ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує своїм клієнтами мікро позики до 10 тисяч гривень на вигідних умовах. Це простий та надійний спосіб вирішити прикрі фінансові труднощі.
ШвидкоГроші – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
3
(2 гол-в)
2% Ставка
600 - 10 000 Макс. сумма
3-14 Срок
94% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 600 - 10 000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - Вихідні: З 10 до 19.00. Будні: З 8 до 20.00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Мікрофінансова компанія спеціалізується виключно на споживчому кредитуванні, обіцяючи клієнтам розгляд та схвалення заявки всього за 20 хвилин. Юридична назва кредитора «Швидко Гроші» – ТОВ «Споживчий центр». Компанія отримала свідоцтво про реєстрацію від Держфінпослуг ще в 2011 році, а в 2017 – ліцензію від Нацкомфінпослуг на здійснення фінансової діяльності. Тож функціонує згідно букву закону.

У чому особливість МФО «ШвидкоГроші»:

 • швидкі кредити видають на будь-які цілі;
 • миттєвий займ можна отримати готівкою або на картку;
 • не потрібні поручителі та застава, підтвердження доходів;
 • немає прихованих комісій та платежів.

Умови отримання кредиту

Будь-яка мікрофінансова компанія згодна кредитувати тільки тих осіб, які максимально відповідають її вимогам. У цього кредитора таких вимог та умов мінімум, та всі вони досить прості:

 • позичальник повинен бути старше 18, але молодше 60 років;
 • мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний код (ІПН);
 • проживати на території України;
 • надати діючий номер мобільного телефону;
 • володіти банківською карткою будь-якого банку (це якщо потрібен онлайн кредит);
 • бути працевлаштованим, навіть якщо це не офіційно (бо довідки з місця роботи не потрібні). Компанії важливо, щоб вам було чим розрахуватися з боргом.

Якщо всі ці умови дотримані, шанс отримати позику фактично дорівнює 100%. Розраховувати на кредитні кошти можуть студенти, працюючі пенсіонери та люди без підтвердженого працевлаштування (адже сьогодні багато людей працюють віддалено або на приватних фірмах, на фрилансі). Також компанія не відмовляє при наявності поганої кредитної історії або при актуальних позиках в інших фінансових установах.

Щоб отримати кошти готівкою, достатньо оформити онлайн-заявку на сайті «Швидко гроши» або підійти в будь-яке з понад 200 відділень компанії по всій країні (майже в кожному місті працюють від 2-3 до 15 офісів). По буднях режим роботи відділень з 8 до 20, у вихідні дні – з 10 до 19 годин. Без перерви на обід. На карті філій на сайті компанії ви можете подивитися розташування найближчого до вас відділення.

Клієнт може подати заявку на кредит в «Швидко гроші» (Sgroshi.com.ua) по телефону. Але підписувати свій перший кредитний договір та отримувати позику все одно доведеться в офісі компанії.

Умови кредитування

При першому зверненні новий клієнт заповнює розширену форму заявки особисто у відділенні або online, вказуючи повний обсяг особистої інформації. Час розгляду запиту до 20 хвилин, а максимальна сума позики – 10 тисяч гривень. У перший раз отримання кредиту можливо тільки у відділенні.

 • сума кредитування від 600 до 10000 грн;
 • відсоткова ставка чітко зафіксована й становить 2%;
 • термін користування кредитом до 14 днів;
 • при порушенні термінів буде нараховуватися відсоток (пеня) на загальну суму за кожен день прострочення.

Другий і наступні рази вже можна взяти кредит онлайн в «Швидко гроші», навіть не виходячи з дому. Крім того, в наступні звернення клієнт тільки підписує новий кредитний договір, а час схвалення скорочується до 5-10 хвилин. З документів достатньо мати тільки паспорт.

Одночасно у позичальника може бути відкритий лише одна позика в даному МФО. До її повного закриття взяти ще один кредит не вийде. Але як тільки погасите борг, можете подавати нову заявку на розгляд. Також постійні клієнти можуть розраховувати на підвищення суми кредитування після першого закритого кредиту.

За бажанням позичальник може відмовитися від договору з МФО. Але при цьому він повинен повернути суму кредиту, а також відсотки, що набігли за дні користування грошима.

МФО не може змінити процентну ставку по кредиту без її узгодження з клієнтом в письмовому вигляді. Так що ви можете бути впевнені, що в процесі виплати ваші відсотки не будуть необґрунтовано збільшені.

Розрахунок переплат

Розрахувати суму переплати можна до того, як відправити заповнену анкету. При оформленні в фізичному офісі співробітник сам назве вам повну суму виплати вже з відсотками. Але ви можете прикинути, у що обійдеться позика, заздалегідь.

Формула розрахунку:

Загальна сума = Тіло кредиту + (ТК *% ставка) / 100 * термін

Подивимося на прикладі, взявши 10 тис грн на 10 днів:

10 000 грн + (10 000 грн * 2%) / 100 * 10 днів = 12 тисяч.

Тобто переплата кредиту в 10 тисяч гривень, оформленого на 10 днів – 2 тисячі гривень.

Переплата по повторному кредиту на 10 дней

Сумма займа К возврату
3000 3600
5000 6000
7000 8400
10000 12000
12000 14400
15000 18000
20000 24000

Акції та бонуси

Компанія пропонує своїм клієнтам програму лояльності, яка включає періодичні бонуси, акції та розіграші. Стежити за ними й отримати промокод можна, підписавшись на розсилку, або в соціальних мережах МФО (instagram та фейсбук). У 2019 компанія розіграла між своїми клієнтами поїздку до Єгипту та приємні подарунки (набори для пікніка, смартфон, різні дрібні призи).

Порівняння з конкурентами

Сьогодні кредитний ринок переповнений пропозиціями від банків й різних мікрокредитних компаній. У спробах залучити якомога більше клієнтів, МФО заманюють нових позичальників вигідними умовами та акціями. Що може запропонувати «ШвидкоГроші» своїм клієнтам в порівнянні з іншими кредиторами?

Максимальна сума позики новим клієнтам

Багато МФО насторожено ставляться до нових клієнтів. Деякі виставляють мінімальні суми й терміни на перший кредит, інші – тільки обмежують суму. Якщо порівнювати Sgroshi з іншими популярними сьогодні мікрокредиторамі, то компанія знаходиться у золотій середині. Максимальна сума в 10 тисяч гривень для нових клієнтів поступається відомим Dinero, Ccloan, Mistercash з виплатою 12-15 тисяч, але при цьому більш щедра, ніж 3-5 тисяч гривень від Alexcredit, Cashberry, Eurogroshi.

Максимальна сумма кредиту Єврогроші

Процентна ставка по позиках

Деякі кредитори в якості пільги пропонують новим клієнтам ставку в 0% (точніше, 0,01%) в якості заохочення, а на повторні кредити виставляють вже стандартну ставку. Правда, найчастіше пільговий відсоток йде в комплекті з мінімальними терміном та сумою кредитування.

У цій ситуації «ШвидкоГроші» пропонують єдину ставку для нових й постійних клієнтів – 2%. З іншого боку, це найвищий відсоток взагалі серед популярних та відомих МФО.

MoneyVeo, Credit7, CreditPlus, Miloan, Mistercash й Alexcredit пропонують новачкам ставку від 0,01 до 0,1%. Найнижчі ставки для постійних клієнтів у Dinero, Miloan та Cashberry – 1,4-1,5%.

Процентна ставка для нових позичальниківПроцентна ставка для повторних кредитів

В цілому відзначимо, що Sgroshi виставляє найвищу процентну ставку серед лідерів українського ринку кредитування. Максимальний термін позики один з найкоротших – 14 днів. При цьому максимальна сума видачі новим клієнтам на середньому рівні – 10 тисяч гривень. Але надалі постійним клієнтам компанія пропонує можливість отримати збільшену суму позики.

Переваги перед банківськими установами

Мікрофінансові компанії зазвичай пропонують невеликі суми та під високий (в перерахунку на річний) відсоток. Але при цьому переваги в ситуаціях, коли гроші потрібні «прямо зараз», явно вагоміші:

 • банки вимагають надання довідки про доходи, ретельно досліджують кредитну історію, на відміну від МФО «Швидко Гроші»;
 • час розгляду заявки може досягати декількох днів, й зовсім немає гарантії схвалення позики, тоді як МФО гарантовано видають кошти через 20 хвилин;
 • у банках вимагають обґрунтувати мету отримання коштів, мікропозики видають незалежно від ваших цілей – хоч на відпустку, хоч на ремонт;
 • банки нерідко вимагають надати заставу або поручителів, МФО обходиться без цієї зайвої умови;
 • мікрозайм можна погасити достроково, й МФО ШвидкоГроші не штрафуватиме за бажання повернути борг раніше;
 • кредитор йде назустріч клієнтам, якщо у них немає можливості вчасно погасити заборгованість, та робить пролонгацію кредиту.

Подача онлайн-заявки

Подати анкету-заявку на отримання позики можна як особисто в фізичному відділенні, так й online прямо на сайті компанії. У другому випадку ви економите свій час, який витратили б на дорогу, пробки, черги, спілкування з менеджером компанії наживо.

 • для подання онлайн заявки на карту на сайті «Швидко гроші» потрібен лише комп’ютер або мобільний пристрій (смартфон, планшет, ноутбук) з виходом в інтернет;shvidkogrosh
 • на головній сторінці сайту є кнопка «Оформити кредит», натискаєте на неї та переходите до самого оформлення;
 • у першому полі треба ввести ім’я та номер телефону;
 • у розширеній формі далі необхідно ввести ПІБ, місто проживання, серію та номер паспорта, номер коду, дату народження та електронну адресу пошти;
 • прийняти умови користування, поставивши відповідну галочку;
 • ввести код з смс та підтвердити договір кредитування.

Після цього анкета надходить на розгляд. І якщо у працівників компанії не виникнуть додаткові питання, заявка буде схвалена протягом 20 хвилин. Важливо уважно заповнити всі поля анкети.sgroshi1

При реєстрації користувач отримує дозвіл на вхід в особистий кабінет швидко гроші, де зможе стежити за процесом розгляду заявки, а потім й за рухом коштів по кредиту, подавати нові заявки тощо.

Причини отримання відмови

Чому клієнт може отримати відмову по кредиту? Причинами можуть стати недотримання основних вимог або помилки в заповненні анкети:

 • невідповідність віку (молодше 18 років або старше 60);
 • помилки в паспортних даних або ІПН (ретельно перевіряйте всі дані перед відправкою);
 • при заповненні анкети ви пропустили важливі поля;
 • картка банку недійсна чи вийшов її термін придатності;
 • відсутність українського громадянства;
 • не було закрито попередню позику, або база ще не відновила відомості про виплату та закриття кредиту.

Якщо ви вважаєте, що жоден з наведених вище пунктів не відповідає вашій ситуації, зверніться до служби технічної підтримки компанії. Прояснити питання можна у фізичному відділенні або подзвонивши на номер гарячої лінії «Швидко гроші», зазначений на сайті МФО.

Добір суми кредиту

Докредитування у даній компанії не передбачено, тому в процесі користування відкритою позикою ви не зможете збільшити суму. Але після виплати боргу ви завжди можете відразу ж подати заявку на новий кредит, й при цьому розраховувати на підвищення кредитного ліміту.

Погашення кредиту

Своєчасне погашення заборгованості по позиці – запорука відсутності штрафів та проблем при наступних зверненнях. Погасити кредит в Sgroshi можна будь-яким із способів нижче:

 • особистий кабінет на офіційному сайті компанії;
 • оплатити в «Швидкогроші» через термінал самообслуговування;
 • банківські відділення та термінали;
 • переказ коштів на розрахунковий банківський рахунок за реквізитами;
 • готівкою в будь-якому з офісів компанії.

Якщо сам позичальник з тієї чи іншої причини внести гроші не може, зробити виплати по кредиту може третя особа. Більшість способів дозволяє оплатити онлайн в МФО «Швидкогроші».

Компанія дозволяє дострокове погашення позики або виплату кредиту частинами. У першому випадку клієнт оплачує відсотки тільки в дні користування кредитом. При частковому погашенні позичальник повинен сплатити процентну ставку за продовження позики й будь-яку частину самого тіла кредиту.

Якщо клієнт не хоче платити та відмовляється гасити борг, МФО нарахує штрафну суму, з якою може звернутися до суду або передати дані клієнта третім особам (колекторам) для стягнення заборгованості (що передбачено в одному з пунктів кредитної угоди).

Після успішного закриття кредиту перевірте, чи оновилися відомості в вашому особистому кабінеті. Пам’ятайте, що дані обробляються не миттєво, процедура може зайняти деякий час. Якщо статус боргу не змінюється, обов’язково зв’яжіться зі службою підтримки.

Подовження і реструктуризація позики

Багатьох цікавить, чи є реструктуризація в «Швидко гроши». Якщо клієнт розуміє, що не зможе погасити заборгованість в строк, можна звернутися з проханням подовжити кредит. При цьому кількість пролонгацій (подовжень) не регламентується. Тобто, ви можете продовжувати кредит стільки, скільки вам потрібно. Головне – результатом має бути повне погашення заборгованості. Уникайте просрочки займу.

За подовження позики клієнт платить додатковий відсоток, оскільки збільшує кількість днів користування грошима кредитора.

Висновки

Підведемо підсумки. Мікрофінансові компанії, зокрема, «ШвидкоГроші» – це та сама соломинка, за яку хапаєшся, коли фінанси потрібні терміново. У друзів та рідних не завжди є потрібна сума, та не кожному хочеться сповіщати оточення про свої труднощі. У банках вимагають пакет документів, довго перевіряють заявку й не завжди її схвалюють. Висока процентна ставка МФО виправдана невеликими сумами позик та мінімальними термінами кредитування – в швидких позиках на 14-30 днів переплата виходить несуттєвою.

Фінансова компанія «Споживчий кредит», що надає сервіс «ШвидкоГроші», діє на законних підставах. Фірма офіційно зареєстрована. Компанія надає послуги кредитування населення на прийнятних умовах – це надійно та зручно.

Основні цифри:

 • від 600 до 10 тисяч гривень в борг;
 • 3-14 днів термін кредитування;
 • відсоткова ставка – 2% / добу;
 • 20 хвилин на розгляд та схвалення заявки;
 • оформити заявку на сайті можна в режимі 24/7,

Перша позика доступна тільки в офісі компанії, після цього ви вже зможете взяти кредит на карту в «Швидко гроші» в онлайн-режимі. Погашати борг можна як готівкою, так і переказом коштів (особистий кабінет, банківський переказ, термінали самообслуговування). Отримати швидко гроші можна без залога та поручительства.

Швидкі позики – це не чарівна паличка, яка вирішує проблеми. Гроші віддавати все одно треба, інакше підуть штрафи й заходи аж до судового розгляду. Але в разі крайньої необхідності та при гарантії того, що ви зможете розплатитися в строк – це добра альтернатива банкам.

Перед тим, як оформляти позику в будь-якій компанії, уважно вивчіть умови кредитування, почитайте відгуки про швидкі гроші на форумах, перевірте законність діяльності МФО (державні сертифікати і ліцензії). Перед підписанням кредитного договору прочитайте весь документ, включаючи написи дрібним шрифтом.

ШвидкоГроші – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
3
(2 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки
Eurogroshi
1000-4000грн под 1.9%
Перейти Обзор
Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
1000-3000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
500-2000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Отзывы
Шурик

МФО не погане. Із тих що я знаю я поставив бі цьому оцінку 4 з 5. Працюють швидко і чітко. Не затягують з відповідями в чаті. Правда в останнє щось трохи зависала мобільна версія сайта.

Олег

Хочу пожаловаться на Швидко Гроші. Вони мені весь телефон вже видзвонили. Всього один день прострочки, а шуму наробили просто кошмар. Ну забула трохи заплатити, що тепер хамити треба. По людськи нагадайте і все.

Олексій

Не погане МФО яке рекомендую кожному. Завжди відповідали на мої заявки ствердно і не відмовляли. Ніколи не забуду як я оформлював кредит серед ночі, і мені так само швидко все зробили, навіть гроші отримав.
Так, інколи программа зависає, але це скоріше технічні помилки, не більше.

В.В.В.

Як не платити кредит в швидко гроші?
Можна спокійно не віддавати. До суду справа ніколи в житті не дійде. Розрахунок йде на слабохарактерність.
Я військовослужбовець, і вони довго не можуть зі мною розмовляти, кладуть трубку. В офісі працюють слабкі дівчата, які життя не бачили . Я їм прямо кажу, зустрінемося в суді. Так що розслабтеся, попередьте своїх знайомих, щоб просто не брали трубку, ось і все.

Марія

Поясніть мені як заблокувати смс від Швидко Гроші?. Це просто не можливо. Закидали мене смс-и. Це при тому, що я просив їх не один раз не присилати мені на телефон повідомлення. Сил нема вже терпіти.

Дарина

Коли у тебе четверо дітей і відбуваються затримки з виплати заробітної плати, доводиться позичати гроші у родичів. В цей раз не хотілося до них звертатися і вислуховувати цілу купу нотацій. Вирішила зайти через планшет в інтернет і почитати про онлайн-сервіси з мікрокредитування. Зупинилася на цьому МФО. Вони надають мікропозик під дуже маленький відсоток і без прихованих комісій, а заявку обробляють протягом пари хвилин. Спасибі вам за оперативний підхід у вирішенні фінансових питань.

Міла

Безвідповідальна компанія! Продали мої данні в якусь колекторську компанію, яка задовбує постійними погрозами. Мало того, після закриття кредиту вони все ще дзвонять. От скажіть мені хто кришує швидко гроші, які це такі специ, що навіть після виплати все одно погрожують. Що за брєд взагалі. Мені що це вічно терпіти?

Світлана

У компанію мені порадила звернутися подруга, яка дуже розхвалювала сервіс і говорила, як він її виручає в складних ситуаціях. Мені якраз потрібні були гроші, тому я оформила безвідсотковий кредит. Яке ж було моє здивування, коли мені за підсумком нарахували прострочення і відсотки. Виявилося, що банківський переказ, яким я погасила кредит, надійшов до них з затримкою на два дні. Через що мені впаяли відсотки і штрафи, хоча своєї провини я в затримці не бачу, тут скоріше винен банк. Загалом, поки не знаю, як закінчиться ця ситуація, але я дуже незадоволена наданими послугами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор