Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Сучасна українська економіка настільки обмежує людей, що часом єдиним засобом виживання є позику грошових коштів. Однак, для оформлення кредиту банки часто вимагають велику кількість довідок або залучення поручителів, а у друзів не виявляється необхідної суми. Quickmoney - онлайн компанія, де можна отримати кредитні кошти на найвигідніших умовах. Тут позики видаються особам, вік яких становить 18 - 65 років. Таким чином, онлайн кредитування в Quickmoney є, як студентам, так і пенсіонерам. При цьому, наявність офіційного працевлаштування не є обов'язковою вимогою для видачі грошей.
Оценить
0% Ставка
50-500 Макс. сумма
1-30 Срок
84% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 50-10000
% ставка на повторный - 1,75%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Чому клієнти довіряють МФО Quickmoney?

  • Мінімальні терміни оформлення заявок. При першому зверненні для отримання кредиту вам може знадобитися близько 15 – 20 хвилин. Що стосується подальшого кредитування, гроші перераховуються на карту моментально.
  • Оформлення заявок проводиться через інтернет. Це говорить про те, що для отримання кредиту в Quickmoney вам взагалі не потрібно виходити з дому.
  • Максимально прозорі умови. Всі позики видаються без будь-яких прихованих комісій, додаткових відсотків та інших незрозумілих нарахувань.
  • Надійний захист особистих даних клієнтів сервісу Quickmoney. Ми намагаємося максимально захистити інформацію про своїх клієнтів, що повністю виключає її потрапляння в руки третіх осіб.
  • Сервіс доступний цілодобово. Це говорить про те, що отримати швидкий онлайн кредит тут можна, як вдень, так і вночі. Крім цього, всі розрахунки проводяться в автоматичному режимі, що повністю виключає можливість помилки.
  • Просте оформлення сайту. Скористатися Інтернет-ресурсом настільки просто, що кожна людина тут може самостійно без сторонньої допомоги оформити онлайн кредит.

Для того, щоб стати клієнтом МФО, досить мати будь-який гаджет з прямим виходом в інтернет.

Процес оформлення онлайн кредиту

Стати клієнтом онлайн сервісу Qmoney дуже просто. Для цього клієнт сервісу повинен пройти простий процес реєстрації, який складається з наступних кроків:

  • За допомогою кредитного калькулятора необхідно вибрати термін кредитування і необхідну суму. Це дуже зручно, так як ще до підписання договору ви точно будете знати суму переплати і термін, в який ці гроші необхідно повернути.
  • Заповніть анкету на сайті Quickmoney, де необхідно вказати особисті дані, а також завантажити скан копію паспорта та ідентифікаційного номера позичальника. Крім цього, для того, щоб отримати кредит в Quickmoney, необхідно мати активну карту будь-якого банку України, мобільний телефон та електронну пошту.
  • Після того, як сервіс прийме рішення, вам на пошту прийде відповідь. Якщо рішення позитивне, гроші будуть переведені на рахунок зазначеної карти негайно.

Quick money – швидкі онлайн кредити, які допомагають вирішити велику кількість поточних проблем. Даний сервіс дає можливість отримати позику на суму від 50 грн. до 10 000 грн. З кожним наступним зверненням ваш ліміт буде значно збільшуватися.

Щоб виплатити кредит, можна скористатися особистим кабінетом Quickmoney. Цей спосіб є найпростішим, так як тут не передбачена оплата додаткових комісій. Крім цього, в особистому кабінеті можна переглянути статус виконання заявки, пролонгувати позику або скористатися спеціальними пропозиціями компанії і бонусами. Що стосується банків і терміналів самообслуговування, тут може стягуватися додатковий відсоток, встановлений фінансовою організацією.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
MyCredit — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
MyCredit
100-6000грн под 1,6%
Перейти Обзор
Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор