Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

Компанія Ваша готівочка спеціалізується на короткострокових онлайн-кредитах. Сервіс розпочав роботу понад вісім років тому: перший офіс було відкрито в місті Миколаєві ще 11 січня 2012 року. З того часу кількість відділень зростала, і сьогодні представництва компанії знаходяться в 19 областях України.

Сервіс здійснює фінансову діяльність у правовому полі України під офіційною назвою Товариство з обмеженою відповідальністю «Лайм Кепітал» (свідоцтво про реєстрацію ФК №1188 від 11.04.2019 г).

Своїм клієнтам, яких в даний момент налічується десятки тисяч, компанія пропонує взаємовигідну фінансову співпрацю. Позичальники можуть розраховувати на фінансову онлайн-допомогу цілодобово, сім днів на тиждень. Для отримання позики потрібно лише кілька документів, заявка на кредит і карта будь-якого українського банку.

Ваша Готівочка – умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
1
(1 гол-в)
2% Ставка
200-9000 Макс. сумма
1-16 Срок
95% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 200-9000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Цивільний паспорт, ідентифікаційний номер (ІПН) і українську банківську картку, номер телефону
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання кредиту Ваша готівочка на карту

Сервіс Ваша готівочка позиціонує себе як лояльна мікрофінансова організація, а тому видає кредити офлайн і онлайн на карту різним категоріям громадян: безробітним, студентам, пенсіонерам, позичальникам з поганою кредитною історією в інших МФО. Розраховувати на співпрацю може практично кожен громадянин України, який потрапляє в вікову категорію від 18 до 70 років.

З документів при оформленні позики знадобляться тільки:

 • паспорт громадянина України з пропискою;
 • ідентифікаційний код;
 • пенсійне посвідчення, якщо за допомогою звертається пенсіонер.

У компанії Ваша готівочка акцентують увагу на тому, що для схвалення заявки на кредит вам не знадобиться підтверджувати свою платоспроможність, надавати довідку про доходи, просити поручитися за вас інших людей, а потім ще й тривалий час очікувати на прийняття рішення. Досить заповнити анкету і протягом 10-15 хвилин після підписання онлайн-договору отримати кошти на ваш банківський пластик.

Умови кредитування

Сервіс Ваша готівочка спеціалізується на короткострокових онлайн-кредитах. Звертаючись в дану МФО, ви можете розраховувати на:

 • позику від 200 до 9 000 гривень;
 • термін кредитування від 1 до 16 днів;
 • процентну ставку – до 2% на день;
 • дострокове погашення позики;
 • пролонгацію діючого договору.

Переплата за кредитом

Щоб зрозуміти, яку суму потрібно повернути кредитору після оформлення позики і отримання грошей, ознайомтеся, будь ласка, з інформацією у таблиці. Відсоткова ставка для нових клієнтів і повторних звернень ідентична, відтак наведені дані актуальні для кожного стандартного звернення.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3600
5000 6000
7000 8400
10000 12000
12000 14400
15000 18000
20000 24000

Переплату можна прорахувати й самостійно, виходячи з ваших потреб. Для цього скористайтеся такою схемою: кошти до повернення = тіло кредиту + (тіло кредиту × процентна ставка): 100 × кількість днів.

Припустімо, ви прийняли рішення взяти кредит онлайн в компанії Ваша готівочка. Ви маєте намір отримати 1 000 гривень, бажаний термін кредитування – 16 днів (можливий максимум), процентна ставка – 2%. 1000 + (1000 × 2): 100 × 16 = 1320 гривень. Переплата складе 1320 гривень.

Ще простіше буде перейти на сайт позикодавця і скористатися кредитним калькулятором. Система сама зробить розрахунки і надасть інформацію. При необхідності можна відразу ж відкоригувати побажання, щоб отримати оптимальний варіант.

Ваша готівочка та інші МФО: основні відмінності

Оформити перший онлайн-кредит в компанії Ваша готівочка можна на суму, що не перевищує 9 000 гривен. Це середній показник серед конкурентів даної МФО. В інших мікрокредитних організаціях можна взяти в борг, наприклад, 10, 12, 15 тисяч. Однак варто враховувати, що не завжди анонсована позикодавцем велика сума буде схвалена при першому зверненні. До того ж, позики меншого розміру та оформлені на більш короткий термін, як пропонує сервіс Ваша готівочка, схвалюються з більшою ймовірністю.

Максимальна сума для нових Ваша Готівочка

Щоденна відсоткова ставка по кредиту – один з найважливіших факторів, на який орієнтуються позикодавці. Ваша готівочка першу мікропозику видає під 2%. Як бачимо, це один з найвищих показників. Трохи менше запросять OnCredit і Credit 7 – 1,9%. Решта кредиторів озвучують ще менші проценти за обслуговування: від 1,75% до 0,1% на день.

Ставка для нових Ваша Готівочка

Досить часто позикодавці підвищують процентну ставку при повторних зверненнях. І якщо першу позику вам вдалося взяти з мінімальною переплатою, то друга і наступні можуть вирости в ціні. Тож, якщо ви вирішите позичити гроші в компанії Ваша готівочка, можете розраховувати, що переплата за кредитом залишиться на тому ж рівні. А в деяких випадках – навіть стане нижчою. Тобто більше 2% на день кредитор не попросить.

Що ж стосується інших позикодавців, то бачимо, що для повторних кредитів сума зростає. І навіть найдешевша в обслуговуванні позика буде вигіднішою лише на 0,6 відсотка.

Ставка для повторних Ваша Готівочка

На перший погляд, в порівнянні з банківськими послугами, Ваша готівочка пропонує менш вигідні умови. Однак специфіка мікрокредитування в даній МФО полягає в тому, що люди можуть отримати кошти на власні потреби майже моментально, надавши тільки паспорт, код ІПН та відповіді на кілька простих запитань. Причому, оформити кредит за допомогою сервісу Ваша готівочка можна вдень і вночі, в будні і свята.

Привілеї для постійних клієнтів

На поточний момент даний сервіс мікрокредитування розробив ряд привілеїв для своїх постійних клієнтів. Довгострокове співробітництво – ось на що розраховують в компанії. Тому звертаючись у Ваша готівочка повторно, можна розраховувати на лояльність з боку позикодавця: ексклюзивні умови кредитування, зниження процентної ставки, акції та розіграші призів. Як отримати промокод Ваша готівочка або дізнатися про інші способи заощадити на оплаті кредиту, можна дізнатися безпосередньо у кредитора.

Як подати онлайн-заявку на кредит

Оформити кредит на карту в Ваша готівочка можна, перебуваючи в будь-якій точці нашої країни, де є стабільний доступ в інтернет. Онлайн-кредитування сьогодні – один з найпростіших і доступних способів вирішення тимчасових фінансових труднощів. Для подачі заявки вам знадобиться:

 • Зайти на сайт МФО і за допомогою кредитного калькулятора розрахувати суму кредиту, термін позики і переплату по ній. Це швидка процедура, займає всього кілька секунд. Натисніть «Отримати кредит».
 • Перед вами форма реєстрації. У ній необхідно вказати особисті дані: стать, ПІБ, дату народження та ідентифікаційний код, адресу електронної пошти та ваш номер телефону. При бажанні можна одразу ж підписатися на розсилку: компанія буде інформувати вас про актуальні акції та пропозиції.
 • Далі, користуючись підказками, заповніть кредитну заявку.
 • Дочекайтеся телефонного дзвінка від менеджера компанії, щоб підтвердити позику.

Кошти на картку будуть зараховані протягом декількох хвилин. У виняткових випадках відбувається затримка, але з вини банку, який обслуговує ваш персональний пластик. Якщо під час оформлення заявки у вас виникнуть будь-які питання або труднощі, краще одразу звернутися на гарячу лінію Ваша готівочка.

При повторному зверненні необхідно просто здійснити вхід в особистий кабінет Ваша готівочка і подати нову заявку.

Якщо ж ви належите до тієї категорії громадян, що вважає за краще отримати кредитні кошти готівкою, необхідно також на сайті оформити заявку із зазначенням відділення, в якому вам зручно отримати гроші (адреси представництв є на сайті позикодавця). На ваш номер прийде смс з підтвердженням, що кредит схвалений. Залишилося отримати гроші в офісі, пред’явивши паспорт і код ІПН.

Як уникнути негативного рішення

Стосунки позичальника з іншими кредитними організаціями не впливають на прийняття рішення по позиках Ваша готівочка. У тому числі можна не переживати і щодо поганої кредитної історії в інших МФО. Єдине, що може посприяти негативній відповіді, – надання позикодавцем неправдивих даних про себе.

Також в кредиті відмовлять, якщо ви не є громадянином України або ваш вік не відповідає дозволеному (від 18 до 70).

Як погасити кредит

Навіть у Вікіпедії зазначено, що ринок онлайн-платежів, на якому в тому числі працює компанія Ваша готівочка, зростає з кожним роком. Користувачі прагнуть менше контактувати з готівкою, розраховуючись за товари та послуги через інтернет. Отже сфера мікрокредитування не є винятком, і МФО надає можливість погасити кредит в режимі online. Ви можете використовувати будь-який із запропонованих варіантів:

 • За реквізитами через касу будь-якого українського банку. Попередньо необхідно зайти в особистий кабінет Ваша готівочка і взяти реквізити для розрахунку. При бажанні ви можете завантажити рахунок на свій ПК і роздрукувати його, щоб надати банківському операціоністу.
 • У будь-якому банківському терміналі.
 • У терміналах моментальних платежів IBOX.
 • Переказом через мобільний додаток вашого банку.
 • В особистому кабінеті, використовуючи картку будь-якого українського банку.
 • Готівкою в одному з офісів Ваша готівочка. Зверніть увагу: даний спосіб оплати доступний тільки в тому випадку, якщо оформлення кредиту також відбувалося офлайн – в офісі кредитора.

Сервіс надає своїм клієнтам можливість погашати кредити достроково без комісій або штрафів. Просто розрахуйтеся з позикодавцем: поверніть тіло мікропозики і відсотки по ній лише за фактичні дні використання коштів.

Що буде, якщо допустити прострочку

Ваша готівочка видає позики на досить простих умовах різним категоріям громадян, не вимагаючи при цьому підтвердження платоспроможності і пропонуючи кілька способів оплати. Зі свого боку кредитор розраховує на порядність і відповідальність позикодавців. Однак якщо позика набуває статусу простроченої, клієнти повинні бути готові до наступних дій з боку даної МФО:

 • одноразове нарахування штрафу в сумі 100 гривень після 14 днів невиплати відсотків за кредитом;
 • щоденне нарахування пені в розмірі 2,5% від суми боргу;
 • у крайньому випадку – примусове повернення коштів в судовому порядку або передача ваших даних третім особам задля стягнення заборгованості.

Пролонгація позики

Єдиним варіантом, який допоможе уникнути неприємностей у вигляді штрафних санкцій стане пролонгація кредиту. Це зручна послуга, яка дозволяє подовжити дію договору за умови сплати тільки відсотків по тілу позики.

Подовжити договір вийде лише в день погашення кредиту, який прописаний при оформленні позики. Зробити це можна, сплативши відсотки в офісі або в особистому кабінеті: в розділі «Мої позики» виберіть «Подовжити» і здійсніть переказ. Підтвердження про успішну пролонгацію клієнти отримують за допомогою смс на номер телефону, що вказаний в договорі, а також у персональному кабінеті користувача.

Пролонгацію можна оформлювати кожні 16 діб необмежену кількість разів, але не довше 10 років поспіль. У будь-якому випадку, це дешевше, ніж пеня, і не призводить до судових позовів.

Згідно з умовами кредитування в даній МФО, позичальникам надається можливість оформити одночасно два кредити. Подавати заявку на другу позику рекомендують в інший день. Попередньо краще отримати консультацію з даного питання, зателефонувавши за номером гарячої лінії, що зазначений на сайті Ваша готівочка.

Висновки про роботу МФО

Компанія Ваша готівочка спеціалізується на короткострокових мікрокредитах з можливістю пролонгації. Позикодавець пропонує оформити кредит в розмірі до 9 000 гривень максимум на 16 днів.

Сервіс акцентує увагу на своїй лояльності по відношенню до клієнтів, а тому надає можливість подовжувати дію кредитного договору необмежену кількість разів і відкривати дві позики одночасно. За умови довгострокової співпраці, можна отримати значну знижку на використання кредитних коштів.

Проте компанія ввела серйозні заходи в частині боротьби з боржниками. За прострочення кредиту накладається одноразовий штраф і щоденна пеня, що перевищує вартість обслуговування кредиту. Злісні неплатники повинні бути готові до судових позовів або спілкуванню з колекторами.

Ваша Готівочка – умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
500-7000грн под 2,50%
Перейти Обзор
Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
500-2500грн под 0%
Перейти Обзор
Отзывы
Марина

Довірилася цій компанії з спокійним серцем, оскільки мої друзі у них кредитовались не один раз, і не один друг. Тому, коли постало питання додаткової фінансової допомоги, не страждала пошуком. Що можу сказати, по даного сервісу. Він досить простий у використанні, маю на увазі особистий кабінет. Не потрібно безлічі документів, не потрібно відкривати іншу карту, підійде і та що у вас є, немає прихованих платежів, комісій (що дуже важливо). Головне правило для себе усвідомила: необхідно брати тільки ту суму, в якій ви дійсно маєте потребу, і не більше, інакше затягне в боргову яму. Брати краще не великі суми, оскільки виходить дорогувато, але немає паперової тяганини і швидко. І закривати борг в часно, а краще навіть раніше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор
Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
Перейти Обзор
Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
Перейти Обзор