Экспресс Финанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Експрес Фінанс – сучасна українська компанія, яка надає кредити на картку всім, хто терміново потребує фінансової підтримки. Компанія спеціалізується на фінансових послугах вже більше п'яти років і зареєстрована під офіційною назвою «Товариство з обмеженою відповідальністю «Експрес Фінанс Кредит».

За роки роботи кредитор збудував солідну офісну мережу: понад 50 відділень по всій країні. За цей час фінансову допомогу отримали близько 50 000 українців, до того ж багато клієнтів зверталися за позикою в Експрес Фінанс вдруге і зрештою продовжували співпрацю вже на постійній основі.

Оценить
0,75% Ставка
1000-50000 Макс. сумма
9-26 тижнів Срок
89% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 1000-50000
% ставка на повторный - 0,75%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - з 8-00 до 20-00 в будні дні. з 10-00 до 18-00 - по вихідних і святах
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Компанія отримала визнання і на національному рівні. У 2016 році МФО визнали «Лідером галузі», також посіла перше місце в номінації «Ділова активність» у Національному бізнес-рейтингу.

Експрес Фінанс пропонує чотири основні кредитні продукти з можливістю вибору оптимальних умов для кожного позичальника: нового партнера, студента, безробітного, пенсіонера тощо. Клієнт обирає займ, виходячи з декількох параметрів: сума, тривалість договору, відсоткова ставка, варіант погашення. Оформити позику можна онлайн, особисто в одному з відділень або запросивши менеджера додому чи в офіс.

Як отримати кредит

Оформити онлайн-кредит в Експрес Фінанс можуть повнолітні українці з пропискою на території країни. Щоб отримати гроші від компанії на банківську картку, зайдіть на сайт Експрес Фінанс і скористайтеся онлайн-калькулятором для розрахунку необхідної суми та терміну кредиту. В процесі оформлення заявки вам необхідно надати:

 • паспорт (для українців від 18 до 75 років);
 • ідентифікаційний номер;
 • діючий банківський пластик;
 • номер мобільного телефону, на який зможуть зателефонувати менеджери.

Від поручителів і довідки про доходи в компанії відмовилися. З моменту схвалення заявки до оформлення позики зазвичай проходить не більше однієї доби. У 90% випадків кредитор приймає рішення на користь позичальника.

Умови кредитування

В Експрес Фінанс можна взяти онлайн-кредит від 1 000 до 50 000 гривень. Причому в компанії розробили кілька кредитних портфелів, які дещо відрізняються за умовами і можуть бути цікаві різним категоріям клієнтів:

 • «Перше знайомство». Позику від 5 до 25 тисяч гривень можна оформити на період від 6 до 12 місяців. Ставка за позикою складе до 182% річних, платіж по кредиту необхідно вносити один раз на місяць.
 • «Стандартний». Послуга передбачає оформлення позики від 1 до 50 тисяч на 9-26 тижнів з можливістю сплати один раз в 7 або 14 днів. Ставка за такою пропозицією буде коливатись від 260% до 680% річних.
 • «Лояльний». Обравши цей кредитний портфель, можна оформити позику в розмірі 1-50 тисяч гривень на термін від двох місяців до одного року під 200-600% річних. Розраховуватись можна за бажанням: щотижня, кожні два тижні, щомісяця.
 • «Пенсійний». Обирайте суму від 1 000 до 15 000 і термін кредитування від 2 до 12 місяців. Платіж потрібно вносити раз на місяць, ставка по кредиту складе 250-300% річних.

В будь-якому разі, у всіх потенційних позичальників Експрес Фінанс є можливість звернутися на гарячу лінію, щоб отримати індивідуальну консультацію щодо кожної пропозиції.

Щоб розуміти, яку суму доведеться виплатити кредитору, можна скористатися інформацією з нашої таблиці. В даному випадку йдеться про стандартну позику з процентною ставкою 0,75% на день.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3225
5000 5375
7000 7525
10000 10750
12000 12900
15000 16125
20000 21500

Експрес Фінанс чи інші кредитори

Перш ніж подати заявку на кредит, не зайвим буде розглянути пропозиції інших мікрокредитних організацій і з’ясувати, наскільки кредити даної МФО привабливі і вигідні саме у вашому випадку.

Один з основних моментів, який може суттєво вплинути на прийняття рішення – сума кредиту. Якщо знадобилась невеличка сума, то і вибір позикодавця буде солідний. Але якщо 15 000 гривень недостатньо – краще позичити гроші в Експрес Фінанс, адже тільки цей кредитор готовий надати навіть при першому зверненні до 50 000.

Максимальна сума для нових Експрес Фінанс

Також зверніть увагу на щоденну відсоткову ставку. Переплата за позикою складе 0,75% на добу. Це середня сума за обслуговування боргу в порівнянні з конкурентами. В інших МФО вона може досягати і 2%. Але є і менший відсоток: АлексКредіт, Еврогроші, Манівео, КредітПлюс, Ccloan і ШвідкоГроші видають позики при першому зверненні в тому числі і під 0%.

Ставка для нових Експрес Фінанс

Якщо ви маєте намір співпрацювати з компанією тривалий час, варто звернути увагу, що для другого і наступних кредитів в Експрес Фінанс відсоток за кредитом не змінюється. За послуги доведеться платити ті ж 0,75% на день. Це найнижчий відсоток для повторних позик на даний момент. У конкурентів щоденне обслуговування або залишається на колишньому рівні, але все одно вище, ніж у даного кредитора, або збільшується.

Ставка для повторних Експрес Фінанс

Конкурують з пропозиціями МФО і банківські продукти. Але на даний момент оформити позику в Експрес Фінанс буде простіше та швидше, ніж у банку:

 • можливість подати заявку онлайн;
 • рішення приймуть за 30 хвилин, а кошти переведуть на карту протягом доби;
 • не потрібно офіційне працевлаштування;
 • не потрібна довідка про доходи та поручитель.

У той же час в банках діє грейс-період, нижча процентна ставка і можна розраховувати на велику суму кредиту. Правда, щоб скористатися цими перевагами, потрібно або бути постійним клієнтом конкретного банку, або підготувати чималий пакет документів.

Програма лояльності

Як і багато кредитних організацій, дана МФО запустила власну програму лояльності. «Приведи друга» – це можливість заробити знижку 70% на діючий кредит. Щоб стати учасником програми, необхідно запросити друга оформити онлайн-кредит на карту в Експрес Фінанс. Кількість друзів, запрошених по акції, не обмежена.

Всі деталі програми, а також чи є у позичальників можливість отримувати промокоди Експрес Фінанс, необхідно уточнити, зателефонувавши на безкоштовний номер (044) 337 62 29. Зверніть увагу, служба підтримки приймає дзвінки в будні з 8 ранку до 8 вечора, в вихідні з 9 ранку до 6 вечора.

Акції для своїх клієнтів Експрес Фінанс проводить не часто. Можливо, тому, що вважають запропоновані умови кредитування достатньо вигідними. Тож на додаткові бонусі за довготривалу співпрацю чи дострокове виконання умов розраховувати не варто.

Деталі оформлення кредиту

Щоб сформувати і подати заявку на схвалення онлайн-кредиту, зайдіть на офіційний сайт установи. Потім скористайтеся спеціальним функціоналом для розрахунків – кредитним калькулятором. Ви можете обрати суму, яку хочете зайняти, тривалість кредитного договору і розрахувати фіксовані платежі по ньому: щотижневі, раз на два тижні або один раз на місяць. Якщо після всіх підрахунків вас задовольнив результат, клікайте «Оформити кредит».

Тепер необхідно вказати ваш діючий номер телефону і замовити дзвінок. Співробітник МФО зателефонує протягом 30 хвилин, щоб разом з вами оформити заявку. В анкеті питання згруповані в кілька основних блоків. Позичальнику потрібно вказати персональні та контактні дані, місце роботи, наявність рухомого і нерухомого майна, порівняти доходи і витрати, озвучити призначення кредиту та інше.

Після розмови з фахівцем компанії буде прийнято рішення по вашому питанню. Зарахування коштів на карту зазвичай відбувається протягом доби з того моменту, коли заявка була схвалена.

Після цього необхідно створити особистий кабінет. Це дозволить моніторити стан активної позики, вносити платежі по кредиту, коригувати персональну інформацію, а також ініціювати заявки на нові позики. Для створення онлайн-кабінету знадобиться доступ до мережі інтернет, мобільний телефон, код ІПН, номер кредитного договору і банківська картка (тільки VISA або MASTERCARD). Всі клієнти МФО зможуть здійснити перший вхід в особистий кабінет Експрес Фінанс після кількох нескладних маніпуляцій:

 1. зайдіть на офіційний ресурс кредитора в мережі інтернет;
 2. в правому верхньому куті клікайте «Мій кабінет», перед вами вікно для входу;
 3. натисніть «Зареєструватися» і введіть необхідну інформацію: паспортні дані, номер договору і номер телефону. Дотримуйтесь підказок сервісу.

Обираючи пароль для вашого кабінету, не поспішайте. Він повинен бути надійним, містити не менше шести символів: цифри, малі та великі літери. 12345, 123456, 123456789, test1, password – найуразливіші паролі за даними Вікіпедіі, при створенні кабінету Експрес Фінанс краще відмовитися від них.

Чи можуть відмовити в позиці

Як кажуть в самій МФО, іноді відмови трапляються, максимум – в 10% випадків. Що конкретно може вплинути на прийняття такого рішення, в компанії не озвучують. Але, як правило, це некоректно внесені дані, недостатня кількість інформації (краще заповнювати навіть ті поля, які не вважаються обов’язковими), занадто велика сума і термін кредиту, заборгованість перед іншими кредиторами, а також сумніви щодо кредитоспроможності позичальника.

У разі негативної відповіді ви зможете повторно звернутися до кредитора за три місяці та за таких умов: у вас з’явилася робота чи ви отримали додаткові джерела прибутку і можете їх підтвердити. Це означає, що у вас збільшилась кількість можливостей сплатити позику у встановлений термін.

Чи є можливість оформити добір суми кредиту

Компанія не пропонує клієнтам оформити добір суми кредиту. Отримати повторний займ можна тільки після погашення попереднього. Однак клієнти повинні переконатися, що заключний платіж зафіксований позикодавцем. В іншому випадку є ризик отримати відмову.

Як розрахуватися за кредит

МФО пропонує на вибір декілька варіантів розрахуватися з боргом:

 • За реквізитами в відділенні будь-якого банку. Необхідно вказати призначення транзакції (погашення фінансового кредиту), номер і дату оформлення кредитного договору, ваші ПІБ та номер ідентифікаційного коду.
 • Через термінали самообслуговування. Здійснити платіж можна через термінали Easy Pay, Приватбанк, City24. Знадобиться зазначити лише номер кредитного договору.
 • Онлайн за допомогою інтернет-банкінгу. Необхідно вказати номер договору і номер карти, з якої будете здійснювати переказ.
 • Ще один альтернативний спосіб розрахунку – виклик менеджера додому або на роботу. Цю можливість варто обговорити з позикодавцем заздалегідь. Кредитний фахівець буде приїжджати в зазначений термін за вашою адресою.

Погашати кредит необхідно встановленими раніше частинами, які розраховуються і фіксуються до підписання договору. Остаточна сума залишається незмінною до повної сплати позики, навіть при достроковому погашенні боргу. Якщо у вас виникли проблеми під час здійснення чергової транзакції – краще одразу звернутися на гарячу лінію Експрес Фінанс, щоб вирішити всі питання у найкоротший термін.

Висновки про роботу МФО

Мікрофінансова організація Експрес Фінанс надає кредити онлайн розміром до 50 000 гривень, що значно більше, ніж пропонують конкуренти. Цей момент часто є привабливим для клієнтів, адже велика сума дозволяє вирішити дійсно важливі питання, а не просто «протриматися» до зарплати. Максимальна процентна ставка становить до 730% річних. Однак, якщо розглянути варіанти кредитування, які позикодавець розробив для різних категорій громадян, можна знайти варіант з меншою сумою, на більш короткий термін і під нижчі відсотки.

Заявку на оформлення кредиту можна подати онлайн, однак клієнтові все одно доведеться завітати в офіс, щоб особисто підписати договір. У якості альтернативного варіанту вам запропонують викликати персонального менеджера до вас додому або в офіс. Так не доведеться нікуди йти, але особистої розмови із співробітником компанії все одно не уникнути, хоча багато фінустанов надають перевагу дистанційному спілкуванню з клієнтами.

Беззаперечним плюсом можна назвати відстрочку платежу: кредитор обіцяє не застосовувати систему штрафів, якщо прострочення по кредиту не перевищить п’яти діб. При цьому, в разі невиконання зобов’язань іншою стороною, МФО не виключає можливість передачі персональних даних третім особам. Можливі телефонні звернення і особисті візити з нагадуванням розрахуватися за кредитом. Тож якщо спілкування з колекторами та постійні втручання в особистий простір не входять в ваші плани – краще сплачувати кошти за кредитом вчасно.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Money24
грн под
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
500-5000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
Перейти Обзор