Огляд кредитних умов від CreditUp

Компанія CreditUp - це мікрофінансових організація, яка спеціалізується на наданні моментальних кредитів онлайн цілодобово без вихідних і свят. У будь-який час, як тільки виникає необхідність в грошах, можна зайти на сайт компанії і дуже швидко отримати в позику потрібну суму. Для цього не потрібно надавати безліч документів, довідку про доходи, шукати поручителів або давати майно в заставу. Для отримання позики потрібно тільки мати доступ до інтернету, паспорт і ІПН, а також діючу карту будь-якого банку.
Огляд кредитних умов від CreditUp
4
(2 гол-в)
1,90% Ставка
1000-3500 Макс. сумма
3-30 Срок
87% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 1000-5000
% ставка на повторный - 1,90%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - Час роботи: видача кредитів цілодобово, без вихідних. Час роботи офісу: пн.-пт. 8-30 - 20-30, сб. 8-30 - 16-30. Нед. вихідний.
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Моментальні позики на банківську карту в сервісі CreditUp

Щоб отримати кредит в сервісі CreditUp потрібно виконати всього кілька дій:

  1. Вибрати суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора.
  2. Зареєструватися на сайті компанії.
  3. Заповнити анкету.
  4. Прив’язати банківську карту.
  5. Підтвердити згоду з умовами кредитного договору.
  6. Отримати гроші на карту.

В анкеті клієнт повинен вказувати точні і правдиві відомості про себе. У спеціальних полях потрібно ввести свої паспортні дані та ІПН. Також потрібно завантажити фото потенційного позичальника, щоб уникнути шахрайства та отримання позик за чужими документами.

Крім цього клієнт повинен ввести дані про своє особисте банківській карті в спеціальні поля при заповненні заявки. Сервіс CreditUp з метою перевірки приналежності карти саме цього позичальнику блокує на карті довільну суму в розмірі до 1 грн. Клієнт повинен дізнатися в своєму банку, яка саме сума була заблокована, і вказати її в окремому полі заявки.

Завдяки повній автоматизації прийняття рішень в сервісі CreditUp, розгляд заявки займає всього кілька секунд. Відразу після цього в особистому кабінеті клієнта з’являється інформація про схвалення заявки та екземпляр кредитного договору.

Після того, як клієнт вивчить договір і погодиться з його умовами, сума кредиту протягом декількох хвилин зараховується на його рахунок.

Умови користування кредитами в сервісі CreditUp

Сервіс CreditUp надає позики всім громадянам України віком від 18 до 60 років, які не мають значних прострочень по взятих раніше кредитах. При першому зверненні в організацію позичальник може отримати в кредит від 100 до 2500 грн. При повторних кредитування максимальна сума поступово збільшується і може досягти 10000 грн. Кредитування може здійснюватися на строк до 30 днів.

Відсотки по кредиту в сервісі CreditUp нараховуються щодня. Для нових позичальників процентна ставка встановлена ​​на рівні 1,9% в день. Причому за перший день сума відсотків не може бути менше 50 грн.

Якщо клієнт звертається в сервіс CreditUp повторно, йому пропонують більш лояльні умови, які визначаються індивідуально в кожному випадку. Процентна ставка по таких позиках залежить:

  • від частоти звернення в сервіс,
  • від суми і терміну кредиту,
  • від того наскільки безпроблемно були погашені попередні зобов’язання.

Сервіс CreditUp дозволяє своїм клієнтам погашати зобов’язання до настання терміну платежу без застосування штрафних санкцій. У будь-який момент під час дії договору кредитування, як тільки у позичальника з’являється можливість, він може повністю або частково погасити свої зобов’язання перед компанією. При цьому йому будуть нараховані відсотки тільки за ту кількість днів, протягом яких він фактично користувався позикою, включаючи день видачі і погашення.

Дії клієнта на момент закінчення терміну кредитного договору в сервісі CreditUp

Коли закінчується термін кредиту, зазначений в договорі, клієнт повинен перерахувати на рахунок компанії CreditUp всю суму своєї заборгованості.

Якщо позичальник не в змозі погасити кредит в зазначений час, він може продовжити його термін. Для отримання можливості пролонгації кредиту він повинен виплатити всі нараховані йому відсотки. Клієнт має право продовжувати позику стільки раз, скільки побажає, єдиною умовою є оплата відсотків. Також він може зменшити суму основного боргу, частково погасивши її, з метою зменшення суми відсотків у наступних періодах.

При неможливості повністю погасити кредит його можна реструктуризувати або погасити частинами, про що слід домовитися з представниками компанії CreditUp, зв’язавшись з ними за вказаними на сайті телефонами.

Якщо ніякі з перерахованих дій не були виконані клієнтом, до нього починають застосовувати штрафні санкції: нараховувати підвищені відсотки (3,8%) за кожний день прострочення.

Підвищені відсотки CreditUp починає нараховувати тільки через три дні з моменту закінчення кредитного договору. Додаткові дні даються клієнту, на випадок якщо він не зміг, або не встиг, або навіть просто забув погасити кредит вчасно. У ці дні відсотки нараховуються за звичайною ставкою. Але якщо протягом цих трьох днів заборгованість так і не погашається, підвищений відсоток нараховується з моменту закінчення дії кредитного договору.

Бонусна програма в CreditUp

Всі клієнти, зареєстровані в сервісі CreditUp, автоматично є учасниками програми лояльності «BonusUP». За кожну дію при роботі з сервісом компанія нараховує учасникам бонуси.

При оформленні позики нараховують так звані планові бонуси, які недоступні для використання. При погашенні кредиту і відсотків по ньому планові бонуси переходять в розряд фактичних. При цьому їх вже можна обміняти на послуги, як самої компанії, так і її партнерів з розрахунку 1 бонус = 1 гривні.

Розмір нарахованих планових бонусів на момент надання позики розраховується як певний відсоток від нарахованих витрат по кредиту. Розмір цього відсотка залежить від суми витрат: чим більше сума витрат, тим більше розмір відсотка. Він може становити від 3 до 12%.

При перетворенні планових бонусів в фактичні, їх розмір може коригуватися в залежності від розміру фактичних витрат по позиці. Накопичені фактичні бонуси можна використовувати для погашення своїх зобов’язань за договорами з компанією.

Огляд кредитних умов від CreditUp
4
(2 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
1000-4000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор