SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Сучасні мікрофінансові організації представлені на ринку України широким спектром своїх послуг. Компанія з промовистою назвою SOS кредіт — це мікрофінансова організація, яка допоможе вам, якщо у вашому житті сталася фінансова аварія. Саме тому своїм символом компанія обрала стилізований рятувальний круг.

СОС кредит є одним з лідерів з видачі кредитів онлайн на вигідних умовах. Компанія, сайт якої зручний для роботи як з мобільного телефону, так й зі стаціонарного комп'ютера або ноутбука, працює на українському фінансовому ринку вже кілька років. Вона надає невеликі та середні за розміром позики на термін від тижня до 15 або 30 днів онлайн без візиту в офіс організації. Кредитні послуги СОС кредит можуть отримати всі громадяни України, які виконали умови, зазначені на сайті.

Оценить
0.01% Ставка
500-5000 Макс. сумма
1-30 Срок
84% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,7%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Час роботи підтримки: з 9:00 до 18:00 (будні). Сервіс працює цілодобово без вихідних
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Компанія зареєстрована в Україні. Має ліцензію фінансової організації, всі необхідні дозволи. З повним пакетом документів можна ознайомитися на сайті компанія. МФО входить в нідерландську фінансову групу SOS Credit Holding B.V. та веде бізнес відповідно до європейських правил.

Компанія пропонує на сайті своїм клієнтам чіткий прозорий план видачі позики, його погашення або пролонгації. Всю необхідну інформацію ви зможете знайти також при зверненні на телефони гарячої лінії. Оператори завжди чемно та культурно проконсультують вас з будь-яких фінансових питань.

Умови отримання SOS кредіту

Отримання кредиту в компанії СОС кредит — це проста послідовність дій, доступна кожному, хто має відповідні документи, заповнить заявку та пройде верифікацію банківської карти.

Кредити видаються в інтернеті, без особистого спілкування з представником компанії. Онлайн кредит може отримати громадянин України віком від 18 до 65 років під відносно невеликі відсотки.

Нові позичальники отримують можливість взяти перший кредит практично безкоштовно (під 0,01%), але при цьому сума кредиту буде невеликою. Постійні клієнти можуть отримати на свою банківську карту вже до 15000 грн та на 30 днів.

Клієнти відзначають оперативність роботи компанії, зручність оформлення заявок та доступність грошей протягом максимум 20 хвилин після узгодження кредиту. Компанія не декларує особливих обмежень для бажаючих взяти гроші в борг. Добре, якщо у вас є високий дохід, нерухоме майно або машина, але це необов’язкова умова для отримання позики. Головне — наявність паспорта, ідентифікаційного коду, банківської карти, вірно заповнена заявка на кредит та другорядне — ваша кредитна історія.

Умови кредитування

Для нових та постійних клієнтів в СОС кредит існують різні умови. Підсумовуючи можна сказати, що в перший раз вигідно брати невелику суму, а в якості постійного клієнта користуватися промокодами, програмами лояльності та іншими способами знижувати вартість кредиту. Для клієнта, що раніше не обслуговувався в SOS credit, доступна сума до 5000 грн на 15 днів, а постійні клієнти можуть отримати на свою банківську карту до 15000 грн вже на цілий місяць.

Постійному клієнтові також доступна послуга — кредит по SMS. При першому кредиті клієнтів залучають акцією «Кредит під 0% (0,01%)». Щоб скористатися пропозицією необхідно:

 1. зареєструвати свою заявку на суму 3000 грн;
 2. вибрати термін кредитування 15 календарних днів.

Таким чином треба буде повернути суму 3004 гривня 50 коп при відсотковий ставці 0,01%.

Стандартна ставка в компанії — 1, 7% в день.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3510
5000 5850
7000 8190
10000 11700
12000 14040
15000 17550
20000 23400

Клієнти компанії SOS Credit можуть звертатися на гарячу лінію в робочий час з 9 ранку до 6 вечора. Якщо проблема виникла в інший час (а компанія видає кредити цілодобово без вихідних), то питання краще відправляти на електронну пошту. Таким чином оператор побачить ваше повідомлення й відповість на нього. Але це станеться з початку наступного робочого дня.

Що робити, якщо у позичальника трапився форс-мажор в кінці дії кредитного договору? Як кажуть в компанії, якщо в клієнта виникли проблеми та він не може повернути кредит в строк, він може оформити пролонгацію кредиту. Така послуга доступна в особистому кабінеті. Продовження можливе на 7, 15 або 30 днів. Детальніше про пролонгацію читайте у відповідній частині огляду.

Акції та програми лояльності

Компанія активно залучає клієнтів взяти кредит вдруге за допомогою акцій, прокомодов, програм лояльності. Для того, щоб не пропустити вигідну пропозицію, підпишіться на фейсбук та інстаграм — саме там з’являються оголошення про зниження відсоткових ставок, публікуються промокоди. Новини про це також розміщуються на сайті компанії, працює смс- і поштова розсилка.

Програма лояльності дає можливість отримати знижку від 5% до 50%. Сума знижок з’являється в особистому кабінеті після оформлення другого кредиту. Чим більше кредитів ви взяли, тим більшу знижку може вам надати компанія. Всього існують вісім рівнів знижок.

Порівняння з основними конкурентами

Якщо проводити порівняння з конкурентами, то SOS Credit надає досить привабливі умови як для новачків, так й досвідчених клієнтів. Для новачків доступна невелика сума, зате під мінімальні відсотки. Якщо повернути кредит в строк, то можна сформувати позитивну кредитну історію, яка може вам стати в нагоді надалі при обслуговуванні в цій або інших компаніях.

Другий кредит трохи дорожчий — вже під 1,7%, але ця стандартна ставка без знижок. Сума для постійних клієнтів вже досить велика — 15 тис. грн.

В цілому, компанія має середні по Україні ставки та досить високі суми для кредитів постійним клієнтам. У поєднанні із зручним сайтом та професійною службою підтримки це формує привабливу для клієнтів кредитну пропозицію. Якщо ви новий позичальник або вже раніше брали кредити в цій компанії, ви можете знайти тут рішення своїх фінансових проблем.

У порівнянні з банківськими продуктами кредити SOS Credit досить дорогі, про те вони надаються без поручителів та купи підтверджуючих платоспроможність документів. Брати позики в цьому МФО набагато простіше, ніж в будь-якому банку і навіть у родичів. Вас не будуть питати, на що вам потрібні гроші, та коли ви зможете їх повернути. СОС кредит очікує, що ви повернете гроші в строк, а до того дня не буде набридати вам повідомленнями або дзвінками.

Подача онлайн заявки

Кредитна організація SOSCredit працює в інтернеті, всі комунікації з компанією, зокрема, онлайн заявка на кредит, заповнюються в інтернеті. Для того, щоб почати працювати з компанією, необхідно зареєструватися.

 1. Для реєстрації вам знадобиться телефон та адреса електронної пошти. Будь ласка, вказуйте телефон та адресу, до яких у вас є доступ (наприклад, не радимо вказувати пошту на російських поштових серверах). Також вам потрібно буде придумати безпечний пароль від 8 символів.sos credit
 2. Після реєстрації ознайомтесь з необхідними документами, зокрема, з політикою конфіденційності, правилами надання кредитів й інше. Підтвердить, що ви прочитали ці документи, натиснувши галочку у відповідному розділі.sos credit 1
 3. Використовуйте кредитний калькулятор, обравши суму кредиту та його термін. Якщо ви новий позичальник, для вас існують спеціальні пропозиції на суму до 3000 грн під практично нульовий відсоток. Використовуйте можливість отримати кредит дешево.
 4. Після цього заповнюйте анкету, не пропускаючи жодного пункту. Вам необхідно внести дані про свій паспорт, ІПН, прописку та місце роботи. Для вашої візуальної ідентифікації треба додати до заявки фото з паспортом в руках. Важливо чесно вказати розмір доходу, але підтверджувати його документами нема потреби.sos credit 2
 5. До вашого профілю обов’язково необхідно прив’язати банківську карту, видану на ваше ім’я. Як це зробити — докладно написано в особистому кабінеті.sos credit 3
 6. Якщо все зроблено вірно, залишилося тільки ознайомитися з кредитним договором, підписати його онлайн та чекати рішення по кредитному договору — приблизно 20 хвилин для першого кредиту. При позитивному рішенні гроші надходять на банківську карту протягом 5 хвилин.

При виникненні проблем — відсутність грошей на карті або інших труднощах, відразу ж звертайтеся на гарячу лінію, яка є безкоштовною для дзвінків з усіх номерів.

Нагадуємо, постійні клієнти SOS Credit можуть навіть не заповнювати заявку, їм достатньо відправити смс на спеціальний номер компанії.

Причини отримання відмови

Компанія не розкриває свій механізм оцінки кредитних ризиків та подробиць кредитних рішень по конкретному клієнтові. Таким чином, достеменно невідомо, чому можна отримати відмову або меншу суму, ніж ви очікували.

Однак, існують загальні правила роботи МФО і для SOSCredit вони також дійсні.

 • Не можна обманювати компанію, надаючи їй невірні дані. Будь-яка компанія, турбуючись про свою успішність, хоче переконатися, що клієнт чесний з нею. Якщо буде виявлений обман, позичальникові гарантовано відмовлять в грошах.
 • Недотримання умов кредитування. Якщо вам менш ніж 18 років, в вас немає чинного паспорта та ідентифікаційного коду або ваша банківська карта прострочена, кредит отримати буде неможливо.
 • Якщо ви випадково помилилися при заповненні особистих даних. Це найменша проблема, яку можна вирішити відразу, як ви помітили помилку.
 • Якщо ви не надали всі дані, які вимагає система SOS Credit. В такому випадку ви не зможете заповнити заявку до кінця.
 • Якщо вам прийшла відмова — не наполягайте на кредиті, одразу формуючи нову заявку. Спробувати отримати кредит знов можна пізніше, уточніть це у оператора гарячої лінії.

Добір суми кредиту

На сайті компанії SOS Credit відсутній функціонал для взяття другого кредиту, якщо ви не погасили перший. Так компанія вберігає себе та позичальника від проблемних боргів. Адже другий кредит найчастіше беруть, керуючись раптовими бажаннями, або, що гірше, при наявності нерозв’язаних проблем з першим кредитом. Не розраховуйте на можливість вмовити цю МФО збільшити вам суму кредиту — компанія чітко дотримується стратегії, що ще один кредит можна отримати лише погасивши повністю попередній. Продовження позики також не дає можливості взяти ще одну суму. Майте на увазі цей фактор, плануючи свої фінансові справи.

Погашення кредиту

Важливо повертати гроші вчасно. Для цього існує кілька зручних способів.

 • В особистому кабінеті, використовуючи логін та пароль, який ви ввели при реєстрації. Потрібно мати під рукою мобільний телефон, на який зареєстрований ваш акаунт. Оплату кредиту можна зробити з прив’язаною до акаунту карти, при цьому комісію ви не сплачуєте.
 • Використовуючи термінали банків, у тому числі термінали Приватбанку. Для такого платежу вам знадобиться номер договору, його ви можете дізнатися на гарячій лінії або у своєму особистому кабінеті, також потрібно мати свій ІПН. У терміналі знайдіть компанію SOS Credit (СОС Кредит) в розділі «Фінансові послуги». А надалі керуйтеся вказівками на екрані. Перевіряйте правильність ведення особистих даних та номера договору. Пам’ятайте, що в терміналах стягується комісія.
 • Гроші ви можете повернути через касу будь-якого банку по сусідству з вами, використовуючи реквізити компанії. Важлива графа: призначення платежу, її обов’язково треба заповнити, вказавши, що сума — це погашення кредитної заборгованості за договором, вказавши свій номер договору правильно. Є комісія.
 • Через Укрпошту. Укрпошта також має можливість прийняти ваш переказ для перерахування грошей МФО SOS Credit. Назвіть оператору реквізити та не забувайте, що в графі призначення платежу необхідно правильно вказати ваш номер кредитного договору.

Продовження (пролонгація) та реструктуризація позики

Якщо вам не виплатили заробітну плату або сталося щось інше, що заводило вам закрити угоду з компанією, є можливість повернути кредит пізніше. Це зветься пролонгацією.

При продовженні дії кредиту на більший термін, ніж обумовлено в первісному договорі, нарахування відсотків збільшується до 2,5% в день. Це досить великий відсоток, при тому, що промокоди, знижки не враховуються.

Але пролонгація кредиту можлива на термін до тижня, 15 днів або 30 днів, і за той час фінансові проблеми зможуть вирішитися. Функція для пролонгації кредиту доступна в вашому особистому кабінеті. Пролонгацію можна зробити протягом 3 днів після завершення дії договору. Краще зробити це вчасно, ніж стати неблагонадійним позичальником СОС кредит.

При простроченні без пролонгації ціна кредиту кожен день буде зростати на 3%. Компанія практично відразу після прострочення починає використовувати послуги колекторів та повідомляє про неблагонадійних позичальників в бюро кредитних історій.

Висновки

Soscredit — це компанія, в яку приємно звертатися як за невеликими кредитами, поки ви новий клієнт, так і за більшими сумами, після того як ви взяли другий кредит. Зручність оформлення онлайн-заявки, зрозумілі кожному умови позики грошей, різні способи повернення боргу компанії, лояльне ставлення до кожного позичальника, готовність йти назустріч при фінансових проблемах — ось риси, які характеризують цю МФО. Її можна порадити у випадку, якщо вам потрібні суми, що не перевищують 15 тис. грн, та ви розбираєтеся в механізмах роботи мікрофінансових організацій.

Для неблагонадійних клієнтів, які допустили прострочення та не реструктурували свій кредит, компанія SOS Credit значно збільшує відсоткові ставки в день. А після того, як позичальник перестає виходити на зв’язок, звертається до колекторів і в судові органи. Бути поганим позичальником в СОС кредит дуже клопітно та невигідно. При цьому, якщо ви вживаєте дії, що до закриття кредиту і намагаєтесь погасити відсотки, навіть частково, постійно виходите на зв’язок — компанія радо йде вам назустріч.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
200-5000грн под 1,50%
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
300-15000грн под 1.4 %
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор