Press "Enter" to skip to content
SosCredit Обзор SosCredit
Сумма,грн 500 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка 0,099 %
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка от 0.1% в сутки
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 5-70 дней
Ставка 0,8%
Ccloan Обзор Ccloan
Сумма,грн 400 - 10 000
Срок 5-30 дней
Ставка от 0.01% в день
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки

Кредит без офіційного працевлаштування

Раніше кредит без офіційного працевлаштування взяти було неможливо тому, що на видачу позик спеціалізувалися тільки банки, куди в обов’язковому порядку потрібно надавати довідку про заробітну плату. Але після появи небанківських мікрофінансових організацій і кредитних сервісів ситуація істотно спростилася. У довідці про доходи повністю відпала необхідність, головне, щоб був паспорт і ідентифікаційний код, більше нічого не потрібно.

На сьогоднішній день це найзручніший варіант отримання позики в короткі терміни. Кредити видаються на різні суми, для нових клієнтів – до 2-3 тис. Грн, для постійних – до 10 тис. Грн. Підтвердження платоспроможності, поручительство або заставу не потрібен, що дозволяє отримати кредит безробітним і влаштованим неофіційно без особливих проблем.

На нашому сайті представлений перелік організацій, що спеціалізуються на видачі позик без довідок про доходи, серед яких можна за кілька хвилин підібрати найбільш влаштовує за процентною ставкою і терміни видачі коштів.

Особливості кредитування в МФО

  • використовується спрощена схема розгляду заявок за допомогою банківського скорингу, що гарантує отримання результату протягом 20 хвилин;
  • взяти кредит безробітному можна з мінімальним пакетом документів;
  • відсутні приховані платежі і комісії;
  • займ можна погасити в будь-який час, штрафів за це не передбачено;
  • відсоток нараховується тільки за час користування грошима.

Якщо виникає необхідність отримати кредит для безробітних, найзручніше скористатися послугами мікрофінансової організації або кредитного сервісу, що працює в он-лайн режимі.

На що варто звернути увагу

  1. Послуги МФО і кредитних сервісів істотно відрізняються від банківських, тому нюанси отримання позики варто розглянути більш докладно.
  2. Процентна ставка. У банку вона налічується щомісяця, а в МФО – щодня, тому потрібно відразу розраховувати свою платоспроможність, щоб в майбутньому не виникло прострочень.
  3. Терміни кредитування. Мікрофінансові організації здійснюють кредитування на короткі терміни, мінімум – 7 днів, максимум – 30 днів. Якщо є сумніви, що в цей період вийде погасити позику, краще скористатися пропозицією з можливістю пролонгації.
  4. Ліміт коштів. При оформленні часто виникає питання, чи дадуть кредит безробітному на велику суму. При першому зверненні на максимальний ліміт розраховувати не варто, він буде таким же, як і для інших клієнтів, перший раз користувалися послугами сервісу. При наступних зверненнях ліміт буде поступово збільшуватися.

Варіанти отримання позики

Чи можна взяти кредит безробітному в банку? Теоретично можна, але для цього потрібно мати депозит на відповідну суму, або ж заставне майно. Але навіть при наявності депозиту банківські організації неохоче розглядають такі варіанти позик, особливо на невеликі суми, а з запорукою занадто багато складнощів, адже потрібно надати розширений пакет документів. Тому на невелику суму і короткий термін, з гарантією отримання коштів, оформити кредит безробітному простіше всього в кредитному сервісі або МФО.

Кредит без офіційного працевлаштування
Rate this post