Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

CashUp – сервіс, що спеціалізується на наданні споживчих мікропозик громадянам України. Компанія працює на ринку фінансових послуг з 18 грудня 2018 року і зареєстрована під назвою: ТОВ «Фінансова компанія «Сінержі Фінанс Солюшн».

Кредитор пропонує оформити позику кожному, кому потрібні гроші тут і зараз – реєстрація на порталі, оформлення заявки, очікування відповіді та переказ коштів на карту відбуваються швидко й вимагають від позичальника мінімальних зусиль.

Щоб оформити кредит в режимі онлайн і отримати кошти на свою картку, зайдіть на сайт CashUp і подайте заявку. Для отримання фінансування вам не знадобляться застава, поручитель або довідка про доходи. Рішення за первинним зверненням обіцяють прийняти протягом десяти хвилин. Якщо звертаєтеся повторно – відповідь будете чекати не більше двох хвилин. Крім того, нещодавно МФО започаткував співпрацю з НБУ через електронну систему ідентифікації BankID. Це, запевняють кредитори, дозволить зробити процес оформлення позик ще більш оперативним, а дані клієнтів завжди будуть під надійним захистом.

Оценить
1.7% Ставка
8000 Макс. сумма
1-30 Срок
80% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 8000
% ставка на повторный - 1.5%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-99
Часы работы - Понеділок – пятниця: 10:00 – 19:00 субота – неділя: 10:00 – 18:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Як отримати позику в CashUp

Для того щоб позичити гроші, позичальнику доведеться докласти мінімум зусиль. Вам навіть не доведеться телефонувати в CashUp на гарячу лінію. Всі дії – реєстрація, подача заявки та отримання коштів – будуть проходити в режимі онлайн. Зазвичай процедура займає всього кілька десятків хвилин.

Будь ласка, подбайте про те, щоб на момент оформлення заявки у вас при собі були:

 • дійсний паспорт громадянина України з пропискою на території країни (тільки для повнолітніх);
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • адреса електронної пошти;
 • актуальний номер мобільного телефону;
 • пластикова карта будь-якого українського банку, зареєстрована на ваше ім’я.

Умови кредитування

В CashUp можна оформити кредит на карту під відсотки. Максимальна сума позики – 8 000 гривень; щоденна ставка складає 1,7%. Однак ці цифри актуальні тільки для нових клієнтів. Тому, якщо ви ще не зверталися до даного кредитора, скористайтеся табличкою, в якій наведена інформація про переплату для первинних позичальників.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3510
5000 5850
7000 8190
10000 11700
12000 14040
15000 17550
20000 23400

Неважко буде розрахувати ці дані самостійно. Наприклад, необхідно отримати на карту 2 000 гривень, бажаний термін кредитування – 30 діб, процентна ставка – 1,7%.

Кошти до повернення = тіло кредиту + (тіло кредиту × процентна ставка): 100 × кількість днів. 2000 + (2000 × 1,7): 100 × 30 = 3020 гривень. Однак в CashUp передбачена комісія за надання послуг. В даному випадку вона складе 90 гривень, які необхідно додати до вашого сукупного боргу на кінець періоду.

З кожним наступним зверненням сума кредиту буде збільшуватися, а процентна ставка зменшуватися. Наприклад, постійні позичальники з гарною кредитною історією цілком можуть розраховувати і на 10 000 гривень, а мінімальна процентна ставка, яку зможе запропонувати позикодавець – 0,4% на день.

В CashUp можна оформити кредит на банківську картку терміном на 30 днів, від 1 до 3-х місяців та з терміном погашення понад 3 місяці. Рішення про тривалість кредитування приймається в залежності від вашої кредитної історії в даному МФО і виключно на розсуд позикодавця.

CashUp або інші кредитори

Обираючи кредитора, навіть якщо гроші потрібні терміново, краще не поспішати. Має сенс витратити трохи часу, щоб вивчити хоча б основні пропозиції в сегменті мікрокредитування і вибрати варіант, який підходить саме вам. Особливо це питання актуальне для тих, хто звертається в МФО вперше. Новачкам CashUp може запропонувати не більше 8 000 гривен. Це середня позиція серед конкурентів. Більше грошей, до 15 000, можна отримати в Ccloan, Dinero, Mistercash або Cenro.Credit.

Сума для нових Cashup

Ще один важливий момент – відсоткова ставка за першому зверненні. Щоденна переплата в CashUp складе 1,7%. Однак у більшості кредиторів можна оформити першу позику під нижчі відсотки або зовсім безкоштовно.

Ставка для нових Cashup

Для постійних клієнтів, які звернулися в МФО вдруге, умови змінюються в кращу сторону – ставку знижують як мінімум до 1,5%. І це робить CashUp одним з найвигідніших партнерів. Такі ж умови для повторних кредитів пропонують тільки Cashberry і Verocash. Решта конкурентів або залишають процентну ставку на колишньому рівні, або підвищують її.

Ставка для повторних Cashup

Великі гравці – банки – пропонують свій продукт на більш вигідних умовах: нижча відсоткова ставка, є грейс-період, доступні великі суми. Але незмінними перевагами МФО, в тому числі CashUp, залишаються простота оформлення, відсутність паперової тяганини і можливість оформити кредит 24/7 в режимі онлайн.

Програма лояльності

Спеціально для діючих клієнтів даного МФО розроблена партнерська програма «Запроси друга». Щоб стати її учасником, необхідно здійснити вхід в особистий кабінет CashUp, скопіювати посилання на умови реферальної програми і передати цю адресу тому, хто готовий оформити позику за вашою рекомендацією. Після підписання договору вам нараховуватимуть:

 • по 100 бонусів за первинний займ друга;
 • по 20 бонусів за другий і наступні кредити вашого знайомого;
 • по 10 бонусів за кожного нового клієнта, якого приведе ваш приятель;
 • по 10 бонусів за кожен новий кредит друга вашого друга.

Ви можете запрошувати всіх своїх друзів, колег і знайомих, навіть якщо раніше з яких-небудь причин вони отримали відмову у фінансуванні. Можливо, саме в цей раз вони зможуть оформити свій кредит в CashUp.

Як скористатися бонусами

1 бал партнерської програми дорівнює 1 гривні. Тільки від вашої активності та активності ваших друзів буде залежати кількість нарахованих бонусів. Згодом їх можна буде перерахувати на банківську карту. Вам необхідно знати:

 • мінімальний крок для конвертації – 100 балів;
 • бонуси можна переводити на карту, коли вони отримали статус «доступні»; зазвичай це відбувається після підписання договору з другом і перевірки необхідної інформації;
 • переказувати кошти на карту можна з 1 по 5 число місяця, наступного після того, коли ваш знайомий оформив позику.

Зверніть увагу, дана партнерська пропозиція доступна тільки для діючих позичальників, які оформили в CashUp онлайн-кредит і виплатили його. В окремих випадках компанія може на власний розсуд призупинити дію програми для конкретних користувачів.

Також в CashUp діють спеціальні умови для тих клієнтів, які виконують всі пункти договору, розраховуються з боргом у встановлений термін і оформлюють повторні позики на тривалий період. Такі користувачі можуть розраховувати на зниження відсоткової ставки по кожній наступній угоді. У підсумку вона може скласти не 1,7%, а мінімум 0,4%.

Крім того, сервіс пропонує систему промокодів, яка дозволяє отримати гроші на більш вигідних умовах. Як отримати промокод СashUp, можна дізнатися за номерами гарячої лінії або скориставшись формою зворотного зв’язку на офіційному сайті СashUp, а також в групі компанії в соціальній мережі Facebook.

Як оформити кредит онлайн

Якщо необхідний пакет документів на руках і ви ознайомилися з усіма деталями фінансування, можна приступити до оформлення заявки на кредит в CashUp. Для початку зайдіть на офіційний сайт МФО, де потрібно виконати ряд нескладних дій. Просто дотримуйтесь підказок сервісу:

 • Скористайтеся онлайн-калькулятором. Виберіть бажану суму кредиту (позика надається в гривні) і термін, впродовж якого плануєте розрахуватися з боргом. Сервіс моментально надасть інформацію про дату погашення кредиту, загальну суму, яку доведеться повернути та переплату по відсотках. Ознайомтеся з інформацією й, при необхідності, відкоригуйте свої побажання. Натисніть «Отримати кредит».
 • Тепер необхідно зареєструватися. Тільки так ви зможете взяти мікропозику. Заповніть запропоновану форму: введіть ваш діючий номер телефону, актуальну адресу e-mail і пароль, за допомогою якого можна здійснити вхід в особистий кабінет CashUp. На цьому ж етапі можна підписатися на розсилку від МФО (так ви завжди будете в курсі діючих акцій і пропозицій компанії – менеджери CashUp надсилатимуть інформаційні смс на ваш номер телефону). Натискайте «Продовжити».
 • Далі сервіс запропонує заповнити анкету. Зазвичай при первинному зверненні необхідно відповісти на ряд питань, серед яких – паспортні дані позичальника, адреса прописки та реального місця проживання, сімейний стан, дані про зайнятість та інші. На основі отриманої інформації відбувається автоматизована перевірка. Від точності та правдивості отриманих відомостей залежить рішення по вашому питанню.
 • Підтвердіть свою пластикову карту. Через те, що сервіс видає позики онлайн, а кошти перераховуються на карту, пропустити даний пункт немає можливості. Надайте дані вашого банківського пластику: номер, термін дії та код CVV. Після цього на рахунку буде заблокована 1 гривня. Для підтвердження карти на ваш номер телефону відправлять смс зі спеціальним кодом. Введіть його – кошти будуть розблоковані автоматично.
 • Уважно ознайомтеся з угодою сторін і підпишіть її. Після цього на карту будуть зараховані кошти.

Зверніть увагу: терміни грошового переказу можуть відрізнятися від озвучених, в залежності від особливостей надання послуг вашим банком.

Чому можуть відмовити в позиці

У компанії не озвучують причини відмови у видачі позики. Однак зазначають, що приводів для негативного рішення може бути декілька. Найпоширеніші:

 • поганий кредитний рейтинг;
 • попередній негативний досвід співпраці з конкретним позичальником;
 • помилки або навмисне викривлення інформації при заповненні анкети в особистому кабінеті;
 • вік молодше 20 років (статистика свідчить: лише п’ята частина повнолітніх українців до 20 років розраховуються за кредитом вчасно).

Чи можливий добір суми кредиту

Дана мікрофінансова організація надає кредити виключно після погашення заборгованості за попереднім займом. Тому добір суми кредиту впродовж терміну дії підписаного кредитного договору неможливий.

Як погасити кредит від CashUp

Як повернути гроші – онлайн або офлайн – вирішувати вам. Сервіс мікрокредитування пропонує кілька варіантів розрахуватися з боргом:

 • Online в особистому кабінеті. У розділі «Стан кредиту» знайдіть опцію «Погасити кредит». Якщо хочете розрахуватися карткою, яка прив’язана до акаунту, натискайте «Сплатити». Якщо переказ здійснюєте з іншого картки, введіть її дані: номер, термін дії та CVV-код. Коли платіж відбудеться, клієнт отримає підтвердження за допомогою повідомлення на мобільний номер і електронну пошту.
 • Шляхом банківського переказу з зазначенням реквізитів (ці дані можна знайти на сайті CashUp). Не забудьте зазначити призначення платежу nf ваш код ІПН. Якщо заключний день договору припадає на святковий або вихідний день, краще внести необхідну суму заздалегідь. Кошти можуть переказати на рахунок протягом трьох банківських днів.
 • У терміналах самообслуговування. Необхідно вибрати «Рахунок для оплати СashUp». Обов’язково зберігайте чек, що видав термінал. Це допоможе у вирішенні форс-мажорних ситуацій у разі їх виникнення.

Дострокове погашення

Якщо фінансові питання вдалося врегулювати раніше прописаної в договорі дати, ви можете погасити позику достроково. Перш ніж перерахувати кошти на рахунок МФО, зайдіть в ваш особистий кабінет, щоб уточнити остаточну суму до сплати.

У разі дострокового погашення позики штрафні санкції не застосовуються. Навпаки, цей факт може позитивно позначитися на вашій кредитній історії. А значить, подальша співпраця буде відбуватися на більш вигідних умовах. Можливо, вже другий кредит в CashUp ви отримаєте під нижчі відсотки.

Пролонгація

У разі, коли клієнт не в змозі сплатити борг в зазначений термін, компанія пропонує оформити пролонгацію кредиту. Зробити це можна онлайн в особистому кабінеті користувача двома способами:

 • Сплатити частинами. В цьому випадку необхідно не пізніше останнього кредитного дня частково (зазвичай, необхідно внести 10%) сплатити тіло кредиту та всі відсотки. Кредитний договір буде подовжений автоматично на строк, зазначений у попередній заявці, але не перевищуватиме 30 днів.
 • Пролонгація з комісією. У такому випадку позичальник повинен вибрати тривалість відстрочки, від якої буде залежати розмір комісії. За 7 днів пролонгації доведеться заплатити 120 гривень, за 15 днів – 240 гривень.

Важливий момент: клієнту можуть відмовити в пролонгації, якщо у компанії виникли сумніви щодо платоспроможності позичальника.

Ухилення від зобов’язань перед кредитором незмінно призведе до штрафних санкцій. За кожен день прострочки боржнику буде нараховуватися пеня, яка становить 1,7% в день. Також МФО залишає за собою право звертатися до суду для вирішення спірних питань. Звичайно, така ситуація може сильно зіпсувати нерви, а також практично повністю позбавляє шансу отримати позику в майбутньому.

CashUp: за і проти

Сервіс видає мікрокредити громадянам України з 2018 року. CashUp – молода МФО, яка навіть не встигла обзавестися власною сторінкою на Вікіпедії, проте, за цей час зарекомендувала себе як надійний партнер і може похвалитися лояльністю клієнтів. Кількість негативних відгуків – мінімальна.

Достатньо висока процентна ставка для першої позики – 1,7% в день – дещо знижує позиції компанії. Колеги-кредитори нерідко пропонують нижчій відсоток. Однак серед позитивних сторін кредитування в даній МФО можна виділити мінімальний пакет документів, швидке прийняття рішення, діючу реферальну програму, лояльні умови для постійних позичальників і сумлінних клієнтів, можливість реструктуризації позики без використання системи штрафів і стягнень.

Всі ці аспекти роблять МФО в цілому конкурентним позикодавцем, готовим будувати тривалі кредитні стосунки зі своїми клієнтами на максимально вигідних умовах.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
250-4000грн под 1,75 %
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
Перейти Обзор
Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор