Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

Дуже часто гроші закінчуються в самий невідповідний момент. Відразу гостро стає питання - куди звернутися, щоб позичити необхідну суму. Як правило, в такій ситуації друзі і знайомі «на нулі», а банки спеціально затягують процес видачі кредиту через нестачу будь-яких довідок або поручителів. Щоб марно не витрачати час, скористайтеся пропозиціями мікрокредітних компаній, які надають можливість позичальникам швидко і без особливих проблем отримати в борг необхідну суму.
Ваша Готівочка – умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
1
(1 гол-в)
2% Ставка
200-9000 Макс. сумма
1-16 Срок
95% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 200-9000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Цивільний паспорт, ідентифікаційний номер (ІПН) і українську банківську картку, номер телефону
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - zayavka@limefin.com
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Ваша Готівочка – МФО, яка видає кредити громадянам України на найрізноманітніші потреби. Клієнтам сервісу немає необхідності довго чекати прийняття кредитного рішення або надавати велику кількість документів. Все, що потрібно для отримання мікрокредит – це паспорт, ідентифікаційний код і безперебійний доступ в інтернет. Грошові кошти надаються позичальникам, як в онлайн режимі, так і готівкою в будь-якому відділенні мікрофінансової компанії Ваша Готівочка.

Умови онлайн кредитування в Ваша Готівочка

Якщо клієнт звертається в Ваша Готівочка вперше, йому надаються досить привабливі умови отримання онлайн кредиту. Перша позика видається під 0% на термін від 1 до 16 днів. Що стосується суми кредиту, можливо отримати в борг від 200 грн. до 7000 грн.

Повторне і всі наступні кредити в Ваша Готівочка передбачають те, що процентна ставка для клієнтів становитиме 2% в день. Всі інші умови збігаються з початковим кредитуванням.

Переваги МФО

 • Оформлення кредиту відбувається протягом 15 хвилин. Сам процес не відрізняється особливою складністю і не вимагає екстра знань.
 • При достроковому погашенні кредиту, компанія не виставляє штрафи і не приписує додаткові відсотки.
 • Повна конфіденційність і захист особистих даних кожного позичальника.
 • Відсутність прихованих комісій та інших непрозорих умов. Всі основні моменти кредитування в Ваша Готівочка прописані в договорі, з яким клієнт сервісу може ознайомитися на сайті компанії.
 • Якщо немає можливість погасити кредит в зазначений термін, можна звернутися в службу підтримки для продовження мікропозик.
 • Не потрібно надання довідки про доходи, заставного майна або поручителів.
 • Для постійних клієнтів компанії Ваша Готівочка передбачена спеціальна програма лояльності.

Вимоги до клієнтів сервісу Ваша Готівочка

Ваша Готівочка – мікрофінансових компанія, яка надає можливість своїм клієнтам отримати кредит в найкоротші терміни і без особливих складнощів. Що стосується основних вимог до позичальників, це:

 • Мінімальний пакет документів (паспорт та ІПН).
 • Вік 18 – 70 років.
 • Наявність активного номера мобільного телефону та електронної пошти.
 • Українська прописка і наявність постійного місця проживання.
 • Постійне джерело доходу (не обов’язково офіційне працевлаштування).
 • Відсутність непогашених кредитів в Ваша Готівочка.

Як стати клієнтом МФО Ваша Готівочка?

Для того, щоб отримати кредит в мікрофінансової компанії Ваша Готівочка, в обов’язковому порядку необхідно подати онлайн заявку. Зробити це можна, звернувшись у відділення компанії або за допомогою інтернет-сайту.

Після заповнення онлайн заявки, відповідь буде наданий позичальнику протягом 15 хвилин. Якщо клієнт отримав позитивну відповідь, кредитні кошти будуть перераховані на його банківську картку протягом декількох хвилин.

Для того, щоб стати клієнтом сервісу Ваша Готівочка, необхідно в анкеті вказати наступні дані:

 • ПІБ.
 • Пол позичальника.
 • Дата народження.
 • Ідентифікаційний код.
 • Серія і номер паспорта громадянина України.
 • Номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Після цього, необхідно розрахувати суму кредиту і відсоток за допомогою кредитного калькулятора. Це дуже зручно, так як клієнт сервісу Ваша Готівочка ще до підписання договору знає в якому обсязі кошти йому потрібно буде повернути.

Якщо говорити про погашення мікрокредиту, це можна зробити наступним чином:

 • У офісі компанії або касі будь-якого банку.
 • Через термінал самообслуговування або онлайн банкінг.
 • У особистому кабінеті клієнта на сайті Ваша Готівочка.

Останній спосіб погашення кредиту є найвигіднішим, так як тут не передбачені які-небудь додаткові комісії.

Продовження кредиту в Ваша Готівочка

Якщо у клієнта компанії немає можливості погасити кредит в зазначений термін, він може скористатися можливістю реструктуризації боргу. Продовжити термін виплати можна, зателефонувавши за контактним номером телефону або залишивши заявку на сайті компанії.

Якщо позичальник взагалі не платить кредит, буде нараховано пеню в розмірі 2.5% від суми боргу. У разі злісних неплатників, кредитна компанія Ваша Готівочка залишає за собою право звернення до суду або вдаватися до допомоги колекторів.

Звернувшись в мікрофінансову компанію Ваша Готівочка з метою отримання кредитних коштів, ви точно не прогадаєте. Це підтверджується численними відгуками позичальників, які в своїй більшості позитивного характеру. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти могли без проблем отримувати гроші в борг, не боячись зіткнутися з різного роду складнощами або прихованими комісіями. Прозорість, чесність та ефективність – основні принципи роботи кредитної організації Ваша Готівочка.

Ваша Готівочка – умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
100-15000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
Отзывы
Марина

Довірилася цій компанії з спокійним серцем, оскільки мої друзі у них кредитовались не один раз, і не один друг. Тому, коли постало питання додаткової фінансової допомоги, не страждала пошуком. Що можу сказати, по даного сервісу. Він досить простий у використанні, маю на увазі особистий кабінет. Не потрібно безлічі документів, не потрібно відкривати іншу карту, підійде і та що у вас є, немає прихованих платежів, комісій (що дуже важливо). Головне правило для себе усвідомила: необхідно брати тільки ту суму, в якій ви дійсно маєте потребу, і не більше, інакше затягне в боргову яму. Брати краще не великі суми, оскільки виходить дорогувато, але немає паперової тяганини і швидко. І закривати борг в часно, а краще навіть раніше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор