Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наші враження

«Новацією компанії Global Credit є можливість отримати кредит по СМС запиту для зареєстрованих клієнтів. До того ж, компанія працює на ринку з 2012 року, є регіональні представництва на всій території України. Довіра до компанії Global Credit підтверджують множинні відгуки вдячних клієнтів на сайті «globalcredit.ua». На сайті Ви також зможете ознайомитися з документацією компанії, і переконатися в професійному підході при роботі з клієнтами. Але, для тих, хто бажає отримати кошти без відвідування офісу компанії, компанія Global Credit не підійде, так як навіть при оформленні онлайн заявки на кредит Вам доведеться відвідати відділення компанії»
Оценить
0,01% Ставка
200-5000 Макс. сумма
1-14 Срок
92% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 200-15000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Підтримка: з 08:00 до 21:00. Графік роботи сервісу: 24/7
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Переваги:

 1. Унікальна послуга СМС кредит для постійних клієнтів.
 2. Можливість пролонгації кредитного договору на необмежений термін.
 3. Не потрібна довідка про доходи.
 4. Компанія на свій розсуд може повернути Вам 10% від суми, які Ви заплатили за користування кредитом.
 5. Компанія проводить акції і надає призи.

Недоліки:

 1. Компанія приймає рішення про надання кредиту протягом 3-х днів.
 2. При заповненні заявки на кредит, необхідно вказати значну кількість персональних даних, в тому числі контактні дані поручителів.

Що представляє собою Global Credit

Global Credit – компанія, яка є офіційно зареєстрованою мікрофінансової організацією, надає громадянам України кредити готівкою, а також онлайн кредити і СМС кредити. Кредити компанія Global Credit надає громадянам України протягом 20 хвилин в сумі від 200 до 10000 гривень, на термін від 2 до 14 днів, при процентній ставці 1,5% за один день користування позиковими засобами. Так, якщо Вам знадобилися гроші в борг у сумі 500 гривень на 5 днів, сума до повернення з урахуванням відсотків складе 540,54 гривень.

Для того, щоб отримати кредит у компанії Global Credit, необхідно:

 1. Надати паспорт громадянина України та ІПН.
 2. Досягти віку 18 років і бути не старше 71 року.
 3. Мати постійний трудовий дохід.
 4. Вибрати спосіб отримання кредиту: в регіональному відділенні готівкою, або онлайн кредит, або СМС кредит.
 5. Наявність банківської карти, на ваше ім’я, при бажанні отримати кредит онлайн.

Що таке смс кредит та як його отримати?!

Зареєстровані клієнти, які бажають отримати кредит повторно, можуть оформити кредит і отримати грошові кошти на карту через СМС повідомлення. Для цього потрібно на номер 717 відправити наступного виду повідомлення, що складається з цифр і «*»: сума кредиту * термін кредиту * номер банківської карти. У разі, якщо зазначені ліміт суми кредиту вам доступний, на номер вашого телефону прийде СМС з кодом підтвердження. Для отримання кредиту відправте на номер 717 код підтвердження, і гроші надійдуть на вашу карту.

Яким чином можна виплатити/погасити кредит?

Погасити кредит позичальник може як в найближчому відділенні компанії Global Credit, за допомогою терміналів EasyaPay, IBox, City24, або терміналів ПриватБанку. Також погасити кредит можна через інтернет-банкінг за допомогою банківської карти.

Які наслідки невиплати суми кредиту у термін?

У тому випадку, якщо Ви не повернете кредит в зазначений термін, крім щоденних відсотків, Ви зобов’язані будете заплатити штраф і пеню за кожний день прострочення. До того ж, компанія має право зробити переуступку права вимоги вашої заборгованості третім особам і передати інформацію про вашу заборгованості відповідним організаціям, що вплине на вашу кредитну історію. Тому, краще скористайтеся послугою продовження терміну кредиту. Продовжити термін можна на необмежений час, заплативши відсотки.

Покрокова інструкція до Global Credit

Крок №1. На головній сторінці сайту компанії Global Credit вибираємо за допомогою кредитного калькулятора необхідну суму і виставляємо термін користування кредитом. Натискаємо на кнопку «Подати заявку». На вашому екрані з’явиться наступне вікно. Якщо Ви звертаєтеся в компанію Global Credit вперше, виберете клавішу «перший кредит», якщо ж це ваше повторне звернення, виберіть клавішу «повторний кредит».

global-creditm1Крок №2. Проходимо процедуру реєстрації, для цього заповнюємо всі необхідні поля, вказуємо номер свого мобільного телефону, вказуємо номер своєї банківської картки та термін її дії. Після заповнення форми реєстрації натискаємо клавішу «далі».

global-credit-2

На номер вашого мобільного телефону, який Ви раніше вказали, прийде СМС повідомлення з перевірочним кодом. Введіть отриманий код в відповідну область.

Крок №3. Заповнюємо форму «персональні дані», де вказуємо в обов’язковому порядку ПІБ, дату народження, стать і паспортні дані. Всі поля з зірочкою є обов’язковими до заповнення. Паспортні дані вводяться на українській мові. Далі переходимо до заповнення форми «соціальна інформація», вносимо інформацію про доходи, сімейний стан, і належить вам рухомого і нерухомого цінного майна.

global-credit-5

Тепер залишилося заповнити тільки форму «соціальна інформація», вказавши адресу фактичного проживання і місце реєстрації за паспортом.

global-credit-6

Потрібно також заповнити і наступну форму «соціальна інформація», вказавши свій соціальний статус: найманий працівник, ПП, пенсіонер, інформацію про роботодавця та фактична адреса роботодавця. Ще Вам потрібно заповнити анкету «додаткові контакти», де вписати потрібні контакти.

global-credit-7

Також в анкету «додаткові контакти» впишіть інформацію про довірену особу: ПІБ, ким доводиться, номер мобільного телефону.

global-credit-9Крок №4. Після заповнення всіх анкетних форм, Ви побачите наступне повідомлення від компанії Global Credit. Ви отримаєте СМС повідомлення на номер вашого мобільного телефону.

global-credit-10

Таким чином, заповнивши заявку на онлайн кредит, ви отримати за дзвінком або СМС попереднє схвалення вашої заявки. Рішення про схвалення вашої заявки компанія приймає протягом 3-х робочих днів. У тому випадку, якщо Ви звертаєтеся в компанію Global Credit вперше, наступним вашим кроком буде звернення в будь-який зручний для вас відділення компанії Global Credit з паспортом та ідентифікаційним номером, де пройде оформлення кредитного договору. При повторному зверненні, грошові кошти будуть перераховуватися на вашу карту відразу після оформлення заявки.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
500-3000грн под 1,90%
Перейти Обзор
Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
200-5000грн под 1,50%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
Перейти Обзор