Дінеро – умови кредитування. Простими словами про складне

Дінеро – український мікрокредитний сервіс, що пропонує зручні та вигідні умови запозичення грошей. Компанія розробила онлайн-систему, яка дозволяє оформити позику на сайті без необхідності відвідувати відділення. Звернувшись до Дінеро, не доведеться навіть чекати кур'єра, щоб підписати угоду. Це зручніше, ніж оформлення позики в банку, оскільки не потрібно збирати велику теку документів, щоб підтвердити свою платоспроможність, не доведеться покидати домівку та спілкуватися з кредитним фахівцем. Це краще, ніж позики в ломбарді, оскільки не потрібно надавати заставу та ризикувати цінною річчю.
Оценить
1.4 % Ставка
300-15000 Макс. сумма
7-30 Срок
94% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 300-23000
% ставка на повторный - 1.4 %
пролонгація - Есть
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - Видача цілодобово. Служба підтримки з 8 до 22.00. Чати до 21.00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Основні умови кредитування

Основний продукт Дінеро – невеликі кошти на невеликий термін. Це кредити до 23000 гривень на місяць. Передбачається, що клієнт повертає борг з наступної зарплати. Крім того, в Дінеро існують й довгострокові програми кредитування, що відрізняє сервіс від більшості інших кредитних організацій.

Дінеро пропонує:

 • перший кредит до 17000 гривень. Це відмінна можливість спробувати, як працює сервіс, без зайвих ризиків;
 • повторні позики до 23 000 гривень. Виплачуйте перший борг вчасно, щоб при необхідності отримувати більші суми;
 • довгострокові позики – кредитні програми на 3, 6 і 9 місяців.

Мікрокредити до 17 000 гривень оформляються на 7, 14 і 30 днів. Відсоткова ставка в Дінеро на повторні позики становить 1,3%. Це одна з найнижчих процентних ставок на ринку мікрокредитування.

Ще одна перевага сервісу Дінеро – можливість пролонгації кредиту. Це дозволяє уникнути прострочення в разі неможливості вчасно сплатити гроші. Продовжити позику можна на 7, 14 або 30 днів, сплативши невелику комісію.

Хто може скористатися послугами Дінеро

Дінеро – лояльна кредитна компанія, яка прагне допомогти кожному українцеві у складній фінансовій ситуації. Щоб стати клієнтом сервісу, достатньо:

 • бути громадянином України віком від 18 до 75 років;
 • мати український паспорт з реєстрацією та ІПН;
 • мати банківську карту будь-якого українського банку.

Йти нікуди не доведеться, ви можете оформити гроші, зручно розмістившись у кріслі й підготувавши описані вище документи. Отримувати на роботі довідку про щомісячні статки не потрібно, що особливо зручно, коли не хочеться доводити до відома колег на підприємстві інформацію про свої плани. Зайвою також стане довідка про несудимість, застава чи поручителі. У Дінеро кредит можуть оформити і студент, і пенсіонер, і фрілансер, тобто людина, яка не має запису у трудовій.

Звичайно ж, не дивлячись на лояльність, як і будь-яка інша кредитна компанія, Дінеро прагне мінімізувати ризики, перевіряючи платоспроможність потенційного клієнта. Головним інструментом такої перевірки є кредитний рейтинг. Дінеро не відмовить у позиці, якщо у вас, приміром, низький на думку банка рейтинг, але все ж наявність серйозних прострочень по виплатах може стати причиною відмови в позиці.

Проте невеликий кредит від Дінеро можна використовувати й як спосіб поліпшення кредитної історії. Дінеро передає відомості про дисципліну виплат в УБКІ, тому вчасно погашена позика, навіть якщо це всього 500 гривень, допоможе піднятися в кредитному рейтингу, що дозволить розраховувати надалі на більші суми як в Дінеро, так і в інших компаніях.

Використовувати кошти, отримані за допомогою МФО, можна через apple pay та google pay, чи у будь-який більш звичний для вас спосіб.

Як отримати кредит в Дінеро

Дінеро пропонує найзручніший спосіб отримання кредиту – онлайн на сайті. Це означає, що вам лише потрібно ознайомитися з правилами та порядком подання заяви на позику на сайті Дінеро і слідувати інструкції. Заявка аналізується комп’ютерним алгоритмом, що виключає помилки, людський фактор, необ’єктивність. До того ж це дуже швидко: всього 5 хвилин – і ви отримаєте рішення по кредиту. Це можна зробити цілодобово.

Процес роботи з сайтом починається з вибору терміну та суми позики. Кредитний калькулятор Дінеро підрахує суму з відсотками, яку потрібно буде сплатити в кінці терміну кредитування. Далі потрібно виконати кілька простих кроків.

 • Реєстрація в системі Дінеро. Введіть свої прізвище, ім’я, по батькові, ІПН, контактні дані. Придумайте надійний пароль і підтвердіть його, а також погодьтеся з умовами компанії.
 • Інформація про зайнятість. Важливо вказати місячний дохід. Також потрібні контакти родича, друга або колеги.
 • Адреси. Необхідно вказати адресу реєстрації (міститься в паспорті) і фактичного проживання, домашній номер телефону, якщо він у вас є.
 • Додати документи. Введіть паспортні дані та завантажте на сайт знімки документів (інформація для клієнтів, як це потрібно зробити, зазначена в інструкції).
 • Верифікація карти. Необхідно ввести номер карти, термін дії, CVV2-код. Після цього з карти списується невеличка сума, яка через деякий час повернеться назад на рахунок. Підтвердіть цей платіж.
 • Підписання договору. Обов’язково прочитайте договір Дінеро і погодьтеся з його умовами.

Компанія Дінеро приймає рішення дуже швидко, вже через кілька хвилин ви дізнаєтеся результат вашого запиту, а гроші будуть зараховані ще протягом 3-5 хвилин.

Останнім етапом взаємодії з сервісом Дінеро є погашення кредиту. В Особистому кабінеті ви зможете дізнатися термін і кінцеву суму сплати. Зробити це можна в такий спосіб:

 • у своєму Особистому кабінеті на сайті Дінеро, скориставшись банківською картою;
 • у платіжному терміналі або на сайті сервісу Easypay;
 • банківським переказом в інтернет-банкінгу або касі будь-якого українського банку за реквізитами.

Важливо вчасно платити по боргам, інакше почнуть нараховуватися штрафні відсотки – це додаткові 1,5% на день, які будуть нараховуватися на тіло позики. Якщо ви розумієте, що погасити кредит вчасно не вдасться, можете скористатися послугою пролонгації. Продовжити термін користування позикою у Дінеро можна ще на 7, 14 або 30 днів, сплативши комісію.

Дінеро – комфортний сервіс.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы
Наталка

Дінеро дуже вдячна за уважність. Була ситуація коли на мене хотіли оформити кредит якісь ліві люди. Благо робітники компаній передзвонили мені, щоб щось уточнити, і яодразуж підняла кіпіш. Вони мені помогли розібратися. Зявку звістно відкотили обратно. Але хто це був не відомо.

Саша

Живу не в місті, терміналу у нас немає. Через погані погодні умови не зміг вчасно погасити кредит. За це мені впаяли пеню, я дуже засмутився, грошей і так немає. Ви звичайно виручаєте, але штрафи драконівські.

Наталія

В принципі нормально. Передзвонили дуже швидко, буквально через пару хвилин після того як оформив заявку на сайті. Гроші прийшли на наступний день. При заповнені заявки треба подати свої данні, так як це збільшує шанси на те, що кредит віддадуть. Не дуже хотілося надавати інформацію про себе в інтрнет, але що поробиш. Офлайн офісу у них начебто немає.

Олександр

Потрапив на акцію Дінер 0% на перший займ, і використав її. Правда просив 5000 грн, але дали всього 3000грн, Обіцяють що н аступного разу можна брати більше. Поки всім задоволений.

Тимур

Дуже крутезне МФО. Я частенько беру гроші в займ саме у них. Беру на різні речі типу зходити з друззями в клуб, або купить щось з речей, короче кажучи на різні дрібниці. Це не великі суми, які я точно зможу повернути протягом місяця. На довше не має сенсу оформляти кредит.

Влад

Гарна компаній. Сервіс працює ісправно проблем не виникає. Простий у використанні. Брав місяц назад кредит погасив його деся чотири дні назад. Не виникло проблем з закриттям. Переказав рівно ту сумму яку мені розрахували з самого початку. Ні яких зкритих комісій чи ще щось таке.
Дуже задоволений.

Вітя

Компанія розкручена. Всунули кучу бабла в рекламу, а толку, якще персонал не освітчений. Портять загальну картину своєю не освідченнічтю в тому продукті який продають.
Попрацюйте над персоналом, щоб знали свій продукт.

Дарина

Гарна компанія, це можу сказати з упевненістю. Оформляла у них кредити вже не один раз. Раджу всім своїм друзям, оскільки реально простий і швидкий спосіб для оформлення не великих сум. Існують різні бонусні програми, розіграші, що не може не радувати. Я ось особисто отримала бонус від компанії, коли моя подруга оформила у них позику і вказала мене, як людину яка її привела до них. Мені було дуже приємно.

Люда

Вирішив залишити позитивний відгук, оскільки реально залишився дуже задоволеним. Відсоток у цього МФО в порівнянні з іншими організаціями нижче. І що не менш важливо рівень лбслуговування на високому рівні. Немає хамовитих менеджерів, все дуже людяно. Якщо вже і зв’язуватися з кредитами, то краще приходити в таку компанію, як Дінеро.

Лідія

Компанія з таким іменем, але з таким жахливим персоналом. Дуже нахомила дівчина оператор, якій я подзвонила з дуже простим питанням. Зрозуміла, що вона не може мені відповісти і попросила когось, кто добре в цьому розбирається, і тут понеслась. Скільки хамських слів я почула ви собі не уявляєте. Просто жах.
Дуже рекомендую руководству прослуховувати хочаб переодично розмови їх менеджерів.

Святослав

Компанія відома, і думаю, що всі про неї чули. Але все одно вирішив написати, оскільке це був мій перший досвід. 1,5 місяці назад оформлював кредит на не велику сумму, оскільки й боявся і більше меніб не затвердили.
Що хочу сказати, я задоволений. Дуже швидко заповнив усі відомості про себе, це не так складно. Мені навіть затвердили ту сумму на яку я розраховував. В той же день перевів гроші. Закрити вдалося завчасно через термінал. І добре що раніше закрив, бо гроші трохи запізнилися до одержувача.
В цілому я задоволений своїм опитом.

Лєра

Дінеро довіряю дуже давно. Мені у них підходить ставка (1,4%). У порівнянні з іншими у яких ставка 1,6%, 1,9%, Дінер дуже хорошу пропонує ставочку. Що ще хотіла сказати? МФО, звичайно дуже зручні швидкістю оформлення. Це вам не банк де потрібно збирати купу документів, довідку про доходи підписувати у директора тиждень. У Дінер потрібен тільки паспорт, код, телефон – все.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор