Centro Credit – онлайн кредити на найвигідніших умовах

Умови проживання в наш час іноді складаються таким чином, що періодично може виникати необхідність позики певної суми грошей. Дуже часто не вистачає фінансових коштів на придбання меблів, оплату комунальних послуг, придбання одягу, продуктів харчування і так далі.

Найпростіший і швидкий спосіб отримання позики – це кредитування за допомогою мікрофінансової організації Центрокредіт. Це обумовлено тим, що тут гроші видаються на карту будь-якого банку України протягом 10 – 20 хвилин без заставного майна і поручителів, немає необхідності надавати численні довідки і підтвердження, а також пропонуються найвигідніші умови і відносно невисокий відсоток.

Подати заявку на позику

Кредити в Centro Credit – це зручно

Centro Credit – МФО, яка працює на абсолютно прозорих умовах. Що стосується основних переваг даної кредитної компанії, це:


    
 • Щоб отримати кредит, клієнту Centro Credit немає необхідності годинами простоювати в кілометрових чергах. Для оформлення заявки і отримання грошей, досить пройти простий процес онлайн реєстрації на сайті компанії кредитора.

 •   
 • Тривалість процедури оформлення кредиту займає не більше 5 – 10 хвилин. У разі повторного звернення до Центрокредіт, гроші будуть зараховані на карту ще швидше. Це обумовлено тим, що в перший раз вам потрібно пройти реєстрацію на сайті. Все, що потрібно для подальшого кредитування – це увійти в особистий кабінет користувача за допомогою свого логіна і пароля.

 •   
 • Чи не потрібна довідка про доходи. Оформлення кредиту в Centro Credit є абсолютно нескладної процедурою. Гроші будуть зараховані на ваш банківський рахунок після надання мінімального пакету документів (паспорта та ідентифікаційного коду). На відміну від банків, в Centro Credit не потрібно надавати довідку про доходи або інші підтвердження вашої платоспроможності. Це дуже зручно, тому що не завжди клієнт має офіційне працевлаштування.

 •   
 • Кредитний ліміт без застави становить 15 000 грн. Зручність сервісу Centroсredit полягає в тому, що кредити тут видаються в досить великому обсязі. У разі надання застави, ви можете взяти в борг необмежену суму грошей. Як правило такі кредити оформляються на розвиток бізнесу або інші дорогі придбання.

 •   
 • Миттєвий переказ грошових коштів. Після оформлення заявки в Centro Credit і розгляду її кредитним сервісом, гроші будуть без зволікання зараховані на карту клієнта. Якщо ви хочете отримати кредит готівкою, і тут не виникне ніяких проблем. Кредит в Centro Credit можна отримати в будь-якому найближчому відділенні фінансової організації.

 •   
 • Загальнодоступність. Щоб отримати кредит онлайн, клієнт повинен відповідати мінімальним вимогам: вік 18 – 70 років, наявність постійного джерела доходу, українська прописка і постійне місце реєстрації, а також відсутність невиплаченого позики на момент подачі нової заявки.

 •   
 • Вигідні умови кредитування для постійних клієнтів сервісу. Якщо ви звертаєтеся в Centro Credit не в перший раз, вам буде привласнений статус постійного клієнта МФО. Це говорить про те, що процентна ставка буде знижена, а також вам будуть надані спеціальні пропозиції та акції.

 •   
 • Захист особистих даних клієнтів. Звернувшись в Центрокредіт з метою отримання кредиту, можете не сумніватися в тому, що ваша особиста інформація буде надійно захищена. Це говорить про те, що з імовірністю в 100% вашими даними не зможуть скористатися шахраї.

 •   
 • Кредити видаються позичальникам з не дуже чистими кредитними історіями. Якщо в банку це є самим прямим приводом для відмови видачі грошей, то в Centro Credit прострочення по попереднім виплатам не є перешкодою для отримання кредиту. Відсоток відмов тут мінімальний (приблизно 15% від усіх заявок).


Оформлення онлайн кредитів в Centro Credit – процедура, яка відрізняється не високою складністю. Тут шанс отримання кредиту на багато вище, ніж в банках. Крім цього, проводиться кредитування студентів, пенсіонерів та осіб, які не мають офіційного місця роботи. Це говорить про те, що Центрокредіт є зручним сервісом, який практично не видає відмов.

Видача і погашення кредиту в Centro Credit

Позика може надаватися клієнту в онлайн формі або готівкою. Якщо ви вирішите оформити кредит дистанційно, в процесі заповнення заявки необхідно буде вказати свої особисті дані, реквізити платіжної картки, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Після підписання Договору кредитні кошти будуть зараховані на ваш рахунок протягом декількох хвилин.
У разі, якщо вам потрібно отримати кредит в Центрокредіт готівкою, вибирайте саме близько розташоване відділення компанії. Оформлення заявки та заповнення анкети буде проводитися оператором організації в індивідуальному порядку.

Що стосується погашення кредиту, зробити це можна за допомогою особистого кабінету користувача, у відділенні будь-якого банку або через термінал самообслуговування. Перший спосіб є найвигіднішим, так як тут не передбачені додаткові комісії.

Що робити в разі відмови?


Centro Credit залишає за собою право не повідомляти клієнтам про можливу причину відмови у видачі кредиту. Тут перевірка інформації і прийняття рішення проводиться в автоматичному режимі. Це говорить про те, що людський фактор повністю виключений.

Щоб виключити відмову, варто попередньо надавати правдиві дані і не допускати помилок під час оформлення заявки. Якщо говорити про найпоширеніші причини відмови, це:


    
 • Платоспроможність клієнта знаходиться на недостатньому рівні для отримання заявленої суми грошей.

 •   
 • Значні прострочення за попередніми кредитами.

 •   
 • Помилки у введенні даних.


Варто відзначити, що в Центрокредіт після відмови можна звернутися повторно. Можливо, після повторного введення особистих даних в кредитуванні вам не буде відмовлено.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Що таке кредитні канікули і як їх отримати?

Що таке кредитні канікули і як їх отримати?

0
Як взяти кредит під низький відсоток - мрія позичальника.

Як взяти кредит під низький відсоток - мрія позичальника.

0
Срок долга по кредиту

Срок долга по кредиту

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *