Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наші враження

«Кредитний сервіс« Море Грошей »зарекомендував себе на ринку з позитивного боку. «Море грошей» є офіційним сервісом фінансової компанії ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц», яка отримала всі необхідні дозвільні документи на здійснення своєї діяльності. Взяти кредит онлайн на цьому сервісі досить просто, від вас буде потрібно мінімум документів і мінімум часу. Оформіть кредит в режимі онлайн на сайті «mgroshi.com.ua» і переконайтеся в перевагах цього сервісу на власному досвіді».

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Переваги:

 1. Без прихованих комісій і додаткових платежів.
 2. Вигідна процентна ставка для нових клієнтів.
 3. Працює програма лояльності для постійних клієнтів сервісу, за допомогою якої ви заробляєте бонуси, які можна обміняти на гроші.
 4. Кредит можна отримати і з поганою кредитною історією, і при наявності кредиту в банку або інших МФО.
 5. Кредит можна оформити і без офіційного працевлаштування.
 6. Кредит можна повернути достроково або продовжити термін кредитування.
 7. Сервіс працює швидко, рішення про видачу кредиту приймається автоматично, процес оформлення займає не більше 20 хвилин.

Недоліки:

 1. Наявність трудового стажу від 3 місяців.
 2. Необхідність заповнення значної кількості анкетних даних.

Що представляє собою Море Грошей

Море Грошей – кредитний сервіс, за допомогою якого Ви можете оформити онлайн кредит за 20 хвилин. Сума кредиту при першому зверненні становить від 500 до 3 000 гривень, при повторному зверненні до 10 000 гривень. Термін кредитування від 5 днів до 30 днів, максимальний термін пролонгації – 365 днів. Відсоткова ставка в день при першому зверненні складе 0,8%, при повторному зверненні – 1,6% в день. Так, якщо Вам необхідний кредит у сумі 1 000 гривень на 65 днів, то сума відсотків становитиме 520 гривень, всього до повернення посилання – 1 520 гривень.

Для того, щоб отримати гроші на карту, необхідно:

 1. Позичальник повинен бути у віці від 21 до 70 років.
 2. Вказати паспортні дані та ІПН.
 3. Вказати номер мобільного телефону та адресу пошти.
 4. Вказати номер банківської карти.
 5. Заповнити заявку на сайті mgroshi.com.ua.

Чи є можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту?

Клієнтам доступна послуга пролонгації, тобто продовження терміну кредитного договору. Термін можна продовжити до 365 днів, за умови погашення відсотків і пені за минулий період. Активувати послугу можна в особистому кабінеті позичальника на сайті «mgroshi.com.ua». Також, умовами кредитування передбачена можливість дострокової виплати кредиту в повному обсязі в режимі онлайн.

Які наслідки неповернення кредиту в термін?

Якщо позичальник порушив умови кредитування, не повернув кредит у термін, зазначений у договорі, то йому буде нарахована пеня за кожний день прострочення. Позичальник повинен повернути і кредит, і виплатити відсотки, і погасити пеню за прострочення.

Які способи повернення кредиту?

Кредит можна повернути одним із таких способів. По-перше, за допомогою особистого кабінету на сайті «mgroshi.com.ua». По-друге, шляхом перекладу, через будь-який Банк. По-третє, через платіжні термінали самообслуговування такі як, City24 або EasyPay.

Покрокова інструкція до Море Грошей

Крок 1. На головній сторінці сайту «mgroshi.com.ua» натискаємо на клавішу «отримати гроші» і «замовити». І заповнюємо першу анкетну форму «Особисті дані». Обов’язковими до заповнення є всі поля анкетній форми: ПІБ, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, сума і термін кредитування, номер мобільного телефону.

mgroshiКрок 2. Переходимо до заповнення другої анкетній форми «соціальна інформація», де вказуємо дані про сімейний стан, освіту, і паспортні дані.

mgroshi 1Крок 3. Далі заповнюємо анкету «Адреса», вкажіть як адреса фактичного проживання, так і місце реєстрації. Якщо ця інформація збігається, поставте галочку у віконці «мій фактична адреса проживання збігається з адресою реєстрації».

mgroshi 2Крок 4. У анкетній формі «фінансова інформація», обов’язково заповніть наступні поля: щомісячний дохід, період виплати зарплати, зайнятість, назва організації, сфера діяльності, посада, дата прийняття на роботу і контактна особа для додаткової зв’язку: ПІБ, номер мобільного. Також Ви можете вказати контакти особи, вашого знайомого чи родича, для підвищення ймовірності отримання вами кредиту.

mgroshi 3Крок 5. Вкажіть реквізити своєї банківської картки та виконайте наступну інструкцію.

mgroshi 4

Крок 6. На цьому етапі Ви повинні підтвердити зазначені вами дані за номером телефону. Працівник компанії зв’яжеться з вами, тому вказуйте актуальний номер мобільного телефону. Після заповнення заявки на кредит, в разі її схвалення, грошові кошти надійдуть на вашу банківську карту, а на телефон прийде смс про зарахування кредиту на вашу карту.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Что может произойти, если не платить кредит?

Что может произойти, если не платить кредит?

0
Динеро - отзывы, условия кредита, возврата. Простыми словами о сложном.

Динеро - отзывы, условия кредита, возврата. Простыми словами о сложном.

7
Як виплатити кредит, якщо у Вас немає грошей?

Як виплатити кредит, якщо у Вас немає грошей?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *