Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов

Онлайн кредитування - зручний сервіс, який сьогодні активно практикується в усьому світі. Це обумовлено тим, що такі мікрокредити допомагають дуже швидко вирішити фінансові питання, які не вимагають глобальних капіталовкладень. Mywallet - онлайн сервіс, за допомогою якого можна отримати швидкі гроші на будь-які побутові потреби. Найчастіше, позичальники подають заявки на видачу кредитних коштів, коли виникає необхідність оплатити комунальні платежі, купити предмети меблів або просто прожити до зарплати.
Оценить
0,90% Ставка
500-5000 Макс. сумма
5-21 Срок
85% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1.8%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, код ІПН та банківську карту будь-якого банку України, мобільний телефон
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Що стосується основних умов, Mywallet дає можливість своїм клієнтам отримати кредит від 300 грн до 10 000 грн. Термін погашення такої позики становить від 7 до 30 днів.

Переваги онлайн кредитів Mywallet

Процес оформлення мікрокредиту за допомогою онлайн сервісу Mywallet не відрізняється особливою складністю. Умови кредитування, як правило, підходять всім позичальникам без винятку. МФО надає найвигідніші умови, як на процентну ставку, так і на можливі прострочення. Що стосується інших переваг даного сервісу, це:

  • Все заявки на оформлення позики розглядаються не більше 20 хвилин. Якщо отримано позитивну відповідь, зарахування грошей на карту банку проводиться не більше, ніж через 10 хвилин.
  • Кредит можуть отримати не тільки працевлаштовані громадяни. Mywallet видає позики навіть пенсіонерам, безробітним і студентам.
  • Погасити кредит можна будь-яким зручним способом. Найвигідніші умови оплати позики представлені позичальникам в особистому кабінеті користувача.
  • Розрахувати відсоток по кредиту можна за допомогою онлайн калькулятора. Це дуже зручно, так як ви ще до підписання договору можете дізнатися суму позики і терміни його погашення.
  • Відсутність прихованих комісій та інших незрозумілих умов кредитування.
  • Мінімальний пакет документів (паспорт і податковий номер).
  • Швидке зарахування коштів на карту будь-якого банку України. Зняти гроші можна в банкоматі без додаткових комісій.

Як оформити кредит в Mywallet?

Оформлення онлайн кредиту – процес, який не вимагає понад знань або особливих умінь. Для отримання грошей спочатку необхідно зареєструватися на сайті компанії. Реєстрація передбачає зазначення в анкеті всіх особистих даних, завантаження скан копії необхідних документів, а також надання фото позичальника з паспортом в руках.

Після реєстрації необхідно подати заявку на отримання кредитних коштів в Mywallet. Для цього виберете бажану суму боргу і термін його погашення. В автоматичному режимі система розрахує відсоток, який вам необхідно буде оплатити крім суми «тіла» кредиту.

Після отримання позитивної відповіді на зроблений запит, проводиться зарахування грошей на зазначену карту. Цими кредитними коштами ви можете скористатися на свій розсуд.

Способи оплати боргу

Погасити займ в Mywallet можна наступними доступними способами:

  • За допомогою особистого кабінету на сайті компанії Mywallet.
  • Через термінал самообслуговування.
  • У касі будь-якого банку. Однак, при виборі даного способу оплати кредиту можуть стягуватися додаткові комісії, встановлені фінансовою компанією.

Який би спосіб оплати ви не вибрали, варто чітко стежити за тим, щоб не було прострочень по кредиту. Це дуже важливо, тому що при утворенні боргу клієнт Mywallet автоматично заноситься в чорний список МФО. Якщо позичальник взагалі ухиляється від сплати кредиту, Mywallet може подати позов до суду або вдатися до допомоги колекторів.

Пролонгація строку погашення кредиту

Якщо позичальник не має можливості своєчасно внести оплату за кредитом, доцільно скористатися послугою продовження позики. Зручним є те, що сервіс Mywallet надає своїм клієнтам можливість отримання необмеженої кількості пролонгацій. «Тіло» кредиту залишається незмінним, але, клієнт зобов’язаний своєчасно вносити встановлений відсоток.

Чи не продовжуючи термін виплати, можна зіткнутися з тим, що процентна ставка буде значно збільшена, а штраф складе 50% від суми всього кредиту. При виникненні будь-яких складнощів, не варто відтягувати час. Зв’яжіться з представниками сервісу Mywallet за контактним номером телефону або за допомогою онлайн чату. Це необхідно для того, щоб співробітники компанії могли зробити пролонгацію, тим самим, звільнивши вас від можливих штрафів і збільшення процентної ставки.

Mywallet – мікрофінансових компанія, яка надає можливість своїм клієнтам в найкоротші терміни отримати необхідні кошти на покриття своїх потреб. Якщо виникають будь-які сумніви, ознайомтеся з відгуками наших клієнтів на сайті компанії. Ми робимо все для зручності людей, які нам довіряють.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
500-5000грн под 0.01%
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
600 - 10 000грн под 2%
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Отзывы
Софія

Компаній хорошо, не можливо порівняти з іншими. Дуже лояльне відношення до клієнтів без образ та погроз. Поки я дуже вдячний цьому МФО і бажаю їм тільки процвітання. Вони насправді дуже стараються.

Лідія

Mywallet дуже виручили нашу сім’ю, коли нас затопили сусіди. До того ж затопили так, що довелося міняти все на світі і підлоги, і стелі і стіни. Такий ось Апокаліпсис. Ми, звичайно, хотіли ремонт, але не так відразу. Грошей не мали багато, але трохи було. У Mywallet звернулися перший раз, тому потрапили під 0%, що не погано. Частково МФО нас врятувало. Встигли хоч зробити все найголовніше.

Каміла

Багато разів зверталася в цю організацію, і ще ніколи не отримувала відмову. Надійно, швидко, для усіх верств населення.
Головне вчасно повертати гроші і все буде добре.

Оленка

Часом так складаються обставини, що доводиться брати кредит. У нашому селі це важко зробити, тому що до найближчого банку необхідно їхати більше 50 км. Довелося скористатися онлайн-сервісом Швидкий Займ. Його співробітники мені оперативно передзвонили і вже через 15 хвилин у мене на карту було зараховано 2 тисяч гривень. Порадувало відсутність прихованих платежів і оперативність роботи організації.

Коля

Два тижні назад оформив кредит. Хотів одну сумму, але затвердили трохи менше. Був не задоволений цим, але потім дуже радів цьому. Оскільки зрозумів, що не витягнув би ту сумму на яку розраховував. Так що Все що не робиться – не даремно.
МФО хороше. Швидко оформлюють, без бумажної волокіти, і без труднощів.

Вероника

Швидкогроші достали! Не дают мне покоя. Оформила кредит, но не смогла закрыть в срок, как последствие оформила пролонгацию. Теперь же мне каждый день названивают с вопросом когда я погашу. Я им устала уже толдычить, что я закрою займ, и что вообще – то срок пролонгации еще не закончилась
Просто сил нет. Зачем эта услуга , если она для них ничего не значит?

Мария

Очень не довольна данной компанией. Оформила кредит под 0,01%. Получила деньги, а когда пришло время закрывать они мне начислили в два раза больше проценты. Как такое может быть! Тут же начала писать, звонить, но все операторы отморозились, мол типа это ваша проблема, а у нас ошибок не бывает.
Вот и как? Куда еще обращаться?

Карина

Обратилась в компанию, что бы получить кредит под 0%, т.к., я первый раз у них оформлялась. Выплатила, как мне казалось вовремя, но почему то начислили пеню. была очень возмущенна, как понимаете. После всех выяснений оказалось, что виноват банк, через кассу которого я платила. Поскольку деньги я вносила в пятницу после обеда (ближе к вечеру), зашли они на счет МФО только в понедельник. Вот и вышла просрочка.
Очень не довольна этим фактом. Отбили желание оформлять кредиты в МФО.

Федір

Дуже вдале МФО для мене. Вперше кредитувався під 0 відсотків. Дуже вигідна пропозиція, яка працює на УРА. Повторно ставка 1,8%, що теж дуже не погано. Є МФО де ставка на багото вища. Сервіс зручний у використанні, гроші поступають на картку швидко, і повертати зручно, хоч через онлайн ресур, хоч через термінал.
Дуже рекомендую, якщо грощі потрібні терміново. І якщо треба невелика сума грошей, це теж гарний варіант, бо звичайні банки не дадуть вам 1000 грн.

Виктория

Взяла кредит в данном МФО две недели назад. Как только оформила и получила деньги, так тут же попала в больницу. Все эти недели лежала в реанимации, и соответственно не могла сделать ну совсем ничего. Соответственно накапала пеня за просрочку. Написала в компанию, что бы сделали перерасчет или что-то подобное. Готова была предоставить доказательства, что я действительно была не в состоянии что-то сделать. Но мне ответили отказом. Даже не знаю, может к высшему руководству обратиться? Что делать, я просто в шоке?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
Перейти Обзор