Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

«Компанію Бистрозайм сміливо можна назвати мамонтом на ринку мікрофінансових організацій України. Компанія почала свою роботу на початку зародження цієї ніші, отримала схвальні відгуки, як від клієнтів, так і низку нагород (наприклад, Премію в області інновація від BCH London 2011 BCI і ряд інших). Компанія офіційно зареєстрована як юридична особа і отримала свідоцтво реєстрацію фінансової установи. Крім того, у компанії Бистрозайм є безліч регіональних відділень, кількість яких невпинно зростає. До того ж, в компанії Бистрозайм Ви зможете не тільки отримати миттєві гроші до зарплати, але і зробити внесок під вигідний відсоток».

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Переваги:

 1. Можливість дострокового погашення без переплат.
 2. Можливість продовження терміну кредитного договору.
 3. Оформлення онлайн кредиту відбувається цілодобово, без вихідних.
 4. Не потрібно довідок про доходи та забезпечень.
 5. Бонуси для постійних клієнтів, акційні пропозиції.
 6. Можливо зробити внесок в розмірі від 5000 грн.
 7. Кредитування студентів, пенсіонерів і підприємців.

Недоліки:

 1. Високі штрафні санкції в разі прострочення.
 2. При відмові у видачі кредиту, повторно звернутися в компанію можна тільки по закінченню місяця з моменту відмови.

Що являє собою Бистрозайм?

Бистрозайм – це компанія, яка надає мікрокредити лише громадянам та СПД, без застав і поручителів. Ви можете отримати кредит в сумі від 300 (трьохсот) до 10 тисяч гривень на термін від 7 (семи) до 30 (тридцяти) днів, а щоденна процентна ставка складе 2%. Так, наприклад, якщо Вам потрібен позику в сумі 1200 гривень на 12 днів, то з урахуванням процентної ставки сума до повернення складе тисячу чотиреста вісімдесят вісім гривень. Кредит в компанії Бистрозайм можуть оформити студенти пенсіонери, і підприємці.

Для того, щоб отримати онлайн кредит, необхідно виконання наступних умов

 1. Позичальник повинен бути у віці від 18 до 75 років.
 2. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Замість ІПН можна надати водійське посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт, студентський, пенсійне.
 3. Банківський рахунок, відкритий на ваше ім’я.
 4. Мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 5. Пройти такі кроки на сайті «bistrozaim.ua».

Оформити кредит можна наступними способами:

 1. У відділенні компанії Бистрозайм, заповнивши заявку за допомогою співробітника. Грошові кошти видаються готівкою у відділенні.
 2. На сайті «bistrozaim.ua», заповнивши онлайн заявку. Грошові кошти надійдуть на вашу банківську карту.

Чи можливо достроково виплатити кредит і чи є можливість продовжити термін користування кредитом?

Так, компанія Бистрозайм своїм клієнтам пропонує послугу дострокового погашення кредитів, без переплат і комісій. При дострокову виплату кредиту, Ви повинні сплатити відсотки тільки за минулий період. Компанія Бистрозайм надає можливість продовження терміну користування кредитом. Ви можете збільшити термін користування кредитом за умови погашення відсотків за минулий період.

Які наслідки неповернення кредиту в строк?

Якщо Ви не повернете кредит в термін, то на Вас будуть накладені штрафні санкції. Так, крім оплати щоденних відсотків, Ви повинні будете заплатити пеню в розмірі 2,64% в день, ставкою якої з 15 дня прострочення підвищується до 4,02%, а на тридцятий день – до 6,67%. При цьому сума заборгованості збільшується щодня, і розрахунок відсотків штрафних санкцій провадиться з урахуванням збільшення суми заборгованості. До того ж, компанія має право в повному обсязі або частково поступитися право вимоги заборгованості клієнта третій особі на розсуд компанії Бистрозайм. Не забувайте також, що компанія Бистрозайм може звернутися і з позовом до суду, з метою стягнення з Вас в примусовому порядку суми заборгованості, відсотків, штрафних санкцій. В цьому випадку з вас також стягнуть суму судового збору та інші витрати.

Покрокова інструкція до Бистрозайм

Крок №1. На головній сторінці сайту, за допомогою лінійки значень, вибираємо необхідну суму позики і термін, на який знадобитися ця сума. З’являться значення «до оплати» – сума, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну і «день оплати» – день погашення кредиту. Натискаємо на кнопку «оформити позику» .Переход до заповнення заявки на кредит. Вкажіть ПІБ, дату народження, адресу вашої електронної пошти, і номер мобільного телефону. Всі дані необхідно зазначити українською мовою.

bistrozajm1

Перед тим, як натиснути кнопку «далі», ознайомтеся з правилами та умовами надання позики і поставте галочку у відповідне віконце. Потім, в відповідну форму введіть свої паспортні дані, ІПН і натисніть “далі”.

bistrozajm2

Далі переходимо до заповнення анкети «адреса реєстрації (прописки)». Ставимо галочку у віконці «адреса проживання збігається з адресою реєстрації», якщо це дійсно так, якщо ж ні, прибираємо галочку і вказуємо адресу місця фактичного проживання.

bistrozajm3

Тепер заповнюємо дані про працевлаштування, вказуємо щомісячний дохід, сімейний статус і ПІБ, мобільний телефон контактної особи.

bistrozajm4

Крок №2. Після того, як Ви заповните всі анкетні дані, Вам потрібно буде пройти процедуру верифікації вашої банківської карти. Наступні дії на сайті компанії Бистрозайм. У разі виникнення питань, представники компанії зв’яжуться з Вами для уточнення певних даних. У більшості випадків, схвалення заявки відбувається в автоматичному режимі системою. Якщо Ви вірно вказали всі дані, грошові кошти надійдуть на ваш банківський рахунок. При виникненні питань телефонуйте за номером гарячої лінії 0-800-507-570.

Бистрозайм – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
1
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Как получить кредит под залог авто?

Как получить кредит под залог авто?

0
Що робити позичальникові, якщо є прострочення в Манівео

Що робити позичальникові, якщо є прострочення в Манівео

0
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов

Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *