Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.

Дінеро - український Мікрокредитний сервіс, що пропонує одні з найбільш зручних і вигідних умов кредитування. Компанія розробила онлайн-систему, яка дозволяє оформити позику на сайті без необхідності відвідувати відділення. У Дінеро не доведеться навіть чекати кур'єра, щоб підписати договір.

Це зручніше, ніж оформлення позики в банку, оскільки не потрібно збирати великого пакета документів, щоб підтвердити свою платоспроможність, не доведеться йти в банк, спілкуватися з кредитним фахівцем. Це краще, ніж позики в ломбарді, оскільки не потрібно надавати заставу і ризикувати цінною річчю.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Основні умови кредитування

Основний продукт Дінеро – невеликі позики на невеликий термін. Це кредити до 10000 гривень на термін до 30 днів. Передбачається, що клієнт повертає борг з наступної зарплати. Крім того, в Дінеро існують і довгострокові програми кредитування, що відрізняє сервіс Дінеро від більшості інших мікрокредітних організацій.

Дінеро пропонує:

 • Перший кредит до 10000 гривень без відсотків. Це відмінна можливість спробувати, як працює сервіс, без зайвих ризиків;
 • Повторні позики до 15000 гривень. Погашайте свою першу позику вчасно, щоб при необхідності отримувати більш серйозні позики;
 • Довгострокові позики – кредитні програми на 3, 6 і 9 місяців.

Мікрокредити до 10000 гривень оформляються на 7, 14 і 30 днів. Відсоткова ставка в Дінеро на повторні позики становить 1,3%. Це одна з найнижчих процентних ставок на ринку мікрокредитування.

Ще одна перевага сервісу Дінеро – можливість пролонгації кредиту. Це дозволяє уникнути прострочення в разі неможливості вчасно погасити кредит. Продовжити позику можна на 7, 14 або 30 днів, сплативши невелику комісію.

Хто може стати клієнтом Дінеро?

Дінеро – лояльна мікрокредітной компанія, яка прагне допомогти кожному українцеві в складній фінансовій ситуації. Щоб стати клієнтом сервісу, досить:

 • Бути громадянином України віком від 18 до 75 років;
 • Мати паспорт України та ІПН;
 • Мати банківську карту будь-якого українського банку.

Йти нікуди не доведеться, ви можете оформити кредит Дінеро, зручно розташувавшись в кріслі і підготувавши перераховані вище документи. Отримувати на роботі довідку про доходи не потрібно, що особливо зручно, коли не хочеться доводити до відома колег на підприємстві щодо своїх планів. Чи не буде потрібно також довідка про несудимість, заставу і поручителі. У Дінеро кредит можуть оформити і студент, і пенсіонер, і людина без офіційного працевлаштування.

Звичайно ж, не дивлячись на лояльність, як і будь-яка інша кредитна компанія, Дінеро прагне мінімізувати ризики, перевіряючи платоспроможність клієнта. Головним інструментом такої перевірки є кредитний рейтинг. Дінеро не відмовить у кредиті, якщо у вас низький на думку, наприклад, банку рейтинг, але все ж наявність серйозних прострочень може стати причиною відмови в позиці.

Проте невеликий кредит від Дінеро можна використовувати і як спосіб поліпшення кредитної історії. Дінеро передає відомості про дисципліну виплат в УБКІ, тому вчасно погашений позику, навіть якщо це всього 500 гривень, допоможуть піднятися в кредитному рейтингу, що дозволить розраховувати надалі на більші позики як в Дінеро, так і в інших компаніях.

Як оформити заявку на кредит в Дінеро?

Дінеро пропонує найзручніший спосіб отримання коштів – онлайн на сайті. Це означає, що вам потрібно познайомитися з правилами і порядком отримання грошей на сайті Дінеро і слідувати інструкції. Заявка аналізується комп’ютерним алгоритмом, що виключає помилки, людський фактор, необ’єктивність. До того ж це дуже швидко: всього 5 хвилин – і ви отримаєте рішення по кредиту.

Процес роботи з сайтом починається з вибору терміну і суми позики. Кредитний калькулятор Дінеро підрахує суму з відсотками, яку потрібно буде погасити в кінці терміну кредитування. Далі потрібно виконати кілька простих кроків.

 1. Реєстрація в системі Дінеро. Введіть свої прізвище, ім’я, по батькові, ІПН, контактні дані. Придумайте надійний пароль і підтвердіть його, а також погодьтеся з умовами компанії.
 2. Інформація про зайнятість. Важливо вказати місячний дохід і відомості про роботодавця. Також будуть потрібні контакти родича, друга або колеги.
 3. Адреси. Необхідно вказати адресу реєстрації (міститься в паспорті) і фактичного проживання, домашній номер телефону, якщо є.
 4. Додати документи. Введіть паспортні дані і завантажте на сайті знімки документів (як це потрібно зробити, зазначено в інструкції).
 5. Верифікація карти. Буде потрібно ввести номер карти, термін дії, CVV2-код. Після цього з карти списується довільна сума в розмірі 1 гривні, але через деякий час ці гроші будуть зараховані назад. Підтвердіть цей платіж.
 6. Підписання договору. Обов’язково прочитайте договір Дінеро і погодьтеся з його умовами.

Компанія Дінеро приймає рішення дуже швидко, вже через кілька хвилин ви дізнаєтеся результат вашого запиту, а гроші будуть зараховані ще протягом 3-5 хвилин.

Останнім етапом взаємодії з сервісом Дінеро є погашення кредиту. В Особистому кабінеті ви зможете дізнатися термін і кінцеву суму погашення. Зробити це можна в такий спосіб:

 • в Особистому кабінеті на сайті Дінеро, скориставшись банківською картою;
 • в платіжному терміналі або на сайті сервісу Easypay;
 • банківським переказом в інтернет-банкінгу або касі будь-якого українського банку за реквізитами.

Важливо вчасно погасити кредит Дінеро, інакше почнуть нараховуватися штрафні відсотки – це додаткові 1,5% в день, які будуть нараховуватися на тіло позики. Якщо ви розумієте, що погасити кредит вчасно не вдасться, ви можете скористатися послугою пролонгації. Продовжити термін користування кредитом в Дінеро можна ще на 7, 14 або 30 днів, сплативши комісію.

Дінеро – комфортний у всьому сервіс. Не потрібно нікуди йти, щоб оформити договір, не потрібно чекати в черзі. Позики онлайн доступні всім в будь-який час дня і ночі по всій країні.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

0
Як правильно спілкуватися з колекторами?

Як правильно спілкуватися з колекторами?

0
Где можно купить страховку для выезда за границу?

Где можно купить страховку для выезда за границу?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *