Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик

МФО CreditPlus належить до числа популярних в Україні мікрофінансових організацій, які видають позики, так звані мікрокредити, населенню на підставі невеликого пакета документів та через інтернет. Компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії для такої діяльності. Інвесторами CreditPlus виступають іноземні компанії, а це означає, що МФО керується європейськими правилами ведення етичного бізнесу — зокрема, ваші платіжні дані не будуть передані третім особам.

Оскільки компанія орієнтована на онлайн кредитування, вона видає кредити через зручний для користувачів сайт, де розміщено максимально зрозуміли інструкції, як отримати кредит. Компанія виділяється доброзичливим відношенням до клієнтів, та відкрита для питань по гарячій лінії, поштою та через онлайн-чат. Довідкові служби працюють в будні дні з 8.00 до 23.00, а по вихідних з 8.00 до 21.00. При цьому самі кредити видаються цілодобово.

У компанії — вигідні пропозиції для клієнтів, які вирішили отримати кредит в цій організації в перший раз і мають позитивну кредитну історію. Однак, навіть наявність прострочень суттєво не впливатиме на рішення щодо видачі кредитів в Credit Plus.

Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
1
(1 гол-в)
0,01% Ставка
500-10000 Макс. сумма
3-30 Срок
98% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Понеділок-п'ятниця з 8:00 до 23:00 Суббота-неділю з 9:00 до 21:00. Обробка заявок на кредит - цілодобово без вихідних
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання кредиту

До позичальників в МФО CreditPlus вимоги мінімальні — це паспорт і ідентифікаційний код. Також знадобитися банківська карта на ваше ім’я (діюча), мобільний телефон та доступ до інтернету для реєстрації та оформлення заявки. Мікрокредити в Credit Plus видаються без довідок та письмових доручень. Вік позичальника — від 18 до 65 років. Власне і все.

Фінансове становище та зайнятості позичальника так само важливі, але вони розглядається в комплексі й не вимагають документального підтвердження. За відгуками клієнтів, в Кредит Плюс прозики вільно видаються всім, хто має на сьогодні позитивну кредитну історію (відсутність прострочених кредитів), стабільний дохід (офіційний або неофіційний, не має значення), вірно заповнить реєстраційні дані та заявку на кредит.

Кредити видаються максимально швидко (час розгляду першої заявки — до 15 хвилин, наступних — до 5 хвилин) і цілодобово. Для підтвердження реєстраційних даних компанія не вимагає додаткових документів. Але намагатися обдурити МФО не варто. Надані дані перевіряються, а шахраї потрапляють в глобальний чорний список не тільки в даній компанії, але і у всіх інших.

Умови кредитування

Компанія CreditPlus лояльна до тих, хто бере кредит перший раз, і дає позику при першій реєстрації до 10 тис. грн під дуже невеличкий відсоток — 0,01% в день. Другий кредит без комісій і додаткових прихованих платежів можна взяти вже в сумі 15 тис. грн, При цьому ставка буде до 1,9% (без урахування знижки). Другу заявку розглядають швидше першої й гроші можна отримати протягом 5 і навіть 3 хвилин. Мінімальна сума, яку можна взяти в борг у компанії, як для постійних, так і для нових клієнтів — 500 грн. Мінімальний термін кредитування — 3 дні, але кредит можна взяти і на місяць — 30 днів. На довший термін кредит не надається.

Компанія проводить акції та щедра на знижки, тому радимо відстежувати вигідні пропозиції на сайті або в соціальний мережі фейсбук.

Дізнатися скільки буде коштувати кредит в CreditPlus можна на сайті при формуванні заявки, а також у таблиці нижче:

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3570
5000 5950
7000 8330
10000 11900
12000 14280
15000 17850
20000 23800

Остаточну ціну можна буде дізнатися тільки при формуванні заявки на кредит, коли, наприклад, ви зможете застосувати промокод на знижку.

Клієнти часто запитують, які найбільші проблеми виникають при оформленні та сплаті кредиту. Найчастіше зустрічаються проблеми через неуважність. Наприклад, клієнт намагається прив’язати до свого особистого кабінету карту, яка випущена не на його ім’я, або дія якої закінчилася, або вона заблокована. Ще одна складність — на карті виставлено заборону на будь-які розрахунки в інтернеті. У будь-якому випадку, якщо у вас почались труднощі з отримання грошей CreditPlus, не турбуйтеся і ставте питання електронною поштою, на гарячу лінію чи прямо в онлайн-чаті. Будьте впевнені, всі питання можна розв’язати!

Акції, знижки та промокоди

Турбота про клієнтів і стимулювання отримання кредитів в компанії CreditPlus знаходиться на вищому рівні. По-перше, діє багатоступенева система лояльності, частиною якої клієнт стає, як тільки він повернув вчасно кредит, взятий не менше ніж на 10 днів. Можна отримати знижки в 5, 10 або 15 відсотків в залежності від кількості взятих і вчасно закритих кредитів. Найбільша знижка застосовується якщо ви закрили 5 таких кредитів. Зі всіма умовами програми лояльності CreditPlus ви можете познайомитися на сайті.

Компанія не залишає без уваги промокоди зі знижками. Їх можна отримати за знаходження помилки на сайті та участь в опитуваннях. Запрошення на опитування надсилаються електронною поштою — тож перевіряйте пошту час від часу, щоб не пропустити потрібний лист та промокод.

Також компанія розігрує подарунки та знижки на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук — це може бути як побутова техніка, так і знижені відсотки на кредит. Іноді компанія може надіслати sms. Рекомендуємо не ігнорувати такі розсилки, цілком можливо, мова йде про дуже вигідну для вас пропозицію.

Порівняння з основними конкурентами

Мікрокредити в Credit Plus вигідно брати, якщо ви новий клієнт, і вам потрібна сума до 10 тис. грн. Для таких клієнтів компанія надає цікаві умови позики практично під 0 відсотків. Такі можливості для позичальників є далеко не у всіх українських кредитних компаніях.

Максимальна сумма кредитуПроцентна ставка для нових позичальників

Ставка для повторних кредитів становить вже 1,9% в день, але компанія періодично проводить акції по зниженню ставок, клієнти можуть скористатися промокодом або знижками в рамках програми лояльності. Тож і клієнти, які беруть кредити повторно, можуть користуватися більш привабливими умовами, ніж стандартна ставка компанії.

Процентна ставка для повторних кредитів

Чому мікрокредит в CreditPlus, а не кредит у банку

Причин взяти мікрокредит, а не банківський займ може бути безліч. Наприклад, гроші знадобилися серед ночі, а взяти в борг необхідну суму нема у кого. Так буває, якщо раптово трапляються проблеми зі здоров’ям і необхідна госпіталізація. Банки в цей час просто не працюють. Друга проблема, яку легко вирішують МФО, це відсутність довідок і поручителів. Все це не потрібно при отриманні невеликих позик.

Якщо у вас неофіційна робота, ні про яку довідку про доходи мова йти не може, а значить в банк вам дорога, швидше за, все закрита. А МФО нададуть вам кредит якщо у вас є дохід.

Також банки не зацікавлені в оформленні невеликих сум в борг, цю нішу повністю зайняли мікрофінансові організації.

У CreditPlus не ставитимуть незручних запитань про мету вашої позики. Банки ж навпаки прагнуть контролювати навіть витрачання грошей, що часто буває некомфортно для клієнта.

Подача онлайн заяви

Щоб подати онлайн заявку на кредит, перш за все необхідно зареєструватися. Реєстрації почнеться відразу після того, як ви натиснете кнопку «отримати кредит» на головній сторінці сайту.

 • Для початку вам треба буде ввести свій номер телефону, електронну пошту і придумати пароль. Після того як вам прийде смс з кодом, ви можете переходити до заповнення особистих даних.
 • Вказуйте всі необхідні дані, не пропускайте рядки та не допускайте помилок. CreditPlus співпрацює з Приватбанком, тому частину особистих даних можна перенести з Приват 24. Просто пройдіть по посиланню, авторизуйтесь в Приват 24, і ваш номер паспорта та ІПН будуть автоматично вставлені в анкету.
 • Заповніть дані про ваше місце реєстрації, роботодавця та вкажіть рівень доходу (довідку про доходи від вас не вимагатимуть, але будьте чесні).
 • Вкажіть номер вашої кредитної картки. Краще, якщо це буде кредитна карта Приватбанку. Це може підвищити рівень довіри до вас як до позичальника.
 • Система попросить вас вести ваші унікальні платіжні дані (cvv код, термін дії карти). Вводите їх без побоювання — компанія CreditPlus не зберігатиме ваші конфіденційні дані і не має можливості передавати їх третім особам. Верифікація проходить за класичною схемою — система для перевірки дії вашої картки заблокує гроші на мінімальну суму, а потім протягом декількох хвилин зніме блокування, підтвердивши працездатність карти.

Після цього ви може відправляти заявку на кредит і одержувати свої гроші.

Причини отримання відмови

Коли вам можуть відмовити в кредиті в CreditPlus? Дуже нечасто, але краще знати випадки, коли це відбувається:

 1. Ви не є громадянином України. У вас немає паспорта або ID карти.
 2. Ви проживаєте в ОРДЛО або в Криму. Якщо ви фізично перебуваєте на непідконтрольний Україні території, то взяти кредит ви, на жаль, не зможете.
 3. Ви молодше 18 або старше 65 років. Неповнолітні та пенсіонери після певного віку не можуть взяти гроші в борг.
 4. Ви навмисно або випадково вказали в анкеті невірні дані. Напевно, це найпроблемніший момент, який може бути. Шахрайські дії практично автоматично доведуть вас до чорного списку неблагонадійних клієнтів. Якщо ж помилка була випадкова, постарайтеся виправити її якомога раніше.

Добір суми кредиту

Компанія не видає більше одного кредиту на одну людину — такий принцип CreditPlus. Взяти черговий кредит можна тільки після того, як клієнт виплатить всі борги за попереднім. Не видається другий кредит і в випадку, коли ви пролонгували діючий. Винятків не буває. Ви можете спробувати отримати інший кредит в іншій МФО, представленій на нашому сайті.

Погашення кредиту

Закрити кредит в CreditPlus можна кількома способами:

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Послуги надаються без комісії.
 2. У додатку Приват24 в розділі «Мої платежі», вказавши одержувачем CreditPlus (код 41078230), а в графі «призначення платежу» набрати свій ІПН.
 3. У терміналі Приват банка, використовуючи розділ «Комунальні платежі», в поле пошуку ввести код компанії CreditPlus — 41078230, а в призначення платежу, як і в попередньому випадку, ввести свій ІПН.
 4. У терміналах компаній-партнерів: EasyPay, IBox, City24, Sistema (SIS). Оплата за кредитом в CreditPlus знаходиться в розділі банківських послуг. Для авторизації знадобитися номер телефону, вказаний при реєстрації або ІПН.
 5. У касі банку, вказавши реквізити. Їх можна подивитися на сайті CreditPlus.

Всі способи, крім погашення кредиту через вхід в особистий кабінет, відбуваються з комісією, враховуйте це при розрахунку суми.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

CreditPlus лояльно ставиться до клієнтів, які не зважаючи на фінансові труднощі, намагаються розрахуватися по кредитах і отримують програму по реструктуризації позики. Якщо ви не можете повернути кредит в повному обсязі — оплатіть відсотки, що накопичилися за ним, і продовжите договір, щоб вирішити свої фінансові проблеми.

Подовження кредиту варто робити через особистий кабінет. Це гарантує, що через проблеми з перерахуванням грошей вони не надійдуть на рахунок пізніше дати закінчення договору, що автоматично переведе вас в групу боржників. Це не дуже добре, як для вашої кредитної історії, так і сімейного бюджету — при простроченні застосовуються штрафні санкції, ваша справа може бути передана до суду, вимагати борг почнуть колекторські компанії.

Іншими словами, допускати прострочення кредиту ні в якому разі не можна. Якщо ви припускаєте, що не зможете повернуть позику в зазначений термін, заздалегідь подбайте, щоб пролонгувати угоду.

Важливі моменти щодо пролонгації договору в CreditPlus:

 1. продовжити угоду можна на той самий строк, на який її було укладено;
 2. договір на мікросуми (менше 400 грн) не продовжується;
 3. при подовженні кредиту діє стандартна ставка без акційних умов;
 4. компанія іноді може відмовити у продовженні кредиту без пояснення причин.

Висновки

МФО CreditPlus — сучасна мікрофінансова організація з чітко розробленими алгоритмами взяття та повернення кредитів. Інтуїтивно зрозумілий сайт, лояльні умови позики, зручна схема повернення кредиту привабливі для клієнтів. Однак, компанія розраховує, що кредитори будуть повертати позикові кошти вчасно. Бо як прострочення, так і пролонгація кредиту можуть вважатися фінансово невигідними — відсотки по ним досить високі.

При цьому якщо ви берете суму на невеликий термін і впевнені в своїх силах, послуги CreditPlus будуть вам дуже корисні. Компанія пропонує дуже вигідні умови для першого кредиту, а наступні видає зі знижками, також має в арсеналі інші привабливі акції. Служба підтримки по гарячій лінії і в онлайн-чаті працює чітко і злагоджено, вирішуючи всі питання клієнтів.

Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
500-10000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор