Швидка позика в Форза Кредит

Форза Кредит - онлайн сервіс, який надає своїм клієнтам можливість швидкого кредитування фізичних осіб. Дуже часто позичальники звертаються в МФО з метою отримання грошових коштів на найрізноманітніші цілі (погашення заборгованостей по комунальних платежах, придбання предметів побуту або продуктів харчування і просто проживання до зарплати). Щоб стати клієнтом мікрофінансової компанії Форза Кредит, немає необхідності надавати різні довідки або підтвердження своєї платоспроможності. Оформлення кредиту здійснюється при наявності паспорта та ідентифікаційного коду громадянина України. Що стосується суми кредиту, тут можна отримати позику від 500 грн. до 15 950 грн. Термін такої позики становитиме 5 - 30 днів. Якщо говорити про процентну ставку, компанія пропонує кілька різновидів кредитування, які передбачають свій індивідуальний відсоток. З більш конкретними умовами кредитних програм можна ознайомитися на сайті МФО.
Оценить
Ставка
Макс. сумма
Срок
Вероятность
Сумма на повторный кредит -
% ставка на повторный -
пролонгація -
Требуемые документы -
Возраст заемщика -
Часы работы -
Эл. почта -
Промокоды -
Программа лояльности -
Оглавление Расскрыть

Кому може бути виданий кредит в Форза Кредит?

Стати клієнтом компанії Форза Кредит може будь-який повнолітній громадянин України, який має активну карту банку, який діє в межах країни. Крім цього, вимоги до позичальників такі:

 • Вік 18 – 70 років.
 • Наявність документів, що підтверджують особу позичальника.
 • Компанії, номер мобільного телефону і електронна пошта.
 • Доступ до мережі Інтернет.

Крім цього, не існує обмежень, щодо офіційного працевлаштування. Отже, якщо ви маєте постійне джерело доходу, ніщо вам не може завадити стати клієнтом Форза Кредит.

Переваги кредитування в Форза Кредит

 • Оформити позику можна не виходячи з дому. Це дуже зручно, так як заявка відправляється через інтернет, що не передбачає явку позичальника в офіс мікрофінансової компанії Форза.
 • Кредитування в МФО не передбачає будь-які приховані умови або додаткові комісії. Дана організація співпрацює з позичальниками виключно на прозорих умовах.
 • Максимальна оперативність. Ухвалення рішення та переказ грошей на карту позичальника не займає багато часу.
 • Простота користування сайтом. Особистий кабінет клієнта компанії оформлений таким чином, щоб кожен клієнт мав можливість швидко і доступно оформити онлайн позику.
 • Доступність кількох варіантів онлайн кредитування.
 • Можливість багаторазової пролонгації.

Що стосується особливостей даного сервісу – це обов’язкова наявність веб-камери при оформленні онлайн заявки.

Процес оформлення мікрокредиту

Щоб стати клієнтом компанії Форза, необхідно пройти просту реєстрацію на сайті. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • Заповніть онлайн анкету, де необхідно вказати персональні дані. Крім цього, до заявки необхідно прикріпити скан копії паспорта, ідентифікаційного коду, і вашого фото з відкритим паспортом в руках.
 • Далі сервіс Форза виносить рішення, щодо видачі позики. Це може зажадати кілька хвилин вашого часу.
 • Якщо прийшла позитивна відповідь, варто вказати платіжні реквізити своєї банківської картки. Це необхідно для того, щоб кредитор міг на цей рахунок перевести кредитні кошти.
 • Підпишіть онлайн договір. Це можна також зробити в особистому кабінеті за допомогою електронного підпису.
 • Після проходження процедури оформлення, протягом декількох хвилин на вашу карту будуть зараховані кредитні кошти, якими ви зможете розпоряджатися на свій розсуд.

Як повернути позику в Форза Кредит?

Погасити позичку в Форза можна трьома зручними способами, перший з яких – це закриття кредиту в особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Це дуже зручно, так як в даному випадку вам не потрібно переплачувати певний відсоток.

Другий спосіб – це погашення кредиту в касі будь-якого банку. Тут можуть стягуватися додаткові комісії, відповідно до тарифів конкретної фінансової компанії.

Якщо ви маєте доступ до онлайн платежів, можна зробити погашення за допомогою інтернет банкінгу. Крім цього, закрити займ є в терміналі самообслуговування, яких сьогодні достатньо велика кількість.

Відстрочка платежу

У деяких випадках можна зіткнутися з тим, що клієнт сервісу в даний момент не може погасити свій займ. В такому випадку, Форза Кредит надає можливість пролонгації позики. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію компанії або скористатися спеціальною функцією в особистому кабінеті клієнта. Відстрочка допоможе уникнути безлічі проблем і занесення клієнта в чорний список Форза.

Форза Кредит – найдоступніша можливість отримання кредитних коштів. Тут клієнтам надаються найвигідніші умови кредитування, акції та спеціальні пропозиції.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
100 - 10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
600 - 10 000грн под 2%
Перейти Обзор
Credit365 — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
500-20000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
Перейти Обзор