CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки

Мікрофінансова організація Crediton — це онлайн надання кредиту в форматі 24/7. Компанія працює з українськими клієнтами вже певний час, має ряд цікавих пропозицій і послуг для позичальників, видає кредити на бізнес цілі для магазинів, кафе, аптек, інтернет-магазинів. Але в основному концентрується на послугах кредитування населення. Взяти онлайн кредит в Crediton легко.

У компанії — інформативний сайт, що швидко працює, надає можливість взяти кредит за зниженими цінами та містить корисну інформація щодо фінансових послуг. Зокрема, на сайті доступні умови кредитування та інша необхідна інформація для позичальника. МФО активно використовує маркетингові інструменти, зокрема акції, промокоди Crediton, програми лояльності й має добре організований контакт-центр, який працює по гарячій лінії Credit on, по вайберу і онлайн прямо з сайту.

Оценить
1,8% Ставка
500-3000 Макс. сумма
1-28 Срок
87% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-4000
% ставка на повторный - 1,8%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН
Возраст заемщика - 18-70
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Фінансова компанія Crediton має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи та всі необхідні дозволи на здійснення своєї діяльності. З фінансовою інформацією можна також ознайомитися на сайті компанії.

Умови отримання

Найголовніші вимоги до позичальника Crediton — це наявність паспорта громадянина України, вік від 18 років, наявність ІПН, наявність банківської карти, доступ до інтернету, мобільний телефон, поштова адреса в інтернеті. Такий перелік є стандартним для всіх МФО в Україні. При наявності всіх складових і при оформленні заявки відповідно до умов, будь-який громадянин України може отримати кредити Сrediton, котрі надаються без документів про рівень зарплатні.

Щодо розміру кредиту, який компанія Сrediton готова вам видати, можна дізнатися за допомогою кредитного калькулятора. Майте на увазі, що існує різниця в розмірі кредиту для нових і постійних позичальників. Особлива послуга МФО — інформація про вашу особисту кредитну історію як позичальника. Її можна отримати, заповнивши відповідні дані за посиланням Кредит Карма.

Важливе зауваження: рівень узгодження першого кредиту нових клієнтів становить 70-90%. Другий кредит, при відсудити проблем з поверненням першого, погоджують ще частіше.

Умови оформлення

Позичальники, які обов’язково повинні бути громадянами України, віком від 18 років, можуть отримати на сайті без додаткових документів про рівень зарплати кредити на суму від 500 до 3000 грн (в деяких випадках 2000 грн) на термін до 28 днів. Такі умови кредитування надаються для нових позичальників.

Постійні клієнти можуть розраховувати вже на 10 000 грн (але найчастіше мова йде про 4000 грн).

Вже при першому кредиті клієнти отримують промокоди Crediton, знижки на першу пролонгацію й інші привабливі умови. Онлайн заявка займає всього 10 хвилин, а рішення про кредит онлайн Crediton видається за 5 хвилин, гроші кредита на карту приходять миттєво.

Мінімальна ставка за позикою може становити 0,01% в рамках акції Crediton, але конкретні цифри по вашому кредиту будуть доступні в кредитному договорі. Базова ставка становить 1,8%.

У таблиці нижче можна побачити, яка буде переплата за вашими кредитами.

Переплата по першому кредиту на 10 днів під 0.01%

Сумма займа К возврату
3000 3003
5000 5005
7000 7007
10000 10010
12000 12012
15000 15015
20000 20020

У таблиці про переплати при другому кредиті не враховуються знижки, програми лояльності та прокомоди, тож фактична сума переплат може бути іншою.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів під 1.8%

Сумма займа К возврату
3000 3540
5000 5900
7000 8260
10000 11800
12000 14160
15000 17700
20000 23600

Серед вимог компанії є фотографія позичальника з паспортом у руці. Якщо у вас немає такої фотографії, радимо подбати про неї заздалегідь, це важлива вимога. Необхідно, щоб в кадрі було добре видно як ваше обличчя, так і дані паспорта. Краще, якщо таку фотографію зробить хтось із вашої родини, а не ви самі в форматі селфі.

Фотографуватися з паспортом в руці необхідно перш за все, щоб гарантувати, що позичальником є саме власник даного документа, а не шахраї, які отримали доступ до паспорту та ІПН або діти, які не мають можливості оформляти кредити Сrediton на карту.

Серед інших проблем, які іноді виникають з отриманням коштів, бувають проблеми з банком, який випустив карту. Майте на увазі, що для отримання кредиту необхідно пройти верифікацію карти, тобто підтвердити її дійсність. Карта має бути випущена українським банкам, бути платіжної — тобто на неї можна приймати платежі і платити з неї. Якщо ви отримали підтвердження вашого кредиту, а гроші не прийшли, контактуйте з вашим банком. Зазвичай з боку Сrediton не буває ніяких проблем.

Акції, промокоди і програми лояльності в Сrediton

Оскільки базові умови кредитування в Кредітон, в цілому досить високі, компанія залучає клієнтів можливістю зниження ставки при виконанні деяких умов, наприклад, при отриманні промокодів. Промокоди в основному публікуються на сторінці компанії в фейсбуці.

Програма лояльності, яка гарантує зниження ціни на пролонгацію кредиту, надає знижки від 20 до 50% при оформленні пролонгації. Інформацію про можливості зниження ціни кредиту можна отримати на сторінці в соціальній мережі фейсбук, в розділі новини на сайті компанії Сrediton, по електронній пошті або SMS, також у компанії є сторінка в Twitter і Інстаграме. Про діючі акції також можна проконсультуватися по гарячій лінії, або зв’язатися з Кредитон в Вайбер і Телеграм.

Порівняння з основними конкурентами

Ціна надання кредитів компанії Crediton без урахування знижок виглядає досить високою: для нових і постійних клієнтів вона однакова — 1,8%. А сума кредиту виростає незначно для перших і наступних кредітов в порівнянні з іншими МФО.

Однак, якщо скористатися умовами акції і знизити ставки, то такий кредит онлайн в Crediton буде вже вигідніше. Пам’ятайте, що крім діючих акцій, індивідуальні умови кредитування позичальник може отримати, зареєструвавшись на сайті компанії і оформивши онлайн заявку на кредит.

Так виглядають ставки і максимальна сума кредиту для першої позики.

Максимальна сума для нових КредитонСтавка для нових Кредитон

Так виглядають ставки Сrediton для другого і подальших кредитів.

Ставка для повторних Кредитон

Однак, навіть кредити з такими високими ставками можуть бути краще, ніж банківські кредити. Перш за все, це стосується випадків, коли позичальник не може представити необхідні банкам документи, не має поручителів, не володіє цінним майном, яке може виступити забезпеченням, або потребує грошей терміново, у той час як банки не можуть так швидко узгоджувати кредити.

Крім того, мікрокредити це невеликі суми, що не беруться на роки, а всього лише на короткий період, як кажуть, «до зарплати». Банки не дуже активно йдуть назустріч позичальникам з такими потребами, а ось для МФО — це найкращий клієнт.

Подача онлайн заявки

Щоб стати клієнтом Сrediton і отримати гроші, необхідно зареєструватися на сайті.

 1. Виберіть необхідну вам суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі та натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. В наступному вікні заповніть особисті дані, вкажіть номер паспорта, вигадайте пароль, вкажіть електронну пошту, погодьтеся на обробку особистих даних, і поставте хрестик в розділі «Хочу отримувати інформацію від компанії Crediton».crediton1
 3. Підтвердить свій номер телефону та внесіть інші дані, у тому числі, про ваше робоче місце, та телефони людей, яким ви довіряєте.crediton2
 4. На наступному етапі проведіть верифікацію карти. Важливо, щоб на ній було як мінімум 3 гривні. Верифікація передбачає блокування коштів на мінімальний термін для підтвердження дійсності банківських реквізитів. На сайті платіжної системи вас попросять ввести конфіденційні дані, такі як cvv код.Компанія Кредитон гарантує, що витік цих даних неможливий, оскільки вона не зберігає і не збирає подібні дані у себе. Вводити банківської реквізити карти — безпечно. Гроші будуть заблоковані карті протягом однієї-двох хвилин, а після закінчення верифікації вони знову будуть вам доступні.crediton7crediton8
 5. Після верифікації можна відправляти заявку на гроші на розгляд. Не забувайте ознайомитися з кредитним договором. Узгодження суми кредиту станеться протягом максимум 20 хвилин. Гроші відправляються на банківську картку миттєво, після того, як ви підпишіть кредитний договір. Час нарахування кредиту онлайн на банківську карту залежить від умов роботи вашого банку, зазвичай це відбувається швидко.

Причини отримання відмови

Відмова в кредиті можлива в деяких випадках через порушення умов видачі кредиту. Щоб уникнути відмов:

 • уважно заповнюйте заявку на кредит онлайн;
 • не помиляйтеся в ведення особистих даних;
 • вірно вказуйте адресу проживання та рєєстрації;
 • прикріплюйте до заявки фото з особистими документами в гарній якості
 • вказуйте дійсні телефонні номера роботодавця і членів сім’ї.
 • переконайтеся що Ваша банківська карта верифікована.
 • вкажіть дійсний рівень доходів та інші дані, які вимагає компанія.

Тоді ваш кредит схвалять.

Майте на увазі, що якщо ваші доходи не дуже високі, вам можуть запропонувати отримати меншу суму кредиту, ніж ви замовляли. При цьому ви завжди можете погодитися або відмовитися від кредиту онлайн Сrediton на етапі підтвердження заявки.

Добір суми кредиту

Компанія Кредітон не надає можливості брати два кредити на одну особу одночасно. До речі, це стандартна умова для більшості українських МФО, воно забезпечує більшу ймовірність повернення кредиту. Правило «один кредит — один позичальник» означає для компанії повернення її коштів, а для кредитора — додаткову мотивацію повернути кредит, щоб далі скористатися послугами ще раз. Можливість оформити кредит з’являється майже відразу ж після погашення попереднього в особистому кабінеті.

Погашення кредиту

Оплатити кредит в Сrediton можна навіть без входу в особистий кабінет, просто на сайті за номером договору. Для погашення вам потрібен номер телефону, на який був зареєстрований договір і достатня сума на картці, з якої буде здійснюватися платіж.

Можна зайти і в особистий кабінет і оплатити кредит, користуючись вказівками. Ваші діючі кредити можна знайти в розділі «Мої кредити» «Активні» і оплатити за допомогою кредитної карти, що прив’язана до акаунту. Така операція проходить без комісії.

Ще один спосіб погашення позики — через інтернет банкінг вашого банку. Для цієї операції Вам необхідно знати платіжні реквізити фінансової компанії Crediton, номер вашого договору та інші дані, які є у вас. Така операція здійснюється з комісією і протягом трьох банківських днів.

Заборгованість по кредиту можна сплатити і в платіжних терміналах сервісів city24, I Boх і EasyPay. Компанія Кредитон знаходиться в розділі «Банківські операції». Тут вам теж знадобиться номер вашого кредитного договору. Зарахування відбувається швидко, однак, в будь-якому випадку зберігайте чеки, що підтверджують проведення операції.

EasyPay також надає можливість оплатити кредит на своєму сайті без комісії та миттєво.

Також можна оплатити кредит переказом з каси будь-якого українського банку за номером банківських реквізитів компанії. Вам необхідно знати номер свого кредитного договору. Не забувайте вказувати в призначенні платежу номер договору, прізвище, ім’я, по батькові позичальника, прізвище ім’я по батькові того, хто оплачує кредит, а також їхні індивідуальні податкові номери.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

Пролонгація потрібна клієнтові, якщо він не хоче зіпсувати свою кредитну історію, хоче залишитися добропорядним позичальником, мати можливість отримати кредити в подальшому, але на даному етапі має проблеми з поверненням конкретної позики.

Пролонгація дає можливість реструктурувати заборгованість, виплативши її частину, і продовжити термін дії кредиту ще на деякий час. Звертає на себе увагу зниження ставки при пролонгації, яка практикується в компанії МФО Сrediton. Для кожної нової пролонгації компанія пропонує знижку від 20 до 50%, розмір залежить від кількості продовжених договорів.

Вже перша пролонгація кредитного договору на тиждень передбачає знижку 20%, максимальна знижка по пролонгації може досягти 50%. Знижка нараховується і застосовується автоматично. Термін продовження дії кредиту становить 28 днів. Пролонгація доступна при вході в особистий кабінет, для цього потрібно натиснути кнопку «Пролонгувати» і оплатити суму нарахованих відсотків. Кількість пролонгацій не обмежена.

Грейс період — коли можна без шкоди погасити або пролонгувати договір — становить 3 дні. Не рекомендується обманювати компанію і сподіватися не повернути кредит, краще вийти на зв’язок, сплатити відсотки і залишитися позичальником, у якого бездоганна кредитна історія.

Висновки

Компанія Сrediton надає кредити на невеликі суми під високі відсотки. Однак, активно застосовує знижки, бонуси, проводить акції, для того щоб зробити свої пропозиції більш привабливим в очах клієнта.

Цікавим маркетинговим ходом можна вважати зниження вартості обслуговування кредиту при пролонгації. За словами компанії, можна очікувати зменшення ціни пролонгації на 50% у разі оплати ціни кредиту. Пролонгацію можна здійснювати на термін до 28 днів необмежену кількість разів таким. Таким чином, можна залишатися добропорядним позичальникам, навіть і не повернувши кредит вчасно.

Компанія робить все, щоб обслуговування кредиту у неї було зручно – є кілька способів закрити кредитний договір, вони доступні як онлайн так і офлайн. У компанії працює гаряча лінія як по телефону, так і по альтернативних каналах зв’язку в інтернеті. Останні новини публікуються на сайті, акції анонсуються і проводяться в фейсбуці, ведуться інші соціальні мережі.

В цілому умови компанії Сrediton можуть підійти позичальникам, які мають можливість скористатися знижками і бонусами, а також в разі, якщо повернути кредит повністю не виходить, але є можливість оплатити його частинами.

З недобросовісними позичальниками компанія не спілкується, передавши їх у руки колекторів.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
300-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
200-9000грн под 2%
Перейти Обзор
Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
1000-4000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор
Форза24 - оформлення швидкого онлайн кредиту
Форза24
Перейти Обзор