Грошик кредит в Україні. Умови, відгуки, особистий кабінет.

Недолік грошових коштів - проблема, яка не з чуток знайома, напевно, кожній людині. Дуже часто трапляються ситуації, коли необхідно терміново взяти гроші в борг, а зробити це ніде. Як правило, в такі моменти друзі нічим не можуть допомогти, а банки вимагають купу непотрібних довідок, без яких гроші не видаються. Якщо вам потрібно терміново оформити швидкий кредит, скористайтеся онлайн-сервісом Грошик. Щоб отримати кредит, тут не потрібно обґрунтувати мету витрати даної суми, залучати поручителів або надавати заставне майно. Все, що потрібно для оформлення швидкого кредиту в компанії Грошик - це паспорт, податковий номер і доступ в інтернет.
Грошик кредит в Україні. Умови, відгуки, особистий кабінет.
1
(1 гол-в)
1,7% Ставка
500-3000 Макс. сумма
1-30 Срок
94% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-15000
% ставка на повторный - 1,7%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Особливості оформлення кредиту в Грошик

Процедура оформлення кредиту в мікрофінансової компанії Грошик не відрізняється особливою складністю. Щоб стати клієнтом компанії, необхідно на сайті МФО пройти просту реєстрацію і заповнити заявку на видачу грошей. Кожен клієнт до підписання договору має можливість точно розрахувати термін видачі кредиту і відсоток, який йому необхідно буде переплатити. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора, який розміщений на тому ж сайті.

Після того, як всі розрахунки зроблені, позичальник повинен заповнити заявку і почекати певний час, поки ваш запит буде розглядатися сервісом Грошик. Як правило, чекати довго не доводиться, так як мікрофінансових організація надає відповідь протягом дуже короткого проміжку часу (до 20 хвилин).

Важливо відзначити, що розгляд заявок проводиться системою виключно в автоматичному режимі. Це говорить про те, що можливість помилки зводиться практично до нуля. Після отримання позитивної відповіді, на карту, номер якої зазначений в заявку, будуть переведені фінансові кошти. Ви зможете скористатися таким кредитом виключно на свій розсуд.

Щоб не зіткнутися з відмовою, в процесі заповнення анкети, варто звернути особливу увагу на наступні важливі моменти:

  • Якщо ви надасте неправдиву або помилкову інформацію, з більшою ймовірністю отримаєте відмову у видачі кредиту. Система Грошик особливо звертає увагу на даний фактор.
  • Захист особистих даних клієнтів – це обов’язкова умова взаємного співробітництва. Але, безпеку компанії є також важливою умовою. Так як сьогодні шахрайство досить широко поширене, при оформленні кредиту, сервіс Грошик може зажадати від клієнта фото з відкритим паспортом в руках. Це необхідно для того, щоб довести те, що саме ви є позичальником, а не надаєте чужий документ.
  • Термін дії карти банку. Якщо ваш рахунок не активний або закінчився його термін дії, не варто вказувати номер цієї карти в заявці. Це обумовлено тим, що в такому разі у видачі кредиту в МФО Грошик буде відмовлено.

Всі фінансові операції проводяться виключно за допомогою Особистого кабінету користувача. Це дуже зручно, так як при наявності інтернету ви можете отримати доступ до сервісу в будь-якій точці земної кулі.

Отримати кредит в мікрофінансової компанії Грошик дуже просто. Фахівці сервісу не задають питання, щодо цілей кредитування, не виставляють завищені вимоги. Тут робиться все можливе, щоб клієнт міг без проблем і в найкоротші терміни отримати необхідний мікропозик.

Чому саме Грошик?

Якщо ви вирішили взяти гроші в борг у МФО Грошик, можете не сумніватися в правильності такого вибору. Це обумовлено тим, що дана кредитна організація має масу переваг перед банками та іншими фінансовими компаніями:

  • Найкоротші терміни розгляду заявки і видачі грошей. Сервіс Грошик надає відповідь протягом 10-20 хвилин, а гроші перераховуються на карту банку відразу після прийняття позитивного рішення.
  • Відсутність завищених вимоги для видачі кредиту. Щоб отримати в борг грошові кошти, сервіс Грошик повинен вимагати лише скан копії паспорта та ІПН. Вам не потрібно надавати довідку про доходи або будь-які інші документи.
  • Захист особистих даних. Оформивши кредит в МФО, можете не сумніватися в 100% захист своїх персональних даних.
  • Можливість підвищення кредитного періоду. Якщо ви не можете повернути борг вчасно, можете звернутися в службу підтримки, щоб продовжити термін повернення грошових коштів. Це дуже зручно, так як на протязі певного часу вам буде надана відстрочка, потрібно буде платити тільки відсоток, але не «тіло кредиту».

Якщо ви є постійним клієнтом МФО Грошик, можете скористатися спеціальними акційними пропозиціями компанії. Це дуже зручно, так як під час проведення акцій надається можливість значно заощадити.

Способи погашення кредиту в Грошик

Щоб закрити борг в Грошик, можна скористатися особистим кабінетом. Цей спосіб є найвигіднішим, так як вам не доведеться оплачувати додатковий відсоток.

Якщо ви хочете погасити кредит через касу банку або термінал самообслу

Грошик кредит в Україні. Умови, відгуки, особистий кабінет.
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
300-15000грн под 1.4 %
Перейти Обзор
Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Отзывы
Андрей

Нормальная контора

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор