Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

При виникненні певних обставин, коли можуть терміново знадобитися гроші, як правило, у друзів не виявляється необхідної суми, а в банку дуже часто можна зіткнутися з відмовою через наявності довідок або відсутності поручителів. Мікрофінансових компанія Монетка - найпростіший і швидкий спосіб отримання необхідних кредитних коштів. Тут для оформлення онлайн кредиту немає необхідності доводити мету кредитування або вносити будь-яке заставне майно. Все, що потрібно для зарахування коштів на ваш банківський рахунок - це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, активна карта будь-якого банку, електронна пошта, номер мобільного телефону та вільний доступ в інтернет.
Монетка – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
0.01% Ставка
300-3000 Макс. сумма
3-30 Срок
92% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 300-3000
% ставка на повторный - 1.45%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт громадянина України, ІПН, моб. телефон і E-mail
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Пн-Пт: 9:00 – 21:00 Сб-Нд: 10:00 – 17:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Вимоги до позичальника

Стати клієнтом МФО Монетка може особа, яка проживає на території України і має громадянство. Допустимий вік – 18 – 70 років. Що стосується доходів позичальника, онлайн кредити в Монетка видаються без урахування даного критерію. Отримати необхідні грошові кошти тут можуть безробітні, студенти, пенсіонери та інші соціальні верстви населення.

У тому випадку, якщо ваша кредитна історія не відрізняється особливою чистотою, це також не стане перешкодою для оформлення онлайн позики. За допомогою спеціально розробленої програми, сервіс Monetka дає можливість своїм позичальникам повернути добре ім’я і значно «відбілити» темні плями, що виникли через прострочення виплат по минулим кредитами.

Кредити в Монетка видаються виключно після перевірки всієї особистої інформації позичальників. Якщо будь-які дані не відповідають дійсності, в позику буде відмовлено. Крім цього, для того, щоб отримати онлайн кредит, у клієнта сервісу не повинно бути активних позик на момент оформлення заявки.

Переваги кредитної компанії Монетка

  • Мінімальні строки розгляду заявок. Якщо ви звернулися в МФО вперше, даний процес може зайняти до 20 хвилин. Що стосується подальших звернень, гроші будуть перераховуватися на вашу карту протягом 2 – 5 хвилин.
  • Мінімальний пакет документів. Онлайн кредити видаються при наявності паспорта та податкового номера клієнта сервісу.
  • Відсутність прихованих комісій та інших непрозорих умов. Це також підтверджується численними позитивними відгуками реальних клієнтів МФО.
  • Можливість пролонгації онлайн позики. Це дуже зручно, тому що не завжди є можливість повернути борг вчасно. У Монетка ви можете певний період оплачувати тільки відсотки, але не «тіло».

Як стати клієнтом онлайн компанії Монетка?

Так як сервіс Монетка працює віддалено, стати клієнтом МФО можна в будь-якій точці земної кулі. Все, що для цього потрібно – вільний доступ в інтернет і мобільний пристрій.

Для того, щоб стати клієнтом кредитної організації Монетка і без проблем отримати онлайн кредит, варто спочатку пройти простий процес реєстрації на сайті організації. Після цього, розрахуйте суму оналйн позики за допомогою кредитного калькулятора. Це дуже зручно, так як ще до підписання Договору ви будете точно знати суму відсотків і термін видачі коштів.

При заповненні особових даних, варто вказувати лише правдиву інформацію. Інакше, після перевірки сервіс Монетка може надати негативне рішення по кредиту.

Після того, як вся інформація проходить необхідну перевірку, на вашу пошту буде доставлено лист з відповіддю від сервісу. Якщо ви отримали підбадьорення, кредитні кошти будуть зараховані на рахунок зазначеної карти без зволікання.

МФО Монетка – швидкі онлайн кредити на найвигідніших умовах. Ми робимо все можливе для зручності наших позичальників.

Монетка – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
500-7000грн под 2,50%
Перейти Обзор
Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
500-10000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор