Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Сьогодні рівень довіри до банків на порядок знизився. Це обумовлено тим, що отримати онлайн кредит на багато простіше, ніж вистоювати кілометрові черги, надавати довідки про доходи або залучати поручителів. МФО позбавляє своїх клієнтів від такої непотрібної тяганини і дає можливість отримати швидкий онлайн кредит без будь-яких зусиль або непосильних вимог. Catkredit - це досить молода мікрофінансових компанія, діяльність якої почалася з 2017 року. Це говорить про те, що кредитна організація Catkredit намагається надавати своїм клієнтам максимально низькі вимоги, а також кращі умови онлайн кредитування.
Оценить
1,90% Ставка
500-3000 Макс. сумма
1-30 Срок
89% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,90%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - Щодня с 9:00-20:00. Видача цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Переваги МФО Catkredit

Як відомо, онлайн кредити – це один з найшвидших і простих способів отримання необхідної суми грошей. Що стосується основних переваг мікрофінансової організації Catkredit, це:

 • Мінімальні терміни оформлення онлайн кредиту. У Сat kredit час оформлення першої заявки не перевищує 30 хвилин. Що стосується подальших позик, для отримання грошей позичальник повинен зробити пару кліків, що не займе більше 2 – 5 хвилин.
 • Доступність інтернет-сервісу в будь-який час доби. Щоб отримати гроші на карту, немає необхідності звертатися в МФО тільки в робочі дні. Сайт знаходиться в загальному доступі 24 години на добу. Отже, отримати інтернет кредит можна без проблем в будь-який час.
 • Захист особистих даних. Звернувшись в Catkredit, можете не турбуватися про захист своїх даних. Вся інформація про наших клієнтів надійно захищена сервісом безпеки. Це говорить про те, що нею ні в якому разі не зможуть скористатися шахраї.
 • Відсутність прихованих комісій. Компанія Catkredit працює виключно на прозорих умовах. Ставши клієнтом МФО, вам буде запропоновано підписати Договір, де прописані основні правила співпраці з онлайн організацією.
 • Мінімальний пакет документів. Швидкі кредити в Catkredit видаються при наданні паспорта громадянина України та податкового номера. Крім цього, вам необхідно мати активну карту будь-якого банку, електронну пошту і номер мобільного телефону.
 • Немає необхідності звітувати про цільову спрямованість онлайн кредиту. Тут гроші просто перераховуються на карту клієнта, а позичальник сам вирішує, як ними розпорядитися.
 • Високий рівень сервісу. Сайт Catkredit розроблений таким чином, щоб кожен відвідувач зміг самостійно оформити швидкий онлайн кредит. Крім цього, якщо у вас виникнуть будь-які складності, ви можете звернутися в службу підтримки.

Умови отримання онлайн кредиту в Catkredit

Умови кредитування в Catkredit є практично однаковими для всіх. Тут немає можливості вибрати певний вид кредиту. Але, в залежності від статусу клієнта та інших додаткових чинників, вам можуть бути запропоновані наступні варіанти:

 • Мінімальний онлайн кредит можна отримати на суму 500 грн., Максимальний на 15 000 грн.
 • Якщо ви звернулися в компанію Catkredit вперше, максимально доступна сума становитиме до 3 000 грн.
 • Термін виплати швидкого кредиту становить 65 днів. При необхідності, ви зможете погасити борг достроково.
 • При виникненні тимчасових фінансових складнощів, ви можете звернутися в службу підтримки з метою пролонгації боргу. В цьому випадку вам доведеться виплачувати тільки відсотки.
 • У Кеткредіт процентна ставка становить 1.9% в день.
 • Постійним клієнтам надається можливість отримання бонусів та інших спеціальних пропозицій.

Ставши клієнтом онлайн компанії Catkredit, ви зможете в найкоротші терміни і на вигідних умовах поправити своє фінансове становище.

Хто може стати клієнтом МФО Catkredit?

Взяти гроші в борг у розглянутій МФО може кожен громадянин України, вік якого становить від 18 до 60 років. Крім цього, тут немає ніяких соціальних обмежень. Отже, отримати кредит онлайн без проблем можуть пенсіонери, студенти, особи без постійного місця роботи та інші верстви населення.

Важливо звернути увагу на те, що банківська карта повинна належати людині, яка звернулася в компанію Кеткредіт з метою отримання онлайн кредиту. Це дуже важливо, тому що в іншому випадку в оформленні позики вам буде відмовлено.

Прострочення виплат по кредиту

Графік погашення боргу буде прописаний в вашому Договорі. Якщо спостерігаються будь-які прострочення, процентна ставка буде збільшена до 3% в день.

У разі злісних неплатників, компанія Catkredit може звернутися за допомогою до колекторів або подати позов до суду. Щоб уникнути плачевних наслідків, при виникненні заборгованості, краще звернутися до представників сервісу і оформити реструктуризацію боргу. Це допоможе зберегти чистоту вашої кредитної історії, що також важливо.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
1000-3000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
300-15000грн под 1.4 %
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор
Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
Перейти Обзор