Бистрозайм – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження

«Компанію Бистрозайм сміливо можна назвати мамонтом на ринку мікрофінансових організацій України. Компанія почала свою роботу на початку зародження цієї ніші, отримала схвальні відгуки, як від клієнтів, так і низку нагород (наприклад, Премію в області інновація від BCH London 2011 BCI і ряд інших). Компанія офіційно зареєстрована як юридична особа і отримала свідоцтво реєстрацію фінансової установи. Крім того, у компанії Бистрозайм є безліч регіональних відділень, кількість яких невпинно зростає. До того ж, в компанії Бистрозайм Ви зможете не тільки отримати миттєві гроші до зарплати, але і зробити внесок під вигідний відсоток ».

Удобство получения 71%
Прозрачность условий 69%
Сервис обслуживания 64%

Переваги:

 1. Можливість дострокового погашення без переплат.
 2. Можливість продовження терміну кредитного договору.
 3. Оформлення онлайн кредиту відбувається цілодобово, без вихідних.
 4. Не потрібно довідок про доходи та забезпечень.
 5. Бонуси для постійних клієнтів, акційні пропозиції.
 6. Можливо зробити внесок в розмірі від 5000 грн.
 7. Кредитування студентів, пенсіонерів і підприємців.

Недоліки:

 1. Високі штрафні санкції в разі прострочення.
 2. При відмові у видачі кредиту, повторно звернутися в компанію можна тільки по закінченню місяця з моменту відмови.

Бистрозайм – це компанія, яка надає мікрокредити лише громадянам та СПД, без застав і поручителів. Ви можете отримати кредит в сумі від 300 (трьохсот) до 10 тисяч гривень на термін від 7 (семи) до 30 (тридцяти) днів, а щоденна процентна ставка складе 2%. Так, наприклад, якщо Вам потрібен позику в сумі 1200 гривень на 12 днів, то з урахуванням процентної ставки сума до повернення складе тисячу чотиреста вісімдесят вісім гривень. Кредит в компанії Бистрозайм можуть оформити студенти пенсіонери, і підприємці.

 1. Позичальник повинен бути у віці від 18 до 75 років.
 2. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Замість ІПН можна надати водійське посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт, студентський, пенсійне.
 3. Банківський рахунок, відкритий на ваше ім’я.
 4. Мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 5. Пройти такі кроки на сайті «bistrozaim.ua».
 1. У відділенні компанії Бистрозайм, заповнивши заявку за допомогою співробітника. Грошові кошти видаються готівкою у відділенні.
 2. На сайті «bistrozaim.ua», заповнивши онлайн заявку. Грошові кошти надійдуть на вашу банківську карту.

Так, компанія Бистрозайм своїм клієнтам пропонує послугу дострокового погашення кредитів, без переплат і комісій. При дострокову виплату кредиту, Ви повинні сплатити відсотки тільки за минулий період. Компанія Бистрозайм надає можливість продовження терміну користування кредитом. Ви можете збільшити термін користування кредитом за умови погашення відсотків за минулий період.

Якщо Ви не повернете кредит в термін, то на Вас будуть накладені штрафні санкції. Так, крім оплати щоденних відсотків, Ви повинні будете заплатити пеню в розмірі 2,64% в день, ставкою якої з 15 дня прострочення підвищується до 4,02%, а на тридцятий день – до 6,67%. При цьому сума заборгованості збільшується щодня, і розрахунок відсотків штрафних санкцій провадиться з урахуванням збільшення суми заборгованості. До того ж, компанія має право в повному обсязі або частково поступитися право вимоги заборгованості клієнта третій особі на розсуд компанії Бистрозайм. Не забувайте також, що компанія Бистрозайм може звернутися і з позовом до суду, з метою стягнення з Вас в примусовому порядку суми заборгованості, відсотків, штрафних санкцій. В цьому випадку з вас також стягнуть суму судового збору та інші витрати.

Пошаговая инструкция к Быстрозайм

На главной странице сайта, при помощи линейки значений, выбираем необходимую сумму займа и срок, на который понадобиться эта сумма. Появятся значение «к оплате» – сумма, которую необходимо будет вернуть по истечению срока и «день оплаты» – день погашения кредита. Нажимаем на клавишу «оформить займ».Переходим к заполнению заявки на кредит. Укажите ФИО, дату рождения, адрес вашей электронной почты, и номер мобильного телефона. Все данные необходимо указать на украинском языке.

bistrozajm1

Перед тем, как нажать кнопку «далее», ознакомьтесь с правилами и условиями предоставления займа и поставьте галочку в соответствующее окошко. Затем, в соответствующую форму введите свои паспортные данные, ИНН и нажмите «далее».

bistrozajm2

Далее переходим к заполнению анкеты «адрес регистрации (прописки)». Ставим галочку в окошке «адрес проживания совпадает с адресом регистрации», если это действительно так, если же нет, убираем галочку и указываем адрес места фактического проживания.

bistrozajm3

Теперь заполняем данные о трудоустройстве, указываем ежемесячный доход, семейный статус и ФИО, мобильный телефон контактного лица.

bistrozajm4

После того, как Вы заполните все анкетные данные, Вам нужно будет пройти процедуру верификации вашей банковской карты. Следуйте инструкции на сайте компании Быстрозайм. В случае возникновения вопросов, представители компании свяжутся с Вами для уточнения определенных данных. В большинстве случаев, одобрение заявки происходит в автоматическом режиме системой. Если Вы верно указали все данные, денежные средства поступят на ваш банковский счет. При возникновении вопросов звоните по телефону горячей линии 0-800-507-570.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів

Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів

1
Кредит на навчання: особливості, плюси і мінуси

Кредит на навчання: особливості, плюси і мінуси

0
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах

Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *