Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Терміновий кредит на банківську карту

Зараз взяти терміновий кредит не становить проблем, для цього є багато сервісів, що спеціалізуються на таких послугах. Вимоги до позичальників у них мінімальні. Найчастіше позики видаються тільки за паспортом і індивідуальним кодом. У деяких випадках потрібно надати другий документ, який містить дані клієнта, підтверджені печаткою офіційної інстанції і підписом відповідальної особи. Також потрібно буде надати інформацію про місце роботи та контактний телефон роботодавця, але при цьому довідок про заробітну плату брати не потрібно, в них відсутня необхідність.

Як отримати позику

Оформити терміновий позику на карту досить просто. Процес складається з ряду етапів, які варто розглянути докладніше.

Вибір суми і терміну кредиту. Для цього на кредитних сервісах передбачено наявність кредитного калькулятора, за допомогою якого можна точно визначити, якою буде переплата за певний термін користування позиковими засобами. При виборі суми потрібно ретельно розрахувати свої фінансові можливості щоб уникнути прострочень.

Реєстрація на сайті. Процес здійснюється за допомогою СМС повідомлення або ж посилання на електронну пошту.

Заповнення анкети. При внесенні своїх паспортних даних в спеціальну форму потрібно бути уважним, тому що будь-яка невідповідність може стати причиною відмови.

Додавання номера карти і її верифікація. Кредит на карту терміново можна взяти тільки в тому випадку, якщо банківський рахунок відкритий на ім’я заявника. Для підтвердження належності карти позичальникові потрібно пройти процес верифікації, яка полягає у тимчасове заблокування невеликої суми грошей (до 1 грн) на рахунку. Після того, як позичальник внесе цю суму в форму на сайті, приналежність карти буде підтверджена і засоби розблоковані.

Особливості роботи мікрокредітних сервісів

Мікропозик на карту терміново в онлайн режимі можна оформити в будь-який час. Є ряд сервісів, які здійснюють розгляд заявок в автоматичному режимі за допомогою банківського скорингу. В такому випадку на отримання кредиту йде не більше 20 хвилин, а для постійних клієнтів, не більше 5 хвилин, після чого гроші перераховуються на карту.

Але в більшості фінансових компаній даним процесом займаються консультанти і тому рішення про видачу позики можна отримати швидко тільки в робочий час.

Гроші в борг на карту терміново видаються на короткі терміни, від 7 до 14 днів, хоча іноді присутня можливість взяти позику на більш тривалий час і з можливістю її пролонгації. При підборі певного пропозиції цей фактор потрібно враховувати в обов’язковому порядку тому, що він дозволяє істотно знизити кредитне навантаження, особливо якщо планується в борг брати більшу суму.

Гроші на карту терміново видаються під певний відсоток, від 1.5 до 3, який нараховується щодня. При первинному зверненні клієнта буде запропонований не особливо великий кредит, в межах 500-1000 гривень, але якщо сервісом користуватися на постійній основі і вчасно проводити всі проплати, ліміт буде поступово збільшуватися поки не досягне максимально можливого.

Миттєві позики – це найбільш зручна можливість отримання невеликої суми додаткових коштів на короткий термін, і без зайвої тяганини зі збором документів.

Терміновий кредит на банківську карту
5 (Голосов 1)