Centro Credit – онлайн кредити на найвигідніших умовах

МФО – можливість отримати кошти майже без відмов для різних верств населення: на позику можуть розраховувати молоді люди з 18 років, студенти, громадяни пенсійного віку. Гроші перерахують на банківську карту та їх можна використати на придбання меблів, оплату комунальних послуг, купівлю одягу, продуктів харчування тощо.

Серед МФО в Україні дедалі більше набирає популярність компанія Центрокредит. Тут гроші перераховують на карту будь-якого банку клієнтам без заставного майна, зайвих довідок та навіть тоді, коли ваша кредитна історія залишає бажати кращого. На онлайн позику може сподіватися навіть безробітний.

Оценить
1.65% Ставка
500-15000 Макс. сумма
1-30 Срок
84% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1.65%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Вт, Ср, Чт 8:00 до 20:00 Пт, Сб, Вс, Пн 9:00 до 18:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Займи в Centro Credit – це зручно

Centro Credit – компанія, яка працює на абсолютно прозорих умовах. Що стосується основних переваг даної МФО, це:

  • Зручність. Щоб залучити гроші, клієнту Centro Credit немає потреби їхати до офісу компанії та годинами простоювати в чергах. Для оформлення заявки і отримання займу, досить пройти простий процес онлайн реєстрації на сайті компанії кредитора.
  • Швидкість. Тривалість процедури оформлення позики займає не більше 5-10 хвилин. У разі повторного звернення до Центрокредиту, гроші зарахують на карту ще швидше. Це обумовлено тим, що в перший раз вам потрібно пройти реєстрацію на сайті. Все, що треба для подальшого кредитування – це увійти в особистий кабінет користувача за допомогою свого логіна та пароля. Гроші доступні цілодобово.
  • Простота. Не потрібно збирати велику купу документів. Оформлення займу в Centro Credit є абсолютно нескладної процедурою. Гроші прийдуть на ваш банківський рахунок після надання мінімального пакету документів (паспорта та ідентифікаційного коду). На відміну від банків, в Centro Credit не вимагають довідок або інших підтверджень вашої платоспроможності. Це дуже зручно, бо не завжди клієнт працює офіційно.
  • Загальнодоступність. Для займу онлайн, клієнт повинен відповідати мінімальним вимогам: вік 18 – 70 років, наявність постійного джерела доходу, українська реєстрація, а також відсутність невиплаченої позики на момент подання нової заявки.
  • Варіативність. Після оформлення заявки в Centro Credit і розгляду її кредитним сервісом, гроші без зволікання зараховують на карту клієнта. Але якщо ви хочете отримати займ готівкою, і тут не виникне ніяких проблем. Кредит в Центрокредит можна забрати в будь-якому найближчому відділенні фінансової організації.
  • Вигідні умови для постійних клієнтів сервісу. Якщо ви звертаєтеся до Centro Credit не в перший раз, вам нададуть статус постійного клієнта МФО. Себто, зменшать відсоткову ставку, а також ви зможете брати участь у спеціальних пропозиціях та акціях.
  • Безпека. Захист особистих даних клієнтів на висоті. Звернувшись до Центрокредиту, можете не сумніватися, що вашу особисту інформацію надійно захистять. З імовірністю в 100% вашими даними не зможуть скористатися шахраї.

Кредитний ліміт без застави становить 15 000 грн. Зручність сервісу Centroсredit полягає в тому, що позики тут видаються у великому обсязі: у разі надання застави, ви можете позичити необмежену суму грошей. Як правило такі кредити оформлюють на розвиток бізнесу або інші великі витрати.

У борг дають позичальникам навіть з не дуже чистими кредитними історіями. Якщо в банку це є прямим приводом для відмови, то в Centro Credit прострочення по попереднім виплатам не є перешкодою для отримання коштів. Відсоток відмов тут мінімальний (приблизно 15% від усіх заявок).

Оформлення онлайн кредитів в Centro Credit – процедура, яка відрізняється простотою на високими шансами на схвалення.

Видача і погашення займів у Centro Credit

Позика може надаватися клієнту в онлайн формі або готівкою. Якщо ви хочете отримати кредит дистанційно, в процесі заповнення заявки необхідно буде вказати свої особисті дані, реквізити платіжної картки, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Після підписання договору кредитні кошти будуть зараховані на ваш рахунок протягом декількох хвилин.

У разі, якщо вам потрібно отримати готівку, обирайте відділення компанії, найближче до вас. На сайті компанії вказані всі адреси. Оформлення заявки та заповнення анкети у такому випадку проведе оператор організації в індивідуальному порядку.

Стосовно погашення кредиту, зробити це можна за допомогою особистого кабінету користувача, у відділенні будь-якого банку або через термінал самообслуговування. Перший спосіб є найвигіднішим, так як тут не передбачені додаткові комісії.

Що робити у разі відмови

Centro Credit залишає за собою право не повідомляти клієнтам причину відмови у видачі позики. Тут перевірка інформації та прийняття рішення проводиться автоматично, себто людський фактор повністю виключений.

Щоб знизити ризики несхвалення, варто надавати правдиві дані й не допускати помилок під час оформлення заявки. Якщо говорити про найпоширеніші причини відмови, це:

  • платоспроможність клієнта знаходиться на недостатньому рівні для отримання заявленої суми;
  • значні прострочення за попередніми кредитами;
  • помилки у введенні даних.

Варто відзначити, що в Центрокредит після відмови можна звернутися повторно. Можливо, саме тоді вам пощастить.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
50-500грн под 0%
Перейти Обзор
CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
500-3000грн под 1,8%
Перейти Обзор
Отзывы
Поліна

Користуюся послугами цієї компанії протягом півроку. На відміну від інших фінансових установ мене приваблюють тут умови кредитування, відсоткова ставка. Крім того, бувають акції, що теж приємно дивує і радує. І ще хочу додати, що при погашенні кредиту, можна відразу ж подати заявку на збільшення суми. І це теж великий плюс компанії. Так що я задоволена співпрацею з цією компанією і всім рекомендую!

Мітя

Іноді перебивався позичками в мікрофінансових організаціях, але коли звернувся в ЦентроКредит, тепер тільки сюди за позиками звертаюся. Компанія порядна, можна взяти велику суму, 15000 гривень не кожна МФО видає. Можна продовжити позику на термін до місяця. А недавно порадив колезі, так потрапив під акцію отримав перший позику під 0% на місяць, теж залишився дуже задоволений!

Денис

Багатьом треба повчитися спілкуванню у хлопців цієї компанії, все доступно, ввічливо пояснюють. Поки ще схвалення не отримав, чекаю, але сподіваюся на подальшу співпрацю з вами.

Леонід.

В цьому МФО я постійний клієнт, і не маю до роботи ні яких притензій. Організіці дуже швидко приймає рішення по зявці, дового чекати не потрібно. Повернишь вчасно буде все добре, не повернешь – чекай біди. Все просто і логічно.

Тетяна

Ще ніколи кредитуватися не було та легко. Я досі в шоці.
Мені підходить ця система тим, що не треба виходити з дому. Отримую кредит буть де (дама, на роботі, в черзі магазина, на вулиці,…). Дуже класно, що не потрібно справку про доходи, не теба пояснювати цілі кредита. Я прям дуже задоволена!

Тарас

Це МФО не відмовили мені у видвчі займу, не дивлячисб на те що в минулому у мене були проблеми з іншими банками.
Дуже їм вдячний за цю можливість виправити ситуаці. з моєю кредитною історією. Вже на гарному рахунку, чим дуже пишаюсь.
Ще раз дякую.

Катерина

Чудове МФО яке допомогаеє будь яким верствам населення. Головне це особиста віповідальність. Навіть мені видали кредит не зважаючи на те, що я не маю офіційного місця роботи. ВИРУЧАЛИ МЕНЕ БАГАТО РАЗІВ ! ДУЖЕ ЇМ ВДЯЧНА!

Регіна

Я працюю з цим МФО вже 2 роки і дуже задоволена цією співпрацею !!! Я з поганою історією, але вона реально зіпсована моїм братом який мене сильно підвів, і ніхто більше не давав позики. А Центро Кредит мені повірили і видали кредит, чим дали змогу виправити мою історію. Тепер з ними співпрацюю.

Олена

З свого досвіду можу сказати, що вкрай складно отримати позику на велику суму (найчастіше відмовляють). Однак в цьому МФО мені не відмовили, чим дуже виручили. І що ще дуже важливо зручний сайт, в якому розбереться навіть дитина. Кабінет максимально зрозумілий і все розписано досконало.

Світлана

За останні півроку часто оформлювала кредити в цій компаній. Оскільки у мене є не великий бізнес який потребував фін. допомоги, то саме це МФО виявилося для мене ідеальним помічником в цьому ділі.
Можу сміливо рекомендувати це МФО. Головне вчасно повертати гроші, і ви будите улюбленним клієнтом.

Світлана

Не відмінно треба скористатися послугами цього МФО, якщо віи шукаєте якусь фінансову допомогу. Це гарний варіант для тих кто не полюбляє просит взайми у родичів або друзів. Тут ви залежите лише від себе.
Цю компанію сміливо рекомендую, оскільки сама кредитувалася не один раз.

Вячеслав

Я дуже шкодував що не звертався в цю компанію раніше. Відсоток хоча і не самий низький на ринку мікрокредитування, але тут бгатото інших плюсів: бонусні программи, прозорі відсотки, миттєвий переказ коштів, швидке обслуговування. Нарешті я визначився з компанією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор