Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці

Недолік грошових коштів - це проблема з якою може зіткнутися кожна людина. Але, як правило, в такі моменти у родичів не виявляється "вільних грошей", а в банках вимагають дуже багато документів для видачі готівки. Твої Гроші - мікрокредітной компанія, яка надає можливість клієнтам швидко і без проблем отримати кредит. Для схвалення вашої заявки не буде потрібно пред'явлення довідок про доходи або інших аналогічних документів. Щоб отримати кредит в Твої Гроші, досить паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.
Твої Гроші – огляд умов по онлайн позиці
1
(1 гол-в)
1,50% Ставка
200-5000 Макс. сумма
1-30 Срок
98% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 200-15000
% ставка на повторный - 1,50%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-71
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта -
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Що потрібно для оформлення кредиту в Твої Гроші?

Щоб отримати кредитні кошти, спочатку необхідно заповнити онлайн анкету. Ця заявка буде розглянута співробітниками сервісу Твої Гроші в найкоротші терміни. Як правило, через 15 – 20 хвилин позичальник має рішення МФО Твої Гроші про видачі кредиту. Якщо дана позитивна відповідь, гроші зараховуються на рахунок карти, зазначеної в договорі протягом 5 хвилин, після чого ви можете ними користуватися на свій розсуд.

Якщо ви новачок в онлайн кредитуванні, при виборі мікрофінансової організації варто звернути увагу на наступні аспекти:

 • Спосіб отримання кредиту (готівкою або в онлайн режимі).
 • Процентна ставка.
 • Вік кредитної компанії.
 • Варіанти погашення мікрокредиту.
 • Терміни онлайн кредитування.

Твої Гроші – МФО, яка пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови. У 98% випадків клієнти отримують позитивну відповідь від сервісу. Це говорить про те, що ми намагаємося робити все можливе, щоб люди, які нам довіряють, могли без особливих зусиль і в найкоротші терміни відновити своє фінансове добробут.

Переваги отримання кредиту в Твої Гроші

Безумовно, оформлення кредиту в МФО Твої Гроші не відрізняється особливою складністю. Але, до того, як оформляти заявку, варто обов’язково ознайомитися з усіма умовами кредитування, які можна знайти на сайті організації. Якщо говорити про переваги даного сервісу перед іншими кредитними компаніями, це:

 • Незалежно від того, перший раз ви звертаєтеся в Твої Гроші або є постійним клієнтом, кожен позичальник має можливість отримати певну знижку. Твої Гроші дуже часто проводить різні акції і надає спеціальні пропозиції, які допомагають значно заощадити.
 • Якщо виникають будь-які труднощі з поверненням боргу, Твої Гроші надає можливість пролонгувати кредит. Це допоможе зберегти чистоту кредитної історії, а також дасть можливість відстрочити час виплати.
 • Мінімальний відсоток відмов. Як правило, кредити видаються в 98% всіх звернень.
 • Ми видаємо гроші самим різним категоріям населення. Тут отримати гроші в борг зможуть пенсіонери, безробітні, студенти і так далі. Основна умова – постійне джерело доходу.
 • Отримати гроші можна, як на карту банку, так і готівкою в відділенні Твої Гроші.
 • Мінімальний пакет документів. Щоб отримати кредит в Твої Гроші, достатньо надати паспорт громадянина України та податковий код.
 • Твої Гроші не вимагає наявності довідки про доходи.
 • Значна сума першого кредиту. Якщо ви користуєтеся сервісом вперше, вам буде надано позику в розмірі до 3000 грн.
 • Максимальний термін кредитування становить 16 днів, але його можна без проблем пролонгувати.

Найпоширеніші причини відмови

Як було зазначено вище, в Твої Гроші практично немає відмов у кредитуванні фізичних осіб. Але, якщо вам прийшов негативну відповідь, це може бути пов’язано з наступними факторами:

 • Ви закрили попередній кредит і відразу ж намагаєтеся відкрити новий. Системі необхідно трохи часу, щоб обробити ваші погашення і запити. Щоб уникнути відмови, після виплати боргу почекайте трохи, після чого знову подайте заявку.
 • Неправильні дані при заповненні анкети. Уважно перевірте всю інформацію та видаліть неточності.
 • Закінчення терміну дії банківської карти. Крім цього, проблеми могли виникнути з вашим мобільним операторам. Якщо довго не приходить СМС, перевірте свій мобільний телефон.

Беручи до уваги, можливі причини відмови, вам з найбільшою ймовірністю наступного разу буде надано позитивну відповідь.

Пролонгація терміну кредитування

Якщо позичальник не може в зазначений термін повернути борг, не варто відтягувати час. Щоб не виникло проблем з МФО, краще зателефонувати представникам сервісу на гарячу лінію і оформити пролонгацію кредиту. У Твої Гроші дана послуга може надаватися позичальникам необмежену кількість разів.

Що стосується умов продовження, «тіло» кредиту ви зможете не платити, але відсоток вам доведеться вносити. Оформлення відстрочки також можна зробити за допомогою особистого кабінету. Все, що потрібно для такої пролонгації – просто заповнити відповідну заявку.

Якщо ви не оформили відстрочку і ховатися від своїх зобов’язань, Твої Гроші відразу занесе вас в чорний список злісних неплатників. Крім цього, Твої Гроші залишає за собою право звернення до допомоги колекторів або в суд.

Щоб уникнути дзвінків з проханнями сплатити кредит або запрошень на судове засідання, вчасно розраховуйтесь зі своїми боргами або просто пролонгуйте кредит. Ми робимо все для зручності наших клієнтів і постійно йдемо на зустріч. Люди, які нам довіряють, відчувають турботу і підтримку МФО Твої Гроші, що важливо.

Твої Гроші – огляд умов по онлайн позиці
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
500-3000грн под 1,90%
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор
Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор