Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту

Щомісячні витрати бувають у всіх і завжди. Але, не кожен раз виходить раціонально розподілити свій бюджет. Таким чином, якщо утворилися якісь фінансові труднощі, залишається кілька варіантів вирішення даної проблеми: звернення до друзів і знайомих або оформлення кредиту в банку. Ось тут і починаються складності, у друзів немає вільних грошей, а в банку дуже часто можна зіткнутися з відмовою через брак будь-якої довідки або неможливості залучення платоспроможних поручителів.
Оценить
0.01% Ставка
1000-4000 Макс. сумма
5-15 Срок
89% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, телефон, Email, інтернет
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - с[email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Онлайн кредитування – найпростіший і найдоступніший спосіб отримання невеликої суми грошей на покриття своїх потреб. Отримати кредит в такій компанії як Форза24 можна під певний відсоток за умови пред’явлення паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Що стосується оформлення заявки, даний процес не займає багато часу. У більшості випадків, при отриманні позитивної відповіді від сервісу, грошові кошти перераховуються на карту банку протягом 20 хвилин.

Форза24 – мікрофінансових компанія, яка надає швидкі онлайн кредити на найвигідніших умовах. Інтерфейс сайту настільки простий, що послугою онлайн кредитування можуть скористатися всі без винятку. Крім цього, щоб отримати гроші в борг у Форза24, вам не потрібно доводити мету свого звернення.

Хто може стати клієнтом сервісу Форза24?

МФО не надає понад вимоги до своїх позичальників. Але, для того, щоб отримати кредит, заявник повинен відповідати наступним критеріям:

  • Позики видаються особам вікової категорії від 18 до 70 років.
  • Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду, а також постійного місця проживання.
  • Наявність постійного джерела доходів.
  • Активна карта будь-якого банку, номер мобільного телефону і електронна пошта.
  • Правильне заповнення онлайн заявки. Це дуже важливо, так як граматичні помилки і неточності можуть призвести до відмови у видачі кредиту.

Важливою умовою онлайн кредитування є вказівка ​​імені клієнта. Це обумовлено тим, що при оформленні кредиту на чуже ім’я, ви не зможете його отримати, так як до заявки прикріплюються скан копії паспорта та коду.

Умови кредитування в Форза24

Якщо ви звернулися в МФО Форза24 з метою оформлення онлайн кредиту вперше, вам буде надана сума у ​​розмірі 3000 грн. При своєчасному погашенні боргу, далі ліміт збільшується. Таким чином, постійні клієнти Форза24 можуть отримати позику в розмірі 15 000 грн., Термін якого становитиме 65 днів.

Перша позика видається під 0%, що безумовно є перевагою Форза24. Починаючи з другого кредиту, відсоткова ставка підвищується до 1.85%.

Сервіс Форза24 працює без вихідних і перерв 24 години на добу. Це дуже зручно, так як отримати кредит в Форза24 можна в будь-який час дня чи ночі. Зарахування кредитних коштів проводиться в режимі онлайн, що не передбачає візит клієнта в офіс кредитної компанії.

Періодично позичальники стикаються з ситуацією, коли немає можливості вчасно погасити борг. У такому випадку, ви можете звернутися в службу підтримки Форза24 з проханням пролонгувати позику. Це допоможе уникнути штрафів і зберегти чистоту вашої кредитної історії в Форза24.

Якщо є можливість, кредит може бути виплачений до зазначеного терміну. Це не спричинить за собою певні штрафи або пені. Дострокова виплата також допоможе виключити переплату за відсотками.

Оформляючи кредит в Форза24, вам не доведеться надавати інформація щодо цілей вашого позики. Це говорить про те, що ми намагаємося встановити з нашими позичальниками максимально довірчі відносини.

Як повернути кредит в Форза24?

Оплата кредиту може здійснюватися такими доступними способами:

  • За допомогою особистого кабінету клієнта компанії. Для цього необхідна наявність банківської карти і трохи вільного часу. Як правило, оплата через особистий кабінет є найвигіднішим способом погашення кредиту в Форза24. Це обумовлено тим, що в даному випадку не будуть стягуватися додаткові комісії.
  • Оплата може бути зроблена в будь-якому банку. Однак, тут можуть нараховуватися додаткові відсотки, згідно тарифів фінансової компанії.
  • Через термінал самообслуговування. Зробити це дуже просто, так як термінали розміщені, як у великих містах, так і в населених пунктах.

Важливо відзначити, що оплата повинна вноситися своєчасно, так як будь-які прострочення без оформлення пролонгації кредиту в Форза24 можуть понести за собою штрафи або навіть звернення представників сервісу в суд. Щоб це виключити, краще вносити необхідну суму за три дні до закінчення терміну, зазначеного в договорі. Це обумовлено тим, що кредитний компанії необхідно кілька днів для проведення грошей і видалення клієнта з боржників.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
500-2000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Отзывы
Діана

У цій компанії кредитувалася пару раз. Досить успішно, без ексцесів. Якщо чесно ставка завелика, зараз можна знайти МФО і з ставкою нижче. Але, оскільки компанію знаю, і суми брала не великі, то вже залишилася з ними. За що я їм вдячна, так це за відповідальне ставлення до правил. Справа в тому, що мій син, якому 17 років (вік не простий), вирішив взяти позику в цій же компанії. Видно побачив, що я там оформляла. І вони йому, слава богу відмовили. І навіть повідомили мені про його спробу. Я звичайно його відчитала по повній програмі, як слід. Але і МФО велике спасибі, що так уважно поставилися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
Перейти Обзор