УкрПозіка – швидкі позики на карту

Нестача коштів - проблема, з якою може зіткнутися кожна людина. Як правило, в такі складні моменти у друзів немає грошей, щоб дати в борг, а банки для оформлення кредиту вимагають заставу, поручителів або велика кількість різних документів. УкрПозіка - онлайн сервіс, який дає можливість швидко і без проблем отримати кредитні кошти на суму до 15 000 грн. Ми надаємо можливість клієнтам оформити позику і не задаємо зайвих запитань щодо цілей витрачання грошей. УкрПозіка переводить кредитні кошти на карту будь-якого банку протягом короткого проміжку часу.
УкрПозика – швидкі позики на карту
4.5
(6 гол-в)
0.01% Ставка
300-15000 Макс. сумма
7-30 Срок
98% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 300-23000
% ставка на повторный - 1.4%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - Режим робочого часу: Пн.-Пт. з 09:00 до 18:00. Графік роботи клієнтської підтримки - з 8:00 до 20:00. Видача позик: 24/7
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Хто може оформити кредит в компанії УкрПозіка?

Наша кредитна компанія дає можливість клієнтам оформити кредит на будь-які цілі. Найчастіше люди беруть гроші в борг у УкрПозіка для придбання побутової техніки, продуктів харчування і так далі. Як правило, всі заявки отримують підтвердження. Це говорить про те, що оформити кредит за допомогою сервісу УкрПозіка може хто завгодно (молоді мами в декреті, безробітні або співробітники державних установ, які працюють на постійно основі).

Для того, щоб оформити швидкий онлайн кредит в УкрПозіка, клієнт компанії зобов’язаний:

 • Мати документ підтверджує особу (паспорт громадянина України).
 • Мати активний номер мобільного телефону та електронну адресу.
 • Наявність пластикової картки будь-якого банку.

Оформлення онлайн кредиту проводиться дуже швидко і без будь-яких проблем. Як правило, після схвалення вашої заявки кошти переводяться на карту банку протягом декількох секунд. Після зарахування грошей, ви можете ними розпоряджатися на свій розсуд.

Оформлення онлайн кредиту в УкрПозіка

Для того, щоб отримати кредитні кошти в онлайн компанії УкрПозіка необхідно виконати наступні нескладні інструкції:

 • На сайті компанії УкрПозіка необхідно вибрати необхідну суму позики і терміни, в які ви зможете погасити свій борг. Всі розрахунки можна зробити за допомогою онлайн калькулятора. Це дуже зручно, так як до оформлення всіх необхідних документів ви будете ознайомлені з усіма умовами та термінами погашення швидкого позики в УкрПозіка.
 • У анкеті необхідно вказати всі ваші дані. Як правило, це ініціали клієнта, адреса електронної пошти, номер телефону, ІПН і паспортні дані. Якщо ви заповните всі поля і вкажіть всі особисті дані, ймовірність отримання онлайн кредиту значно збільшиться.
 • Після відправки заявки необхідно дочекатися підтвердження від кредитного сервісу УкрПозіка. У разі позитивного рішення гроші будуть зараховані на карту банку протягом декількох хвилин.

Скористатися онлайн сервісом УкрПозіка дуже просто. Основна умова для отримання грошей в борг – це максимальне надання своїх особистих даних. Ми не запитуємо у вас довідку про доходи і підтвердження чистоти кредитної історії в інших фінансових організаціях. Перший кредит вам буде виданий на мінімальну суму. Якщо всі умови будуть повністю дотримані, ваш ліміт буде значно збільшений. Це говорить про те, що сума другого і наступних кредитів в УкрПозіка буде на багато більше.

Переваги

Якщо ви вирішили оформити кредит за допомогою онлайн сервісу УкрПозіка, можете не сумніватися в правильності свого рішення. Це обумовлено тим, що таке кредитування є на 100% надійним і має велику кількість переваг:

 • Взаємовигідні умови. Ми робимо все, щоб клієнти сервісу УкрПозіка залишалися задоволені спільним співпрацею. Кредитні кошти надаються нашим клієнтам абсолютно безкоштовно без будь-яких прихованих комісій або інших непрозорих умов. Крім цього, отримати гроші в борг ви зможете під 0%.
 • Мінімальний пакет документів. Щоб отримати кошти в борг у УкрПозіка, немає необхідності збирати велику кількість різних довідок. Для перерахування кредитних коштів на карту банку досить надати скан копію паспорта громадянина України та ідентифікаційний номер позичальника. Крім цього, подати заявку на оформлення кредиту можна онлайн, не виходячи з дому. Це дуже зручно, так як немає необхідності годинами вистоювати кілометрові черги в банку. Зручність і оперативність – основні принципи роботи кредитної компанії УкрПозіка
 • Отримання кредиту протягом декількох хвилин. Все, що потрібно для оформлення кредиту – бажання і безперебійний доступ до мережі Інтернет. Сервіс працює цілодобово без перерви і вихідних. Це говорить про те, що взяти гроші в борг можна без проблем в будь-який час дня і ночі.

УкрПозіка – онлайн сервіс, який допомагає позичальникам швидко і без особливих проблем отримати кредит на карту будь-якого банку. Оформлення заявки і підписання договору не займе багато часу, а необхідна сума буде зарахована на ваш картковий рахунок протягом декількох секунд.

Чому клієнти довіряють компанії УкрПозіка?

Дуже часто онлайн кредитування має велику кількість підводних каменів. Щоб не зіткнутися зі швидкими комісіями або іншими невигідними умовами, варто спочатку перевірити репутацію кредитної організації і ознайомитися з відгуками реальних клієнтів. Якщо після цього залишаються будь-які сумніви, від співпраці з такою кредитною компанією буде краще відмовитися.

Що стосується сервісу УкрПозіка, тут все максимально прозоро. Кредит онлайн видається на взаємовигідних умовах, а також позичальнику надається можливість ознайомлення з усіма можливими нюансами погашення боргу ще до підписання Договору.

Якщо у клієнта сервісу УкрПозіка залишаються будь-які питання або сумніви, можна звернутися за допомогою до наших консультантів. Фахівці роз’яснять всі плюси кредитування в нашій компанії.

УкрПозіка – швидке оформлення кредитів без застави, довідок про доходи та поручителів. Ми робимо все, щоб наші клієнти залишалися задоволені співпрацею з нашою організацією. Оформивши кредит в нашій компанії, ви без проблем зможете вирішити всі можливі фінансові проблеми.

УкрПозика – швидкі позики на карту
4.5
(6 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
300-10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Credit365 — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
500-20000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
500-4000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Отзывы
Михаил

Нормальная контора. Обслуживают быстро. Главное вовремя отдать

Степан

Нужно было экстренно закрывать предыдущий кредит, поэтому пришлось срочно брать займ, без особых проблем и затрат времени сделал на Укрпозика – обработка заявки действительно быстрая

Нікіта

Кому потрібні гроші – в укрпозиці можна брати. Отримали з жінкою 2 позики за 1 день)) класс

Валентина

Воспользовалась услугами сервиса “Укрпозика” впервые, ведь займ всё-равно под 0%. Очень быстро – оформление за 5 мин на сайте. Капнула нужная сумма моментально. Спасибо, буду пользоваться ещё!

Владислав

Сейчас в УкрПозыке проходит акция: берёшь 10 000, а возвращаешь на 7 % меньше.
Проверено: я действительно вернул 9 300 грн. 700 грн на пивас на голом месте!)))

Игорь

Успешно. получил деньги, вернул, все ок.

Тоха

дали кредит несмотря на то что в прошлом были просрочки. оч доволен))

Ден

Відсотки капають, але хоча б не знімають без відома з картки як у М****

Андрій

Кредит так і не взяв, але залишилися позитивні враження від спілкування з колл-центром. Дуже людяні та уважні дівчата

Рома

Все четко. Деньги получил!!!!1

андрей

компания укрпозыка_динеро_таскомбанк проводят некоректную работу в сфере микрофинансов начисляют некоректные суммы предостовляют заведома ложную информацию портят людям репутацию кредитную историю и невыполняют свои обезательства и обещания ведут мошенничиские действич невыдоввя подтверждение при закрытии кредита наверно думают что только они записывают разговоры предлагаю всем кто столкнулся с этими неправомерными действиями коллективно обращаться в правохранительные органы так как компании тоже несут ответственность за свои действия

  коля

  хуйня ети фото вопще галимие не рекомендую вапще

Сергей

Такая ситуация, была сумма 9111 грн, 1 июля сделал продление на 7 дней, в итоге захожу оплачивать а сумма 11111грн, опалтил на данный момент 9111, пока не спишут остальные 2000грн не рекомендую никому обращаться в эту компанию.

Вера

Удивительный сервис, мгновение и деньги у Вас без кишкомотсва (прозвонов знакомым, близким, указания дохода, дохода близких, состава семьина какие цели, какое образование, без 100 страниц паспорта и кода, без всей автобиографии и т.п., где работаете, зачем, сколько работаете, сколько прописаны, чье жилье, чем владеете и т.д.) Не ожидала, что такой уровень может быть в Украине. Правда несколько раз не могла зайти на сайт-ошибка 502, но это ничто по сравнению со всем ужасом, что предлагают др. компании. Спасибо!

Светлана

Ни разу нибрала и нидали точно обманывают а монивео дали за 5 минут

Анна Корнышова

Ужасно, не рекомендую!!!!!! Обманывают, и как буд то так и надо. Любой другой сервис только не этот!!!!!

Юрій

Компанія обманює людей. В мене була сума до закриття 2800 грн до 27.06, проте при оплаті 23.06 вже було 3995 грн, тобто донарахували ще 1195 грн незрозуміло за що. Не рекомендую нікому послуги даної компанії!!!

Тетяна

Хорошо

Тетяна

Нормально можно брать

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
Перейти Обзор