Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Від складних життєвих ситуацій, коли необхідно десь взяти в борг певну суму грошей, не застрахований ніхто. Однак, при зверненні в банк можна зіткнутися з відмовою, в ломбард необхідно нести щось цінне, а у друзів, як правило, не виявляється вільних грошей. Vistacredit - мікрофінансових компанія, де можна швидко і без особливих проблем взяти в борг необхідні грошові кошти. Тут для оформлення кредиту до позичальників пред'являються мінімальні вимоги. Що стосується умов кредитування, в Vistacredit можна взяти швидкий онлайн кредит під 0 - 1% в день.
Vistacredit – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
0% Ставка
100-100000 Макс. сумма
от 91 дня до 2-х лет Срок
96% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100-100000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-80
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Хто може стати клієнтом Vistacredit?

Для того, щоб отримати кредит в банку, необхідно мати офіційне місце роботи. У Vistacredit досить паспорта і ідентифікаційного коду. Тут проводиться кредитування представників найрізноманітніших соціальних груп, вік яких становить від 18 до 70 років. Це говорить про те, що стати клієнтами МФО без проблем можуть пенсіонери, студенти, безробітні та інші громадяни України. Основне правило для отримання кредиту – це наявність постійного джерела доходу (навіть неофіційного).

Переваги онлайн кредитів в Vistacredit

  • Цілодобова доступність сервісу. Щоб отримати кредит, немає необхідності чекати робочого дня. Всі заявки оформляються в режимі онлайн в будь-який час дня і ночі. Крім цього, рішення, щодо видачі кредиту приймається в автоматичному режимі. Це говорить про те, що можливість помилки внаслідок людського фактора повністю виключається.
  • Зручне оформлення. Позичальникові не потрібно їхати до відділення компанії. Щоб отримати кредит в Vistacredit, досить мати безперебійний доступ в інтернет.
  • Мінімальні строки розгляду заявки. Якщо ви звернулися в сервіс вперше, для перевірки даних може знадобитися до 15 хвилин. Що стосується подальших звернень, кредити в Vistacredit видаються протягом 2 – 5 хвилин.
  • Можливість отримання грошей, як готівкою в офісі компанії, так і банківським переказом на карту.
  • Попередній розрахунок суми і термінів кредитування можна зробити на сайті організації за допомогою онлайн калькулятора. Це дуже зручно, так як ще до підписання Договору ви будете ознайомлені з усіма умовами отримання кредиту в Vistacredit.

Чому можна отримати відмову?

Незважаючи на те, що дана мікрофінансових компанія дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів і відсоток відмов тут мінімальний, сервіс все ж може надати негативне рішення. Найчастіше, це спостерігається через:

  • У процесі реєстрації були введені некоректні дані. Щоб отримати позитивне рішення, необхідно перед відправкою заявки ретельно перевірити особисту інформацію та правильність її введення.
  • Клієнт спробував обдурити сервіс, вказавши не свої дані. Щоб отримати гроші в борг, паспорт, ІПН і банківська карта повинні належати саме позичальнику.
  • Збій системи. Якщо доступ в інтернет не є безперебійним або на сайті ведуться якісь технічні роботи, спробуйте повторити відправку заявки через кілька хвилин. У більшості випадків повторне звернення закінчується схваленням.

Що стосується виплати боргу, зробити це можна прямо на сайті МФО в особистому кабінеті користувача. Однак, для зручності клієнтів тут передбачені й інші способи оплати: через термінали самообслуговування, в офісі МФО або в касі будь-якого банку України.

Vistacredit – найшвидший і простий спосіб онлайн кредитування, тут все робиться для зручності позичальників.

Vistacredit – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
8000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
1000-50000грн под 0,75%
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
Перейти Обзор