Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування

Важкі фінансові моменти можуть траплятися в житті кожної людини. Але, на жаль, в цей момент у рідних і близьких не виявляється грошей, щоб дати в позики. Що стосується кредитів в банках, тут може виникнути чимало складнощів. Щоб отримати кредитні кошти, необхідно зібрати масу довідок, надати заставне майно або знайти платоспроможних поручителів. Качай Гроші - сучасна онлайн майданчик, за допомогою якої можна без проблем отримати гроші в борг. Скористатися сервісом може кожна людина, вік якого перевищує 18 років.
Оценить
0,01% Ставка
500-10000 Макс. сумма
5-30 Срок
95% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1.8%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - З понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00, а у вихідні дні з 10:00 до 18:00. Видача: 24 на 7
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Кому можуть бути надані кредитні кошти в Качай Гроші?

Отримати кредит в Качай Гроші може повнолітній позичальник, який має паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер. Крім цього, для оформлення позики в Качай Гроші потрібно активна карта банку та номер мобільного телефону і електронна пошта. Тут важливо звернути увагу на те, що карта повинна належати людині, який подає заявку на оформлення позики.

Що стосується цілей отримання кредиту в Качай Гроші, найчастіше клієнтам компанії потрібні гроші для погашення комунальних заборгованостей, повернення незначного боргу або просто для життя до зарплати. У деяких випадках до послуг кредитної компанії вдаються ті громадяни, у яких просто немає часу для оформлення необхідних документів у банку.

Якщо клієнт мікрофінансової компанії Качай Гроші має не дуже чисту кредитну історію, йому не буде відмовлено в отриманні позики. Це обумовлено тим, що дана компанія відносно молода і лояльно ставиться до всіх своїх позичальників. Основне правило – відсутність критичних прострочок або занесення в чорний список компанії Качай Гроші.

Переваги кредитної компанії Качай Гроші

 • Онлайн кредитування проводиться виключно віддалено. Все, що потрібно для отримання грошей – безперебійний доступ в Інтернет. Щоб подати заявку або отримати кредитні кошти, клієнтові немає необхідності їхати в офіс МФО.
 • Мінімальний пакет документів. Все, що потрібно для оформлення позики в Качай Гроші – це документи, що підтверджують особу позичальника.
 • Оперативність видачі кредитів. Як правило, після отримання позитивної відповіді, гроші зараховуються на карту протягом 20 хвилин. Кредити онлайн – це найшвидший спосіб отримання необхідної суми.
 • Так як оформлення позики в Качай Гроші проводиться в автоматичному режимі, сервіс не запитує інформацію на які цілі вам потрібні були гроші. Крім цього, на 100% виключається людський фактор і можливість помилки.
 • Можливість отримати кредит в Качай Гроші в будь-який час дня чи ночі. Сайт знаходиться в загальному доступі 24 години на добу без перерв і вихідних. Це дуже зручно, так як часто необхідність отримання кредиту виникає тоді, коли банки вже закриті.

Оформлення кредиту в Качай Гроші через особистий кабінет

Для того, щоб отримати в борг гроші за допомогою мікрофінансової компанії Качай Гроші, необхідно виконати наступні прості дії:

 • Отримання кредитних коштів можливо тільки після обов’язкового проходження онлайн реєстрації. Для цього необхідно заповнити анкету, вказавши всю необхідну особисту інформацію.
 • Завантажте на сайт Качай Гроші відскановану копію паспорта та ідентифікаційного коду.
 • За допомогою кредитного калькулятора необхідно розрахувати суму кредиту і термін його погашення. Це дуже зручно, так як до підписання договору позичальник знає, скільки грошей йому потрібно буде внести для повного погашення боргу.
 • Після отримання позитивної відповіді, на зазначену банківську картку нараховується необхідна сума.

Як видно, процес оформлення кредиту в Качай Гроші не відрізняється особливою складністю. У більшості випадків позичальники отримують кредитні кошти швидко і без будь-яких проблем.

Що потрібно зробити, щоб виключити прострочення виплат по кредиту?

Якщо у клієнта кредитного сервісу Качай Гроші не виходить вчасно внести оплату за кредитом, варто скористатися можливістю пролонгації позики. Це необхідно для того, щоб позичальник не потрапив до чорного списку МФО. Як правило, неплатникам з цього списку в подальшому відмовляється в отриманні кредитних коштів.

Пролонгація дає можливість оплачувати тільки встановлений відсоток без «тіла кредиту». Качай Гроші дає можливість своїм клієнтам оформити до 10 відстрочок по одному позиці.

Особливості погашення заборгованості

Кожна мікрофінансових компанія має свій власний регламент щодо термінів погашення кредитів. Щоб виключити виникнення будь-яких проблем, необхідно виплатити суму боргу до чітко встановленої дати кредитування. Тут варто враховувати те, що для переведення грошей знадобитися деякий час. Тому, краще зробити оплату на кілька днів раніше.

Що стосується можливих способів внесення коштів на рахунок МФО, це:

 • Найпростіший і швидкий спосіб погашення кредиту – оплата особистої карткою на сайті Качай Гроші. Для цього необхідно скористатися особистим кабінетом клієнта компанії.
 • Термінал самообслуговування. Цей спосіб погашення також вважається одним з найпростіших. Для того, щоб внести гроші по кредиту, варто вибрати відповідний розділ, а також вказати свій ІПН і платіжні реквізити МФО.
 • Оплата кредиту в Качай Гроші через касу банку – це самий крайній випадок. Це обумовлено тим, що фінансове установою може вилучати певну комісію.

Качай Гроші – мікрофінансових компанія, якій довіряють. За допомогою даного сервісу можна без будь-яких проблем взяти в борг необхідну суму грошей. Ми надаємо своїм клієнтам цілодобову інформаційну підтримку. Щоб зв’язатися з нашими операторами, можна зателефонувати за контактним номером телефону або встановити зв’язок за допомогою онлайн-чату. Компетентні фахівці допоможуть розрахувати суму кредиту, дадуть відповідь на всі питання і роз’яснять всі переваги онлайн-кредитування.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
1000-3000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Money24
грн под
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
Перейти Обзор
Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
Перейти Обзор
Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
Перейти Обзор