Cashberry - швидка онлайн позика через особистий кабінет

Нестабільний економічний рівень, мізерні пенсії і зарплати - це фактори, які змушують людей вдаватися до послуг кредитних компаній. Не, при зверненні в банк часто можна отримати відмову, так як для отримання кредиту необхідно зібрати велику кількість довідок, залучити поручителів або мати заставне майно.

Сashberry - кредит онлайн, який дозволяє швидко і без проблем вирішити виниклі фінансові питання. Все, що потрібно для отримання необхідної суми грошей - паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і повнолітній вік позичальника.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Наскільки зручно оформити кредит в Кешбері?

Сьогодні кредити Cashberry користуються особливою популярністю. Це обумовлено тим, що банки не поспішають видати позичальникам невеликі суми грошей на короткі терміни. У свою чергу онлайн кредити можна отримати от 2000 грн. до 15 000 грн. на термін від 7 до 30 днів. Протягом зазначеного періоду фінансове становище позичальника може помітно покращитися і з погашенням онлайн кредиту не виникне ніяких проблем.

Cashberry допомагає отримати кредит дистанційно. Це говорить про те, що клієнту мікрофінансової компанії немає необхідності їхати в офіс Сashberry для того, щоб отримати на руки гроші. Необхідна сума буде зарахована на зазначену карту банку в найкоротші терміни.

Сервіс Сashberry пропонує своїм новим клієнтам початкову суму боргу 5000 Грн. Термін виплати становить 7 – 30 днів. Процентна ставка – 1.5%. Якщо позичальник звертається вдруге або є постійним клієнтом Сashberry, йому надається максимальний кредитний ліміт у розмірі 8000 грн. Термін повернення також, як і первісному зверненні становить 7 – 30 днів. Але, що стосується відсоткової ставки, тут вже можна трохи заощадити, так як вона становить всього 1%.

Cashberry: як стати клієнтом мікрофінансової компанії?

Для того, щоб отримати швидкий онлайн кредит Cashberry, варто виконати наступні нескладні дії:

Увійдіть на сайт компанії і зробіть прості обчислення за допомогою онлайн калькулятора. Система допоможе правильно розрахувати строки погашення кредиту, суму, яку позичальник повинен буде повернути і процентну ставку. Це дуже зручно, так як до підписання договору, клієнт вже точно знає суму, яку йому потрібно повернути.

 • Введіть особисту інформацію для того, щоб зареєструватися в особистому кабінеті клієнта компанії Cashberry:
 • Завантажте на сайт в електронному вигляді паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
 • Введіть номер чинної карти будь-якого банку.
 • Пройти процедуру її верифікації.
 • Уважно прочитайте договір, а також підтвердіть свою згоду з усіма зазначеними умовами.

Все, що залишається – просто чекати позитивне рішення кредитного сервісу Сashberry. Якщо рішення прийнято на вашу користь, кредитні кошти будуть переведені на зазначену карту протягом 5 хвилин.

Варто також відзначити, що для отримання кредиту в Сashberry немає необхідності надавати довідки про доходи. Гроші переставляються при пред’явленні мінімального пакету документів, що безумовно дуже зручно.

Вимоги до клієнтів Cashberry

Щоб отримати на карту кредитні кошти, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • Вік від 18 років.
 • Українська прописка і наявність постійного фактичного місця проживання.
 • Наявність карти будь-якого банку України, номера мобільного телефону та електронної пошти.
 • Вільний вихід в Інтернет.

Звертаючи увагу на перераховані вимоги, варто відзначити, що кредит за допомогою сервісу Сashberry може взяти практично кожен дорослий житель країни.

Переваги Кешбері

МФО допомагає оперативно вирішувати різного роду фінансові проблеми. Крім цього, швидкі онлайн кредити Сashberry доступні практично всім категоріям населення (пенсіонери, безробітні, студенти). Якщо клієнт компанії має не дуже хорошу кредитну історію, це не є підставою для відмови в отриманні кредитних коштів. Негативне рішення можна отримати лише в тому випадку, якщо ви маєте незакритий кредит в Кешбері, за яким є будь-яка заборгованість.

Щоб стати клієнтом сервісу Сashberry, досить залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати в службу підтримки за контактним номером телефону. Після звернення позичальника, в найкоротші терміни його фінансове становище значно покращитися, що допоможе оперативно вирішити проблему.

Особливі умови Cashberry

 • Так як сайт працює цілодобово і без вихідних, скористатися його можливостями можна в будь-який час дня чи ночі.
 • Оформлення заявки не зажадає понад знань або яких-небудь зусиль. Вся інформація розміщена на сайті компанії в доступній формі.
 • Основним правилом видачі кредиту є вік позичальника 18 років. Але, немає жорстких рамок щодо найбільшого обмеження. Взяти кредит в Cashberry можуть пенсіонери. Головне, щоб людина мала постійне джерело доходу.
 • Постійним клієнтам надаються знижки, акції та спеціальні пропозиції.

Якщо ви вирішили скористатися послугами онлайн сервісу Сashberry, можете не сумніватися в правильності свого вибору. МФО користується позитивною репутацією серед клієнтів. Ми надаємо кредити без прихованих комісій або інших підводних каменів. Скористатися сервісом може кожен і через певний час на карту банку буду зараховані необхідні грошові кошти.

Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
1
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Огляд кредитних умов від CreditUp

Огляд кредитних умов від CreditUp

0
Cashberry - онлайн кредит на самых выгодных условиях

Cashberry - онлайн кредит на самых выгодных условиях

0
Кредит на покупку жилья: как получить и какие есть виды

Кредит на покупку жилья: как получить и какие есть виды

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *