Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші

Компанія Verocash спеціалізується в наданні онлайн кредитів по всій території України. Вона є яскравим представником групи мікрофінансових організацій, що працюють виключно в онлайні. Фірма не має фізичних відділень, контактує з позичальниками через сайт, і не потребує великого колективу операторів, зате дає кредити за простою схемою, цілодобово, і за середньою по ринку ставкою. Засновниками Verocash виступають фірми з іноземним (європейським) капіталом, але сама компанія зареєстрована і ліцензована відповідно до українського законодавства. На сьогодні послуги через сайт verocash.com.ua надає ТОВ «Ізі Кредит», а після отримання відповідної ліцензії ще й ТОВ «Флексібл Файненшл Солюшнз». Компанія фокусується на роботі з позичальниками, які вже користувалися її послугами, обіцяючи їм практично миттєве прийняття рішення, зниження ставки і підвищення розміру кредиту. Однак, і для нових клієнтів пропонується зручний і швидкий сервіс кредитування. В середньому від отримання заявки до позитивно рішення по кредиту проходить лише 11 хвилин. Це один з кращих результатів на українському ринку.
Оценить
1,65% Ставка
500-5000 Макс. сумма
7-30 Срок
89% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-5000
% ставка на повторный - 1,65%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, телефон, Email
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання коштів в Verocash

Умови взяття кредиту в Vero cash максимально спрощені для позичальника: єдиними документами, які потрібні для отримання грошей, є паспорт і код + плюс банківська картка, на яку будуть перераховані гроші. Для реєстрації та входу в особистий кабінет Verocash знадобиться також мобільний телефон. Ніяких інших документів (включаючи довідку про доходи) не потрібно.

При зверненні в компанію важливо, щоб документи були чинними, а банківська картка не простроченою. Ці важливі деталі можуть ускладнити отримання кредиту, проте, якщо завбачливо намагатися цього уникнути, то процедура оформлення заявки дуже проста:

 1. Реєстрація та заповнення анкети (або вхід на сайт за паролем, якщо ви вже зареєстровані).
 2. Оформлення заявки на конкретну суму.
 3. Отримання грошей.

Для безпеки та запобігання шахрайству компанія також просить завантажити фото паспорта та ІПН, а також фото майбутнього позичальника з паспортом в руках. Це мінімізує випадки, коли заявку замість справжнього власника оформляють недоброзичливці або, наприклад, неповнолітні діти. Компанія обіцяє, що заявки будуть розглянуті неупереджено, і рішення будуть прийматися в автоматичному режимі. Навіть клієнти, що мають в минулому прострочку кредитів, можуть спробувати взяти кредит в Verocash, і за твердженням компанії, це може увінчатися успіхом.

Інших обмежень компанія не декларує, тобто навіть студент, жінка в декреті, безробітний може претендувати на отримання грошей.

Умови кредитування в Verocash

Кредитні ставки у МФО Веро кеш — середні по ринку. Для нових клієнтів застосовується ставка 1,65% в день. Для другої та наступних позик ставка може бути знижена до 1,25-1,45% в день, але зазвичай вона залишається тією ж — 1,65% на день. Додатково ставку можна знизити за допомогою рекламного промокоду. Також компанія проводить різні рекламні акції.

У компанії є мінімальний строк, на який можна взяти кредит — це 7 днів. Максимальний строк — 30 днів. Існує можливість пролонгації (про це читайте у відповідному розділі).
Нові клієнти можуть взяти до 5 тис. грн. Така ж сума доступна й при другому кредиті.

Переплата по повторному кредиту на 10 дней

Сумма займа К возврату
3000 3495
5000 5825
7000 8155
10000 11650
12000 13980
15000 17475
20000 23300

Дізнатися, скільки вам доведеться заплатити, також можна на сайті за допомогою калькулятора. Він розраховує кредит за максимальною ставкою для нових клієнтів.

Також розрахувати суму для повернення в компанію можна за формулою. Нагадаємо, компанія не використовує прихованих комісій.

Сума, яку необхідно повернути = сума, яку ви взяли + (сума, яку ви взяли * процентна ставка) / 100 * кількість днів позики.

Позичальники часто цікавляться, чи отримають вони саме ту суму, яку замовляли, або система самостійно вирішує, скільки грошей нарахувати. Кредити видаються саме на ту суму, яка була вказана в заявці (уважно перевіряйте цифри до відправлення заявки в компанію). Однак, під час нарахування на банківську карту онлайн кредит може бути зменшений на суму комісії, яку стягує ваш банк. Уточнити цю інформацію можна у вашому банку.

Промокоди та рекламні акції в Verocash

Знизити розміри базової ставки можна за допомогою промокоду. Його потрібно ввести при оформленні заявки на онлайн кредит. Умови отримання промокодів слід уточнити на гарячій лінії компанії за телефоном або по електронній пошті. Також при реєстрації можна підписатися на e-mail розсилку, де крім новин повідомляється також про діючі та нові акції. Компанія практикує також інформування по телефону, але не зловживає цим каналом зв’язку. Цікава інформація про зниження ставок або подарунки може публікуватися на офіційних сторінках компанії в фейсбук та телеграм.

Порівняння з основними конкурентами

Verocash у порівнянні з іншими компаніями, що представляють мікрокредити, тримається в середині списку. Розмір кредитної ставки у неї середній по ринку, розмір суми, яку пропонується взяти майбутньому кредитору, обмежується 5 тис. грн. Мінімальна сума кредиту також визначена — 500 грн.

Максимальна сумма кредиту

Процентна ставка для нових позичальників

Процентна ставка для повторних кредитів

Коли взяти кредит в Verocash вигідніше, ніж в банку

Справедливе твердження, що тарифи мікрокредитних організацій дуже високі в порівнянні з банківськими та складають часто понад 1000 відсотків на рік. Але такі компанії мають власну цільову аудиторію тож порівняння розмірів ставок на рік не зовсім справедливо. Компаній, які представляють мікрокредити, в тому числі Vero cash, спеціалізуються на видачі дуже невеликих сум на максимально короткий термін, тому обчислення ставки на рік не має сенсу. В середньому клієнти МФО беруть гроші на 15 днів і на суму до 5 тис. грн.

Чому клієнти віддають переваги МФО:

 • доступність;
 • простота отримання;
 • легке повернення;
 • можливість подовження кредиту при фінансових проблемах.

Банки не мають можливості видавати кредити вдень і вночі, як це може зробити компанія Verocash. У банків досить довга процедура видачі грошей, яку ніяк не назвеш миттєвою, а реструктуризація кредиту найчастіше не передбачена. Клієнти приходять за мікропозиками у МФО Verocash, тому що це зручний спосіб отримання грошей, коли не потрібно пояснювати, навіщо вони потрібні і на що їх планується витратити. Компанія довіряє вам і вашим даними, і не вимагає зайвої інформації. Таку повагу варто цінувати.

Як подати онлайн заявку на кредит в Verocash

Компанія Verocash декларує максимально просту подачу заявки на кредит. У цьому можна легко переконатися — заповнення анкети при реєстрації нового клієнта займає близько 10 хвилин, надалі заявка забирає не більше 5 хвилин часу.

 1. Реєстрація починається з відправки sms на вказаний вами номер. Після того треба вказати свою електронну пошту та придумати пароль.
 2. Далі необхідно додати свої паспортні дані (робіть це уважно, вказуйте дані українською мовою).
 3. На цьому етапі також необхідно додати до анкети фото документів (паспорта-книжечки або ID-карти, ІПН, а також своє фото з паспортом в руках).
 4. Ще одна частина анкети стосується особистих даних про місце проживання та місце реєстрації.
 5. Після внесення цих даних необхідно надати компанії дані про зайнятість, вашого роботодавця, середній місячний дохід. Всі ці дані не треба підтверджувати документами — головне вказати все без помилок.
 6. Наступним кроком буде проходження верифікації (підтвердження чинного статусу) банківської карти. Після внесення платіжної інформації на ній довільно заблокується невелика сума грошей — до 5 грн. Ця сума не буде знята з клієнта, а так і залишиться в його розпорядженні. Однак, наявність на карті мінімум 5 грн — умова проходження процедури.
 7. Після успішної верифікації можна переходити до заявки на кредит і уточнення остаточних умов кредитування. До цього моменту вже варто познайомитися з договором, за яким вам нададуть кредит, та іншими документами компанії. Радимо завжди читати фінансові документи до завершення угоди, будь то покупка або продаж, чи отримання позики, як у даному випадку.
 8. Від моменту подачі заявки до рішення по кредиту зазвичай проходить до 15 хвилин (зрідка до 3 годин, якщо заявка подана вночі). Статус заявки ви побачите в своєму особистому кабінеті, а гроші — на банківській картці, зазвичай зарахування відбувається дуже швидко.

Причини отримання відмови

За заявами компанії Verocash, не менше 96% онлайн заявок на кредит отримують схвалення, але відмови все-таки трапляються.

Основні причини відмови:

 • Відсутність будь-яких доходів. Компанія не вимагає довідки про зарплатню, але щоб отримати кредит необхідно мати можливість його повернути. Тому тверезо оцініть свої можливості та бюджет при реєстрації та оформленні заявки.
 • Брехня або невірні особисті дані. Система перевіряє відповідність зазначених паспортних даних прикладеним фото, а також іншим відкритим даними. Не намагайтеся навмисно обдурити компанію. Однак, якщо ви помилилися випадково, правильні дані завжди можна внести. Зверніться на гарячу лінію телефоном або спробуйте зробити це самостійно до подачі заявки на кредит.
 • Наявність непогашеного кредиту. Іноді відмови можуть бути технічними — ви закрили кредит, але дані в кредитній історії не оновилися. В цьому випадку треба просто почекати.

До речі, якщо вам відмовили, ви можете спробувати подати заявку на меншу суму. Але не зловживайте цією можливістю — протягом доби це можна зробити лише три рази.

Добір суми кредиту

Verocash не практикує надання другого кредиту або розширення кредитної лінії при наявності у клієнта діючого непогашеного кредиту. Правило компанії: один позичальник — одна позика. Це пояснюється насамперед турботою компанії про повернення своїх коштів, бо, судячи з відгуків, саме добір суми кредиту в подальшому веде до прострочки і проблем з колекторами. Компанія створює для клієнта такі умови, при яких він не може зробити фінансової помилки та набрати кредитів, які не зможе оплатити.

Як погасити онлайн кредит у Verocash

Компанія має максимально широкий перелік можливостей для погашень позики та велику мережу компанії-партнерів, через сайти або термінали яких можна оплатити за кредит (може стягуватися комісія).

Найзручніші способи оплати кредиту:

 • Через особистий кабінет. Це швидко, гроші надходять на рахунок і кредит закривається протягом кількох хвилин (залежить від швидкості банківської системи). Також Verocash не стягує комісії з цієї операції.
 • Через термінали iBox, City24 та EasyPay. При роботі з терміналом треба вибрати розділ погашення кредиту в Vero cash і ввести необхідні дані (номер договору) і гроші. Зарахування відбувається з комісією, однак теж досить швидко. Не забувайте зберігати чеки на випадок несподіваних проблем.
 • Через касу будь-якого банку. Платіжні дані компанії вказані на сайті. Важливо не забути вирішальну деталь — у графі призначення платежу вказати номер договору та ПІБ кредитора. Без цієї інформації гроші можуть «загубитися». Звичайно, збережіть квитанції банку, щоб мати докази перерахування грошей.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

Компанія цінує клієнтів, які чітко виконують умови договору, тож якщо ви не повернули кредит у строк, але продовжили дію договору, ваша кредитна історія не погіршитися, і в подальшому ви можете брати кредити, навіть скориставшись пільговими умовами.

Продовжити кредит можна за умови погашення нарахованих відсотків. Один кредит можна продовжити 12 разів на період до 30 днів.

Вигідніше продовжувати займ до закінчення дати договору. У цьому випадку відсоток за користування кредитом не виросте, а штрафні санкції не застосовуються. Продовжити кредит можна в своєму особистому кабінеті. Погашення відсотків також необхідно провести через нього.

Якщо дія займу закінчилась, у вас не виявилося грошей на закриття кредитної лінії, але ви бажаєте залишатися добросовісним позичальником і не зустрічатися з колекторами, то можна встигнути пролонгувати кредит. Головна умова: з моменту закінчення дії договору пройшло менше 5 днів. Сплатіть відсотки по займу та штрафні санкції, і вам буде доступно продовження кредиту на тих же умовах: на 30 днів з пролонгацією не менше 12 разів зі стандартною процентною ставкою.

Висновки

Компанія Verocash декларує великий досвід роботи на українському ринку і зручні умови отримання мікрокредитів. Це дійсно так — у МФО сучасний сайт, де доступно викладена інформація по кредитах, є кілька способів погашення боргу, лояльна система пролонгації позик, включаючи грейс-період (строк, після завершення дії договору, коли договір можна пролонгувати).

Компанія має значне обмеження на максимально суму кредиту (5 тис. грн) і середні по ринку відсотки. Певні незручності може принести необхідність надавати фото документів і власне зображення з паспортом в руках, але це вбереже клієнта та компанію від шахрайства з оформленням позики без відома власника документів. Компанія готова надавати ще зручніші умови при повторному кредиті, якщо перший був оплачений за угодою.

Так що якщо ви плануєте поліпшити свою кредитну історію — не пропускайте дату повернення займу в Verocash, не беріть суму, яку вам важко буде повернути, мудро підходьте до питання про пролонгацію позики. Мікрокредити від Vero cash стануть для вас відмінною підмогою в сімейному бюджеті, якщо ви берете невелику суму і плануєте віддати її швидко.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
500-3000грн под 0%
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы
Леня

Как можно не платить Verokesh ? Задолбали меня смс-ками о долге, которго у меня просто нет. Всего один раз оформил кредит. Закрыл раньше времени. И вот те на.

Марія

Крутий банк чи МФО. Навіть не думала що так можно працювати. Я не дуже розбираюсь в цих організаціях тому для мене все це в новинку було. І хочу сказати що такий вид кредитування мені дуже сподобався. Швидко, без питань, без походів у банки. Просто казка.

Марія

Не вимовно вдячно цьому МФО за те, що не відмовили мені в час нужди. Терміново знадобилися гроші на лікування, а додатково доходу окрім зарплатні не маю. Тож звернулася до них. Гроші видали досить швидко без зайвих запитань. В звичайному банку я не отримала би гроші на лікування.

Ніна

Ніколи не брала позики в онлайн-сервісах. Однак, моя подруга постійно користується послугами мікрофінансової компанії Verocash. Варто відзначити, що організація надає позики незалежно від доходу, наявності офіційної роботи і на якій території ти знаходишся. У будь-який час дня і ночі можна залишити заявку і в більшості випадків її схвалять. Радує, що немає прихованих комісій і додаткових платежів.

Соня

Ненавижу, когда компании, фирмы и в том числе МФо не выполняют своих же условия. Купила промокод, в котором обещают скидку на кредит. Оформила кредит. Все время весела у меня эта скидка в кабинете. Как только пришло время закрывать она куда-то пропала, и я осталась с голой Ж. Начала им писать что за ерунда произошла. Прислала им скрин моего кабинета где видно, что скидка была. Так они еще что-то думаю. Уже неделю думают.

Лариса

Просто Аферисты! Оформляла у них кредит, и все было хорошо. Закрыла вовремя, проверила личный кабинет все было нормально. Через месяц мне звонят какие-то личности с требованием отдать им деньги, и мол им продали мой кредит именно в этом МФА. А другого варианта нет потому что это единственное МФО где я оформляла займ.
Написала заявление в милицию. Жду разбирательства.

Рома

Такая себе компания. Не советую в нее обращаться совсем. Подал заявку , и она зависла в воздухе , пишут что в она обработке и никаких продвижений ! Звонил менеджеру на горячую линию , там ничего внятного не ответили и бросили трубку. Вот такой сервис.

Марьяна

Дуже класна компанія в якій я кредутувалася разів 5-ть. Мені дуже зручно користуватися подібними сервісами. В моєму арсеналі таких МФО десь чотри, і саме цей один з моїх улюблених.
Не можу сказати, що тут дуже класні відсотки, але є цікаві пропозицій та акцій, яким я користуюсь при нагоді.
Одже, рекомендую це МФО сміливо.

Stas

Не понимаю, трижды оформлял кредит в МФО, все в срок отдавал, а сегодня повторно подавал заявку, а мне отказали, и даже причину не указали. Два раза звонила операторам – ничего толком не сказали. Только то, что это программа анализирует данные и принимает решение, мол все автоматизировано. Что это было, не понятно. Может глюк?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор