Компаньйон Фінанс – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

«Величезним плюсом Компаньйон Фінанс, як фінансової організації, є її офіційний статус і наявність всіх дозвільних документів на проведення своєї діяльності в межах України. Ще одним плюсом компанії є те, що на сайті «kf.ua» можна ознайомитися з усіма умовами кредитування, вивчити і вибрати вигідний для Вас, як клієнта, тариф. Крім того, для постійних клієнтів є послуга SMS кредит, скориставшись якою клієнт отримує грошові кошти на карту в лічені хвилини. Але, варто відзначити також, що в більшість тарифів Компаньйон Фінанс, крім відсоткової ставки включена разова комісія».

Удобство получения 63%
Прозрачность условий 46%
Сервис обслуживания 42%

Преимущества:

 1. Три способа оформить кредит: в отделении, онлайн кредит и SMS кредит.
 2. Возможность ознакомиться со всеми условиями кредитования на сайте «kf.ua».
 3. Официальный статус финансовой организации, что свидетельствует о ее надежности.
 4. Возможность продления срока пользования кредитом.
 5. Кредит оформляется быстро и просто, без поручительства.

Недоліки:

 1. Комісія при оформленні кредиту.
 2. Штрафні санкції у разі невиконання клієнтом взятих на себе зобов’язань.

Компаньйон Фінанс – фінансова організація, що надає послуги з кредитування населення України з 2010 року. У цій компанії можливо отримати кредит в сумі від 500 до 10 000 гривень, і до 3 000 гривень у разі оформлення онлайн кредиту, на термін від 5 днів до 180 днів, в залежності від тарифу кредитування. Від обраного тарифу також залежить процентна ставка за користування кредитом, вона коливається від 0,82% до 2%.

 1. Вік не менше 18 років.
 2. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера.
 3. За умови оформлення кредиту онлайн – наявність банківської картки, відкритої на ваше ім’я.
 4. Якщо ви студент або пенсіонер – надання студентського квитка або пенсійного.
 5. Ви також можете надати довідку з місця роботи про ваші доходи.
 6. Надати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 1. Звернувшись безпосередньо до регіонального представництва компанії (в такому випадку гроші Ви отримаєте готівкою відразу після підписання кредитного договору).
 2. Оформивши онлайн кредит (у разі схвалення заявки гроші надійдуть на вашу банківську карту).
 3. Скориставшись послугою SMS кредит для постійних клієнтів (гроші надійдуть на вашу банківську карту).

Так, Ви маєте право здійснити дострокове погашення кредиту, сплативши при цьому відсотки за час користування позиковими коштами. Умови кредитування також припускають продовження терміну користування позиковими коштами. Термін, на який ви можете продовжити час користування кредитом, залежить від вашого Тарифу.

Ви, як клієнт Компаньйон Фінанс, можете погасити кредит, як в будь-якому регіональному представництві компанії, так і банківським переказом на рахунок компанії. Ви також можете скористатися своєю банківською карткою і здійснити переказ грошових коштів, або скористатися терміналом ПриватБанку, IBox, EasyPay.

Якщо Ви не погасите кредит в термін, і не скористаєтеся послугою пролонгації договору, ви будете вважатися боржником, який прострочив, тобто не виконав свої зобов’язання перед компанією в строк. Вам буде нарахована пеня в розмірі 2% від суми кредиту, і додатковий штраф в 200 гривень, якщо сума кредиту перевищує три тисячі гривень.

Покрокова інструкція до Компаньйон Фінанс

На головній сторінці сайту компанії Компаньйон Фінанс за допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну суму грошових коштів і виставте значення, на скільки днів Вам потрібна ця сума. Миттєво калькулятор розрахує Вам суму всього до повернення.

Так, якщо Вам необхідна сума в 1 000 гривень на 15 днів, всього до повернення буде сума в 1346 гривень. До того ж, діє акція для нових клієнтів. Якщо Ви новий клієнт і вперше звернулися в компанію Компаньйон Фінанс, сума до повернення складе 1150 гривень. При оформленні кредиту через особистий кабінет – 1277,5 гривень.

Заповніть поля введення вашого номера мобільного телефону та адреси електронної пошти, і співробітник компанії зв’яжеться з Вами.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як розрахувати мінімальний стаж для виходу на пенсію в Україні?

Як розрахувати мінімальний стаж для виходу на пенсію в Україні?

0
Money24 - обзор кредитных условий и отзывы клиентов

Money24 - обзор кредитных условий и отзывы клиентов

0
Может ли банк забрать автомобиль за долги по кредиту?

Может ли банк забрать автомобиль за долги по кредиту?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *