Є-гроші – швидкі гроші без застави та поручителів

Дуже часто клієнти сервісу Є-гроші задають питання про те, які компанія висуває умови для видачі кредиту, чи потрібні поручителі, довідки про доходи або заставне майно? Фактично, для отримання кредиту, всі ці вимоги відсутні. Все, що потрібно – це мінімальний пакет документів, паспорт, ІПН і активна карта будь-якого банку України.

Для того, щоб отримати в борг кредитні кошти, необхідно на сайті компанії вибрати один з найбільш підходящий кредитних продуктів, подати заявку на оформлення кредиту і прив’язати банківську карту, куди і будуть зроблені зарахування.

Перейти на сайт

Переваги мікрофінансової організації Є-гроші

Сьогодні позичальники мають широкий вибір пропозицій від самих різних МФО. Однак, тут варто відзначити, що не всі кредитні компанії працюють на прозорих умовах. Клієнт може зіткнутися з таким явищем як приховані відсотки, додаткові комісії і так далі.

Є-гроші – сервіс, який надає своїм клієнтам можливість отримати кредит на найвигідніших умовах. Що стосується основних переваг мікрофінансової компанії, це:

  • Максимальна відкритість. Звернувшись в Є-гроші, клієнт компанії до підписання договору може розрахувати точну суму, яку йому необхідно буде погасити по закінченню терміну. Цю суму і термін видачі кредиту можна запросто розрахувати за допомогою кредитного калькулятора, який розміщений на сайті МФО.
  • Обробка заявок проводиться протягом 5 хвилин. Це говорить про те, що Є-гроші – це сервіс, який швидше за всіх інших приймає рішення по кредитах.
  • Сайт Є-гроші доступний 24 години за добу. При необхідності клієнт компанії може отримати кредитні кошти, як вдень, так і вночі.
  • Високий відсоток схвалення заявок. Тут позитивне рішення приймається в 96% всіх випадків. Крім цього, немає обмежень по кількості поданих онлайн заявок.

Якщо говорити про особливості співпраці з Є-гроші, тут також можна знайти певні нюанси (досить висока процентна ставка, термін видачі кредиту становить до 30 днів). Але, якщо порівняти всі плюси і мінуси, можна з упевненістю сказати, що Є-гроші – це кредитна компанія, яка піклується про своїх клієнтів і намагається діяти виключно в інтересах позичальників.

З чим може бути пов’язана відмова в отриманні кредиту?

Незважаючи на лояльність компанії до своїх клієнтів, періодично позичальники можуть зіткнутися з відмовами в онлайн кредитуванні. Що стосується найпоширеніших причин невидачі кредитних коштів, це:

  • Недостовірна або некоректна особиста інформація. В обов’язковому порядку перед відправкою заявки клієнт сервісу повинен перевірити особисті дані. Неуважність позичальника або неповне надання даних найчастіше стає причиною відмови.
  • У базі Бюро кредитних історій може «висіти» борг за старими кредитами, хоча за фактом сума погашена в повному обсязі. Щоб отримати кредитні кошти в Є-гроші, співробітники КБІ повинні виправити застарілі дані.
  • У деяких випадках відмова може бути отриманий через суми кредиту, яка значно перевищує ліміт. Все, що необхідно зробити для схвалення заявки – просто зменшити запитувану суму.

У тому випадку, якщо причина відмови не є результатом перерахованих причин, необхідно звернутися в службу підтримки Є-гроші. Зробити це можна за допомогою онлайн чату або прямим дзвінком на гарячу лінію сервісу.

Способи погашення кредиту

Найпростіший спосіб виплати онлайн кредиту – особистий кабінет мікрофінансової компанії Є-гроші. Перевага такої оплати полягає в тому, що вам не потрібно переплачувати додаткові відсотки за послуги банку.

Якщо немає можливості скористатися першим методом, можете зробити оплату за допомогою терміналу самообслуговування або в касі банку. Але, в такому випадку доведеться сплатити додатковий відсоток, передбачений фінансовою компанією.

Можливість пролонгації кредиту в Є-гроші

Незважаючи на те, який тип кредиту ви оберете на сайті МФО, його можна буде пролонгувати. Для цього необхідно зателефонувати представникам сервісу на гарячу лінію або скористатися спеціальними можливостями сайту.

Якщо не скористатися послугою продовження терміну виплати кредиту, через певний час позичальник буде занесений в чорний список кредитної організації. У разі, якщо клієнт є злісним неплатником, мікрофінансових компанія Є-гроші залишає за собою право звернення до суду або в колекторну компанію.

Є-гроші – швидко, надійно і дуже вигідно. Даний сервіс надає можливість швидкого кредитування приватних осіб, що може бути просто неоціненним в тій чи іншій ситуації. Ми робимо все для якнайшвидшої стабілізації фінансового добробуту своїх клієнтів.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Нови Кредити – быстрый способ решения финансовых проблем

Нови Кредити – быстрый способ решения финансовых проблем

0
Studentloan – быстрые онлайн кредиты для студентов

Studentloan – быстрые онлайн кредиты для студентов

0
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах

Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах

0
Отзывы
Інна

Візьмеш 5 , а не дай бог не матимеш грошей віддати, то віддаси 25. На поступки не йдуть.Дзвонять до рідних,на роботу… Безсовісні… Хто дозволим їм працюватиина ринку. Мабуть вони Бога не бояться зовсім

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *