Ultracash – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наші враження

«Кредитний сервіс Ultracash пропонує всім бажаючим отримати онлайн кредит, швидко і безпечно. Цей кредитний сервіс порадував тим, що кредит можна оформити на короткий термін, навіть на один день, з можливістю дострокового погашення і пролонгації терміну. Тобто якщо Ви взяли в терміновому порядку кредит в Ultracash, і через пару днів з’явилася можливість повернути позику, то Ви не будете нічого переплачувати. Але, якщо Ви не довіряєте електронними переказами, або бажаєте отримати грошові кошти готівкою, врахуйте, що такої послуги в Ultracash просто немає. Всі кредити оформляються в режимі онлайн на сайті «ultracash.com.ua», а грошові кошти надходять на банківську карту позичальника».

Удобство получения 68%
Прозрачность условий 65%
Сервис обслуживания 59%

Переваги:

 1. Можливість продовження терміну кредитного договору.
 2. Можливість дострокового погашення суми кредиту.
 3. Низький рівень процентної ставки: 1,2%.
 4. Не потрібно надати довідку про доходи.
 5. Сума кредиту для постійних клієнтів зростає до 10 000 гривень.
 6. Надійна система передачі особистих даних.
 7. Оперативна служба підтримки і обслуговування клієнтів.

Недоліки:

 1. Відмова у видачі кредиту компанія має право не доводити.
 2. Підвищення відсоткової ставки в разі неповернення кредиту в строк до 2%.

Ultracash – це кредитний сервіс, який надає онлайн кредити громадянам України в сумі від 500 до 2000 гривень, і до 10 000 гривень для постійних клієнтів на термін від 1 до 30 днів, при процентній ставці 1,2% в день. Так, якщо Вам потрібен позику в сумі 500 гривень на термін 10 днів, то сума до повернення складе 560 гривень, з урахуванням відсотків за користування позиковими средствамі.Імея доступ до Інтернету, через будь-який пристрій, будь то мобільний телефон, комп’ютер, інші девайси , всього за 20 хвилин Ви можете оформити кредит на сайті «ultracash.com.ua» і отримати грошові кошти на банківську карту будь-якого банку України.

 1. Бути громадянином України віком від 20 років.
 2. Надати фото вашого паспорта та ідентифікаційного коду.
 3. Вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 4. Вказати номер вашої банківської карти.
 5. Пройти кроки на сайті «ultracash».

Відповідно до умов кредитного договору, Ви маєте право продовжити термін користування кредитом, в разі сплати процентів, за дні фактичного користування кредитом, за три дні до закінчення терміну кредитного договору. Також, Ви маєте право достроково погасити кредит. При цьому, немає переплат, Ви платите тільки за дні фактичного користування кредитом.

Якщо Ви не повернете кредит в термін, тоді Ultracash має право підвищити відсоткову ставку за користування кредитними коштами до 2% в день. Або звернутися з позовом до суду про стягнення з Вас кредитної заборгованості в примусовому порядку. Також, Ultracash має право здійснити переуступку права вимоги вашої заборгованості і повідомити про порушення вами своїх зобов’язань в БКІ.

Покрокова інструкція к Ultracash

На сайті, за допомогою кредитного калькулятора виставляємо значення необхідної суми кредиту та період кредитування. Відразу ж, калькулятор вираховує загальну суму до повернення. Якщо Вас влаштовує процентна ставка, натисніть на кнопку, «взяти кредит», і перейдіть до заповнення заявки на кредит.

ultracash

Для того, щоб оформити заявку на кредит, Вам необхідно спочатку створити обліковий запис на сайті кредитного сервісу Ultracash, і заповнити наступну форму.

ultracash-1

Потім, заповнюємо «Анкету», вказуємо наступні дані: ПІБ, сімейний стан, дату народження, громадянство, освіту, місце проживання, місце роботи, паспортні дані, ІПН, місячний дохід. Також, на сайт потрібно завантажити фото паспорта, ІПН і своє особисте фото, ознайомитися з умовами кредитування та поставити галочку в полі «Ознайомлений и погоджуюсь з умів Регламенту Надання ФІНАНСОВИХ кредитів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ« УЛЬТРА ФІНАНС », Який є публічною пропозіцією (оферта) укласті договір про Надання фінансового кредиту ». І натисніть на кнопку «Відправити заявку».

ultracash-2

На цьому етапі потрібно пройти процедуру верифікації вашої банківської карти, для підтвердження того, що ця банківська карта належить Вам. Дотримуйтесь усіх попереджень, які є на сайті. Врахуйте, що на карті повинна бути сума (від 1 до 5 гривень).

У разі схвалення вашої заявки, на номер вашого мобільного телефону прийде SMS повідомлення з кодом підтвердження. Якщо Ви згодні з умови надання кредиту, підпишіть кредитний договір, шляхом введення коду в вашому особистому кабінеті. І кошти будуть відправлені на ваш банківський рахунок однією сумою.

Ultracash – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Оценить

СХОЖІ ЗАПИСИ

Компаньон Финанс — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки

Компаньон Финанс — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки

0
Переходят ли долги по кредиту по наследству?

Переходят ли долги по кредиту по наследству?

0
Реструктуризация долга по кредиту - особенности процесса

Реструктуризация долга по кредиту - особенности процесса

0
Отзывы

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *