Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем

Низький рівень життя, мізерні зарплати, пенсії і космічні ціни - це фактори, які в цілому мають колосальний вплив на побут людини. Щоб якось підтримувати стабільність свого фінансового добробуту, багато людей сьогодні змушені вдаватися до послуг кредитних компаній. Але, не завжди такі звернення виправдані. Багато банків надають позики на умовах, які м'яко кажучи, не є дуже прозорими. Таким чином, перед тим, як взяти позику в одному з банків, варто ознайомитися з усіма умовами і повністю виключити наявність прихованих комісій. В іншому випадку такий займ обійдеться вам недешево.
Нові Кредити – швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
1
(1 гол-в)
2,50% Ставка
500-7000 Макс. сумма
2-30 Срок
83% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-10000
% ставка на повторный - 1, 99 %
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт та ІПН, телефон і email
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Нові Кредити – найкращий і перевірений спосіб отримання швидких грошей. Сервіс працює 24 години на добу без перерв і вихідних. Це говорить про те, що тут отримати кредитні кошти можна в будь-який час дня чи ночі. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти залишалися задоволені спільним співпрацею і залишали про нашу компанію тільки позитивні відгуки.

Переваги онлайн сервісу Нові Кредити

Нові Кредити – мікрофінансових компанія, основна мета якої – це своєчасне надання фінансової допомоги своїм клієнтам. Щоб оформити швидкий позику, немає необхідності відвідувати банк, які тривалий час стояти в чергах, надавати довідки про доходи, заставне майно або залучати платоспроможних поручителів. Кредитні кошти переводяться на карту будь-якого банку України одразу після оформлення заявки і отримання позитивної відповіді від сервісу.

Що стосується основних переваг співпраці з Нови Кредити, це:

 • Оперативність реагування. Онлайн займ видається в максимально короткі терміни.
 • Захист особистих даних клієнта. Вашою інформацією зі 100% ймовірністю не зможуть скористатися шахраї.
 • Сайт знаходиться в загальному доступі 24 години на добу.
 • Не треба збирати велику кількість довідок. Все, що потрібно для оформлення кредиту в Нови Кредити – це паспорт громадянина України та податковий номер.
 • Заявки наших клієнтів схвалюються в 98% всіх звернень.

Щоб точно розрахувати суму кредиту і терміни його повернення, на сайті компанії можна скористатися онлайн калькулятором. Це дуже зручно, так як ще до підписання договору клієнт точно знає відсоток, який йому потрібно буде оплатити кредитної організації.

Що стосується суми, яку можна взяти в борг, вона становить від 500 грн до 3000 грн. Якщо клієнт сервісу своєчасно вносить обов’язкову оплату, через певний проміжок часу даний ліміт може бути значно збільшений. Термін видачі кредитних коштів варіює від 14 до 30 днів.

Вимоги до клієнтів сервісу Нові Кредити

 • Вік позичальника від 18 років.
 • Наявність документів, що підтверджують особу клієнта сервісу.
 • Українська прописка і наявність постійного місця проживання.
 • Стабільне джерело доходу.
 • Фото з паспортом.
 • Активна карта будь-якого банку України.
 • Електронна пошта і номер мобільного телефону.
 • Безперебійний доступ в інтернет.

Щоб отримати онлайн займ за допомогою сервісу Нові Кредити, немає необхідності надавати довідку про доходи або підтверджувати чистоту своєї кредитної історії. Але, якщо у вас є незакриті позики в Нови Кредити, у відкритті нової позики може бути відмовлено. Тут важливо розуміти, що, чим краще ваша кредитна історія, тим більше шансів на отримання кредитних коштів.

Якщо у вас є промокод, це допоможе взяти позику на більш вигідних умовах. Після заповнення всієї необхідної інформації, залишається очікувати рішення мікрофінансової компанії. Після схвалення вашого запиту, гроші будуть зараховані на рахунок карти, зазначеної при реєстрації.

Умови погашення мікрокредиту

Погашення боргу в Нови Кредити не відрізняється особливою складністю. Внести гроші на рахунок підприємства здійснюється за допомогою таких доступними способами:

 • У касі будь-якого банку України. Для цього необхідно повідомити касиру платіжні реквізити Нові Кредити, які вказані в договорі.
 • Через термінал самообслуговування. Тут також необхідно ввести платіжні дані.
 • За допомогою особистого кабінету клієнта на сайті мікрофінансової компанії. Цей спосіб є одним з найбільш вигідних, так як не стягуються додаткові комісії, передбачені банками та іншими фінансовими організаціями.
 • За допомогою інтернет-банкінгу.

Для того, щоб за клієнтом не закріпилася заборгованість, варто робити оплату позики заздалегідь. Це обумовлено тим, що для міжбанківських операцій може знадобитися деякий час, що може стати причиною прострочення. Позики в Нови Кредити видаються на термін до 30 днів.

Пролонгація позики

Якщо немає можливості закрити кредит у зазначений термін, можна скористатися спеціальною пропозицією кредитної компанії і оформити пролонгацію боргу. Це дуже зручно, так як на протязі певного проміжку часу клієнт компанії зможе виплачувати тільки

Нові Кредити – швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
1000-3500грн под 1,90%
Перейти Обзор
Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів
Є-гроші
100-7000грн под 1%
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
100-15000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Грошик кредит в Україні. Умови, відгуки, особистий кабінет.
Грошик кредит
Перейти Обзор