Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах

Дуже часто при виникненні фінансових труднощів люди звертаються в банки або інші фінансові установи з метою отримання позики. Але, тут можна зіткнутися з багатьма труднощами. Потенційний позичальник проходить велика кількість перевірок, результат яких може стати причиною відмови в отриманні кредиту. Крім цього, банк може вимагати пред'явити довідку про доходи, заставне майно або залучити поручителів.
Cashme – онлайн позики на найвигідніших умовах
1
(1 гол-в)
1.7% Ставка
500-2000 Макс. сумма
7-30 Срок
88% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-10000
% ставка на повторный - 1.7%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18+
Часы работы - Прийом заявок цілодобово і без вихідних. Час роботи служби технічної підтримки: 09:00 - 20:00 (будні дні), 10:30 - 18:00 (вихідні дні)
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Cashme – мікрофінансових компанія, яка допоможе без проблем отримати в борг необхідну суму грошей. За допомогою особистого кабінету клієнт може самостійно управляти кредитною ставкою. Це дуже зручно, так як при дострокової виплати боргу компанія не знімає додатковий відсоток, що дає позичальникові можливість значно заощадити кошти. Також, ключовою особливістю сервісу Cashme є те, що друге і всі наступні звернення є приводом для зниження процентної ставки. Позичальнику немає необхідності заново проходити процес реєстрації, що значно скорочує час, передбачений на отримання грошей.

Вимоги до позичальника при оформленні кредиту

Cashme дає можливість отримати перший кредит в сумі до 2000 грн. Якщо з виплатою боргу не виникне ніяких проблем, ліміт буде збільшений до 9000 грн. Що стосується щоденного відсотка, він становить 1.9%.

Для того, щоб отримати гроші за допомогою сервісу Cashme, необхідно надати наступну інформацію:

 • ПІБ клієнта.
 • Скан копії паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду (податкового номера).
 • Адреса прописки позичальника.
 • Термін кредитування (від 7 до 30 днів).
 • Сума кредиту, яку можна розрахувати за допомогою онлайн калькулятора на сайті компанії Cashme.

Для зручності клієнтів, процедура оформлення заявки проводиться виключно в онлайн режимі. Позичальнику немає необхідності виїжджати в офіс компанії для оформлення кредиту. При отриманні позитивної відповіді гроші надійдуть в розпорядженні позичальника протягом короткого проміжку часу.

Переваги онлайн кредитів Cashme

 • Cashme – перевірений сервіс онлайн кредитування, який є одним з найнадійніших.
 • Послуга доступна на всій території України.
 • Можливість оформлення позики протягом 15 хвилин.
 • Лояльні кредитні умови.
 • Мінімальний пакет документів, що не передбачає надання довідки про доходи та інших непотрібних паперів.
 • Відсутність необхідності надавати заставне майно або залучати поручителів.
 • Погашення кредиту можна зробити будь-яким зручним способом (особистий кабінет, термінал самообслуговування, каса банку).
 • При необхідності, термін кредитування в компанії Cashme може бути пролонгований.
 • Клієнт може самостійно поліпшити свою кредитну історію.

Звертаючи увагу на перераховані переваги, можна зробити висновок, що сервіс Cashme є одним з найбільш вигідних для оформлення онлайн кредиту. Тут все робиться для зручності клієнтів.

Процедура оформлення кредиту за допомогою онлайн сервісу Cashme

Перед тим, як оформити кредит в компанії Cashme, варто заздалегідь ознайомитися з усіма правилами на сайті організації. Якщо позичальник згоден з усіма умовами договору, варто заповнити онлайн заявку, де вказується особиста інформація, сума кредиту і терміни.

Схваленням заявки вважається отримання смс повідомлення на номер телефону, який був зазначений клієнтом. Після цього проводиться прив’язка банківської карти, куди будуть зараховані кредитні кошти.

Особистий кабінет клієнта – основний інструмент управління системою. За допомогою Cashme можна не тільки оформити позику, але також зробити необхідні оплати, підвищити ліміт або пролонгувати термін закриття позики.

Cashme: що ще необхідно знати?

 • Збільшити ліміт або отримати бонуси можна тільки в тому випадку, якщо клієнт своєчасно оплачував всі минулі позики в компанії Cashme.
 • Компанія надає можливість взяття тільки одного кредиту.
 • Якщо виникають будь-які питання, клієнт завжди може звернутися в службу підтримки. Компетентні консультанти допоможуть вирішити всі спірні моменти і роз’яснять переваги швидкого онлайн кредитування в Cashme.
 • Перш, ніж відкривати кредит в нашій компанії, необхідно уточнити інформацію про те, що таке електронний підпис. Клієнт повинен бути готовий до того, що йому доведеться підписувати запропонований онлайн договір.
 • Кредитні кошти надаються клієнтам, які досягли 18 річного віку.
 • Якщо є фінансова можливість, позичальник може погасити кредит в Cashme достроково.
 • Ваша персональна інформація буде надійно захищені системою безпеки компанії Cashme. Ми гарантуємо повну конфіденційність вашої інформації.
 • Cashme – кредитна компанія, про діяльність якої можна дізнатися в соціальних мережах. Крім цього, кредитор часто проводить різні розіграші, що дає можливість більш вигідного кредитування.
 • Кредити за допомогою онлайн сервісу Cashme надаються без прихованої комісії, якщо ви проводите оплату кредиту за допомогою особистого кабінету клієнта. Але, якщо вносити гроші через термінал самообслуговування або каси банку, комісія може стягуватися відповідно до тарифів фінансової компанії.

Для ознайомлення з усіма умовами кредитування, перейдіть на сайт МФО. Мам можна знайти всі необхідні контакти, а також ознайомиться з новинами у сфері онлайн кредитування.

Cashme – онлайн позики на найвигідніших умовах
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
500-3000грн под 1,9%
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
Перейти Обзор
Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів
Є-гроші
Перейти Обзор