Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Клієнти Компаньйон Фінанс насамперед спираються на досвід МФО, як на головний показник якості, надійності, компетентності та результативності роботи компанії. Одна з найстаріших і найбільших мікрофінансових організіцій на території країни гарантує швидку допомогу та реальну користь для кожного позичальника навіть при першому зверненні.

Компаньйон Фінанс – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)
0.01 % Ставка
500-4000 Макс. сумма
1-30 Срок
93% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 2 %
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Переваги онлайн-кредитів Компаньйон Фінанс:

 • грошові позики надаються як онлайн на карту, так і готівкою в понад 140 відділеннях по всій країні;
 • вигідні кредитні програми як для мікропозик, так і на великі суми на довгий термін: безвідсотковий кредит (під 0,01%) для нових клієнтів, стандартний для повторних позичальників і довгострокові для постійних споживачів;
 • прості, зручні та доступні для розуміння умови кредитування онлайн без черг, без фото паспорта і без дзвінків;
 • видача позик без поручителів, без довідки про доходи, людям з поганою кредитною історією;
 • гроші до зарплати без відмов: студентам, пенсіонерам, безробітним, неофіційно працевлаштованим;
 • споживчі кредити з мінімальними вимогами на будь-які цілі всім громадянам України від 18 до 65 років;
 • інтернет-ресурс на сайті компанії та технічна підтримка доступні в будь-який час, бо працюють цілодобово 24/7;
 • швидкий сервіс обслуговування, перший кредит оформлюється 60 хв., наступні – по 20-30 хв., потрібні лише паспорт та код;
 • наявність акцій, програм лояльності, промокодів.

Діяльність Компаньйон Фінанс є офіційною на законодавчому рівні, контролюється Нацкомфінпослуг. Обґрунтовано наявністю Свідоцтва ФК №1018 від 11.04.18 року, Ліцензією Нацкомфінпослуг, Розпорядженням від 03.05.18 року №691. Документ підтверджує відповідність послуг фірми нормативним документам.

Умови отримання позики в Компаньйон Фінанс

Банк обов’язково вимагає поручителя, інформацію по кредитній історії, дані про доходи, про посаду і місце роботи, а також перелік довідок для їх підтвердження. Відсутність цих вимог робить МФО більш зручною за умовами:

 1. Порука не входить в умови оформлення кредиту фірмою Компаньйон Фінанс, що робить співпрацю з нею простішою. Умови оптимальні для МФО, адже позики надаються на невеликий термін і клієнтові легше їх погасити.
 2. Відповідно до принципу «менше обмежень – більша аудиторія», відсутність складних вимог в Компаньйон Фінанс гарантує майже 100% погоджень.
 3. Якщо історія по кредитах викликає сумніви при погодженні банком, краще відразу звертатися до МФО. Угода не тільки забезпечить безвідмовну позику, але і стане кроком для поліпшення кредитної історії, адже погасити невеликий кредит можна легко і швидко.
 4. Компаньйон Фінанс не звужує коло потенційних клієнтів наявністю зайвих обмежень і допомагає в кредитуванні студентам, безробітним, пенсіонерам, домогосподаркам, неофіційно працевлаштованим. Для компанії не важливі ні джерело доходу, ні погані позики в минулому, ні соціальний стан споживача.

Умови оформлення кредиту в Компаньйон Фінанс

Способи оформлення кредиту Компаньйон Фінанс: онлайн на карту або в відділенні

Клієнт Компаньйон Фінанс має можливість взяти позику як віддалено через інтернет, так і в одному з відділень. Обидва способи максимально підлаштовані під позичальника. Більшість умов однакові для кожного з методів, але в кожному є особливості. Для першого онлайн-варіанту:

 1. Доступний сервіс, яким можна користуватися цілодобово з домашнього комп’ютера або особистого смартфона/планшета, не виходячи з дому.
 2. Зарахування грошей онлайн на банківську карту.
 3. Підтвердження операцій через СМС-повідомлення на особистий номер клієнта.

Специфіка другого способу – кредит у відділенні:

 1. Легко вибрати найбільш близьке до клієнта одне з 140 відділень. Кожному відвідувачеві забезпечується консультація і допомога співробітників.
 2. Надання позики як на карту, так і готівкою.
 3. Угода укладається особисто клієнтом і підписується ним.

Вимоги до клієнтів

Позичити гроші в компанії Компаньйон Фінанс має можливість будь-який потенційний позичальник, який:

 • віком від 18 до 65 років;
 • не має оформленого простроченого кредиту від будь-якого фінансового закладу.

Користування кредитними коштами з 18-річного віку в Компаньйон Фінанс є особливою перевагою, адже взяти гроші в борг у банку можна тільки з 21 року. Максимальний вік в 65 років перевищує межі 59 – 60 років пенсійного віку, на який орієнтуються банки.

Дані і документи, що необхідні для взяття онлайн-кредиту в Компаньйон Фінанс

До базових даних належать офіційні документи, що необхідні для складання кредитного договору. Ними є:

 • паспорт громадянина України;
 • картка ІПН.

Для кредитування в Компаньйон Фінанс клієнтові не обов’язково робити своє фото з паспортом в руці для перевірки факту шахрайства, отримати позику можна і так. Система надійна, адже зловмисник не може одночасно заволодіти паспортом, ІПН, банківською картою і паролем до неї.

МФО Компаньйон Фінанс вимагає дотримання мінімальних умов для успішної реєстрації та використання рахунку. Належна картка повинна бути створена виключно на ім’я позичальника, придатною для отримання та відправки переказів, а також мати на балансі не менше 1 грн.

Вигідні пропозиції кредитів онлайн і в відділеннях від Компаньйон Фінанс

Безвідсоткова перша позика

Створений тільки для нових користувачів нульовий кредит – це перша позика від Компаньйон Фінанс сумою від 500 до 4 000 грн. на термін до 15 днів. Отримав свою назву через денну ставку в 0,01% (0%). Сума в термін погашення виходить практично без нарахувань. Максимальна переплата при виборі найбільших серед можливих величин умов кредиту становить всього 6 грн.

Другий кредит в Компаньйон Фінанс

Стандартний кредит – це друга і кожні наступні позики. Тепер клієнти можуть запросити суму до 15 000 грн. на термін до 30 днів. Ставка за відсотками виросте до 2%/день.

Калькулятор переплат за сумою позики

Sп = Sкр + (Sкр * П% * Nдн) / 100% (грн.)

Sп – сума переплат за умовами кредиту, грн .; Sкр – початкова сума кредиту, грн .; П% – відсоткова ставка по кредиту,%; Nдн – термін повернення кредиту, к-сть днів.

Приклад: Sп = Sкр + (Sкр * П% * Nдн) / 100% = 3000 + (3000 * 2 * 5) / 100% = 3000 + 300 = 3300 (грн.)

Розрахунки для інших умов визначаються аналогічно, їх результати зображені в таблиці.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3600
5000 6000
7000 8400
10000 12000
12000 14400
15000 18000
20000 24000

Привілеї постійних клієнтів

Кожен користувач з особистим кабінетом в Компаньйон Фінанс має кредитний рейтинг, показник якого відповідає кількості закритих ним кредитів. По кредитах клієнту присвоюється рівень лояльності, чим він вищий, тим більш вигідна відсоткова ставка замінює стандартну 2%.

Рівні ставок програми лояльності для постійних клієнтів:

 • «Старт 2%»;
 • «Знижений 1,6%»;
 • «Лояльний 1,4%»;
 • «Онлайн 0%».

Акції для клієнтів Компаньйон Фінанс

Нещодавно на офіційному сайті Компаньйон Фінанс закінчився квест під назвою «Огородофест». У ньому розігрувалися абонементи в спортзал, а також багатофункціональні спортивні тренажери. Умовою участі було всього лише оформлення кредиту в період з 1 березня по 6 квітня. П’ять переможців конкурсу визначала система випадкового вибору.

Актуальна акція «Страховий випадок» діє з 19.02.2020 р. по 31.12.2020 р. Її суть – списання повної суми заборгованості по кредиту (початкового кредиту, відсотків) при виникненні у клієнта страхового випадку. Умови: наявність нещасного випадку, звернення в компанію з заявою про списання, дзвінок за номером гарячої лінії Компаньйон Фінанс для консультації, відправка клієнту рекомендаційного листа з умовами по списанню заборгованості.

Як отримати промокод Компаньйон Фінанс

Розсилання промокодів здійснюються компанією в СМС-повідомленнях і в електронних листах. Активувати код можна, якщо ввести його при оформленні кредиту.

Порівняння Компаньйон Фінанс з конкурентними МФО

Максимальна сума для нових КФ.юа

Найбільша сума кредиту від Компаньйон Фінанс, що пропонується для нових клієнтів, являється порівняно малою і становить всього 4 тис. грн. В галузі мікропозик ця умова не тільки допустима, а й оптимальна, адже невелику суму боргу зручно і легко погасити за короткий час – до 15 днів за умовами першого кредиту.

Ставка для нових КФ.юа

Величина частки переплат за першою позикою відносить Компаньйон Фінанс до лідерів ринку за цим показником, розділяючи першість одночасно з сімома іншими компаніями. Ставка в 0,01% – мінімальна за значенням, отже найбільш вигідна в списку.

Ставка для повторних КФ.юа

Для другої позики стандартна ставка 2% на день (або 730% в рік) – найбільша і найменш вигідна серед конкурентів. Згідно з програмою лояльності, через кілька повторних кредитів денні відсотки стануть рівні 1,6%, ще пізніше – 1,4%, далі будуть зменшуватися до 0%.

Висновок. Рівень кредитних послуг, що надаються Компаньйон Фінанс, є дуже високим. Компанію навіть можна занести до переліку трьох кращих серед 15-ти МФО, що представлені на графіках.

Максимальна сума першого кредиту характерна для миттєвих позик. Величина при повторному зверненні становить 15 000 грн. на термін до 30 днів. Таким чином, умови кредитування від Компаньйон Фінанс обширні, вони можуть реалізовуватися як малі на короткий період часу, і як великі на тривалий термін.

При першому кредиті ставка безвідсоткова, що є найкращою запропонованою умовою. Зменшення відсотків для постійних клієнтів при оформленні наступних позик створює умови повторних ставок найбільш вигідними серед конкурентів при великій кількості кредитів в історії клієнта.

Керівництво по реєстрації на сайті Компаньйон Фінанс

 1. У калькуляторі на головній сторінці сайту повзунком ставиться сума кредиту. Нижче автоматично рахується повна сума повернення. Натискання на «Взяти кредит» перенаправляє на сторінку реєстрації.
 2. Після введення номера мобільного телефону в потрібну строчку, на нього прийде повідомлення з 8-значним кодом для входу в особистий кабінет.
 3. До профілю прив’язується банківська картка, через яку будуть здійснюватися грошові перекази. Вказуються номер карти, термін дії та CVV.
 4. Персональну сторінку пропонується заповнити даними ІПН, e-mail, дати народження. Варто бути особливо уважним і не помилятися.
 5. У бланк рекомендується завантажити фото розгорнутого в руках паспорта з обличчям власника, аналогічно зробити фото ідентифікаційного коду.
 6. Наступні 15 хв. очікується обробка бланка. Рішення за заявкою надсилається на телефон. Кредитний договір – на електронну пошту, підписання документа підтверджується відправкою СМС-коду.
 7. Завершення анкетування. Фінанси перерахуються на карту протягом пари хвилин, а вхід до особистого кабінету додає відомості про відкриті кредити в Компаньйон Фінанс.

Співробітникам компанії важливо передзвонити в декількох випадках: при оформленні першого кредиту, для додаткових відомостей по анкеті, для розмови з клієнтом з поганою кредитною історією, якщо значення першого кредиту перевищує суму доходу. У всіх інших випадках дзвінки не потрібні, що економить час.

Чому Компаньйон Фінанс відмовив в позиці грошей

Імовірність відхилення заявок серед МФО мізерна, але все-таки існує. Причинами відмови можуть бути:

 • Підозри компанії в причетності клієнта до шахрайських дій. В даному питанні практично не буває помилок, але якщо звинувачення пред’явили, потрібно надати вагомі докази невинності клієнта.
 • Наявність у клієнта відкритого в будь-якій організації кредиту з порушеннями умов договору: прострочення або штрафи, відсутність у позичальника джерела доходу для погашення позики. В першу чергу, потрібно вирішити старі проблеми: скористатися послугою продовження кредиту, знайти роботу, погасити спочатку відсотки, потім весь борг.
 • Допущення помилок при заповненні форми реєстрації. Документ обробляє автоматична система, яка при виявленні помилки визнає заявку непридатною.

Добір кредиту на карту Компаньйон Фінанс

Послуга добору суми позики не передбачена політикою компанії.

Погашення кредиту в Компаньйон Фінанс

Оплата регулярних нарахувань по кредиту Компаньйон Фінанс в наш час є простою і зручною послугою, що реалізується декількома способами:

 • через особистий кабінет сайту Компаньйон Фінанс;
 • платежами EasyPay онлайн;
 • терміналами самообслуговування iBox, EasyPay, City24, 2Click, 24NonStop, «Система»;
 • переказами через касу будь-якого українського банку за реквізитами договору;
 • готівковим платежем в будь-якому з відділень мережі Компаньйон Фінанс;
 • готівкою по сервісу NovaPay в відділеннях Нової Пошти.

Особливості кожного погашення треба враховувати при проведенні операцій. Інакше клієнту загрожує прострочення через тривалі нарахування або через неповні суми платіжок, з яких стягнуто частку комісії.

Прострочення в Компаньйон Фінанс: причини, наслідки та шляхи їх вирішення

До умов договору кредитування відносяться обов’язки позичальника перед компанією-кредитором про повне погашення суми позики, про дотримання термінів оплати. Порушення цих умов призводить до збільшення відсоткової ставки за кожен день прострочення. Наслідками таких дій стане накопичення величезного боргу, погіршення історії по кредитах, в крайніх випадках – залучення клієнта до відповідальності згідно до закону.

Не допустити прострочення погашення позики допоможе послуга пролонгації – продовження терміну кредитування, за умови закриття боргу за відсотками за минулий період. Якщо прострочення все ж було допущене, в ситуації можна застосувати тільки реструктуризацію. Являє собою послугу відкладення оплати основного тіла кредиту і розділу суми оплати на малі періоди одночасно. Для використання потрібно лише погасити відсотки.

Висновки

Умови позик від Компаньйон Фінанс набагато вигідніші, ніж у банків. Тому вони настільки популярні і розповсюджені не тільки в межах нашої країни, а й в усьому світі. У порівнянні з банками, позики від організації по швидкому кредитування Компаньйон Фінанс видають миттєво, з мінімальними вимогами, без особистої присутності клієнта, без довідок та інших типових для банків перевірок.

Компаньйон Фінанс має хороші умови по малим і великим кредитах. Безвідсоткове кредитування – ідеальний варіант для недосвідчених новачків, має колосальну вигоду за рахунок рівності суми повернення початкового займу. У стандартному кредиті ставка зменшується з кожним зверненням клієнта. Відсоткова ставка визначає розмір переплати по кредиту, тому, чим вона нижча, тим вигідніші умови відносно клієнта.

В порівнянні з конкурентами Компаньйон Фінанс показав високий рівень послуг, що надаються. Авторизація максимально проста, складається з двох загальних кроків заповнення інформації. Наявність великої кількості шляхів поповнення, але у всіх видів оплат різні умови роботи.

Незалежно від часу і роду проблеми, оператори Компаньйон Фінанс допоможуть вирішити будь-яку ситуацію за телефонами гарячої лінії.

Компаньйон Фінанс – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
5
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
300-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
1000-3000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
Перейти Обзор