Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

У житті кожної людини періодично трапляються ситуації, коли на щось терміново потрібні гроші. Але, не завжди є можливість позичити необхідну суму грошей у друзів або взяти кредит в банку. Це обумовлено тим, що зазвичай в такі важкі моменти у знайомих також виникають фінансові труднощі, а в банку відмовляють через відсутність будь-якої довідки або поручителя. Мегагроші - мікрофінансових організація, діяльність якої ґрунтується на видачу швидких онлайн позик. Це говорить про те, що для отримання певної суми грошей немає необхідності відвідувати офіс Мегагроші. Все, що потрібно для отримання онлайн кредиту - це подати заявку за допомогою особистого кабінету користувача на сайті Мегагроші.
Megagroshi – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
5
(1 гол-в)
0% Ставка
500-3000 Макс. сумма
7-27 Срок
86% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,80%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Графік роботи: Щодня з 09:00 до 21:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Чому вигідно оформляти онлайн кредити?

Якщо ви вирішили взяти кредит в Megagroshi, можете не сумніватися в правильності свого рішення. Далі перераховані основні переваги онлайн кредитування:

  • Оформлення заявки проводиться в дистанційному режимі. Це говорить про те, що для отримання грошей вам не потрібно взагалі виходити з дому. Всі операції проводяться через особистий кабінет.
  • Якщо ви звертаєтеся в Мегагроші вперше, процес оформлення заявки і перевірки даних може зайняти до 15 – 20 хвилин. Однак, якщо ви є постійним клієнтом mega groshi, онлайн кредит буде наданий протягом 5 – 7 хвилин.
  • Мінімальний пакет документів для отримання онлайн кредиту включає в себе паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Крім цього, вам необхідно мати активну банківську карту, на рахунок якої будуть зараховані кредитні кошти.
  • Якщо ваша кредитна історія не відрізняється особливою чистотою, в Мегагроші на це абсолютно не звертає уваги. Таким чином, отримати гроші через інтернет тут можуть навіть ті позичальники, які раніше виплачували позики не в строк.

Що стосується відсоткової ставки, стандартно вона складає 1.8% в день. Але, якщо ви звернулися в Мегагроші вперше, вам буде надана можливість скористатися послугами сервісу всього під 0.01%. Єдине, на що необхідно звернути увагу – це сума, яка видається на вищевказаних умовах. Під низький відсоток можна взяти всього 3000 грн. У разі оформлення першого онлайн кредиту на велику суму, тут відсоток буде стандартним.

Процедура оформлення кредитів в Мегагроші

Щоб стати клієнтом МФО Мега Гроші, варто дотримуватися наступних нескладних інструкцій:

  • На сайті компанії Мегагроші розміщено зручний онлайн калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати відсоток, суму і термін видачі позики. Система сама запропонує отримати позику в розмірі 3000 грн. Якщо ви хочете взяти в борг більше грошей, тут буде діяти стандартна процентна ставка (1.8%).
  • Пройдіть простий процес реєстрації. Для цього необхідно вказати особисті дані, а також придумати логін і пароль для подальших входів в особистий кабінет на сайті МФО Мегагроші.
  • Далі потрібно погодитися з умовами співпраці, поставивши галочку у відповідному рядку.
  • Варто обов’язково пройти просту процедуру верифікації банківської карти. Це необхідно для того, щоб система могла упевнитися в тому, що пластик випущений саме на ваше ім’я.
  • Після заповнення всіх полів і згоди з умовами Договору, на адресу вашої електронної пошти прийде лист з рішенням кредитного сервісу.
  • Якщо ви отримали підтвердження запиту по кредиту в Мегагроші, гроші будуть зарахована на рахунок зазначеної банківської картки протягом двох хвилин.

Можливості користування особистим кабінетом

Онлайн кредит в Мегагроші – це зручно і дуже швидко. Що стосується функціоналу особистого кабінету користувача, це:

 • Можливість перевірки статусу онлайн заявки.
 • Погашення кредиту до терміну або у визначений термін.
 • Перевірка бонусів і можливість розрахунку ними по кредиту.
 • Оформлення наступних позик.

Які переваги надаються постійним клієнтам онлайн сервісу Мегагроші?

Бонусна програма для постійних клієнтів мікрофінансової компанії Мегагроші передбачає те, що за кожен новий займ вам будуть нараховуватися бонуси, якими можна буде погашати борг.

Крім цього, бонуси надаються також за відгуки, які ви залишаєте на сайті компанії Мегагроші, рекомендації МФО своїм друзям і знайомим. Перевірити кількість бонусних балів можна в своєму особистому кабінеті.

Причини відмови в онлайн кредитуванні і що робити в цьому випадку?

Мегагроші – мікрофінансових компанія, де відсоток позитивних відповідей сервісу по кредитах становить близько 85%. Однак, за певних умов, клієнт може зіткнутися з відмовою.

Якщо в електронному листі ви отримали негативну відповідь, спробуйте подати повторну заявку через кілька годин після першого звернення. Крім цього, переконайтеся в тому, що попередній онлайн займ в Мегагроші був погашений в повному обсязі.

Одна з основних причин відмови – це вікове невідповідність клієнта. Онлайн кредити в Мегагроші видаються позичальникам, вік яких становить від 18 до 70 років. Перевагою даного сервісу є те, що тут отримати гроші в борг без проблем можуть пенсіонери, студенти та безробітні.

Неактивна або прострочена банківська карта. Термін дії пластика варто перевірити ще до подачі заявки, так як це найчастіше стає причиною негативного рішення по кредиту.

Щоб без проблем отримати онлайн кредит в мікрофінансової компанії Мегагроші, вказуйте тільки правдиву інформацію. Це обумовлено тим, що всі дані обов’язково перевіряються сервісом і це може привести до того, що вам буде відмовлено в онлайн кредитуванні.

Скориставшись послугами кредитної організації Мегагроші, вам надається можливість самостійно оцінити високий рівень сервісу, а також зручність користування інтернет-сайтом. Тут ви зможете отримати в борг необхідну суму грошей під мінімальний відсоток і на найвигідніших умовах.

Megagroshi – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
5
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
500-4000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
100-100000грн под 0%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор
Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!
Кредит Каса
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
Перейти Обзор