Press "Enter" to skip to content

Кредит онлайн на карту без дзвінків

За допомогою мікро-фінансових організацій кожен бажаючий може отримати кредит на карту без дзвінків, довідок про доходи та документів з роботи. Оформити позику можна в будь-який час дня і ночі, у вихідні та святкові дні.

Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Чому кредити без дзвінків на карти популярні?

Мікро-фінансові організації встановлюють лояльні вимоги до своїх клієнтів і надають позики без дзвінків на карту на вигідних умовах. Такі компанії мають і іншими перевагами:

  • конфіденційність і безпеку. Всі організації застосовують надійно захищені системи реєстрації, тому ви можете бути впевнені в тому, що всі ваші дані ніхто не дізнається;
  • оперативність прийняття рішення і проста схема оформлення кредиту. Завдяки тому, що заявки розглядаються в автоматичному режимі, вже через пару хвилин без дзвінків клієнт знатиме про рішення організації;
  • мінімальний пакет документів – не треба надавати довідку про доходи або ж довідки з місця роботи. Для оформлення кредиту знадобиться всього лише паспорт, в рідкісних випадках ідентифікаційний код;
  • висока ймовірність позитивної відповіді. Практично всім клієнтам, як студентам, так і пенсіонерам, і безробітним громадянам, МФО надають кредит на карту.

З мікро-фінансовими організаціями отримати мікрокредит без дзвінків операторів цілком на карту можливо і, головне, зовсім нескладно.

Схема отримання позики без дзвінків

Для оформлення кредиту на карту без дзвінків необхідно подати заявку до відповідної організації. Зробити це можна двома способами: в офісі при особистій зустрічі або ж на сайті компанії. В анкетах просять вказати номери телефонів друзів або родичів. Тільки в рідкісних випадках оператори дзвонять і уточнюють зазначену вами інформацію. Якщо ж ви хочете уникнути дзвінків, вибирайте компанії з автоматичним розглядом заявки.

На розгляд заявки піде хвилин 5, і, якщо відповідь позитивна – без дзвінків гроші надійдуть на карту в цей же день, як правило, протягом години після подачі заявки. Погасити кредит треба в зазначений у договорі термін. Якщо ж у вас не виходить виплатити суму вчасно, попросіть відстрочку в компанії. Дана послуга доступна клієнтам за додаткову комісію. Більш того, клієнти можуть передчасно виплатити борг без штрафів і переплат.

Мікро-фінансові організації, на відміну від банків, в 90% випадках дають позитивні відповіді своїм клієнтам, при цьому гроші нараховують миттєво. Це відмінна фінансова допомога в умовах кризи клієнта.

Кредит на карту без дзвінків
Оцените эту запись