Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

МФО Море Гроші розпочала свою діяльність на фінансовому ринку України в 2015 році. Вже до 2017 вона була визнана кращою торговою маркою в сфері онлайн-кредитування на престижному конкурсі «Фаворити успіху». Такий стрімкий розвиток компанії говорить про якість послуг, що надаються, підтверджує чесні та вигідні умови позик, показує простоту та швидкість процедури видачі кредиту онлайн на карту.

Моментальні позики – це невеликі грошові суми, що беруться на короткий період. Переважно ці кошти необхідні клієнту «прямо зараз» на термінові оплати: поїздки, ремонт, витрати до зарплати. Тому Море Гроші пропонує оформити кредит моментально, при цьому найбільш надійно та вигідно. В онлайн-режимі через офіційний сайт компанії ви маєте можливість взяти позику сумою від 500 до 15 000 грн., терміном на 30 днів.

Оценить
0,85% Ставка
500-4000 Макс. сумма
5-30 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,7%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Сервіс розглядає прохання користувачів в режимі 24/7. Але підтримка працює: Пн-пт: 8.00-20.00 Сб-Нд: 9.00-19.00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Метод подачі заявок автоматизований і значно спрощений, що дає ряд переваг:

 • Угода підписуються віддалено зі смартфона або комп’ютера, що значно економить час клієнта.
 • Заповнення даних, їх обробка та рішення по нарахуванню кредиту виконується протягом 20 хвилин.
 • Ресурс працює 24/7, доступний в будь-який час.
 • Надійний захист персональних даних в інтернеті, відповідний світовим стандартам безпеки.
 • Прозорі умови: без застави, поруки, прихованих послуг.

Негативними сторонами політики компанії можна назвати наступні риси:

 • Висока відсоткова ставка. Характерно для більшості мікрофінансових організацій через умови роботи. Але розмір нарахувань в Швидко Гроші залишається меншим, ніж у багатьох конкурентів.
 • Недопрацьований головний сайт, деякі сторінки відсутні або не працюють.

Море Гроші знаходиться під управлінням ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». Діяльність організації офіційна та законна, підтверджена свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи в 2015 році й ліцензією Нацкомфінпослуг від 2016 року (була переоформлена в 2017 році).

Умови отримання онлайн-кредиту в Море Гроші

МФО практично не має обмежень в наданні послуг. Взяти кредит в Море Грошей набагато простіше, ніж у банківської установи. Послуги вигідніші для клієнта в порівнянні з пропозиціями банків.

Для кого послуги Море Гроші

Компанія не тільки максимально спрощує процес оформлення кредиту, але й дотримується принципу «йти назустріч кожному клієнту». На практиці узгоджують понад 90% звернень.

 • Від клієнтів не вимагають довідку про доходи, яка підтверджує офіційне працевлаштування. Від цього виграють категорії населення, які не мають подібного документу: студенти, домогосподарки, неофіційно працевлаштовані, пенсіонери (до 70 років).
 • Якщо клієнт вже має відкритий в банку або в іншій фінансовій компанії кредит, схвалення позики можливе, але тільки після розгляду ситуації фахівцями МФО.
 • Кредитор стверджує, що готовий надати позику навіть людям з поганою кредитною історією. До наявності у клієнта прострочень або заборгованості ставляться з розумінням.

Мінімальні вимоги

Взяти кредит може будь-який потенційний клієнт Море Гроші віком від 18 до 70 років. Для реєстрації потрібно підготувати мінімальний набір документів, дані яких заносяться в анкету на сайті:

 • паспорт або ID-карта – обов’язкові особисті дані;
 • ідентифікаційний код – картка платника податків;
 • актуальні дані мобільного номера або e-mail – для підтримки зв’язку з клієнтом;
 • банківська карта будь-якого банку, що обов’язково належить позичальнику – для грошових нарахувань на карту онлайн.

Кредитні пропозиції, акції, промокоди від Море Гроші

Перший кредит

Оформлення позики починається із заповнення заявки, де вказуються особисті дані та контакти для зв’язку. Сума першої позики може сягати 4 000 грн. Терміни повернення – до 30 днів. Онлайн-заявка знаходиться на офіційному сайті фінансового компанії.

Повторне оформлення

Повторний кредит в Море Гроші оформляється через особистий кабінет, створений при першому зверненні. Введені дані в ньому зберігаються, використовуються при подальших позиках. Максимальний доступний онлайн-кредит Море Гроші пропонує на суму 15 000 грн. Терміни повернення незмінні, до 30 днів.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів при ставці 1.7% в день

Сумма займа К возврату
3000 3510
5000 5850
7000 8190
10000 11700
12000 14040
15000 17550
20000 23400

Акція на відсоткову ставку

Денна плата дорівнює 1,7% від суми кредиту і є незмінною. Існує акція, яка поширюється тільки на перший кредит: відсоткова ставка зменшена вдвічі й становить 0,85% на день.

Програма лояльності

Постійні клієнти Море Гроші мають можливість отримувати на особистий рахунок гроші у вигляді бонусів за кожен кредит, оформлений онлайн на карту. Бонусні нарахування називаються «Море Гроші», або скорочено – МГ. Кожні 10 бонусів можна перевести в 1 грн. і витратити на погашення відсотків за позикою. МГ зараховуються автоматично після кожного погашення кредиту, також розігруються в різних акціях. Наприклад, можна отримати 120 МГ після реєстрації.

Партнерська програма

За запрошення друзів в Море Гроші нагороджують бонусами в розмірі 500 МГ. Умови програми: спочатку необхідно оформити онлайн-кредит на сайті та вчасно його закрити. Через посилання «Запросити Друга», що розташоване в особистому кабінеті клієнта, рекомендувати сервіс онлайн-кредитування. Після вдалого отримання кредиту запрошеним другом, заробити 500 МГ.

Співставлення Море Гроші з конкурентами ринку

Максимальна сума кредиту для нових позичальників

Максимальна сумма кредиту

Море Гроші (Mgroshi – на графіках) займає передостаннє місце в рейтингу за величиною суми для нових клієнтів з міткою в 4 000 грн. Знаходиться на одному рівні з Moneyboom і Eurogroshi, обігнавши лише Alexcredit з його максимальною сумою першої позики 3 000 грн. Такі умови першого кредиту підтверджують, що робота компанії спрямована саме на видачу маленьких позик на короткий час.

Максимальна сума першого кредиту в Море Гроші поступається кращій зі списку (15 000 грн.) в цілих 3,75 рази, а найменшу перевищує лише в 1,33 рази. Показник Mgroshi є оптимальним для мікрофінансової компанії. Але великі суми дають клієнтам більше можливостей, тому величина повторних позик зрівнюється з лідируючими.

Відсоткова ставка по кредитах для нових позичальників

Процентна ставка для нових позичальників

Море Гроші з відсотковою ставкою 0,85% в день значно програє мінімальній в 0,01%. З іншого боку, виглядає вигідно на тлі іншої половини конкурентів з величинами 1,4 – 2%. Відсоткова ставка хоч і відносно висока, все одно не перевищує значення у половини конкурентів.

Відсоткова ставка для повторних кредитів

Процентна ставка для повторних кредитів

Море Гроші збільшує повторну ставку вдвічі – до 1,7% в день. Як і раніше, займає в рейтингу середню позицію, хоч відмінності від значень конкурентів дуже малі. Різниця між величиною першої і повторної ставки Mgroshi обумовлена ​​акцією для нових клієнтів, що робить її набагато вигіднішою на тлі незмінних ставок: мінімальної від Dinero в розмірі 1,4% і найбільші 2% в день від Sgroshi.

Висновок. Згідно порівняння Море Гроші з конкурентами, рівень сервісу компанії можна оцінити як вищий від середнього. Максимальна сума першого позики нижче середньостатистичного показника, але її можна врівноважити умовами для постійних клієнтів: сума подальшого позики зростає до 15 000 грн., термін повернення тривалий – до 30 днів. На ставку для нових позичальників діє знижка 50%. При повторному зверненні процентна плата зросте з 0,85% до 1,7% в день. За рік необхідно буде повернути 620,5% суми кредиту.

Онлайн-кредит від Море Гроші можна рекомендувати клієнтам. Головне, щоб умови надання позик підходили і були зручними саме Вам.

Онлайн-заявка Море Гроші

Для початку скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту. Вкажіть потрібні суму та термін кредиту, потім натисніть «Замовити». Це направить Вас на сторінку авторизації. Калькулятор також рахує точні суму оплати позики, дату погашення і кількість зекономлених грошей при 50% знижці на відсоткову ставку першого кредиту.

Етап 1. Загальні особисті дані

 • Перші рядки – Хочу отримати і Термін – заповнені обраними раніше сумою кредиту у гривгнях і днями погашення, які можна тут змінити.mgroshi
 • Прізвище, ім’я, по батькові – це важливо ввести в відповідні окремі поля тільки українською мовою!
 • ІПН – 10-значний ідентифікаційний код.
 • Контакти для зв’язку – e-mail і номер мобільного телефону, який потрібно вписати в форматі +38 (ХХХ) ХХХ-ХХ-ХХ.
 • Вам необхідно придумати пароль до особистого кабінету, що складається з латинських букв і цифр, довжиною не менше 6 символів, потім підтвердити його. Він в подальшому буде використовуватися для входу в особистий кабінет на сайті Море Гроші.

Етап 2. Соціальна інформація

 • У наступних полях вибирайте варіанти зі списків: стать (чоловічий / жіночий), сімейний стан (неодружений, одружений, розлучений), освіта (вища, середня, неповна).mgroshi 1
 • Дату народження заповнюйте в форматі день/місяць/рік (25/10/1996).
 • Виберіть тип паспорту (звичайний паспорт, ID-карта), після чого введіть дані документа. Якщо це звичайний паспорт, з’являться поля Серія паспорта і Номер паспорта, також Дата видачі паспорта і Ким видано паспорт (вказано на другій сторінці).

Етап 3. Адреса

 • Сторінка запитує як адресу фактичного проживання, так і адресу реєстрації. Якщо вони збігаються, натискаєте відповідне поле, в якому про це йдеться, вносите дані один раз. Якщо вони відрізняються – прописуєте кожну адресу окремо.mgroshi 2
 • Ви шукаєте в списку Область і вводите Населений пункт, Вулицю, Будинок (Корпус, Квартира – необов’язково).

Етап 4. Фінансова інформація

 • Вказати суму Вашого доходу в місяць у гривнях і періодичність виплати зарплати.mgroshi 3
 • Вказати величину щомісячних витрат на комунальні послуги, оренду житла, можливі діючі кредити (необов’язково).
 • Розібрати особливості професійної сфери: ваш тип зайнятості (найманий працівник, власник бізнесу, студент), посада, сфера діяльності і назва організації, в якій працюєте, а також дата прийняття на роботу.
 • Виділити серед своїх колег, родичів, знайомих контактну особу для додаткового зв’язку. Надати його мобільний номер і ПІБ. Щоб отримати рішення по кредиту швидше, Ви можете заручитися другою контактною особою.

Етап 5. Реквізити банківської карти

 • Введіть повну інформацію зі своєї карти: 16-значний номер, термін дії, 3-значний код CVV.mgroshi 4
 • Пройдіть верифікацію – перевірку володіння картою шляхом блокування невеликої суми грошей на ній. Введіть точне значення заблокованої суми і Ваш рахунок відкриють, а карта буде зареєстрована на сайті.

Етап 6. Підтвердження вказаних даних

 • Зробіть або завантажте фото з паспортом в розгорнутому вигляді в руках. Зображення повинно бути чітким, дані паспорта розбірливі, а фото в паспорті – актуальним.
 • На сторінці будуть викладені всі умови позики і кредитний договір, наданий клієнту для ознайомлення. Рекомендується уважно ознайомитися з умови договору.
 • Після цього натисніть кнопку підтвердження даних. Сервер зробить перевірку зареєстрованого номера телефону шляхом відправки на нього СМС-коду. Введіть отримані цифри в вікно перевірки – з цього моменту Ваша заявка на розгляді.

Рішення співробітників Море Гроші

Оскільки це перше звернення за послугами компанії, протягом 20 хвилин реєстрація підтверджується дзвінком від оператора, який перевіряє введену інформацію. З метою перевірки нових клієнтів їм задають додаткові питання, найпоширеніші серед них:

 • «Для яких цілей оформляєте кредит?»
 • «Брали коли-небудь кредити і чи були по ним прострочення?»
 • «Сфера, місце роботи?»

В основному, в розмові уточняються факти, прописані в анкеті. Також оператор може зв’язатися із зазначеною Вами контактною особою і задати їй питання про Вас.

Відмова в кредитуванні: у чому причина

Море Гроші не має практично ніяких вимог по відношенню до клієнтів. Тому відмови трапляються або з технічних причин, або через неуважність самих позичальників.

 • Помилка в заповненні анкети. Раніше згадувалося, що система прийому заявок повністю автоматизована. На жаль, вона не здатна розуміти будь-які неточності. Тому файли навіть з найменшими помилками вона просто не обробляє.
 • Непридатна для операцій банківська картка. Вона може бути прострочена, заблокована або ж просто мати недостатньо коштів для проходження верифікації. Карту, як й інші дані, необхідно перевіряти попередньо перед оформленням позики.
 • Спроба оформлення нового кредиту незабаром після погашення попереднього. В Море Гроші одночасно можна взяти тільки одну позику. Коли клієнт тільки розплатився з боргом, системі потрібен час для обробки цих даних. При швидкому повторному зверненні позичальник просто розглядається як боржник за минулим кредитом, хоча фактично таким не являється.

Добір суми кредиту

Послуга не передбачена політикою Море Гроші, оскільки одночасно позичальник може отримати тільки один кредит від компанії.

Як погасити кредит в Море Гроші

Закрити позику можна так само просто і швидко, як і оформити її. Для цього існує кілька способів:

 • Онлайн за допомогою додатку та банківської картки. Для клієнтів ПриватБанку зробити платіж можливо по сервісу Приват24. Для власників карт інших банків – через ресурс моментальних платежів Liqpay.
 • Зарахуванням через термінал самообслуговування. Особливо просто і зручно погасити позику через термінали наших партнерів: ПриватБанк, EasyPay або City24.
 • Скориставшись послугами банку. Є два способи здійснити платіж: через касу або через інтернет-банкінг. В обох варіантах виконується переказ коштів за реквізитами кредитного договору.

Прострочення в Море Гроші та рішення ситуації

Якщо вчасно не здійснити платіж по кредиту, це призведе до нарахування відсотків, погіршення кредитної історії, штрафів або навіть відповідальності перед законом. Навіть в складних ситуаціях не варто сидіти склавши руки, краще звернутися до мікрофінансової компанії з проханням про спрощення виплат.

Продовження (пролонгація) кредиту

Послуга пролонгації допоможе заздалегідь уникнути прострочення по кредиту, адже вона відкладає термін виплати на тривалий час. Умови продовження Море Гроші: клієнтові обов’язково оплатити тільки нараховані за минулий період відсотки. Відкласти платежі можна на термін до одного року.

Реструктуризація заборгованості

Послуга застосовується у випадках, коли прострочення вже настало. Реструктуризація – це не тільки відстрочка оплати основної частини боргу, а й його поділ за періодами та сумами виплат. Також обов’язково потрібно виплатити відсотки, які накопичилися за час користування позикою. Обидві послуги доступні клієнтам Море Гроші через особистий кабінет.

Висновки

Море Грошей – мікрофінансова організація, яка займається оформленням позик в інтернеті. Має хорошу репутацію і багато позитивних відгуків завдяки професіоналізму та високій якості роботи. Краща в даній сфері за системою безпеки і захисту персональних даних, що відповідають світовим стандартам.

Сервіс онлайн-кредитування відрізняється простими і швидкими рішеннями в наданні послуг, постійно поліпшується і розвивається відповідно до інтересів і побажань своїх клієнтів. Пропонує вигідну систему акцій, партнерських програм, програм лояльності як постійним користувачам, так і новачкам. Умови першої позики дають вигоду в два рази. Друге і наступні оформлення позики залежать від виконання клієнтом попередніх домовленостей. Успішно закритий кредитний період гарантує успішну співпрацю в майбутньому.

Однак Море Грошей пропонує не найбільш вигідні відсоткові ставки по кредитуванню. Більшість компаній в сфері мікропозик мають завищені відсотки, тому що надають термінові послуги на невеликий час, при цьому максимально їх спрощують.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
1000-3000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы
Марина

Сервіс хороший. Позичили гроші при поганій кредитній історії і відсутності на момент позики роботи.При простроченні надзвонювали досить м’яко, можна сказати майже лояльно віднеслись.В результаті запропонували варіант погашення поетапний. І все вирішилось.

Алекса

Я чесно кажучи в шоці, від того з якою швидкістю росте кількість банків і мікрофінансових організацій в країні. Хоч куди глянь всюди є пункти видачі грошей, не кажучи вже про інтернет ресурси. Я теж користуюся послугами МФО, і це на жаль не від хорошого життя. Але для себе вже давно зупинився саме на цій компанії. Вже давно у них обслуговуюся і вірю тільки їм. Оскільки лже-компаній на ринку кредитування зараз дуже багато. Море грошей це стабільна компанія, в якій прозорі умови для позичальників. І де вас точно не кинуть.

Ольга

Вже тричі оформлюва саме тут кредит, і кожен раз не виникало проблем. Зачвка заповнюється швидко, зрозуміло, так само швидко гроші надходять на карту.
Єдине що в цей раз гроші зайшли на карту з запізенням на день. А як на зло вони потрібні були мені терміново.

Марічка

Не часто беру кредити, але на день народження захотілося накрити стіл для всіх родичів. Зайшла в інтернет і побачила компанію з надання мікропозик Море Грошей. Заповнила анкету і через пару хвилин мені передзвонила дівчина. Все докладно розповіла і попросила надати паспортні дані. Через годину гроші вже були зараховані на мій розрахунковий рахунок. У підсумку я встигла все за пару годин.

Вероніка

Хороший сервіс, який я використовую вже не один раз. Єдине на самому початку моїх відносин з ними був момент, коли я зрозуміла, що краще б гаряча лінія у них працювала нехай не 24 години, але хоча б до 23,00. Оскільки у мене сталося так, що я не встигла погасити позику вчасно через те, що зарплата зайшла пізно, і мені потрібно було запитати у оператора як краще сплатити. Але не вийшло і вийшло, що в мене прострочений день з’явився. Ось і все, а в іншому все добре.

Олена

Мені страшенно не хотілося зв’язуватися з кредитами, але життєва ситуація змусила. Тим більше боялася МФО, оскільки вважала їх сумнівними організаціями. Але оскільки сума була не дуже велика, я вирішила ризикнути. Якщо чесно перше, що мене здивувало, це швидкість оформлення, ну а потім і сама організація мені здалася, в загальному, дуже навіть гідною. Думаю, що мої страхи трохи розсіялися, після такого позитивного досвіду, і я буду до них звертатися ще, при необхідності.

Святослав

Очень выручили меня когда случился денежный кризис в семье. С наступлением карантина потеряли временно работу с женой, а кушать хочется. На протяжении кредита пришлось оформлять пролонгирование, поскольку все как-то не получалось. Но сейчас все наконец наладилось немного выровнялось, и мы смогли закрыть кредит. Немного переплатили, но мы не жалеем. И очень благодарны, что с пониманием отнеслись.

Макар

В Море Грошей – море рассылки. Получаю от них много разной рекламы с предложениями, акциями, промокодами и т.п. Это немного бесит, но в остольном МФО очень достойное. Дважды у них оформлялся, все было нормально без эксцессов.

Валя

Мені дуже імпонує такий вид кредитування. Це просто супер варіан: швидке оформлення, немає заявих запитань з приводу цілей кредитування, швидке затвердження и переказ грошей.
Дуже задоволена цим сервісом. Дякую.

Мария

Хорошая, стабильная компания. Мне импонирует их работа и их отношение к клиентам. Не смотря на то что в анкете довольно много вопросов, заполняется она очень быстро (в течении 20 минут).
Отдельное спасибо компании за привлекательные предложения по кредитам для постоянных клиентов и за бонусы. Видно, что компания не стоит на месте и развивается.

Степан

В компании кредитовался дважды. Мне подошли их условия, и процентная ставка. Первый раз все прошло очень быстро. Имею ввиду процесс оформления и зачисление денег. Второй раз, как то долго деньги заходили на карту, пришлось ждать 1,5 суток. Я кончно понимаю, что всякое бывает, но и мне как на зло срочно нужны были деньги))). ну ничего дождался, получил, так что все нормально.
Компания нормальня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор
Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки
Eurogroshi
Перейти Обзор
ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
Перейти Обзор