Money24 – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Коли виникає необхідність взяти в борг певну суму грошей, багато людей поспішають звернутися до знайомих або взяти кредит в банку. Але, тут можуть виникати певні складнощі: у друзів не виявляється вільних коштів, а в банках можна зіткнутися з необгрунтованою відмовою. Єдиний правильний вихід – це онлайн кредитування за допомогою інтернет-сервісу Money24.

Подати заявку на позику

Вже згадана мікрофінансових компанія працює виключно на прозорих умовах і надає своїм клієнтам наступні переваги спільної співпраці:

 • Швидке отримання необхідної суми грошей. У МФО Money24 можна отримати онлайн кредит через 15-20 хвилин після заповнення заявки. Якщо ви звертаєтеся повторно, гроші будуть зараховані на рахунок зазначеної карти протягом 2 – 5 хвилин.
 • Обов’язкове укладення Договору. Це допомагає максимально захистити права, як позичальника, так і кредитора. Крім цього, всі особисті дані клієнтів Мані24 надійно захищені системою безпеки.
 • Постійним клієнтам надається можливість користуватися спеціальними бонусними пропозиціями. Це говорить про те, що, якщо ви періодично будете звертатися в МФО Money24 з метою отримання онлайн кредитів, вам будуть покладатися певні знижки на послуги сервісу.
 • Можливість пролонгації. У Money24 оплата боргу може бути відстрочена. Щоб оформити пролонгацію, необхідно зателефонувати представникам компанії або скористатися спеціальними функціями в особистому кабінеті користувача.
 • Money24 сьогодні входить в ТОП кращих мікрофінансових організацій України. Це обумовлено тим, що тут видаються онлайн кредити без прихованих комісій та на найвигідніших умовах. Крім цього, ви завжди можете скористатися допомогою служби підтримки клієнтів.

Хто може скористатися кредитними послугами компанії Money24?

Отримати онлайн кредит в Money24 може кожен громадянин України, вік якого 18 – 70 років. Крім цього, нашими послугами можуть скористатися пенсіонери, студенти, особи без постійного місця роботи та інші верстви населення. Тут позики видаються навіть позичальникам з не дуже чистими кредитними історіями. Це говорить про те, що МФО Money24 є універсальною кредитною організацією, відсоток відмов якої мінімальний.

Що стосується умов кредитування в Мані кредит 24, це:

 • Сума першої позики становить 3 000 грн. Далі ліміт може бути збільшений до 20 000 грн.
 • Кредити видаються на термін до 30 днів. Якщо у позичальника з’являється можливість, погасити кредит онлайн можна достроково.
 • Стандартна відсоткова ставка становить 39.7% в місяць.
 • Якщо ви є постійним клієнтам сервісу, вам покладаються спеціальні пропозиції, знижки та промокодом.
 • Кредити оформлюються онлайн протягом 8 – 10 хвилин.
 • Повернення грошових коштів доступний за допомогою особистого кабінету, в касі банку або через термінал самообслуговування.

Іноді можуть траплятися ситуації, що позику не може бути повернутий в строк. У цьому випадку клієнт сервісу повинен звернутися до представників сервісу з проханням надати пролонгацію позики. Що стосується переваг даної послуги, якщо ви пролонгуєте термін оплати, вам не будуть простелені пені і додаткові комісії. У разі невиплати кредиту в термін і не оформлення відстрочки, МФО Money24 залишає за собою право звернення в колекторські компанії або подачі позову в суд.

Money24 – швидкі онлайн кредити на найвигідніших умовах. Ми надаємо своїм клієнтам шанс отримати необхідну суму грошей без поручителів і заставного майна.

Money24 – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як отримати кредит під заставу кредитного авто?

Як отримати кредит під заставу кредитного авто?

0
Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці

0
Всеукраинский форум должников по кредитам - что это и как работает

Всеукраинский форум должников по кредитам - что это и как работает

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *