Мілоан – онлайн кредит без прихованих комісій

Сайт мікрофінансової організації Miloan легко впізнати за дружньою кольоровою гамою, логотипом у формі шматочка кавуна та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. На сайті зручно розташовані найбільш важливі розділи: кредитний калькулятор, вхід в особистий кабінет, відповіді на питання, як взяти кредит, які умови кредитів, як отримати кредит з найменшими відсотками.

Компанія зареєстрована в Україні та працює з 2016 року відповідно до чинного законодавства, має все необхідні дозволи та ліцензії на проведення мікрофінансової діяльності. Видача кредитів Milоan відрізняється швидкістю та зручністю, а вимоги до позичальників мінімальні. Кредити видаються онлайн по всій території нашої країни, необхідний тільки доступ до інтернету.

Милоан – онлайн кредит без скрытых комиссий
3.7
(3 гол-в)
0.01% Ставка
500-12000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,5%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - С 8:00 до 20:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Серед особливостей Miloan — також високий рівень узгодження кредитів навіть для клієнтів, у яких в минулому була погана кредитна історія. Постійні клієнти можуть розраховувати на персональне зниження розміру відсотків за кредитом, автоматичне збільшення суми кредитів.

Продовження кредитів, отримання другого і наступних кредитів може проходити автоматично і практично миттєво. Якщо вам необхідний кредит під невеликі відсотки на короткий термін, то можна сміливо звертатися до Мілоан.

Умови отримання

Якщо вам потрібні гроші до зарплати, то в Мілоан вам нададуть кредит із мінімумом документів: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Звичайно, необхідно вибрати суму кредиту та час кредитування. При отриманні кредиту в Miloan вам не знадобиться довідка про доходи, поручительство третіх осіб або застава, як цього вимагають в банківські установи.

Необхідно лише заповнити анкету на сайті, не можна пропускати жодного питання. Якщо відповідати повно та чесно, вказати всі дані, провести верифікацію банківської карти, то кредитне рішення за вашою заявкою обов’язково буде позитивним.

Також, щоб отримати кредит швидше, необхідно зробити фотографію з вашим паспортом на звичайний мобільний телефон так, щоб було видно як ваше обличчя, так і номер паспорта, а також інші дані, що дозволяють вас ідентифікувати.

Кредити видаються громадянам України з 18 років. Також вони можуть бути видані й пенсіонерам до 65 років. Кредитна угода підписується онлайн без візиту до офісу компанії.

Умови кредитування

Дізнатися, скільки буде коштувати кредит в вашому конкретному випадку (без знижок і промокодів) можна в таблиці.

Також сума до повернення показується на кредитному калькуляторі відразу на стартовій сторінці сайту.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3450
5000 5750
7000 8050
10000 11500
12000 13800
15000 17250
20000 23000

Найпривабливіша особливість компанії Мілоан — великий розмір першої позики: для нових клієнтів вона становить 12000 грн під практично нульовий відсоток (0,01%).

Максимальна сумма кредитуПроцентна ставка для нових позичальників
Вдруге у компанії Мілоан можна взяти в борг вже до 15000 грн на 30 днів та з відсотком 1,5% на день. Мінімальний кредит: 500 грн для всіх випадків.

Процентна ставка для повторних кредитів

Компанія Мілоан регулярно пропонує постійним клієнтам знижки та промокоди. Можна взяти участь в акціях компанії й також отримати кредит під знижені відсотки. На сайті міститься докладна інформація з усіх питань, які можуть виникнути у позичальника до початку користування сайтом, під час взяття кредиту та в процесі його обслуговування та погашення. Якщо у вас є скарга, то її можна подати також онлайн прямо на сайті.

Важливо, що вам не треба доводити до відома компанії, навіщо саме вам потрібні гроші.

Клієнти питають, чи можна отримати кредит в компанії Miloan, якщо на даний момент укладено договір кредитування в інший МФО. Що ж, при достатньому рівні доходів, підтверджених, наприклад, в заявці та усно вашим роботодавцем, ви можете розраховувати на кредит у домовлений термін і на потрібну вам суму, навіть якщо у вас десь є інший кредит. Звичайно, в інший МФО у вас не повинно бути заборгованості.

Друга важлива відповідь на питання, яку варто знати клієнтам — це захист персональних даних (номера банківської картки, cvv коду й інше). У компанії стверджують, що не отримують і не зберігають у своїй базі таких даних, як параметри банківських карт та cvv коди.

Обробкою цих персональних даних займаються сертифіковані банківські системи — Віза, Мастеркард або Лікпей ПриватБанку. Ці компанії мають високий рівень безпеки, що відповідає міжнародним стандартам, тож витік даних з сайту Мілоан неможлива.

Як отримати промокод та знижку

Промокод — це літерна та цифрова послідовність, яку можна ввести в спеціальне поле в особистому кабінеті при оформленні заявки на кредит. Таким чином клієнт отримує більш лояльні умови кредитування.

Промокоди Miloan розсилаються по електронній пошті. Такі промокоди мають назву «особисті», а розмір знижки за ними залежить від особливостей кредитної історії кожного клієнта.

Також промокод можна отримати під час акцій в соціальних мережах, а також в газетах і журналах.

Рекомендуємо підписатися на розсилку компанії Miloan, а також стати шанувальником її сторінки в фейсбук. Промокод можна використати відразу або зберегти його на деякий час. Уточнюйте терміни дії промокоду при його отриманні. Якщо ви передумали використовувати промокод при поточній заявці на кредит, можна скасувати його в особистому кабінеті.

Порівняння з основними конкурентами

У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, умови кредитування, запропоновані компанією Мілоан, виглядають привабливо. Для нових клієнтів доступний практично безкоштовний кредит на велику суму, а при повторній позиці можна отримати знижку (до 50%), промокод або зниження відсотків індивідуально, залежно від вашої кредитної історії, розміру кредиту та інших обставин.

Сума в 12000 грн, максимально доступна для нових позичальників, пропонується всього в декількох мікрофінансових організаціях. Також значною може вважатися й сума в 15000 грн, яку пропонують в Miloan для повторного кредиту. Терміни кредитування у цій компанії такі ж як у конкурентів — до 30 днів, мінімально кредит в компанії можна взяти лише на 1 день.

Не зовсім коректно порівнювати мікропозики та звичайні банківські кредити, оскільки вони розраховані для різних клієнтів за різних умов. Але незважаючи на великий розмір відсотків, мікропозики виграють у банківських кредитів, бо ставлять мінімальні вимоги до процедури отримання грошей. Немає необхідності документально підтверджувати свої доходи — достатньо вказати їх в заявці та зробити це правдиво.

Наявність офіційного робочого місця збільшує ваші шанси на кредит, але не є обов’язковою умовою. Безробітним у звичайному банку навряд чи видадуть кредит. Також при отриманні банківських позик можуть виникнути проблеми у молодих матусь, пенсіонерів, а також студентів вищих навчальних закладів. У МФО Мілаон, навпаки, готові видавати кредит під невеликий відсоток при гарантії його повернення будь-якій соціальній категорії громадян.

Подача онлайн заявки

Подача заявки онлайн для отримання кредиту на банківську карту передбачає вибір необхідної вам суми на кредитному калькуляторі, а також терміну кредитування.

Одразу можна буде побачити суму до повернення, дату повернення, й окремо — відсотки, які вам треба буде сплатити. Після цього натисніть на кнопку «Отримати гроші». Ви опинитеся на першому етапі реєстрації:

 1. Вам потрібно буде заповнити наступні поля «Прізвище, ім’я, по батькові», ідентифікаційний код — ІПН, номер мобільного телефону, пошта на поштовому сервері, а також дати згоду на обробку особистих даних і підписатися на розсилку (поставити галочку в потрібних розділах). Будьте особливо уважні з введенням 10 цифр коду ІПН, помилка в коді може перевести до заборони подальшої реєстрації. Краще перевірте кілька разів.
 2. На ваш мобільний телефон має прийти код підтвердження. Введіть код, який прийшов вам у смс до потрібного поля. Якщо протягом 2-5 хвилин код до вас не надійшов, запитайте його ще раз.
 3. Після введення коду переходьте до заповнення даних про ваш паспорт. Тут потрібно буде прикріпити ваше фото з паспортом, а також фотографію деяких сторінок, наприклад, сторінку з реєстрацією. Заповнюйте дані про себе: дата народження, інформація про шлюб або його відсутність, роботодавця, рівень доходів, фактичну та реальну адресу проживання. Також потрібно буде вказати, що ви передаєте ці дані добровільно та згодні на їх обробку. Зазначимо, що завжди в доступі онлайн чат, де ви можете задати питання прямо в процесі оформлення заявки. Можна передати деякі дані через Bank ID.
 4. На наступному етапі додайте номер вашої банківської карти й інші дані, які запитає система. Звертаємо увагу, що нарахування грошей можливо тільки на карту, видану конкретно на ваше ім’я. Вона повинна бути випущена українським банком і діяти на період кредиту. Щоб точно визначити, що карта підходить для виплати ваших грошей, її потрібно буде верифікувати. Для цього вас перенаправляють на сторінку платіжної системи, де ви зможете ввести платіжні дані, а система для верифікації заблокує на вашій картці суму в одну гривню. Важливо, щоб ця сума обов’язково була на рахунку. Не переймайтеся, блокування грошей тимчасове, і 1 грн буде вам доступна одразу після закінчення перевірки.
 5. Після успішної верифікації можна очікувати узгодження заявки до 10 хвилин. Інформація про результат розгляду заявки надійде вам на мобільний телефон, а також в особистий кабінет. Після прийняття умов кредитного договору Ви можете отримати гроші практично миттєво на вашу карту.

Причини отримання відмови

Як показує практика, причини отримання відмови всього 2:

 • помилка при оформленні особистих даних
 • навмисний обман.

Уникнути ненавмисних помилок допомагає уважність і повторний перегляд вказаних даних. Якщо Ви припустилися помилки ненавмисно, її завжди можна виправити. У деяких випадках система сама вказує на ваші помилки та не пропускає вас до наступного кроку. Звертайте увагу на заповнення всіх пунктів заявки та вказуйте уточнені дані.

Обманювати компанію навіть в дрібницях не варто. Ваші дані будуть перевірятися як по загальній базі кредитних історій, так і в інших джерелах.

Якщо Ви отримали відмову, то можлива повторна подача заявки. Про те, коли саме ви зможете подати заявку вдруге, ви дізнаєтеся в своєму кредитному кабінеті, також лист про це прийде на вашу особисту пошту.

Добір суми кредиту

У МФО Miloan немає можливості надавати клієнтам більше одного кредиту одночасно. Умовою отримання другого кредиту в цій МФО є безумовне погашення попередньої позики. Пролонгований кредит вважається чинним, тож другий кредит, при наявності продовженого кредиту, взяти неможливо.

Якщо у вас є необхідність отримання ще однієї позики — зверніться до іншої мікрофінансової організації. Однак пам’ятайте про небезпеку кредитної ями, коли кількість взятих кредитів перевищує поточні доходи.

Погашення кредиту

Погасити займ можна декількома способами, і не тільки онлайн. Хоча в особистому кабінеті позичальника на сайті для цього передбачений зручний функціонал, легко можна скористатися іншими можливостями:

 • терміналом ПриватБанку
 • онлайн-сервісом Приват24
 • через термінали EasyPay, iBox
 • використовуючи сервіс Nova Pay на Новій пошті.

Інструкція для заповнення документів на погашення кредиту доступна на сайті. У деяких випадках знадобиться номер договору, який ви можете дізнатися у вашому особистому кабінеті. При оплаті кредиту не через особистий кабінет зберігайте чеки та фінансові документи для підтвердження операцій.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

Компанія Мілоан надає клієнтам можливість пролонгації кредитів на певний період: три дні, тиждень або 15 днів. Це треба враховувати при оцінці своїх фінансових можливостей. Умовою продовження дії кредитного договору є оплата частини відсотків та частини тіла кредиту в залежності від бажаного часу пролонгації (відповідно 3%, 5% або 10%).

За даними компанії така система дозволяє мінімізувати прострочення та зменшувати суму кредиту поступово, без надмірного тиску на ваш бюджет. Пролонгація кредиту доступна в особистому кабінеті, безпосередньо на сайті, а також через термінали Приват банка або інтернет-банкінг Приват24. Всі проблемні питання можна задавати по гарячій лінії, вона працює з 8:00 до 20:00.

Висновки

МФО Мілоан представлена ​​на ринку класичним набором кредитних послуг онлайн. Відсоткові ставки в компанії можна назвати середніми по ринку. Для нових позичальників існує вигідні пропозиції практично під 0% в день. Для постійних клієнтів компанія пропонує кредити під більш високий відсоток тільки в разі, якщо вони не користуються знижками, промокодами або іншими пропозиціями, спрямованими на зниження кредитної ставки.

Сайт компанії працює без збоїв, інформація на ньому розподілена зручно, відповіді на основні питання позичальників представлені в доступній формі. Чітко працює гаряча лінія, однак, вона приймає дзвінки на міський номер в Києві й не цілодобово.

Умови кредитування, розміри переплат — прозорі та не змінюються протягом дії кредитного договору. У компанії немає ніяких прихованих платежів і комісій. Добросовісний позичальник платить саме стільки, скільки написано в договорі.

Компанія декларує людяне ставлення до боржників за умови адекватної поведінки, комунікації та наявності бажання погасити позику. Якщо позичальник не виходить на зв’язок, це розцінюється в негативний сигнал і з ним починають працювати колектори.

Милоан – онлайн кредит без скрытых комиссий
3.7
(3 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
500-5000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
100-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы
Татьяна

Терміново потрібні гроші, знайшла в інтернеті компанію «Мілоан», відгуки не читала, тому що було не до цього. Не буду порівнювати з іншими організаціями – це був перший досвід звернення. Подзвонили доньці і подрузі, номери яких я вказала в анкеті, на карту гроші надійшли десь через годину після того, як я почала заповнювати анкету. Погасила кредит через термінал – дуже зручно, швидко.

Лілія

Я не задоволений повністю. Першу позику дали, все добре, але починаючи з другогї почалися якісь проблеми – не можна пересунути терміни, після повернення грошей вони не відразу зараховуються. Я щось не те роблю або система ніяка? Але чому я повинен за такі речі переплачувати?

Шурик

Кредитувався досить довго. Не буває збоїв у роботі. Швидке оформлення , мінімум документів.
Останній раз мені попалась дівчинка оператор яка трохи не розбиралася в продукті який мене цікавив. Мабуть новенька була. А все інше мені підходить.

Роман

Оформив кредит онлайн, гроші на карту прийшли досить швидко. В принципі все влаштовує, окрім великих відсотків звичайно. Але з цим нічого не поробиш. Вибрав Мілоан, тому що за відгуками найнадійніші.

Віка

Файне МФО в якому беру в долг вже не один раз і не тільки я, а і мої друзі. Для всіх як і для мене головне не стільки відсоткова ставка (вона не сильно відрізняеться від інших організацій), скільки людяність і поважне ставлення доклієнтів.
Наш загальний респект коипаній.

Миколай

Через те що платив за кредит через кассу банка мені впаяли просрочку. Забув, що банк довше перераховує гроші на рахунок і через це гроші прийшли на два дні пізніше.
Не допомогло навіть те, що я чек зберіг з датою та часом оплати.
Довелося платити відсотки.
Вважаю це не чесно.

Валерія

Дуже незрозумілий сайт. Я намагалася натискати на кнопки, за типом акції, більше суми, але все марно. Таке відчуття, що зробили його, щоб був. Якщо ви даєте гроші під відсоток, то давайте і всю інформацію, щоб люди бачили і читали. А на тяп-ляп можете собі кредити оформляти в банку.

Даня

Не вважаю, це МФО хорошим варіантом для позики. Завеликий процент, як на мене.
Користувався їх послугами всього раз. Переплатив багато, хоч і повернув вчасно.
В усьому іншому такаж компанія як і багато інших. Можно пошукати і знайти МФО з кращими умовами ніж тут.

Тамара

Що хочу зазначити. Люди вчасно повертайте гроші, бо з свого досвіду можу сказати, що відкладати на потім не можно, бо затягне в долгову яму.
Я все вважала “потім встигну; потім закрию все разм; та не чого страшного,…”. Так і війшло що влізла у борги. Добре що компанія пішла на зустріч. Ругалися трохи, але вдалося знайти спільну мову, і тепер все добре.
Доречі продовжую у них кредитуватися.

Христина

Це просто жах, а не компанія! Продали мій кредит якимось вимогателям, які названюють кожен день з погрозами. Намагалася пояснити, що виплочу обовязково, але треба трохи часу. Я ж не винная, що з цим карантином все позакривали, і я втратила роботу.
Дуже ображена, не думала, ща таке відношення буде.

Kat

Перед пасхальними святами довелося звернутися до компаній, оскільки зараз важко виплачують зарплатню. Хоча добре, що хоч щось платять.
Це вперше я до них звернулася. Пощастило оформити під 0% займ на сумму 2000 грн. Все дуже видко оформили, навіть питань не виникло. В той же день отримала грошенята.
Дуже зручна штука ці МФО, чесно кажучи. Швидко, без зайвой тяганини. Мені сподобалось.
Єдине, що не люблю так це рассилку с промо кодами, акціями. Мені здається, що навіть акумулятор почав швидше сідати чере ці повідомлення))),

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор
Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів
Є-гроші
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
Перейти Обзор