Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Бистрозайм – найбільша та одна з перших в Україні організацій, яка почала надавати мікрокредити фізичним особам. До речі, в Бистрозайм можна оформити не тільки кредит на карту в режимі онлайн, але і отримати позику готівкою, звернувшись в одне з майже 30 відділень в різних областях України.

Компанія зареєстрована під назвою «Товариство з обмеженою відповідальністю «Служба миттєвого кредитування» 24.09.2013 р., реєстраційний номер – 16102888. Скористатися послугами МФО і отримати кошти на карту в розмірі до 15 000 гривень можуть українці віком від 18 до 75 років.

В Бистрозайм, щоб спростити процедуру подачі заявки на онлайн-кредит, відмовилися від розгорнутої анкети, скоротивши кількість питань до можливого мінімуму. Позичальнику не доведеться піклуватися про наявність солідного пакета документів і надавати довідку про доходи. У 90% випадків позитивне рішення по кожній заявці система приймає автоматично – спілкуватися з менеджерами немає потреби.

Бистрозайм – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
1
(1 гол-в)
0% Ставка
500-15000 Макс. сумма
7-16 Срок
87% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-90
Часы работы - З 8-20.00 щодня
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Як отримати кредит Бистрозайм

В Бистрозайм можна взяти кредит в режимі онлайн протягом 30 хвилин. У компанії обіцяють запросити мінімальну кількість персональної інформації (адреса проживання, соціальний статус, зайнятість) і насправді короткий список документів:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Також для отримання переказу знадобиться діюча картка одного з українських банків, актуальний номер телефону та адреса вашої e-mail. Граничний вік для оформлення позики за допомогою сервісу становить 75 років, мінімальний поріг для схвалення заявки – 18-річний вік позичальника, компанія готова співпрацювати зі студентами та з людьми на пенсії.

Умови кредитування

Найбільш популярне питання, яке задають собі позичальники: на яких умовах кредитор видає позики? Розуміння всіх деталей дозволяє дати адекватну оцінку своїм фінансовим можливостям, прорахувати можливі ризики й у результаті – взяти кредит в тій МФО, яка пропонує оптимальні та прозорі умови.

В Бистрозайм можна оформити заявку в режимі онлайн на перший кредит до 15 000 гривень без переплат, в цьому випадку йдеться про постійну акційну пропозицію «Перша позика під 0%». Дізнатися її деталі завжди можна за телефоном гарячої лінії Бистрозайм. Другий та подальші кредити видають вже під 2% на добу. В обох випадках позику оформлюють на строк від 7 до 16 днів з можливістю пролонгації.

Щоб дізнатися, яку суму доведеться повернути позикодавцю при повторному кредитуванні, можна скористатися калькулятором на сайті МФО або даними, наведеними в таблиці.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3600
5000 6000
7000 8400
10000 12000
12000 14400
15000 18000
20000 24000

Формула, за якою здійснюються розрахунки, виглядає так: кошти до повернення = тіло кредиту + (тіло кредиту × процентна ставка): 100 × кількість днів. Тобто, якщо ви оформите позику на суму 2000 гривень на 15 днів, вам знадобиться повернути кредитору 2000 + (2000 × 2) : 100 × 15 = 2600 гривень.

Бистрозайм чи інші кредитори

Крім даного МФО, послуги мікрокредитування громадянам України пропонують ще ряд позикодавців. Розглянемо їх за основними критеріями: максимальна сума, яку вам готові позичити, та процентна ставка при першому і повторних зверненнях.

Максимальна сума для нових Бистрозайм

Бистрозайм входить до п’ятірки найбільш щедрих кредиторів. Новим клієнтам готові надати до 15 000 гривень. Однак це зовсім не означає, що вам відразу схвалять максимальну суму, адже за кожною заявкою рішення приймають індивідуально.

Ставка для нових Бистрозайм

Для нових позичальників в Бистрозайм створені одні з найвигідніших умов: онлайн-позику можна оформити без переплат. Таким шляхом пішли й деякі конкуренти МФО – АлексКредит, Еврогроші, Манівео, КредитПлюс та Ccloan. Решта позикодавців пропонує розпочати співпрацю на менш вигідних умовах.

Ставка для повторних Бистрозайм

2% в день – стільки доведеться переплачувати за користування грошима, якщо ви звернулися в Бистрозайм повторно. Такий високий відсоток за послуги просять тільки в Манібум. Більшість кредиторів пропонують повторні позики під 1,65% на день.

Якщо порівнювати послуги Бистрозайм з банківськими кредитними пропозиціями, то серед очевидних переваг можна виділити цілодобове обслуговування, швидкість прийняття рішення та мінімальний пакет документів. А ось в частині процентної ставки і можливого грейс-періоду МФО поки поступаються банкам.

Програма лояльності

Для всіх нових клієнтів сервісу, які вирішили оформити онлайн-кредит в Бистрозайм, на постійній основі діє акційна пропозиція «Перша позика під 0%». При оформленні позики та повернення її в зазначений термін (без добору і пролонгації) відсотки по кредиту нараховувати не будуть.

Для існуючих клієнтів розроблена програма «Приведи друга». У даній МФО умови участі в ній такі:

 1. Запросіть друга. Для цього зазначте у спеціальній формі на сайті дані вашого знайомого, який раніше не позичав гроші в Бистрозайм. Друг отримає від компанії пропозицію про співпрацю.
 2. Друг повинен пройти реєстрацію на сайті МФО. При цьому необхідно вказувати саме ту адресу електронної пошти та телефон, які ви повідомили раніше.
 3. Отримайте гроші. Як тільки кредит друга буде схвалений, вам зарахують 300 гривень. Брати участь в акції від Бистрозайм і заробляти так кошти можна необмежену кількість разів.

Крім того, в компанії постійно проводять конкурси, в яких розігрують грошові призи, діє система промокодів. Варто підписатися на оновлення Бистрозайм в соціальних мережах Facebook і Telegram – і ви першим дізнаєтесь, як отримати свій промокод.

Як оформити кредит в Бистрозайм

В Бистрозайм можна оформити кредит на карту онлайн протягом декількох хвилин. Для цього необхідно створити особистий кабінет і подати електронну заявку через офіційний сайт МФО. Процедура нескладна, розібратися зможе навіть недосвідчений користувач:

 1. Зайдіть на сайт МФО. Для реєстрації особистого кабінету Бистрозайм вкажіть ваші ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти. Введіть пароль, щоб підтвердити реєстрацію.
 2. Здійсніть вхід в ваш особистий кабінет і уважно заповніть анкету.
 3. Подавайте заявку. Попередньо скористайтеся онлайн-калькулятором. Так ви зможете в режимі реального часу побачити, яку суму і коли необхідно буде повернути.

На розгляд першої заявки знадобиться до пів години, при повторному зверненні – до 15 хвилин, обіцяють кредитори. Заявку схвалили? Прив’яжіть до акаунту іменну картку будь-якого з українських банків. Баланс не повинен бути нульовим або негативним – переконайтеся, що на рахунку більше однієї гривні.

На вашу пошту буде відправлений кредитний договір. Ознайомтеся з текстом документа і підпишіть його – за кілька хвилин гроші перекажуть на вашу картку. У разі некоректної роботи системи, виникнення ускладнень або додаткових питань можна звернутися на гарячу лінію Бистрозайм за номером, який зазначений на сайті організації.

Інші способи зареєструватися і оформити кредит

Окрім стандартної процедури реєстрації на офіційному сайті, можна використовувати і такі варіанти реєстрації для подачі заявки на позику:

 • через Bank ID;
 • через мобільний додаток;
 • офлайн в одному з відділень.

Чи можуть відмовити в позиці

Відмови можливі, але дуже рідко. Зазвичай, схвалення на позику отримують близько 95-98% з тих, що звернулися. При негативному рішенні можна подати повторну заявку, коли акаунт буде розблоковано.

Щоб збільшити свої шанси на отримання мікропозик в МФО Бистрозайм, радять:

 • заповнювати анкету українською мовою;
 • надавати достовірну інформацію, не допускати помилок;
 • не закривати сторінку, очікуючи на рішення; </ li>
 • бути на зв’язку в момент оформлення заявки – іноді менеджерам необхідно поспілкуватися з клієнтом особисто;
 • переконатися, що на карті не встановлено ліміт на проведення онлайн-платежів.

Чи можливий добір суми кредиту

Добір суми кредиту – це зручна послуга, яка дозволяє взяти в борг додаткові кошти, навіть якщо ви ще не розрахувалися за поточним кредитом. Така опція доступна не у всіх МФО, проте сервіс Бистрозайм її надає.

Отримати докредитування можуть тільки постійні клієнти з хорошим кредитним рейтингом. Функція доступна в особистому кабінеті не пізніше, ніж за три доби до закінчення терміну поточного кредиту.

Як погасити кредит

Погасити кредит Бистрозайм можна так само швидко, як і оформити його. Клієнтам пропонують кілька варіантів, щоб розрахуватися з боргом, в тому числі і в режимі онлайн. Обирайте найбільш зручний серед можливих:

 • На сайті. Просто зайдіть на офіційний ресурс кредитора, виберіть необхідний спосіб розрахунку. Потім введіть номер договору і суму, яку плануєте переказати.
 • Через термінал. Розрахуватися з боргом можна в найближчому до вашого дому терміналі Regular Pay або EasyPay. Для оплати знадобиться зазначити суму платежу, номер договору (обов’язково в такому форматі, як у вашому особистому кабінеті), номер телефону. Після завершення операції не забудьте забрати чек – документ, що підтверджує виконання ваших зобов’язань.
 • Готівкою в офісі. Сплатити кредит можна в одному з відділень компанії. В даний момент вони знаходяться в дев’яти областях України. Адреси офісів є на сайті позикодавця. Для сплати необхідно повідомити менеджеру номер кредитного договору або ідентифікаційний номер і внести гроші.
 • У банку за реквізитами позикодавця. Для розрахунку таким чином знадобиться вказати код ІПН, паспортні дані та номер договору. Щоб уникнути непорозумінь, кошти потрібно внести не пізніше 13:00 останнього кредитного дня. Також необхідно враховувати святкові і вихідні дні – гроші можуть перераховуватися протягом трьох банківських днів, і в цей час вам продовжать нараховувати відсотки по кредиту.
 • Через інтернет-банк. Проведіть оплату, перерахувавши кошти на рахунок позикодавця.

Реквізити і номер розрахункового рахунку для оплати є на сайті компанії. Розрахуватися з боргом можна не відразу, а частинами. Головне, закрити його до закінчення терміну дії кредитного договору.

За необхідності, коли ви розрахуєтеся з кредитором, можна запросити документ, що підтверджує відсутність у вас боргу. Для цього необхідно відправити спеціальний запит на пошту [email protected] із зазначенням ваших паспортних даних або номера кредитного договору. Довідку вишлють на вашу електронну пошту.

Пролонгація позики

Іноді трапляється, що кредит не вдається погасити в зазначений термін. У таких випадках позичальникам не рекомендують панікувати, намагатися уникнути відповідальності і допускати, щоб позика переходила в статус простроченої. Перший крок, який варто зробити, – подовжити кредит.

Щоб оформити пролонгацію, необхідно здійснити вхід в особистий кабінет Бистрозайм і вибрати потрібну опцію. Якщо ви подовжуєте безвідсоткову позику, оформлену вперше, буде потрібно сплатити хоча б 1 гривню. Відстрочку на 16 діб нададуть автоматично, переплата по кредиту складе стандартні 2% в день. Повторні позики також можна подовжити на 16 днів, попередньо сплативши відсотки за попередній звітний період.

Клієнти мікрофінансової організації Бистрозайм можуть підключити спеціальну послугу – автолонгацію. Сервіс передбачає автоматичне подовження вашої позики, в разі непогашення. Система просто буде списувати необхідний відсоток з вашої картки після закінчення дії договору. В цьому випадку потрібно стежити, щоб на рахунку було достатньо коштів.

Якщо ж жоден з варіантів не був використаний, і прострочки не вдалося уникнути, кредитор пропонує оформити реструктуризацію. Клієнт повинен самостійно ініціювати відповідну заяву, після розгляду якої позикодавець змінить порядок виплат. У більшості випадків суму розбивають на декілька частин і надають можливість сплачувати їх поступово.

У випадках, коли сторонами не було досягнуто порозуміння, а питання погашення позики залишилося неврегульованим, МФО не виключає можливість передачі права стягнення боргу третім особам. Тому, щоб уникнути судових позовів і спілкування з колекторами, краще заздалегідь подбати про своєчасне погашення боргу, його продовження або реструктуризацію.

Бистрозайм: так чи ні

Чи робити вибір на користь цього кредитора, залежить від того, які фактори при оформленні позики є основними. Якщо кошти знадобилися терміново, на короткий термін і заявку на кредит в Бистрозайм ви подаєте вперше – це може стати гарним варіантом. Адже рішення приймається цілодобово і, зазвичай, впродовж 30 хвилин, а процентна ставка складе 0%. Просто розрахуйтеся з боргом протягом прописаного в договорі часу – і вам не доведеться витрачати зайвого.

При повторному зверненні ваш борг буде збільшуватися на 2% за кожен день використання кредитних коштів – це найдорожча пропозиція з існуючих на ринку. Проте ми пам’ятаємо, що позика видається максимум на 16 днів. При своєчасному погашенні переплата не буде шокуючою, але фінансове питання, через яке треба було звернутися до позикодавця, буде вирішене. Крім того, для постійних клієнтів діє система знижок і розроблена реферальна програма, що дозволяє заробляти гроші, рекомендуючи іншим людям співпрацю з компанією. За рахунок цього можна трохи заощадити. Але з іншого боку, при виникненні найменших труднощів з погашенням, є ризик надовго потрапити в кредитну залежність, сплачуючи найвищі відсотки з можливих – до 730% на рік.

Також у кредитора однозначна позиція щодо боржників. Інформація про прострочені кредити за рішенням МФО може бути передана колекторам. Проте і цей факт рідко стає вирішальним для позичальників у всьому світі, адже за даними української Вікіпедії, число клієнтів мікрофінансових організацій, до яких належить і Бистрозайм, щороку лише зростає.

Бистрозайм – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
грн под
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
500-5000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы
Матвєй

З якоїсь незрозумілої для мене причини відмовили в кредиті. Через місяць знову зважився на оформлення, і на моє здивування мені затвердили. Дивно трохи, оскільки в моїх даних нічого не змінилося. Я брав зовсім не велику суму (2000 грн), можна сказати взяв «на пробу». Закрив кредит день в день, як і пологається. Але в кабінеті чомусь не відобразилося. Вже наступного дня я отримав дзвінок з вимогою погасити заборгованість. Я звичайно пояснив все, як є, і почали розбиратися. В результаті гроші таки зайшли, але з запізнення, і мені все ж довелося платити типу прострочення. Я був роздратований такою ситуацією. Але зробив висновок, що платити потрібно трохи раніше, ніж день в день. Такий ось досвід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
Перейти Обзор