Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Необхідність отримання кредитних коштів може виникнути у кожної людини. Однак, що ж робити в такому випадку? Деякі люди біжать в банк, але в більшості випадків стикаються з відмовою через відсутність будь-якої з довідок. Інші звертаються до друзів і також в складний момент у знайомих не виявляється вільних грошей. Єдиний безпрограшний варіант - це оформлення онлайн кредиту в мікрофінансової компанії Заплатка. Тут грошові кошти перераховуються на карту на найвигідніших умовах без поручителів і заставного майна.
Оценить
0.01% Ставка
500-3000 Макс. сумма
1-30 Срок
88% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-7000
% ставка на повторный - 1.9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Рішення приймаються щодня з 8:00 до 21:00, без вихідних. Ресурс цілодобово
Эл. почта - info@zaplatka.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Переваги онлайн кредиту на карту за допомогою сервісу Заплатка

 • Для того, щоб отримати онлайн кредит на карту в МФО Заплатка, немає необхідності їхати в відділення компанії. Процедура оформлення проводиться через інтернет протягом 10 – 20 хвилин.
 • Перше звернення є найвигіднішим. Новим клієнтам онлайн сервісу Зарплатка надається можливість перші 5 днів користуватися кредитними коштами під 0%.
 • При отриманні грошей на карту ви не зіткнетеся з різного роду прихованими комісіями і додатковими платежами. Це говорить про те, що МФО Заплатка виробляє свою діяльність на виключно прозорих умовах.
 • Онлайн кредитування фізичних осіб надається без застав і поручителів. Крім цього, немає необхідності надавати довідку про доходи, що дає можливість отримати кредит на карту навіть людям, які не мають офіційного працевлаштування.
 • Люди пенсійного віку, які мають постійний джерела доходів також можуть стати клієнтами мікрофінансової компанії Заплатка.
 • Мінімальна процентна ставка становить 1.5% в день.
 • Мінімальний термін розгляду заявок. Гроші на карту зараховуються протягом 2 хвилин після отримання позитивної відповіді від сервісу zaplatka.
 • Оформлення онлайн кредитів проводиться виключно в автоматичному режимі. Це говорить про те, що тут повністю виключена можливість помилки внаслідок людського фактора.
 • При виникненні певних обставин, через які клієнт не може повернути онлайн кредит, можна оформити пролонгацію позики. Таким чином, протягом пільгового періоду ви зможете виплачувати тільки відсотки, не зачіпаючи «тіло» позики.

Умови отримання онлайн кредиту в Заплатка

Умови кредитування на карту в Заплатка самим прямим чином залежать від кількості звернень та статусу клієнта. Таким чином, перший займ на карту буде перерахований в сумі від 500 грн. до 3 000 грн. Термін першого кредитування становить до 20 днів.

При повторному зверненні, сума онлайн кредиту автоматично збільшується до 5 000 грн. Крім цього і термін кредитування вже становитиме тридцять днів.

При постійному кредитуванні в Заплатка, вам буде надана можливість значного зниження процентної ставки і підвищення кредитного ліміту.

Як стати клієнтом сервісу Заплатка?

Щоб оформити в заплатки кредит, клієнт повинен мати:

 • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер.
 • Номер мобільного телефону, який необхідний для підтвердження реєстрації.
 • Активна адреса електронної пошти.
 • Безперебійний доступ до інтернете.

Крім цього, позичальник в обов’язковому порядку повинен мати постійне джерело доходу (не обов’язково офіційний).

Так як оформлення заявок на отримання онлайн кредитів на карту виробляється віддалено, оформити позику можна без проблем в будь-якому місті і віддаленому населеному пункті України.

Погашення мікропозик

Щоб повернути кредит в МФО Заплатка, найпростіше скористатися можливостями особистого кабінету користувача. Цей спосіб є найвигіднішим, так як тут не передбачені додаткові комісії.

Оплата позики може бути зроблена в відділенні будь-якого банку або через термінал самообслуговування. Однак, в цьому випадку, можуть стягуватися додаткові відсотки, згідно тарифів фінансової компанії.

Якщо виникають тимчасові фінансові труднощі і кредит в Заплатка не може бути повернутий вчасно, кожен клієнт має можливість скористатися наступними пропозиціями:

 • Відстрочка виплати боргу. Як правило, в такому випадку термін послуги становить до 7 днів. Таким чином, ви можете не платити відсотки протягом пільгового періоду.
 • Пролонгація. Кредит в Заплатка можна не виплачувати протягом двадцяти днів. Однак, в цьому випадку, відсоток вам все ж доведеться платити.
 • Реструктуризація. Це спосіб повернення кредиту є найдоступнішим, якщо борг вже утворився. Таким чином, МФО призупинить нарахування відсотків, і зробить графік виплати заборгованості.

Швидкі кредити в МФО Заплатка – найпростіший і найдоступніший спосіб отримання необхідних грошових коштів.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
5000-20000грн под 0.8%
Перейти Обзор
Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
500-2500грн под 0%
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор
CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
Перейти Обзор