Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Онлайн Кредит Заплатка — це зручний український сервіс отримання кредитів без візиту в спеціальні відділення просто по інтернету. Компанія зареєстрована на товариство з обмеженою відповідальністю "ВУТЕК-ІНВЕСТ".

Є свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Й що не менш важливо, позитивні відгуки клієнтів, які користуються послугами МФО не в перший раз. Заплатка дає не дуже великі кредити під середні відсотки. При цьому для клієнтів у цій МФО є безвідсотковий період, коли можна повернути кредит, буквально нічого не заплативши за користування ним.

Компанія знижує відсотки за користування кредитом, збільшує термін кредиту та суму кредитів для своїх постійних клієнтів. Якщо в перший раз клієнт може розраховувати на невеличку суму, то в наступні рази сума кредиту онлайн вже буде досить великою.

Оценить
0.01% Ставка
500-3000 Макс. сумма
1-30 Срок
88% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-7000
% ставка на повторный - 1.9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Рішення приймаються щодня з 8:00 до 21:00, без вихідних. Ресурс цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання коштів в Заплатка

Аби стати клієнтом МФO Заплатка, необхідно виконати всього 3 умови: мати паспорт України, банківську карту і заповнити анкету на сайті компанії. Такі лояльні умови компанія гарантує всім верствам населення України:

 • студентам;
 • безробітним;
 • тим, хто отримує соціальну допомогу;
 • пенсіонерам;
 • інвалідам;
 • підприємцям (ФОП);
 • працюючим (офіційно та неофіційно)

Для отримання кредиту немає необхідності шукати поручителів або думати, як отримати довідку про доходи. Документальних підтверджень вашого доходу від вас не зажадають. Достатньо, щоб ви вказали суму заробітку, а також надали телефон вашого керівника, щоб він підтвердив співпрацю з вами.

Детальну інформацію про умови видачі кредитів надано на сайті компанії. Час розгляду заявки на перший кредит онлайн— 15 хвилин, а другий кредит можна отримати вже за 5 хвилин.

Якщо щось незрозуміло, можна задати питання як в електронному листі, так і в месенджерах Telegram або Facebook, а також в онлайн чаті гарячої лінії Заплатка прямо на сайті.

Єдина незручність — компанія спілкується з клієнтами тільки в робочий час, з 9:00 до 18:00.

Умови кредитування

Для нового клієнта сервіс Заплатка може надати позику на суму від 500 до 3000 грн на 20 днів. Відсоток по кредиту в цьому випадку становитиме 1,9%, але з важливою умовою. У перші 5 днів користування кредитом його можна повернути без переплат. Також в ці п’ять днів не нараховуються відсотки. Таким чином, оформивши кредит на 20 днів, ви фактично сплатите за 15 днів. Така акція буде дійсна для клієнтів Заплатка до кінця 2020 року.

При другому кредиті сума, яку можна взяти в борг, становить вже 5000 – 7000 грн, а кредитна ставка може впасти до 1,1%. Таки умови надаються у разі участі в програмі лояльності. Стандартна ж ставка становить 1, 9%.

Нижче ви можете подивитися, яка сума до повернення буде нарахована, якщо клієнт бере другий кредит, але не приймає участі в програмі лояльності.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів під 1.9 % в день

Сумма займа К возврату
3000 3570
5000 5950
7000 8330
10000 11900
12000 14280
15000 17850
20000 23800

Пам’ятайте, що наведені цифри є приблизними, а сума до повернення по конкретно вашому кредиту буде вказана в кредитному договорі та при вході у ваш особистий кабінет.

Позичальники МФО Заплатка задають питання, про те, які саме чинники найбільш впливають на можливість надання кредиту. У компанії відповідають, що рішення про надання кредиту на карту приймається на підставі поєднання факторів, тому важливо повідомляти компанії правду про доходи, надавати телефони людей, які можуть підтвердити вашу лояльність, адекватність та серйозність. Ще одна важлива причина — наявність позитивної кредитної історії.

Промокоди та рекламні акції МФО Заплатка

На сьогодні працюють три акції.

Перша стосується відстрочки щодо нарахування пені при неповерненні кредиту протягом 7 днів (при цьому відсотки продовжують нараховуватися).

Друга акція Заплатка— 0% за користування кредитом протягом п’яти перших днів.

Третя акція Заплатка — можливість брати участь в програмах лояльності й отримувати 7000 гривень у кредит на 30 днів під 1,1%.

Як отримати прокомод Заплатка? Поки що сервіс онлайн кредитів Заплатка не використовує промокоди, однак, це можливо в майбутньому. Стежити за новинами компанії можна у відповідному розділі на сайті, або в соцмережах компанії на Facebook, YouTube, Twitter, а також в Інстаграм.

Порівняння з основними конкурентами МФО Заплатка

Умови надання кредитів на карту в цій МФО виглядають середніми по ринку. Компанія надає новим клієнтам всього 3000 грн у борг, що досить мало, при цьому процентні ставки — одні з найвищих.

Максимальна сумма для нових Заплатка

Ставка для нових Заплатка

Постійні клієнти можуть отримувати вже більше, але якщо не скористатися маркетинговими акціями, то ставка буде залишатися такою ж високою — 1, 9%.

Ставка для повторних Заплатка

Безсумнівно, Заплатка може змагатися з конкурентами рівнем сервісу, швидкістю та зручністю сайту, роботою консультантів, але варто врахувати, що її послуги досить дорогі. Однак, взяти кредит у Заплатка може бути вигідно. Наприклад, у порівнянні з банківським кредитом.

Банки вимагатимуть у позичальника багато паперів, що підтверджують його платоспроможність, оформлять кредит не за кілька годин, а за кілька днів, та зажадають особистого візиту в банківське відділення. Мікрофінансова організація Заплатка довіряє своїм клієнтам та видає кредити без документів, без довгого очікування, без необхідності приїжджати в офіс.

Як подати онлайн заявку на кредит Заплатка

Заявка на кредит онлайн подається з сайту компанії, на який можна зайти й з комп’ютера, й з мобільного телефону. Обидві версії сайту зручні для користування.

 1. На кредитному калькуляторі виберіть суму кредиту та час кредитування. Ви одразу побачите розмір відсотків, які вам доведеться заплатити в кінці терміну користування кредитом, дату повернення, а також час, коли ви приблизно зможете отримати кредит на банківську карту.
 2. Після цього переходите до реєстрації користувача. Вкажіть своє ПІБ, старе прізвище, якщо ви його міняли, ІПН та мобільний телефон. Не забудьте вказати електронну пошту таі придумати пароль. А також поставити галочки, даючи згоду на обробку особистих даних та оформляючи підписку на новини компанії.
 3. Якщо на даному етапі всі дані внесені правильно, система пропустить вас на наступний рівень, де вам необхідно буде надати персональні дані, включаючи номер паспорта, його скан-копію, деякі особисті дані, а також контактну інформацію ваших роботодавців. Важливо, що якщо вам від 18 до 26 років, то в графі контактні особи обов’язково вкажіть телефон батьків. Для тих, хто має рахунки в ПриватБанку, Монобанк, а також деяких інших банківських установах, частину інформації можна внести автоматично через Bank ID. Але якщо вам такий функціонал не знайомий, вносите дані як зазвичай.
 4. Обов’язковою умовою отримання кредиту онлайн є верифікація банківської карти. Система повинна переконатися, що ви можете отримувати на неї кошти, що нараховує МФО. Для цього дотримуйтесь вказівок на сторінці верифікації, вносьте дані карти, cvv код та чекайте закінчення операції. Зазвичай це займає не більше 2-5 хвилин.
 5. Наступна важлива щабель отримання кредиту: вивчення кредитного договору. На цьому етапі ви ще можете відмовитися від отримання кредиту. Після того, як заявка на кредит буде відправлена, відмовитися від кредиту онлайн буде неможливо.
 6. Після отримання позитивного рішення про кредит вам необхідно буде підписати електронний кредитний договір так званим індивідуальним цифровим ключем. Бояться таких формулювань не треба — тут все просто. На вказаний при реєстрації мобільний телефон прийде комбінація цифр та знаків, яку потрібно буде внести в спеціально відведене місце в вашому особистому кабінеті. Підтвердження внесення цих даних і буде вашим особистим електронним підписом під договором.
 7. Після цього гроші прийдуть на Ваш рахунок протягом 5-10 хвилин.

Надалі достатньо зайти в особистий кабінет Заплатка, щоб дізнатися всю необхідну інформацію про кредит.

Запобігання відмови у кредиті

Відмову в отриманні кредиту можна отримати, якщо ви недостатньо повно заповнили онлайн анкету на кредит. Звичайно ж, під забороною знаходиться навмисний обман компанії, надання хибних даних, шахрайські дії з документами. Кредит може взяти саме та особа, на яку видано документи, банківська карта, та яка особисто заповнює анкету.

В разі виявлення підробки, компанія може внести вас в чорний список, та тоді ви не зможете взяти кредит в жодній українській мікрофінансової організації.

Певні складнощі з отриманням кредитів можливі у тих, хто є боржником МФО. Якщо ж кредит, навіть прострочений, був погашений, у вас є всі шанси без проблем отримати кредит ще раз. Але пам’ятайте про те, що кредитна історія дуже важлива та показує компанії, що видає кредити, чи можна вам довіряти. Якщо у вас вже були прострочення, то краще більше не допускати їх, та брати саме стільки грошей, скільки ви зможете повернути в повному обсязі.

В деяких випадках відмову можна отримати через помилки в особистих даних, які ви допустили ненавмисно. З усіх проблемних ситуацій краще проконсультуватися на гарячій лінії Заплатка. Повторна подача онлайн заявки на кредит при відмові можлива в певний термін —про нього вам повідомлять в спеціальному SMS. Також ця інформація буде міститися в вашому особистому кабінеті.

Добір суми кредиту

Компанія Заплатка не видає більше одного кредиту на одного клієнта, втім, це стандартна практика українських МФО. Зазвичай другий кредит може знадобитися, якщо виникають проблеми з поверненням першого. Але на цей випадок у цій компанії є зручні способи пролонгації та реструктуризації позик. Про це читайте у відповідному розділі. Якщо кредит потрібен на інші цілі, то неможливість взяти його в знайомій компанії дає необхідну відстрочку, щоб прийняти зважені рішення. Таким чином, компанія вберегла від фінансової ями вже не одну сім’ю.

Як погасити кредит Заплатка

Погашення кредиту в кредитній організації можна зробити як з особистого кабінету, так і за допомогою онлайн банкінгу, наприклад, ПриватБанку або через касу всіх українських банків за реквізитами. Також можливе погашення через термінал. Заплатка пишається своїм партнерством з ПриватБанком, та рекомендує саме цей банк як найкращий варіант погасити позику. Також зручно погашати кредит з особистого кабінету на сайті Заплатка. В інших випадках може стягуватися комісія. А термін зарахування грошей в окремих випадках розтягнеться до 48 годин.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

Компанія Заплатка славиться своїм дуже лояльним ставленням до клієнтів, які чесно повідомляють про проблеми з поверненням кредитів, й радо йде їм назустріч.

Існує кілька рішень проблемної ситуації з неповерненням кредиту.

Кредит можна повернути не в момент закінчення договору, а протягом наступних семи днів. При цьому пеня та штрафи нараховуватися не будуть. Але якщо через 7 днів кредит так й залишиться непогашеним, у божника можуть початися проблеми з колекторами.

Кредит можна пролонгувати, тобто продовжити дію кредитного договору. В цьому випадку вам необхідно буде погасити відсотки за користування кредитом, а потім підписати додаткову угоду в особистому кабінеті. Це дуже просто та займає буквально 5 хвилин, враховуючи отримання смс.

Кредит можна реструктурувати, тобто розбити на частини та погашати поступово. Про таку можливість рекомендуємо проконсультуватися у фахівців гарячої лінії Заплатки.

Висновки

Якщо виходити з вищевказаного, то компанію Заплатка можна порекомендувати в якості непоганої альтернативи банківським кредитом, а також гідного конкурента іншим МФО. Звичайно, рішення про кредит приймати вам, але пам’ятайте, що компанія Заплатка пишається своєю програмою лояльності для постійних клієнтів, а також цікавими акціями, в тому числі кредитом під 0% в день на 5 днів.

Такі цікаві умови та акції помітили українські клієнти, вони із задоволенням віддають перевагу компанії Заплатка, яка піклується як про свою репутацію, так і про те, щоб клієнт отримав свій кредит вчасно, на зазначену суму, з мінімально можливим відсотком переплати.

Поки що про Заплатку не пишуть в Вікіпедії, але інформація про компанію на сайті та в соціальних мережах викладена чітко, ясно і зрозуміло. Заплатка використовує доброзичливий тон по відношенню до своїх клієнтів, йде назустріч у разі труднощів з поверненням кредиту, а також має лояльні умови навіть для тих, хто не має офіційних доходів.

Традиційно українські МФО не працюють з боржниками, які уникають спілкування з компанією. Після початку прострочення всі дані відразу ж потрапляють в колекторські компанії і питання повернення кредитів переходить в іншу юридичну площину.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
300-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
300-10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор