Гроші всим - швидкі кредити онлайн

Гроші всим - кредитна компанія, яка надає населенню України швидке онлайн-кредитування на всі можливі потреби. Клієнтам компанії доступна консультативна підтримка, що значно економить час і дає можливість співпрацювати виключно на стабільних і прозорих умовах. Якщо у вас є які-небудь сумніви, можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів на сайті організації Гроші всим.
Гроші всим – швидкі кредити онлайн
1
(1 гол-в)
1,9% Ставка
500-3000 Макс. сумма
65-365 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - info@groshivsim.com
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови надання кредиту

Гроші всим – найраціональніше рішення будь-якого фінансового питання. Ви зможете отримати швидкі гроші на карту банку в найкоротші терміни на наступних умовах:

 • Кредит видається особам від 18 до 70 років.
 • Можливість отримання кредиту від 200 грн до 15 000 грн.
 • Гроші всим пропонує найнижчу процентну ставку на ринку кредитування.
 • Після оформлення заявки і схвалення вашого звернення, кредитні кошти ви зможете отримати всього за 20 хвилин.
 • Не треба надавати довідки про доходи або будь-які додаткові документи, що підтверджують чистоту вашої кредитної історії.
 • Якщо немає можливості погасити кредит вчасно, фінансова організація Гроші всим надає можливість оплатити тільки відсотки і продовжити термін виплати ще на 10 днів.
 • Програма лояльності для постійних клієнтів.

Що стосується умов погашення позики – мінімальний і максимальний терміни становлять 65 і 365 днів відповідно. Кредитні кошти видаються позичальникам на підставі типового Договору, який дійсний до повного погашення боргу. Якщо немає можливості погасити кредит в Гроші всим в термін, можете оплачувати відсоток кожні 10 днів, тим самим продовжуючи термін повного закриття позики.

Перший кредит видається в сумі не більше 3000 грн. Що стосується подальших звернень в компанію Гроші всим, ліміт буде поступово збільшується. Доступна сума другого кредиту буде значно більше.

Процедура оформлення кредиту в «Гроші всим»

Кредитування онлайн – це не міф, а реальність. Отримати необхідні грошові кошти дуже просто. Для цього необхідно виконати п’ять абсолютно нескладних дій:

 • Пройдіть просту реєстрацію: на основній сторінці кредитної компанії Гроші всим необхідно вказати свій номер телефону, ідентифікаційний номер і придумати надійний пароль.
 • Заповніть заявку у вигляді анкети. Тут необхідно вказати суму кредиту і термін погашення заборгованості.
 • Вкажіть номер активної карти, куди будуть зараховані кредитні кошти.
 • Протягом короткого проміжку часу на вказаний номер має прийти СМС-повідомлення з номером, який необхідно ввести в вказане на сайті поле.
 • На рахунок банківської карти нараховуються кредитні кошти, якими можна розпоряджатися на свій розсуд.

Якщо виникає необхідність оформлення другого і подальшого кредиту в компанії Гроші всим, тут процедура значно спрощується. Для отримання необхідної суми потрібно всього лише пройти просту авторизацію на сайті кредитної компанії.

Погашення мікропозик

Закрити кредит в Гроші всим можна наступними доступними способами:

 • Внесенням готівки в будь-якому відділенні компанії Гроші всим.
 • У банку або через термінал.
 • Через сервіс онлайн-банкінгу.
 • У особистому кабінеті на сайті кредитної компанії.

Щоб не помилитися і правильно погасити борг, зверніть увагу на актуальні реквізити Сервісу, які можна знайти в Особистому кабінеті позичальника в розділі «Кредитний Договір».

Продовження кредиту

Якщо з якихось причин ви не можете погасити борг в строк, компанія Гроші всим пропонує наступні умови пролонгації:

 • Реструктуризація боргу може проводитися необмежену кількість разів.
 • Все, що потрібно для пролонгації – виплата процентної ставки.
 • Відсоток не росте, а залишається таким, як було зазначено під час підписання Договору.
 • Продовження позики проводиться на 10 днів, після чого процедуру можна повторити.

Іноді можна зіткнутися з ситуацією, коли позичальник не виплачує відсотки і не замовляє пролонгацію позики. В цьому випадку ви порушите умови Договору, що може закінчитися судовим розглядом і накладенням відповідних штрафів.

Переваги швидких кредитів «Гроші всим»

Вирішення фінансових проблем клієнтів – головна задача компанії Гроші всим. У порівнянні з іншими кредитними компаніями, тут можна взяти кредит на тривалий період часу. Дуже важливим фактором є те, що в нашій компанії ви не зіткнетеся з прихованими комісіями і іншими непрозорими умовами. Що стосується додаткових переваг спільної співпраці, це:

 • Мінімальний пакет необхідних документів. При оформленні кредитів банки зазвичай вимагають велику кількість довідок, а також підтвердження чистоти вашої кредитної історії. Все, що потрібно для отримання кредитних коштів в компанії Гроші всим – це паспорт і ідентифікаційний код клієнта.
 • Можливість постійної пролонгації і реструктуризації боргу. Щоб повністю розрахуватися з боргом мінімально позичальник має 65 днів. Якщо за цей термін ви не змогли повністю розрахуватися з кредитної компанією, вам надаються 10 пільгових днів, протягом яких ви повинні будете платити тільки відсотки.
 • Фіксований відсоток. У Договорі вказується розмір відсоткової ставки, який не змінюється навіть за умови пролонгації вашого позики.
 • Важливою перевагою є те, що онлайн-сервіс Гроші всим працює без перерв і вихідних. Це говорить про те, що в будь-який час доби ви можете звернутися до наших співробітників і отримати на карту будь-якого банку швидкі гроші.

Якщо у вас виникли будь-які фінансові проблеми або просто потрібні гроші на реалізацію свого проекту, Гроші всим – це найраціональніший вихід з ситуації, що склалася. Ми надаємо своїм клієнтам можливість отримання необхідної суми грошей швидко, надійно і повністю безпечно. Співпрацюючи з нами, ви зможете без проблем впоратися з усіма фінансовими негараздами.

Гроші всим – швидкі кредити онлайн
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
500-3000грн под 1,8%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор