SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наші враження

«Що стосується цього кредитного онлайн-сервісу, то ми хочемо відзначити, що компанія SOS CREDIT офіційно зареєстрована і має статус фінансової установи з правом здійснення діяльності з надання кредитів. Детально, з усіма дозвільними документами ви можете ознайомитися на сайті компанії «soscredit.ua». Також, варто відзначити, що отримати кредит за допомогою кредитного сервісу SOS CREDIT просто і швидко. На сайті детально розписані всі питання, які можуть виникнути у позичальників. Що значно спрощує процес оформлення кредиту»..

Удобство получения 92%
Прозрачность условий 88%
Сервис обслуживания 94%

Переваги:

  1. Швидке і зручне заповнення заявки на сайті «soscredit.ua».
  2. Кредит можна отримати, не виходячи з дому на банківську карту в будь-який час.
  3. Є можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту без переплат.
  4. Акції та бонусні програми для клієнтів.
  5. Без застав і поручителів.

Недоліки:

  1. Кредитні гроші можна отримати тільки на банківську карту, немає можливості отримання кредиту готівкою.

SOS CREDIT – це компанія, яка надає кредити 24 години на добу, 7 днів на тиждень позичальникам за допомогою кредитного онлайн-сервісу «soscredit.ua». Кредити надаються в сумі від 500 до 3 000 гривень, при повторному зверненні до 10 000 гривень на термін від 1 до 30 днів, з урахуванням процентної ставки за користування позиковими кредитними коштами 0,99% в день для нових клієнтів. Так, якщо вам знадобилися кошти в сумі 2500 гривень на термін 10 днів, то по закінченню терміну ви повинні будете повернути компанії 2747,5 гривень з урахуванням щоденних відсотків.

  1. Наявність паспорта та ІПН.
  2. Досягти повноліття (18 років).
  3. Мати банківську карту, відкриту на своє ім’я (VISA або MasterCard).
  4. Заповнити заявку на сайті «soscredit.ua».

Так, можливо, компанія SOS CREDIT пропонує послугу пролонгації, тобто продовження терміну користування кредитом. Для того, щоб оформити цю послугу, потрібно зайти в ваш особистий кабінет на сайті «soscredit.ua», замовити послугу і оплатити відсотки за фактичне користування кредитом. Максимальний термін пролонгації – 30 днів. За послугу позичальник платити комісію в розмірі 15 гривень в разі продовження терміну на 7 днів, 250 гривень – на 14 днів і 450 – на 30 днів. При цьому умови кредитування та відсоткова ставка за щоденне користування кредитом не змінюються. Це означає, що в період продовження терміну користування кредитом, вам не будуть нараховуватися штрафні санкції. Також можливо виплатити кредит достроково. При достроковому погашенні позичальник платить відсотки виключно за дні фактичного користування кредитом.

Повернути кредит ви можете будь-яким з чотирьох запропонованих способів: 1. через особистий кабінет через банківську карту; 2. за допомогою терміналів самообслуговування; 3. шляхом банківського переказу; 4. в будь-якому відділенні Укрпошти.

Якщо протягом трьох днів, з моменту закінчення терміну кредити, ви не погасите кредит, або не скористалися послугою пролонгації, вам будуть нараховані штрафні санкції. Також, компанія має право звернутися до суду для стягнення з вас боргу кредиту. Але, якщо у вас склалися обставини так, що в даний момент ви не можете погасити кредит, зверніться в компанії. Є можливість реструктуризації вашого боргу, за умови належного виконання взятих на себе зобов’язань. При виникненні питань звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 (800) 211 767 с 9:00 до 18:00 в будні.

Покрокова інструкція до SOS CREDIT

На головній сторінці сайту «soscredit.ua» виберіть суму і термін кредити, натисніть на клавішу «отримати кредит». Потім, ви переходите до першого анкетного листа «Персональні дані». Вам потрібно вказати номер свого мобільного телефону, адресу електронної пошти/e-mail і пароль.

sos credit

На номер вашого мобільного телефону прийде код, який потрібно буде вказати у відповідному полі.

Переходимо до заповнення анкетній форми «Паспортні дані», де вказуємо ПІБ, стать, дату народження, паспортні дані та ІПН.

sos credit 1

Заповнюємо анкетну карту «Соціальні дані», де вказуємо сімейний стан, кількість дітей, освіту, наявність майна у власності. Також вкажіть фактична адреса проживання, працевлаштування. І завантажте файл сторінки паспорта з останньої вклеєною фотографією і файл з фото ІПН (ідентифікаційного номера).

sos credit 2

Введення даних карти. У відповідне поле введіть номер картки, дату, до якої картка дійсна та CVV код (останні три цифри номера на зворотному боці картки).

sos credit 3

На вашу карту буде заблокована певна сума грошових коштів, яку вам потрібно буде ввести у відповідне поле. Цей крок необхідний для підтвердження того, що банківська карта дійсно належить вам.

Підтвердження заявки. Ви побачите табличку з сумою кредиту, відсотками, суму, яку потрібно буде повернути. Для підтвердження натисніть клавішу «подати заявку».

Ви побачите, що повідомлення про те, що ваша заявка прийнята. Заявка буде розглянута системою протягом 15 хвилин в автоматичному режимі. Далі на ваш номер мобільного телефону прийде повідомлення про схвалення вашої заявки на кредит, в разі прийняття такого рішення. Після вам буде надано текст договору фінансового кредиту, у разі згоди з його умови натисніть кнопку «так». Таким чином, ви ставите свій електронний підпис договору фінансового кредиту. Найближчим часом на вашу банківську карту будуть нараховані кредитні кошти.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як не потрапити в руки аферистів при оформленні онлайн кредиту?

Як не потрапити в руки аферистів при оформленні онлайн кредиту?

0
Gloriafin — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

Gloriafin — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

0
Як правильно спілкуватися з колекторами?

Як правильно спілкуватися з колекторами?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *