Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів

Взяти кредит онлайн в Єгроші – хороший варіант для тих, кому потрібні фінансування чи кошти швидко та без зайвих документів. Компанія зареєстрована в Дніпрі, але свої послуги з кредитування вона надає по всій території України через сайт. Бенефіціарними власниками компанії виступають громадяни України. МФО Єгроші має свідоцтво фінансової компанії № 1247, код фінансової установи: 13 (реєстраційний номер запису 13103998). Документи видані в 2019 році.

Основною спеціалізацією компанії є видача мікрокредитів на термін до 30 днів приватним особам при наявності мінімального пакету документів. Крім того, компанія видає малі кредити бізнесу (до 30 тис. грн) на строк до 2 місяців, надає послуги фінансового лізингу, факторингу, гарантії та поручительства.

Незважаючи на невеликий термін роботи на українському ринку, компанія вже добре зарекомендувала себе, клієнти в цілому відгукуються про неї позитивно.

Є-гроші – швидкі гроші без застави та поручителів
1
(1 гол-в)
1% Ставка
100-7000 Макс. сумма
1-30 Срок
Є Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100-30000
% ставка на повторный - 1.38%
пролонгація - Є
Требуемые документы - ІПН код, паспорт громадянина України, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Пн - НД: 24/7 Без вихідних. Прийом заявок здійснюватися в режимі: 24/7
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання кредиту в Є-гроші

Отримати позику в компанії Є-гроші – легко. Для цього потрібен скромний перелік документів: паспорт і код, а також банківська карта й адреса електронної пошти. Подачу заявки спростить наявність фото паспорта та сканкопіі ІПН. Цей перелік документів знайомий кожному, хто коли-небудь звертався до МФО за кредитом. Відзначимо, що на основі цих документів працюють всі кредити онлайн.

Процес видачі позики ґрунтується на автоматичній системі, котра на підставі поданих даних, відкритих джерел і відомостей Українського бюро кредитних історій прораховує, чи можна видати клієнту кредит. Це відбувається при мінімальній участі людини, щоб уникнути упередженого ставлення. Але при проблемах з оформленням кредиту завжди можна звернеться на гарячу лінію до оператора.

У процедурі оформлення заявки на кредит немає особливих відмінностей від такої ж процедури в інших МФО. Заявка оформляється досить швидко – за 10-15 хвилин, рішення приймається також дуже оперативно (до 30 хвилин), а гроші надходять на рахунок за 5 хвилин. Такі стислі терміни пов’язані з тим, що перевірка даних проходить в автоматичному режимі. Якщо у вас були прострочення за іншими кредитами, але ви погасили свій борг, можете звертатися в Є-гроші. Вашу заявку розглянуть, і, якщо ви будете відповідати внутрішнім критеріям компанії, кредит вам обов’язково видадуть.

Умови кредитування Є-гроші

Для отримання кредиту важливо, щоб вам було більше 18 років. Верхній віковий поріг для кредитоотримувачів — 65 років. У компанії Egroshi кредити надають під різні відсотки та на різні суми залежно від того, берете ви позику в перший раз чи це повторний кредит.

При першому зверненні можна взяти суму від 100 грн до 7000 грн. Ставка може становити 1% або навіть 0 відсотків в рамках акції.

При другому та наступних зверненнях сума кредиту може бути збільшена до 30 тис. грн. Мінімальна сума залишається тією ж — 100 грн. Що стосується стандартних ставок, то вони коливаються від 1 до 1,38%. Знизити розмір ставки можна, взявши участь в акції або застосувавши промокод на знижку. Розсилки про акції компанія періодично направляє на імейли клієнтів.

Яку суму доведеться повертати можна подивитися в таблиці:

Переплата по повторному кредиту на 10 дней

Сумма займа К возврату
3000 3414
5000 5690
7000 7966
10000 11380
12000 13656
15000 17070
20000 22760

Також сума до повернення вказується на кредитному калькуляторі на сайті компанії. Єгроші не використовують прихованих платежів і комісії. Повернути вам потрібно буде саме стільки грошей, скільки вказано на сайті, а також в договорі про кредит. Рекомендуємо вам уважно знайомитися з усіма фінансовими документами.

Компанія декларуєте відкритість і прозорість нарахування відсотків. Перевірити чи це так ви зможете і самостійно, вирахувавши суму для повернення за формулою, і порівнявши із зазначеними на сайті.

Наприклад, ви хочете взяти 10 000 грн на 10 днів при ставці 1,38% в день.

Сума до повернення = 10 000 грн + (10 000 грн * 1,38%) / 100 * 10 днів

Разом необхідно повернути = 11 380 грн

При оформленні кредиту і наданні даних по банківській карті, дуже важливо переконатися, що компанія заслуговує довіри та не буде торгувати вашими паролями до кредитки. Саме щоб засвідчити своє серйозне ставлення до приватної інформації клієнтів, компанія Єгроші розробила політику конфіденційності та обробки персональних даних. У документі з такою назвою на сайті вказані всі зобов’язання, що несе компанію щодо збереження особистих даних користувачів. Документ розроблено відповідно до законодавства України.

Клієнти цікавляться, чи буває таке, що при схваленні кредиту гроші не надходять на карту. Інформуємо, що це відбувається вкрай рідко, в основному через проблеми в обслуговуючого банку. Іноді карта не призначена для отримання переказів. З цими проблемами, а також з будь-якими іншими, звертайтеся спочатку на гарячу лінію Egroshi, а там порадять, як діяти далі.

Порівняння з конкурентами

Egroshi надають першу позику під мінімальний процент, а сума, яку пропонують у кредит, не дуже велика у порівняннями з іншими МФО — усього близько 7 тис. грн.

Макс сума для новихСтавка для нових

Другий кредит надають на умовах оплати 1,38% на день, але сума до повернення може бути ще зменшена при використанні промокодів та участі в акціях. Сума другого кредиту може сягнути вже 15 тисяч грн.

Ставка для повторних

Оскільки компанія Egroshi має досить привабливі умови кредитування, вона не пасе задніх у рівні обслуговування. Тож легко знаходить своїх клієнтів серед тих, хто не потребує великою суми у кредит, але цінує швидке погодження заяви та лояльне відношення до минулих проблем з кредитною історією.

Актуальні акції, програми лояльності та за промокодом

Компанія Є-гроші активно спілкується з потенційними і постійними клієнтами через акаунти в соцмережах Фейсбук і Інстаграм, також в месенджері телеграм. Саме з цих сторінок надходить основна інформація щодо акцій. Також публікуються новини про це на самому сайті у відповідному розділі. Компанія активно залучає споживачів брати кредити і через промокоди зі знижками, які періодично розміщує на сторінках в мережі інтернет.

Щоб уникнути зловживань, компанія розробила правила використання промокодів, в тому числі такі:

 • Кожен промокод може бути використаний одним учасником один раз.
 • Промокод дає право учаснику отримати кредит на більш вигідних умовах.
 • Активація промокода здійснюється шляхом введення його в спеціальне поле на сайті при дотриманні встановлених для його застосування вимог.
 • Активація учасником промокода означає його згоду з цими правилами.

На постійних умовах діє програма «Приведи друга». За рекомендацію на рахунок нараховується 350 грн, які можна використовувати для погашення кредиту.

До речі, підписатися на сповіщення про акції можна навіть без реєстрації на сайті.

Подача онлайн заявки

Подати заявку на кредит Є-гроші можна відразу ж після того, як ви вибрали суму та терміни кредитування на головній сторінці сайту.

 1. Спочатку заповнюємо поля: прізвище, ім’я, по батькові, телефон і пароль. Не забуваємо поставити галочку щодо згоди на обробку ваших особистих даних. Пароль придумуйте складний, не менше 6 символом з цифрами, малими та великими літерами.
 2. Натискаємо на кнопку Реєстрація.
 3. Система надішле вам смс з кодом, який підтвердить ваш номер телефону, і ви зможете продовжити реєстрацію.
 4. Уважно заповнюємо особисті дані про номер паспорта, ІПН, сімейний стан і так далі. Бажано прикріпити до заяви скани паспорта та ІПН.
 5. Звертаємо увагу на важливість вивчення Правил надання грошових коштів в компанії Єгроші. Пам’ятайте, що увага до офіційних документів — основа вашої фінансової грамотності. Посилання на правила розміщено в нижній частині сайту.
 6. Вкажіть Вашу електронну скриню, адресу проживання і окремо – реєстрації. Заповніть уточнюючу інформацію про ваше місце роботи і телефони трьох ваших знайомих, які можуть підтвердити вашу особистість.
 7. Тепер вам треба верифікувати банківську карту. Введіть її номер, і система перекине вас на сторінку платіжного сервісу, який для перевірки дійсності карти заблокує на ній суму до 1 грн.
 8. Дотримуйтесь вказівок на екрані. Не турбуйтеся, заблокована сума повернеться до вас на рахунок практично одразу.
 9. Якщо все пройшло успішно, ви побачите в списку додану до вашого акаунту кредитну карту. Ввкажіть ваш номер телефону, давайте згоду на обробку персональних даних і тисніть «Отримати кредит». На цьому етапі точно переконаєтеся, що ви вказали правильну суму та правильний термін кредиту.
 10. Чекайте рішення Egroshi за вашою заявою протягом 5-30 хвилин. За цей час вивчіть кредитний договір в електронному вигляді. Підписати його можна також в електронному вигляді – натисніть на кнопку «Приймаю».
 11. Вас перенаправлять на сторінку «Мої кредити», де статус заявки вже змінився на «Чекайте поповнення карти».
 12. Через 5 хвилин гроші вже у вас на карті.

Причини отримання відмови

Компанія Єгроші зацікавлена ​​у тому, щоб видавати кредити, а не відмовляти в них. Тому вона дуже докладно інформує позичальників, як важливо не допускати помилок в анкеті та уважно виконувати умови отримання кредиту.

Причиною невидачі кредиту можуть стати:

 • неправильна банківська карта;
 • неправильне або неповне внесення особистих даних;
 • введення в оману з приводу місця роботи і довірених осіб;
 • наявність прострочених кредитів.

Якщо ви отримали відмову, але жоден з цих пунктів вас не стосується, спробуйте подати заявку ще раз на меншу суму, або почекайте 1-2 дня і переподайте заявку з потрібною вам сумою.

Добір суми кредиту

Компанія Egroshi не видає більше одного кредиту на одну людину, також не передбачено й зростання розміру кредиту під час дії кредитного договору. Це пояснюється тим, що компанія веде бізнес, і хоче забезпечити повернення кредитів. Необхідність другого кредиту зазвичай означає, що клієнт невірно розрахував свої сили, помилився в фінансовому плануванні, піддався емоціям і схильний робити спонтанні придбання. Такий клієнт з великою часткою ймовірності може мати проблеми із закриттям кредиту/

Але якщо вам все ж потрібен другий кредит, ви вмієте рахувати гроші та не вважаєте себе легковажним — вихід існує. Вивчіть інші пропозиції нашого сайту, де представлені основні МФО України.

Погашення кредиту

У компанії Є-гроші кілька способів погашення кредиту. Всі вони доступні. Але в ряді випадків є комісія. Враховуйте це, вибираючи зручний метод погашення кредиту.

 • Картою в особистому кабінеті. Оплатити кредит ви можете, увійшовши в особистий кабінет. Зручніше оплачувати борг з тієї ж карти, яка вже є в системі, але ви можете зробити це і з будь-якої іншої карти. Гроші будуть зараховані швидко і також швидко відбувається погашення кредиту.
 • У терміналі Приватбанку або будь-якого іншого банку, вказавши реквізити і свої дані (ІПН, № договору та ПІБ позичальника).
 • Через онлайн-банкінг, вказавши реквізити компанії та необхідні особисті дані (номер договору, ПІБ).
 • Через термінали IBox, вибравши розділ «Банки, кредити і страхування» та послугу «Платежі за реквізитами». Використовуємо зазначені реквізити компанії, а також свої особисті дані, номер телефону, номер договору.
 • Через касу будь-якого банку.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

У компанії Єгроші готові обговорювати з клієнтом реструктуризацію позик, якщо сталася накладка і ви не можете віддати кредит в строк.

Пролонгація стає доступна в особистому кабінеті позичальника в день припинення раніше укладеного договору кредиту та ще протягом 7 днів прострочення. Щоб пролонгувати кредит, ви повинні сплатити відсотки (а також пені і штрафи, що були нараховані) і не менше 5-ї частини від початкової суми позики (крім кредиту Чіткий). Є тонкощі при оплаті пролонгації через термінали ПриватБанку. Уважно ознайомтеся з інструкцією на сайті.

За прострочення по закінченню 7 днів автоматично продовжать нараховуватися відсотки і пеня. При заборгованості більше 2 місяців набирає чинності пункт договору, за яким кредитор повинен повернути компанії не тільки відсотки, пеню, штрафи і сам кредит, але ще 50 відсотків суми в погашення витрат на інформування та розшук позичальника. Врегулювання відбувається в досудовому і судовому порядку, в тому числі і з залученням колекторів.

Висновки

Компанія Єгроші пропонує прозорі, хоча і не завжди дешеві, можливості отримати кредит на невелику суму на термін менше місяця. Незважаючи на те, що компанія молода, вона вже має надійну репутацію, активно представляє себе в соцмережах, проводить акції та розіграші, розміщує промокоди, щоб клієнти отримали можливість взяти кредит під більш низькі відсотки.

В компанії працює гаряча лінія, де можна задати будь-яке питання. Будьте готові, що з вами зв’яжуться навіть на етапі реєстрації, щоб переконається, що вам все зрозуміло і запропонувати допомогу. Компанія з видачі кредитів працює цілодобово, тож поговорити з оператором можна буде навіть вночі, якщо ви оформляєте кредит в цей час. Такий сервіс є не у всіх МФО. Крім того, компанія пропонує позику на суму до 30 тис. грн, і це одна з кращих пропозицій на ринку.

При заборгуванні пеня та штрафи нараховуються в перший же ж день прострочення, і якщо їх не оплатити, починають застосовуватися досить суворі санкції.

Є-гроші – швидкі гроші без застави та поручителів
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
1000-3000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
500-7000грн под 2,50%
Перейти Обзор
Отзывы
Вадим

Два рази використовував послуги цієї компанії. Перший раз взагалі без проблем, а от з другим якось кінців знайти не могли. Справа в тому, що після оформлення, мені вдалося погасити борг навіть трохи раніше. Але в кабінеті, чомусь не відобразилося, і сума так і висіла. Подзвонив оператору, мені сказали, що у мене все закрито і немає чого переживати, мовляв глюк якийсь в програмі. Через пару днів вирішив перевірити – та ж історія. Знову зателефонував, знову заспокоїли. Через день мені почали дзвонити з питанням чому я не погашаю кредит. Я, чесно кажучи, був в шоці. Почали все з’ясовувати. Добре, що я зберіг всі чеки і записи розмови з оператором.
Як підсумок все зійшлося, але ситуація взагалі не приємна була.

Інна

Візьмеш 5 , а не дай бог не матимеш грошей віддати, то віддаси 25. На поступки не йдуть.Дзвонять до рідних,на роботу… Безсовісні… Хто дозволим їм працюватиина ринку. Мабуть вони Бога не бояться зовсім

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор
Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!
Кредит Каса
Перейти Обзор