.

Валентин

Мне почему то не везет, когда я оформляю кредит через мобильное приложение. Каждый раз выбивает либо возникает ошибка на определенном моменте оформления заявки. Ничего не могу понять. Главное, что при оформление с компа все работает отменно, а в смартфоне не получается ничего оформить.
Так что уделите внимание мобильной версии сайта, с ней реальные проблемы.

Илья

С компанией сотрудничаю уже года два, и довольно успешно. Единственное, что так это недавно оформил кредит по промокоду. Суть его была в скидке на процентную ставку. Прошёл оформление получил деньги, а когда пришло время закрывать, я увидел, что процент совсем не заниженный, а такой как обычно. Начал выяснять. Но тут спасибо оператору горячей линии, все очень быстро решили, буквально за пару часов. И я погасил с заниженной процентной ставкой.
Оказывается был программный глюк. Так что спрашивайте, узнавайте и не пускайте все на самотек.

Яна

Дуже не задоволена цим типу мФО! Оформлювала кредит по промо коду, і обіцяли мені один відсоток. А по факту вийшов геть інший відсоток, і звичайно віщий.
Нащо так робити? Подала на них до суду, нехай розбираються. Я не буду такого терпіти відношення.

Владислав

Очень рад, что нашел этот сервис и обратился именно в него. Я смог оформить кредит на 15 дней под 0%. Деньги на банковскую карту перевели практически сразу. Весь сервис сделан таким образом, чтобы клиенты получали деньги максимально просто и быстро. В конце срока я выплатил ровно ту сумму, на которую взял кредит, хотя до последнего боялся, что компания насчитает мне какие-нибудь комиссии или дополнительные платежи. Но нет, здесь все честно и прозрачно, поэтому советую этот сервис всем заемщикам.

Маша

В сложившейся ситуации с карантином написала в МФО с просьбой, что бы заморозили проценты на какой-то срок. Получила категорический отказ. Очень обидно, ведь ситуация форс-мажорная. Вообще компания не плохая, и хотелось бы, что бы пошли на встречу. Тем более, что я постоянный клиент.

Вадим

ccloan очень выручили меня на пасхальные праздники. Доходы сейчас немного упали из-за ситуации с вирусом, ну а родных повидать хотелось на праздники. Решил использовать их услуги, понимая, что смогу вернуть.
Главное условие всем, кто хочет взять кредит в МФО: берите только ту сумму, которая вам действительно нужно и не копейкой больше. Рассчитывайте все до дня, что бы вы не попали в просрочку.
Компания хорошая, рекомендую смело всем.

Лариса

Дуже люблю робити покупки, дарувати подарунки. До того ж у мене багато аохресників і племінників, яких хочеться балувати. Дохід у мене досить високий, але іноді часом не вистачає. Саме тому я звертаюся, в таких випадках до МФО СС Лоун. Дуже зручний і швидкий спосіб отримати бажане. Без зайвої мороки з документами, заставами, поручителями. Головне правило для мене, це брати не великі суми, і повертати на пару днів раніше, що б гроші напевно встигли зайти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
Перейти Обзор