Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

МФО Finhub – це новий в нашій країні формат мікрокредитування, побудований за принципами p2p-кредитування, що з`явилося в Сполученому королівстві ще 2005-го року. Person-to-person кредитування – це можливість для громадян брати кошти в борг безпосередньо у інвестора, без залучення посередників. З одного боку, компанія надає можливість вкладникам заробити, а з іншого – забезпечує детальну перевірку позичальників на предмет платоспроможності й сумлінності.

Усі фінансові операції проводяться в юридичному полі України. Компанія пройшла реєстрацію (свідоцтво серії ІК №150 від 25.10.2015 р.) під офіційною назвою Товариство з обмеженою відповідальністю «КУ «Фінкредіт плюс» і вже може похвалитися 35-тисячною клієнтською базою.

Сервіс Finhub дозволяє оформити онлайн-кредит, не виходячи з дому та з мінімальним пакетом документів. Зазвичай 9 з 10 осіб, що звернулися, отримують позитивне рішення. Після цього кошти зараховуються на персональний банківський пластик протягом кількох хвилин.

Finhub – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
3
(2 гол-в)
0,12% Ставка
1000-15000 Макс. сумма
1 день - 12 месяцев Срок
85% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 1000-30000
% ставка на повторный - 0,37%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 21-65
Часы работы - Пн-Пт: с 8:00 до 19:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання кредиту на карту в Finhub

Кредитуватися в даній мікрофінансовій організації можуть громадяни України, за винятком осіб, зареєстрованих на тимчасово окупованих територіях і в АР Крим. Перед тим як оформляти позику, переконайтеся, що відповідаєте заявленим критеріям:

 • на момент оформлення позики вам виповнився 21 рік, а на момент погашення боргу вам не виповниться 65 років;
 • ви можете надати паспорт і код ІПН;
 • ви працевлаштовані та маєте стабільний прибуток (студентам вузів доведеться підтверджувати свою платоспроможність);
 • ви є власником іменної карти будь-якого українського банку;
 • у вас є мобільний номер телефону та адреса електронної пошти.

Зверніть увагу: безробітні та батьки, які перебувають у відпустці по догляду за дітьми, не можуть оформити позику в Finhub.

Умови кредитування

Всім, хто планує оформити кредит онлайн в Finhub, сервіс пропонує позики на таких умовах:

 • максимальна сума – до 30 000 гривень;
 • відсоткова ставка – від 0,01% до 1,2% в день;
 • розрахунковий період – до 1 року.

Залежно від ваших потреб є можливість обрати найбільш оптимальний варіант кредитування. В даний момент Finhub пропонує оформити онлайн-кредит на карту, надавши перевагу одному з продуктів:

 • «Кредит до зарплати» передбачає короткий термін позики (1–30 днів) і невеличку суму (500–5 000 гривень).
 • «Споживчий кредит» дозволить розпоряджатися більшою сумою (5 100–30 000 гривень) більш тривалий час (3–12 місяців).

Розглянемо стандартну пропозицію щодо повторної мікропозики від Finhub. Поглянувши на таблицю переплат, можна зрозуміти, скільки доведеться повернути кредитору, якщо ви звернетеся за другим кредитом і більше.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів під 1.2% в день.

Сумма займа К возврату
3000 3360
5000 5600
7000 7840
10000 11200
12000 13440
15000 16800
20000 22400

Процентна ставка по кожній з пропозицій може змінюватися залежно від індивідуального кредитного рейтингу. У деяких випадках обслуговування кредиту обійдеться дорожче або, навпаки, дешевше, ніж було заявлено в результаті попереднього підрахунку за допомогою кредитного калькулятора.

Будь-які питання щодо деталей кредитування можна задати, використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті кредитора, а також зателефонувавши в Finhub за номером гарячої лінії 0 800 502 346.

Чи є привілеї для постійних клієнтів

Якщо на етапі оформлення кредиту, ви задалися питанням, чи можливо отримати, наприклад, промокод Finhub, щоб заощадити, зверніть увагу: така опція в компанії не передбачена, так само як і інші привілеї. Реферальна програма, акції та розіграші в Finhub відсутні.

Єдине, на що можуть розраховувати постійні клієнти з високим кредитним рейтингом, –зниження процентної ставки. Подібні рішення приймаються виключно в індивідуальному порядку.

Finhub та інші МФО

Наразі представлена величезна кількість пропозицій з мікрокредитування громадян. У боротьбі за лояльність клієнтів компанії до мінімуму скорочують необхідний для позики пакет документів і розробляють різноманітні партнерські програми. Проте, як і раніше, ключовими при виборі залишаються кілька основних факторів, серед яких: максимальна сума кредиту і процентна ставка при першому і наступних зверненнях.

В Finhub найбільша сума, яку ви можете взяти в кредит на банківську карту, становить 30 000 гривень. За цим показником багато конкурентів поступаються даному МФО. На другому і третьому місці рейтингу розмістилися Dinero і Ccloan, які готові позичити до 15 000 при першому зверненні. Далі ключові гравці пропонують 12, 10 і 5 тисяч. Найменше – 3 000 гривень – можна отримати в Zaplatka, OnCredit, Monetka і AlexCredit.

Максимальна сума Фінхаб

Обслуговування першої позики коштуватиме вам від 0,1% щодня. Це середній показник. Наприклад, найвища ставка досягає майже 2%, мінімальна переплата у частини конкурентів прагне до нуля.

Ставка для нових Фінхаб

Щодо повторної позики в Finhub, дана МФО, як і більшість кредиторів, підвищує щоденну вартість обслуговування боргу. Однак це все одно нижче, ніж прагнуть конкуренти. Щоденний платіж складе 1,2% відсотка. Колеги-позикодавці попросять 1,4% відсотка і вище.

Ставка для повторних Фінхаб

Finhub готовий надати в кредит на картку до 30 000 гривень, що значно вигідніше, ніж пропонують конкуренти. Це ж стосується і процентної ставки. Для первинних і вторинних звернень вона буде нижче, ніж у основних гравців мікрофінансового ринку.

Щоправда, МФО поступається банкам, які пропонують у рази більше коштів і під значно нижчі відсотки. Винятковою перевагою мікрофінансових організацій залишається мінімальна кількість відмов і скорочений до мінімуму пакет документів. І саме доступність мікрокредитів зробила їх вкрай популярними у всьому світі. До речі, у Вікіпедії зазначено, що ідея, за якою сьогодні працює Finhub та інші МФО, 2006-го року принесла своєму автору Нобелівську премію миру.

Як подати заявку на кредит

Якщо рішення позичити гроші прийнято, насамперед необхідно зареєструватися. Щоб подати онлайн-заявку, потрібно зайти на сайт Finhub і пройти відповідну процедуру на порталі:

 • У спеціальній формі вкажіть ваш діючий номер телефону, e-mail і пароль, який надалі зможете використовувати для входу в особистий кабінет Finhub.
 • В анкеті чесно і без помилок заповніть всі запропоновані поля. Правдиві відповіді збільшують шанси по отримання позики.
 • Прикріпіть фото 1-ї та 2-ї сторінок вашого паспорту в розгорнутому вигляді.
 • Завантажте фотографію вашого обличчя, знімок повинен бути реальним. Це необхідно для біометричного аналізу особи: так кредитор виключає можливість оформлення кредиту за вашими документам третіми особами.
 • Введіть інформацію про вашу банківську картку. Наявність персонального банківського пластику (картка може бути емітована будь-яким українським банком) – обов’язкова умова для кредитування в Finhub.

Після цього слід визначитися з параметрами позики: сумою і тривалістю договору. Ваша заявка буде оброблена автоматично, рішення обіцяють видати в найкоротший термін. Іноді представники компанії вважають за необхідне передзвонити позичальникові для більш детальної верифікації. В такому випадку прийняття рішення може затягнутися до пів години. Якщо ж ви оформляєте заявку в період з 8 вечора до 9 ранку, і потрібна додаткова перевірка, то менеджер компанії передзвонить вам вже в робочий час.

Після схвалення кредиту вам необхідно підтвердити свої наміри – ввести одноразовий пароль. Код буде відправлений кредитором на ваш номер телефону у вигляді смс-повідомлення. Залишилося підтвердити наміри електронним підписом, і кошти будуть перераховані на зазначену картку.

Чи можливі відмови у кредитуванні

За даними кредитора, відмови у видачі кредиту трапляються лише в 10% випадків. Зазвичай, основна причина негативної відповіді – недостатня кількість даних або невідповідність озвученої інформації дійсності. Саме тому позикодавець наполягає на заповненні всіх полів анкети. Якщо з яких-небудь причин ви опинилися серед тих, хто отримав відмову, подати повторну заявку на позику можна лише за три місяці з дати останнього звернення.

Добір суми кредиту

Позичальник може використовувати тільки засоби поточного кредиту. Добір суми кредиту неможливий, а оформити нову позику вийде, сплативши попередню заборгованість. Зробити це можна вже на наступний день після погашення боргу.

При цьому клієнт має право відмовитися від узгоджених умов до моменту нарахування коштів і подати нову онлайн-заявку. Зробити це можна не більше трьох разів, інакше чергове звернення вийде ініціювати тільки за два тижні.

Як погасити кредит

Розрахунок з кредитором відбувається частинами, за узгодженим заздалегідь графіком. В даний момент існує тільки один спосіб погасити кредит в Finhub – провести транзакцію з вашого особистого кабінету.

За добу до того як вам необхідно буде зробити черговий внесок, система нагадає про це. Залишиться тільки зайти в персональний кабінет і в декілька кліків здійснити переказ коштів. Тут можна перевірити стан вашого кредиту і всі дії по ньому в будь-який зручний час.

Також є можливість розрахуватися з позикодавцем достроково. За це не передбачено жодних комісій або штрафних санкцій.

Втім, зверніть увагу, що спосіб розрахунку, запропонований сервісом, передбачає комісію за переказ коштів. Комісія встановлюється банком, який обслуговує вашу картку. Краще заздалегідь уточнити цей момент, щоб не виникало непорозумінь з кредитором.

Якщо ви повністю розрахувалися з позикодавцем і потребуєте документального підтвердження виконаних вами зобов’язань, можна отримати довідку про погашення кредиту в даній МФО. Для цього зверніться у Finhub за номером гарячої лінії (він зазначений на офіційному ресурсі позикодавця). Менеджери проконсультують, як отримати необхідний документ.

Пролонгація кредиту

Компанія не надає послугу пролонгації позики. У зв’язку з цим необхідно уважно поставитися до своїх зобов’язань перед кредитором. Вчасно сплативши за отримані у борг кошти, ви зможете уникнути неприємностей і штрафів в майбутньому.

Якщо трапилося прострочення за кредитом

Якщо ви взяли онлайн-кредит в Finhub, вже використали кошти за призначенням, але розумієте, що не зможете розрахуватися вчасно, будьте готові до штрафних санкцій:

 • вам нарахують одноразовий штраф, який становить 3% від суми позики;
 • до остаточного виконання зобов’язань перед кредитором буде нараховуватися пеня за використання коштів.

Не забувайте, прострочений кредит і штрафні санкції псують вашу кредитну історію. Це виключає можливість повторного кредиту в даній МФО і в рази знижує шанси на отримання позики в інших мікрофінансових організаціях.

Висновки про роботу Finhub

Finhub – сучасна мікрофінансова організація, яка, використовуючи європейський досвід, об’єднує на одній платформі і інвесторів, і кредиторів. Це дозволяє компанії не вимагати від позичальників великий пакет документів, скоротити до мінімуму відсоток відмов у видачі кредиту, а також фінансувати громадян в найкоротші терміни.

Оформити заявку на кредит в Finhub можна тільки в режимі онлайн. Така позиція кредитора: мінімізувати особисті контакти і скоротити час обслуговування. За умови, що ви чесно і без помилок заповнили в анкеті всі запропоновані поля, ваші шанси на отримання позики великі. Іноді може знадобитися додаткова верифікація, яку співробітники компанії проводять в телефонному режимі.

Важливий момент. На відміну від багатьох МФО, підтримка Finhub не працює цілодобово. Тож, якщо ви подаєте заявку на кредит, наприклад, в нічний час, у разі виникнення складнощів і додаткових питань, з вами зв’яжуться тільки після 9:00 наступного дня. Тобто отримати гроші миттєво ви не зможете.

Ще один момент, на якому в компанії акцентують особливу увагу, – робота виключно в правовому полі. МФО обіцяє не передавати ваші персональні дані третім особам. Винятком може стати лише рішення суду, відповідно до якого, інформація передається в правоохоронні органи.

Finhub – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
3
(2 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
1000-3500грн под 1,90%
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
500-7000грн под 2,50%
Перейти Обзор
Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
300-10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы
Інна Черевко

рекомендую, так як компанія працює швидко та надійно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!
Кредит Каса
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
Перейти Обзор