Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов

Онлайн кредитування - зручний сервіс, який сьогодні активно практикується в усьому світі. Це обумовлено тим, що такі мікрокредити допомагають дуже швидко вирішити фінансові питання, які не вимагають глобальних капіталовкладень.

Mywallet - онлайн сервіс, за допомогою якого можна отримати швидкі гроші на будь-які побутові потреби. Найчастіше, позичальники подають заявки на видачу кредитних коштів, коли виникає необхідність оплатити комунальні платежі, купити предмети меблів або просто прожити до зарплати.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Що стосується основних умов, Mywallet дає можливість своїм клієнтам отримати кредит від 300 грн до 10 000 грн. Термін погашення такої позики становить від 7 до 30 днів.

Переваги онлайн кредитів Mywallet

Процес оформлення мікрокредиту за допомогою онлайн сервісу Mywallet не відрізняється особливою складністю. Умови кредитування, як правило, підходять всім позичальникам без винятку. МФО надає найвигідніші умови, як на процентну ставку, так і на можливі прострочення. Що стосується інших переваг даного сервісу, це:

  • Все заявки на оформлення позики розглядаються не більше 20 хвилин. Якщо отримано позитивну відповідь, зарахування грошей на карту банку проводиться не більше, ніж через 10 хвилин.
  • Кредит можуть отримати не тільки працевлаштовані громадяни. Mywallet видає позики навіть пенсіонерам, безробітним і студентам.
  • Погасити кредит можна будь-яким зручним способом. Найвигідніші умови оплати позики представлені позичальникам в особистому кабінеті користувача.
  • Розрахувати відсоток по кредиту можна за допомогою онлайн калькулятора. Це дуже зручно, так як ви ще до підписання договору можете дізнатися суму позики і терміни його погашення.
  • Відсутність прихованих комісій та інших незрозумілих умов кредитування.
  • Мінімальний пакет документів (паспорт і податковий номер).
  • Швидке зарахування коштів на карту будь-якого банку України. Зняти гроші можна в банкоматі без додаткових комісій.

Як оформити кредит в Mywallet?

Оформлення онлайн кредиту – процес, який не вимагає понад знань або особливих умінь. Для отримання грошей спочатку необхідно зареєструватися на сайті компанії. Реєстрація передбачає зазначення в анкеті всіх особистих даних, завантаження скан копії необхідних документів, а також надання фото позичальника з паспортом в руках.

Після реєстрації необхідно подати заявку на отримання кредитних коштів в Mywallet. Для цього виберете бажану суму боргу і термін його погашення. В автоматичному режимі система розрахує відсоток, який вам необхідно буде оплатити крім суми «тіла» кредиту.

Після отримання позитивної відповіді на зроблений запит, проводиться зарахування грошей на зазначену карту. Цими кредитними коштами ви можете скористатися на свій розсуд.

Способи оплати боргу

Погасити займ в Mywallet можна наступними доступними способами:

  • За допомогою особистого кабінету на сайті компанії Mywallet.
  • Через термінал самообслуговування.
  • У касі будь-якого банку. Однак, при виборі даного способу оплати кредиту можуть стягуватися додаткові комісії, встановлені фінансовою компанією.

Який би спосіб оплати ви не вибрали, варто чітко стежити за тим, щоб не було прострочень по кредиту. Це дуже важливо, тому що при утворенні боргу клієнт Mywallet автоматично заноситься в чорний список МФО. Якщо позичальник взагалі ухиляється від сплати кредиту, Mywallet може подати позов до суду або вдатися до допомоги колекторів.

Пролонгація строку погашення кредиту

Якщо позичальник не має можливості своєчасно внести оплату за кредитом, доцільно скористатися послугою продовження позики. Зручним є те, що сервіс Mywallet надає своїм клієнтам можливість отримання необмеженої кількості пролонгацій. «Тіло» кредиту залишається незмінним, але, клієнт зобов’язаний своєчасно вносити встановлений відсоток.

Чи не продовжуючи термін виплати, можна зіткнутися з тим, що процентна ставка буде значно збільшена, а штраф складе 50% від суми всього кредиту. При виникненні будь-яких складнощів, не варто відтягувати час. Зв’яжіться з представниками сервісу Mywallet за контактним номером телефону або за допомогою онлайн чату. Це необхідно для того, щоб співробітники компанії могли зробити пролонгацію, тим самим, звільнивши вас від можливих штрафів і збільшення процентної ставки.

Mywallet – мікрофінансових компанія, яка надає можливість своїм клієнтам в найкоротші терміни отримати необхідні кошти на покриття своїх потреб. Якщо виникають будь-які сумніви, ознайомтеся з відгуками наших клієнтів на сайті компанії. Ми робимо все для зручності людей, які нам довіряють.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

0
Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!

Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!

0
Що таке реструктуризація і як проходить процедура?

Що таке реструктуризація і як проходить процедура?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *