Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Часто, при необхідності оформити кредит, перед людиною постає питання - де ж краще взяти в борг необхідну суму грошей? Одні намагаються зібрати необхідні довідки для звернення в банк, інші ж біжать до родичів і знайомих з метою позичити необхідні кошти. Але, чи вигідно це? Щоб оформити мікрокредит на максимально вигідних умовах, доцільно розглянути пропозицію мікрофінансової компанії Zecredit. Дана МФО надає можливість позичальникам співпраці на найвигідніших умовах, а також тут повністю відсутні приховані комісії та інші додаткові платежі.
Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Покрокове оформлення кредиту в Zecredit

Щоб отримати кредит в Zecredit, досить слідувати простим рекомендаціям:

 • За допомогою онлайн калькулятора, який розміщений на сайті МФО, необхідно розрахувати суму онлайн кредиту і період кредитування. Це дуже зручно, так як ще до оформлення заявки ви зможете розуміти якою буде сума разом з відсотками за весь період кредитування.
 • Після попередніх розрахунків, необхідно заповнити онлайн анкету, де вказуються особисті дані клієнта, номер і серія паспорта, ІПН, номер банківської карти, електронна пошта і мобільний телефон.
 • Після заповнення всіх полів, вам буде запропоновано простий процес верифікації. Це необхідно для того, щоб упевнитися, що платіжна картка належить саме вам.
 • Після того, як на пошту прийде позитивну відповідь, необхідна сума грошей буде без зволікання зарахована на рахунок зазначеної карти.

Як правило, при першому зверненні в МФО процедура оформлення онлайн кредиту займає до 15 хвилин. Це обумовлено тим, що сервісу необхідно перевірити всю введену інформацію. Що стосується подальшого кредитування, тут онлайн заявки перевіряються протягом 2 – 5 хвилин.

Вимоги сервісу Zecredit

Щоб стати клієнтом МФО Zecredit і без проблем отримати на карту банку онлайн кредит, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • Вік від 18 до 65 років. Стати клієнтами кредитної компанії можуть пенсіонери і студенти.
 • Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.
 • Наявність платіжної картки будь-якого банку і номери мобільного телефону.

Дані вимоги є мінімальними. Це говорить про те, що стати клієнтом Zecredit може практично кожна людина. Тут не потрібно надавати довідку про доходи, заставне майно, а також залучати платоспроможних поручителів. Кредитування в МФО проводиться виключно на довірі.

Переваги мікрофінансової компанії Zecredit

 • Мінімальні строки розгляду заявок. Щоб стати клієнтом онлайн сервісу, буде потрібно максимум 15 хвилин вашого вільного часу.
 • Онлайн кредити тут видаються тільки при наявності паспорта та ІПН. Це говорить про те, що вам не доведеться збирати велику кількість документів.
 • Надійний захист особистих даних. Ми дбаємо про людей, які нам довіряють, тому вся особиста інформація надійно захищена сучасною системою безпеки. Це говорить про те, що інформацією позичальника не зможуть скористатися в корисливих цілях треті особи.
 • Щоб повернути борг, немає необхідності їхати в відділення компанії. Всі фінансові операції проводяться за допомогою особистого кабінету користувача. Але, для зручності позичальників тут передбачені й інші способи оплати кредиту: через термінали або в касі будь-якого банку України.

Звернувшись в Zecredit, ви зможете самостійно оцінити рівень сервісу і максимально вигідні умови онлайн кредитування.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як і коли можна говорити про списання боргів за кредитом

Як і коли можна говорити про списання боргів за кредитом

0
Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування

Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування

0
Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *