Верокеш - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

При необхідності оформлення кредиту в банку, потенційний клієнт може зіткнутися з безліччю труднощів. Дуже часто причиною відмови стає брак будь-яких довідок, відсутність поручителів і заставного майна. Що стосується варіанту позики грошей у друзів, в найскладніший момент, як правило, у родичів і знайомих не виявляється необхідної суми грошей.

Verocash - мікрофінансових компанія, яка виробляє швидке онлайн кредитування фізичних осіб на найвигідніших умовах. Тут можна оформити кредит, не виходячи з дому. Це дуже зручно, так як після заповнення заявки необхідна сума грошей буде перерахована на рахунок банківської карти в найкоротші терміни.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Умови отримання кредиту в МФО Verocash

Щоб стати клієнтом компанії Verocash, клієнт повинен відповідати таким основним критеріям:

  • Паспорт громадянина України та ІПН. Дані документи необхідні для того, щоб підтвердити, що саме ви є людиною, яка оформляє позику.
  • Вік – 18-65 років. У Verocash кредит можуть взяти, як пенсіонери, так і студенти. Однак, якщо вам ще немає 18 років, ні одна МФО вам не видасть позику.
  • Активна адреса електронної пошти та номер мобільного телефону. Це необхідно, щоб співробітники онлайн сервісу могли зв’язатися з вами для підтвердження дій.
  • Варто також звернути увагу на термін дії вашої банківської карти. Це дуже важливо, тому що якщо цей термін закінчився, у видачі кредиту вам буде відмовлено.

Переваги сервісу онлайн кредитування Verocash

Верокеш – онлайн компанія, яка надає можливість своїм клієнтам швидко і без особливих проблем отримати в борг необхідну суму грошей. Що стосується інших позитивних характеристик даної МФО, це:

  • Віддалене оформлення заявок. Для того, щоб отримати в борг необхідну суму, немає необхідності їхати в офіс МФО.
  • Цілодобова доступність сервісу Verocash. Сайт знаходиться в загальному доступі 24 години на добу 7 днів на тиждень.
  • Позичальникам з поганою кредитною історією надається також можливість отримати кредит. Крім цього, Верокеш – це найпростіший спосіб значно поліпшити історію клієнта.
  • Відсутність додаткових комісій або інших прихованих платежів. Звернувшись в Verocash, ви точно не зіткнетеся з різного роду «підводними каменями».
  • 100% захист інформації. Це говорить про те, що особисті дані ніяк не можуть потрапити в руки зловмисників, які зможуть використовувати цю інформацію в корисливих цілях.

Що стосується відгуків клієнтів сервісу Verocash, вони в своїй більшості позитивні. Ознайомитися з думкою позичальників можна на сайті компанії, що також важливо. Ми робимо все можливе, щоб клієнт МФО відчували себе захищено і отримували максимальну вигоду від такої співпраці.

Що робити, якщо немає можливості повернути кредит вчасно?

Періодично можуть виникати ситуації, коли позичальник не має можливості повернути позику вчасно. В такому випадку необхідно звернутися до співробітників сервісу Verocash з проханням оформити пролонгацію позики. Вам буде надана можливість протягом певного часу не платити «тіло» кредиту. Однак, встановлений відсоток вносити доведеться відповідно до графіка.

Якщо клієнт протягом певного періоду не платив кредит і не оформляв пролонгацію, варто негайно скористатися можливістю реструктуризації. Таким чином, нарахування відсотків буде призупинено, а клієнту буде надано новий графік погашення заборгованості.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Что такое кредитные каникулы и как их получить?

Что такое кредитные каникулы и как их получить?

0
Money24 - обзор кредитных условий и отзывы клиентов

Money24 - обзор кредитных условий и отзывы клиентов

0
Вся правда о МФО: так Вам помогут или обдерут как липку?!

Вся правда о МФО: так Вам помогут или обдерут как липку?!

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *