Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Послуга мікрокредитування сьогодні користується особливою популярністю. Це обумовлено тим, що в банку взяти гроші в борг досить складно. Від позичальника часто потрібна велика кількість довідок, заставне майно або залучення поручителів. Слонкредіт - онлайн сервіс, який надає можливість швидко і без проблем отримати в борг необхідну суму грошей. Тут кредитування фізичних осіб здійснюється на найвигідніших умовах без прихованих комісій або інших додаткових платежів.
Слон Кредит – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
0,55% Ставка
5000-100000 Макс. сумма
3-12 місяців Срок
80% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 5000-100000
% ставка на повторный - от 0,37 до 10,00%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00 Обід з 13:00 до 14:00 Вихідні дні: субота-неділя та державні свята Час роботи служби підтримки: Понеділок-неділя з 9:00 до 20:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Немає
Программа лояльности - Немає
Оглавление Расскрыть

Як стати клієнтом МФО Слон?

Щоб отримати кредит в мікрофінансової компанії Слон, позичальник повинен мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. На сайті організації необхідно заповнити заявку, яка включає в себе наступну інформацію:

 • ПІБ і дата народження (онлайн позики видаються тільки особи, вік яких перевищує 18 років).
 • Адреса реєстрації та фактичне місце проживання.
 • Номер телефону або інші способи зв’язку з позичальником.

В анкеті також необхідно вказати номер банківської карти, на яку будуть перераховані грошові кошти. Тут важливо зазначити, що банківський рахунок повинен належати людині, який оформляє кредит. В іншому випадку в отриманні позики вам буде відмовлено.

Умови кредитування в МФО Слон

При першому зверненні в sloncredit, клієнт має можливість отримати суму в розмірі від 2 000 грн. до 8 000 грн. Онлайн займ видається на термін до 30 днів. Якщо виплата кредиту буде проводитися в зазначені терміни, далі кредитний ліміт може бути збільшений до 20 000 грн.

Що стосується часу розгляду кредитної заявки, при першому зверненні потрібно близько 15 – 20 хвилин. У другій і подальші рази гроші переводяться на рахунок клієнта Слон Кредит протягом 2 – 5 хвилин.

Якщо виникає складна фінансова ситуація, коли немає можливості погасити позику вчасно, варто звернутися до представників МФО Слон з проханням пролонгувати позику. Таким чином, на певний проміжок часу ви будете звільнені від виплати «тіла» позики, але відсотки доведеться оплачувати.

У разі відмови від пролонгації або реструктуризації боргу, компанія залишає за собою право подати позов до суду або звернутися до відповідних органів для вирішення ситуації, що склалася.

Переваги кредитної компанії Слон

Мікрофінансових компанія Slon пропонує своїм клієнтам швидкі онлайн кредити на найвигідніших умовах. Ми робимо все можливе, щоб клієнти нам довіряли. Що стосується основних переваг даного сервісу, це:

 • Дистанційне оформлення позик. Для того, щоб отримати кредит в МФО Слон немає необхідності виходити з дому. Заявка заповнюється онлайн, що значно скорочує час і економить ваші нерви.
 • Стати клієнтом сервісу може будь-який громадянин України вік якого становить 18 – 65 років. Крім цього, ми без проблем кредитуємо позичальників без офіційного працевлаштування та студентів.
 • Цілодобова доступність сайту. Так як сервіс доступний в будь-який час, оформити швидкий онлайн кредит можна навіть у вихідні та святкові дні.
 • Всі операції проводяться в автоматичному режимі, що також виключає можливість помилки внаслідок людського фактора.
 • Мінімальні вимоги. Кредитування за допомогою МФО Слон не передбачає надання довідки про доходи. Тут кредити видаються тільки при наявності паспорта та ІПН.
 • Спеціальні пропозиції та акції. Тут постійні клієнти мають можливість отримати певні бонуси. Якщо ви підпишіться на розсилку інтернет сервісу, завжди будете в курсі останніх оновлень і спеціальних аукціонних пропозицій.
 • Можливість значно поліпшити кредитну історію. Якщо раніше ви не могли вчасно закривати кредити і це відображалося в графіку вашої історії, за допомогою невеликих позик надається можливість поліпшити цей показник.
 • Захист особистих даних. Наша служба безпеки працює таким чином, що інформація про клієнтів сервісу не відкриється третім особам, які можуть нею скористатися в корисливих цілях.

Як погасити кредит в МФО Слон?

Погашення онлайн позики тут не відрізняється особливою складністю. Щоб повернути борг, можна скористатися одним з таких способів:

 • Особистий кабінет користувача. Цей варіант є одним з найбільш зручних. Крім цього, при використанні особистого кабінету вам не доведеться переплачувати додатковий відсоток.
 • Через термінал самообслуговування.
 • У касі будь-якого банку України.

Слон кредит – це мікрофінансових компанія, діяльність якої високо оцінюється численними користувачами. Ознайомитися з усіма відгуками наших клієнтів можна на сайті МФО Слон. Це також є підтвердженням того, що даній компанії можна довіряти.

Слон Кредит – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
300-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
500-3000грн под 1,90%
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Credit365 — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
Перейти Обзор
MyCredit — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
MyCredit
Перейти Обзор
Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
Перейти Обзор