ШвидкоГроші – відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Наше враження:

«Одним з найважливіших переваг компанії ШвидкоГроші є той факт, що ви можете оформити позику на необмежений термін. Природно, що вам, швидше за все, не знадобиться довгостроковий займ, але можливість продовження користування грошовими коштами понад місяць-два, помітно виділяє компанію ШвидкоГроші серед інших. Також, хочемо зазначити, що у компанії діє широка мережа представництв у багатьох міст України. Тому якщо ви віддаєте перевагу особистому спілкуванню з позикодавцем, компанія ШвидкоГроші – відмінний вибір для вас».

Удобство получения 92%
Прозрачность 56%
Сервис обслуживания 51%

Переваги:

 1. Офіційний статус компанії ШвидкоГроші.
 2. Можливість оформити позику швидко, просто і без поручителів.
 3. Відсутність прихованих комісій або інших платежів.
 4. Необмежений термін користування позикою.
 5. Наявність широкої мережі територіальних представництв компанії ШвидкоГроші.
 6. Можливість дострокового погашення і перерахунок заборгованості в такому випадку.
 7. При повторному зверненні, можливо оформити позику на суму понад 3000 гривень.

Недоліки:

 1. Висока ставка пені в разі неповернення позики.
 2. При неповерненні позики, швидше за все компанії зробить поступку права вимоги, і вже колекторські компанії будуть займатися вашим простроченням.

ШвидкоГроші – це компанія, яка займається видачею моментальних позик на території нашої країни громадянам України вже більше 5 років. Компанія, яка діє під логотипом ШвидкоГроші, є фінансовою організацією і офіційно зареєстрована. Компанія надає позики від 400 гривень до 3000 гривень (при першому зверненні) при першому зверненні на 14 днів, з можливістю пролонгації на необмежений термін (до 31 грудня 2020 року), всього за 20 хвилин. Якщо Вам необхідна позику в 1000 гривень, при процентній ставці 2% в день, ви будете платити 20 гривень відсотків щодня. Якщо ви будете користуватися цією сумою 7 днів, то все відсотків ви заплатите 140 гривень, і відповідно через сім днів ви повинні будете повернути компанії 1140 гривень.

 1. Відповідати віковим критерієм: 18-60 років, працювати.
 2. Надати копію свого паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.
 3. Вказати номер свого мобільного телефону.
 4. Пройти найпростіші кроки, описані далі, для оформлення онлайн заявки на кредит або звернутися безпосередньо в територіальному представництві компанії ШвидкоГроші.
 5. Забрати кошти у відділенні компанії ШвидкоГроші.
 1. Шляхом оформлення онлайн заявки на сайті «sgroshi.com.ua».
 2. Шляхом звернення до відділення компанії ШвидкоГроші в вашому місті.

Так, ви можете продовжити термін користування позиковими коштами на необмежений час, за вашим бажанням. Для цього потрібно лише оплатити щоденні відсотки за користування позикою. У разі дострокового погашення позики, компанія перерахуємо вам суму відсотків, яка необхідна для оплати.

Накладення на несумлінного позичальника санкцій у вигляді пені, а саме 2% від суми позики вам буде щодня нараховуватиметься у разі прострочення. До того ж, компанія ШвидкоГроші може в примусовому порядку стягнути з Вас суму позики та відсотки за його користування, в тому числі і суму пені, або передати право вимоги іншим організаціям. В такому випадку ви будете повинні повернути позику, відсотки і пеню вже цим організаціям.

Покрокова інструкція до ШвидкоГроші

Почнемо з того, що на головній сторінці сайту натискаємо на «Оформити кредит».

shvidkogrosh

Потім, заповнюємо Заявку на отримання кредиту, вказуємо своє ім’я та номер мобільного телефону. Після знову тиснемо на «Оформити кредит».

sgroshi

Після цього ви побачите наступне повідомлення:

sgroshi1

У робочий час, за вказаним вами номером телефону, з вами зв’яжуться представники компанії ШвидкоГроші для уточнення інформації, а саме на яку суму і термін ви бажаєте оформити позику. Якщо ви подасте заявку онлайн, то дізнаєтеся про те, схвалили вашу заявку чи ні по телефону. У разі схвалення вашої заявки, вам потрібно підійти у відділення компанії ШвидкоГроші, підписати договір і отримати на руки грошові кошти.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як і коли можна говорити про списання боргів за кредитом

Як і коли можна говорити про списання боргів за кредитом

0
ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки

ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки

0
Що потрібно знати про валютні кредити в Україні?

Що потрібно знати про валютні кредити в Україні?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *