Гроші всим - швидкі кредити онлайн

Щорічно понад 60 тисяч українців надають перевагу компанії Гроші всім, якщо терміново знадобилося взяти онлайн-кредит. Серед основних причин популярності сервісу можна виокремити такі: простота оформлення, відсутність прихованих платежів і можливість отримати кошти моментально в будь-який час доби.

За статистикою, наданою МФО, 80% людей, які одного разу звернулися по допомогу, згодом стають постійними клієнтами сервісу.

Гроші всим – швидкі кредити онлайн
1
(1 гол-в)
1,9% Ставка
500-3000 Макс. сумма
65-365 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Гроші всім – сервіс мікрокредитування, що зареєстрований під офіційною назвою Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Верона» (свідоцтво про реєстрацію ФК № 964, реєстраційний номер 13103693). Компанія не перебуває в стані банкрутства, санації або ліквідації.

Сьогодні своїм клієнтам компанія пропонує:

 • кредит до 15 000 гривень всього за 15 хвилин;
 • період кредитування – від 1 до 29 днів;
 • обслуговування позики – 1,9% щодня;
 • можливість достроково погасити позику без штрафів і комісій.

Умови для отримання позики

Чи зможу я отримати позику? Це перше питання, яке ставлять собі люди на етапі вибору кредитора. МФО Гроші всім видає українцям кредити онлайн на картку від 3 000 до 15 000 гривень без поручителів, довідки про доходи та з мінімальними вимогами:

 • ви маєте бути повнолітнім громадянином України не старше 65 років;
 • мати паспорт з пропискою на території країни і код ІПН.

Тобто розраховувати на фінансову допомогу цілком можуть студенти, пенсіонери, люди, що знаходяться в декреті по догляду за дітьми, а також тимчасово безробітні громадяни. На етапі оформлення, крім паспорту та коду, позичальнику знадобиться стабільний доступ до інтернету, мобільний телефон, e-mail і карта, емітована будь-яким українським банком.

Деталі кредитування в МФО Гроші всім

Умови оформлення кредиту для новачків і постійних клієнтів відрізняються. Якщо ви звертаєтеся за позикою вперше, компанія готова надати від 500 до 3 000 гривень під 1,9% на день.

Якщо звертаєтеся повторно, процентна ставка залишиться незмінною, а розмір позики буде збільшений. Максимально можливий транш дорівнює 15 000 гривень. До речі, сума, яку можна отримати, безпосередньо залежить від вашої відповідальності під час дії попереднього кредитного договору. Щоб створити позитивний кредитний рейтинг, вчасно сплачуйте фіксовані платежі і своєчасно закривайте борг. Додає балів і дострокове погашення позики.

Переплата за кредитом

Розглянемо таблицю, яка буде актуальною як для першого, так і для другого кредиту від Гроші всім: тут представлені фіксовані суми і платежі по ним.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів під 1.9 % в день

Сумма займа К возврату
3000 3570
5000 5950
7000 8330
10000 11900
12000 14280
15000 17850
20000 23800

Переплату можна прорахувати і самостійно, виходячи з ваших потреб. Сума для повернення = тіло кредиту + (тіло кредиту × процентна ставка): 100 × кількість днів.

Розрахуємо такий варіант: необхідно отримати на карту 2 000 гривень, бажаний термін кредитування – 29 днів (це максимально можливий період), процентна ставка – 1,9%. 2000 + (2000 × 1,9) : 100 × 29 = 3 102 гривні. Таку суму знадобиться заплатити кредитору в результаті, переплата за майже місяць складе 1 102 гривні.

Гроші всім і інші МФО

Якщо з процентною ставкою і переплатою за кредитом ситуація зрозуміла, можна порівняти даного кредитора з іншими організаціями, які надають послуги в цьому ж сегменті. Умови кредитування, на яких працюють Гроші всім, дещо відрізняються від основних пропозицій конкурентів.

Максимальна сума позики для нових клієнтів – найменша серед існуючих. Якщо ви звернулися вперше, Гроші всім надають кредит на карту в розмірі до 3 000 гривень. Саме такий ліміт встановили і Alex Credit, Monetka, Zaplatka і OnCredit. Щоб отримати більший транш, доведеться розглядати варіанти співпраці з іншими МФО, які надають 5, 10, 12 і навіть 15 тисяч гривень.

Сума максимальна Гроші Всім

За використання першої позики від Гроші всім доведеться щодня сплачувати 1,9% від початкової суми. Сьогодні це одна з найвищих ставок в сфері мікрокредитування в Україні. Однак в компанії запевняють: крім цієї суми, позичальнику не доведеться вносити будь-які додаткові або приховані платежі.

Ставка для нових Гроші Всім

Фіксована ставка для повторних позик залишається незмінною. Другий і наступний кредити на карту Гроші всім видає під ті ж 1,9% на день або до 693,5% у рік. Така ж ставка в OnCredit, Moneyveo, CreditPlus, Credit 7 і в Zaplatka. В даному випадку цей показник не суттєво, але все ж відрізняється від пропозицій інших МФО, які за користування кредитними коштами просять від 1,4% до 1,8% щоденно.

Ставка для повторних Гроші Всім

Чи відрізняються умови кредитування в Гроші всім від співпраці з банком? Так. Кредитуватися в банку може бути вигідніше завдяки нижчій відсотковій ставці. Також, навіть при першому зверненні, є шанс отримати суму більш солідну, ніж пропонують МФО. Однак банки точно не обмежаться при оформленні тільки паспортом і кодом. Найімовірніше, знадобиться довідка про доходи, поручитель і час. А це саме ті моменти, з якими часто не бажають мати справу пересічні українці.

Програма лояльності

Співпраця з МФО може стати більш вигідною, якщо ви будете активним учасником реферальної програми, яка передбачає кілька пропозицій:

 • По-перше, розіграші призів і акції, що проводяться компанією Гроші всім. Щоб бути в курсі всіх діючих пропозицій, стежте за новинами на офіційному сайті кредитора, а також в групах сервісу в соціальних мережах.
 • По-друге, система промокодів. Як отримати свій промокод і користуватися послугами Гроші всім зі знижкою – також дізнаєтеся з офіційних джерел МФО. Крім того, отримувати цю інформацію можна і в форматі смс-повідомлення на ваш номер телефону.
 • По-третє, програма «Приведи друга», яка діє на постійній основі. Ставши її учасником, можна заробляти бали, які потім конвертуються в гроші і можуть бути використані в якості щоденної плати за використання кредиту. Просто рекомендуйте друзям свого кредитора і вдвох отримуйте за це бонуси. Кількість друзів, а відповідно і балів, які ви можете заробити, не обмежена.

Дізнатися детальніше про умови партнерської програми завжди можна, зателефонувавши на гарячу лінію Гроші всім.

Як подати заявку на кредит

Щоб отримати кредит на банківську карту в компанії Гроші всім, необхідно подати заявку на сайті кредитора. Зробити це можна цілодобово:

 • У спеціальному вікні введіть ваш діючий номер телефону і натисніть «Далі».
 • Заповніть анкету. Зазначивши три контактні номери ваших рідних (до них в телефонному режимі можуть звернутися менеджери компанії для ідентифікації вашої особи), ви збільшуєте ймовірність схвалення позики.
 • На спеціальній сторінці введіть номер чинної банківської карти, ім’я власника, термін дії та CVV-код.
 • Переконайтеся, що сім-картка активна. Впродовж декількох хвилин на ваш номер телефону прийде код з підтвердженням, введіть його – і кошти будуть зараховані на картку.

Іноді онлайн-заявка підходить не всім клієнтам МФО. Наприклад, люди похилого віку не завжди почувають себе впевнено у всесвітній мережі. В такому випадку можна з паспортом і кодом ІПН звернутися в один з офісів компанії особисто. Менеджер прийме заявку. У разі схвалення, вже за кілька хвилин гроші можна буде отримати готівкою.

Чи бувають відмови в отриманні позики

Відсоток схвалення заявок в даній МФО становить від 80% до 90%. Цей показник вважається невисоким. Якщо ж ви отримали відмову, дізнатися, з якої конкретно причини це сталося, немає можливості. Щоб знизити ймовірність негативного рішення, необхідно:

 • коректно заповнювати всі поля анкети;
 • переконатися, що ваша банківська карта активна.

Якщо ж відмови уникнути не вдалося, рекомендовано здійснити вхід в ваш Особистий кабінет Гроші всім і перевірити правильність зазначених персональних даних. При необхідності –виправити неточності та доповнити анкету. Ситуація повторилася? В такому випадку слід почекати з переоформленням заявки. Спробуйте повторити спробу за кілька днів. Не виключено, що система оновиться, і ви отримаєте необхідну суму. А для уточнення інформації за вашим питанням краще звернутися до фахівців сервісу Гроші всім за номером гарячої лінії. Телефон зазначений на сайті позикодавця.

Добір суми кредиту

Ви не зможете позичити додаткові кошти в МФО Гроші всім. Договір про надання послуг передбачає використання тільки тієї суми, яка прописана від початку. Кожен новий транш передбачає виплату всіх існуючих заборгованостей і оформлення нової заявки.

Як погасити кредит Гроші всім

Згідно з умовами кредитування, повертати тіло мікропозики і відсотки по ній необхідно одноразово, не пізніше останнього дня дії договору. Для зручності клієнтів сервіс пропонує кілька варіантів розрахунку: як онлайн, так і офлайн. Обирайте той, який вважаєте найзручнішим, головне – сплачуйте вчасно:

 • на сайті кредитора: просто зайдіть до вашого Особистого кабінету і, використовуючи банківську карту, перерахуйте кошти;
 • в терміналах моментальних платежів;
 • через касу банку;
 • використовуючи інтернет-банкінг.

Здійснюючи переказ, обов’язково враховуйте наявність комісії за транзакцію і терміни проведення платежів. Не секрет, що іноді кошти зараховуються протягом декількох днів. І так, через власну недбалість, можна допустити прострочку за позикою.

За бажанням клієнта кредит можна погасити достроково – за це не стягується комісія. Ви просто повністю сплачуєте суму, прописану в договорі, і відсотки по ній за фактичні дні використання. До речі, факт дострокового виконання зобов’язань позичальником покращує кредитний рейтинг. Це може бути корисно, якщо ви плануєте співпрацювати з МФО і надалі.

Пролонгація мікропозики

У разі форс-мажорної ситуації і неможливості погасити позику повністю у встановлений час, Гроші всім готова піти назустріч своїм клієнтам. Щоб уникнути заборгованості по кредиту, можна оформити пролонгацію позики.

Для подовження договору необхідно сплатити тільки відсотки, що нараховані за користування тілом кредиту. Дізнатися цей показник можна в персональному кабінеті користувача. Після внесення необхідної суми кредит пролонгується ще на 10 днів. Здійснювати таку операцію можна необмежену кількість разів: до того часу, поки не зможете сплатити і обслуговування позики, і тіло кредиту. Сплачувати відсотки також можна будь-яким з наведених вище способів.

Якщо прострочки уникнути не вдалося, будьте готові до штрафних санкцій з боку позикодавця. Щодня вам буде нараховуватися пеня – 2,9% від загальної суми боргу. Крім того, погіршиться ваш рейтинг у бюро кредитних історій. За даними Вікіпедії в Україні працює кілька подібних організацій і саме вони надають необхідну інформацію банкам та МФО, у тому числі і сервісу Гроші Всім.

Висновки про роботу МФО

Компанія Гроші всім видає мікропозики повнолітнім громадянами України, які звернулися до кредитора у встановленому порядку: заповнили заявку на сайті кредитора (або особисто в одному з офісів компанії), пройшли верифікацію і отримали схвалення. З документів сервіс вимагає лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код – можливий мінімум на сьогодні. Обіцяють не брати до уваги погану кредитну історію позичальника в банках. Однак це не означає, що гроші можуть отримати абсолютно всі бажаючі: автоматизована система ідентифікації видає відмови приблизно в 20% випадків. Так намагаються виокремити недобросовісних клієнтів.

В компанії досить висока ставка по кредиту – 1,9% на день (до 693,5% річних). Але для постійних позичальників розроблена партнерська програма. Її активні учасники можуть сплачувати послуги не з особистих коштів, а спеціальними бонусами. Накопичити їх можна, просто рекомендуючи кредитора своїм друзям і знайомим. Як стати учасником реферальної програми, краще заздалегідь поцікавитися у менеджерів за телефоном гарячої лінії Гроші всім.

У разі форс-мажорних ситуацій і відсутності можливості повністю погасити кредит, компанія дозволяє оформити подовження договору. Пролонгація можлива необмежену кількість разів, але за умови погашення відсотків по тілу позики кожні десять днів. В даній МФО відсутній грейс-період. І якщо прострочка все ж сталася, на вас чекатимуть штрафні санкції. Щодня буде нараховуватися пеня в розмірі 2,9% від суми боргу, і є ризик за короткий термін навіть невеличку позику перетворити в непідйомний борг. Саме тому експерти радять серйозно ставитися до своїх зобов’язань перед кредитором: брати у борг таку суму, яку зможете повернути, вчасно вносити фіксовані платежі, не затягувати і, при необхідності, одразу оформляти пролонгацію.

Гроші всим – швидкі кредити онлайн
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
300-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор