Кредит Каса - огляд умов і швидкості видачі грошей!

Онлайн кредитування - сервіс, який допомагає мільйонам людей в найкоротші терміни стабілізувати своє фінансове становище. Це дуже важливо, тому що сьогодні практично кожен громадянин нашої країни знає не з чуток, що таке фінансова криза. Мізерні зарплати, пенсії, низький рівень життя та інші негативні фактори ведуть до того, що люди звертаються за допомогою до мікрофінансовим компаніям, які допомагають швидко і без проблем отримати в борг необхідну суму грошей.
Кредит Каса – огляд умов і швидкості видачі грошей!
3
(2 гол-в)
0.01 % Ставка
400-10000 Макс. сумма
1-27 Срок
91% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 400-10000
% ставка на повторный - 2%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-60
Часы работы - з 8:00 до 21:00 (пн - пт) з 10:00 до 20:00 (вихідні та свята) без перерв
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Кредит Каса – онлайн сервіс швидкого кредитування, який почав діяти відносно недавно. Але, це не завадило даної організації заслужити довіру безлічі позичальників. Тут можна отримати схвалення на видачу кредитних коштів протягом декількох хвилин, що дуже зручно. Крім цього, Кредит Каса надає клієнтам компанії кредитування на найвигідніших умовах, що погодьтеся важливо.

Ключові переваги Кредит Каса

 • Найбільш вигідні умови для клієнтів онлайн сервісу.
 • Видача позики проводиться всім без винятку. Отримати гроші в борг можуть навіть ті особи, які офіційно не працевлаштовані. Основною умовою кредитування є платоспроможність клієнта і відсутність прострочених заборгованостей на момент взяття нової позики.
 • Позика в Кредит Каса видається навіть студентам і пенсіонерам.
 • Сайт Кредит Каса знаходиться в доступі 24 години на добу. Це говорить про те, що кредитні кошти тут можна отримати в будь-який час дня і ночі.
 • Все заявки обробляються протягом кілька хвилин в автоматичному режимі. Це повністю виключає людський фактор, який часто стає причиною помилки і винесення негативного рішення по кредиту.
 • Оплатити борг за позикою в Кредит Каса можна будь-яким зручним для клієнта способом.
 • Цілодобова консультативна допомога. Якщо виникають будь-які питання, ви завжди можете звернутися в службу підтримки. Якщо немає можливості зробити прямий дзвінок, можна скористатися інтернет чатом на сайті кредитної компанії.
 • Мінімальний пакет документів. Щоб отримати кредитні кошти, вам не потрібно надавати масу непотрібних довідок, в тому числі і довідку про доходи. Крім цього, сервіс не вимагає залучення платоспроможних поручителів і заставного майна.
 • Перша позика видається під 0%. Що стосується подальших позик, тут процентна ставка становитиме 0.1%.
 • Максимальна сума позики становить 10000 грн. на 27 днів.
 • 100% конфіденційність особистих даних. Клієнт МФО може не турбуватися, що його особиста інформація потрапить до рук шахраїв.

Щоб максимально полегшити процес оформлення і отримання позики, ми розробили таку послугу, як подача заявки через особистий кабінет користувача. Це значно скорочує час, що в деяких випадках просто неоціненне.

Оформлення та погашення позики в Кредит Каса

Перш, ніж заповнювати заявку на видачу грошей, на сайті Кредит Каса необхідно відкрити кредитний калькулятор і зробити необхідні розрахунки. Це допоможе розуміти, який відсоток ви повинні будете сплатити при погашенні боргу.

Після цього, внесіть в заявку всі запитувані дані і відправте її на розгляд. При позитивній відповіді кредитного сервісу, гроші будуть переведені на зазначену в заявці карту будь-якого банку України. Варто відзначити, що всі перерахування здійснюються виключно онлайн.

При другому і наступному зверненні, термін видачі кредитних коштів буде значно скорочений. Це обумовлено тим, що клієнту Кредит Каса більше немає необхідності проходити процес реєстрації. Все, що потрібно для того, щоб скористатися інтернет-сервісом – просто ввести логін і пароль в особистому кабінеті клієнта компанії.

Щоб оплатити борг в Кредит Каса, можна скористатися одним з таких способів:

 • Переказ коштів за допомогою карти Visa або MasterCard та особистого кабінету користувача. Таке погашення кредиту є найвигіднішим, так як при використанні сайту МФО не стягуються додаткові комісії.
 • Оплата в касі будь-якого банку. Тут може стягуватися додатковий відсоток, згідно тарифів банку.
 • У терміналі самообслуговування.

Пролонгація позики в Кредит Каса

Періодично можуть виникати ситуації, коли клієнт мікрофінансової компанії не в змозі повернути борг. Не варто впадати у відчай. Сервіс Кредит Каса надає своїм клієнтам можливість продовжити термін кредитування. Це дуже зручно, так як ви зможете повернути борг ще через деякий час, але при цьому не зіпсуєте свою кредитну історію. Оформити пролонгацію боргу можна, зателефонувавши представникам компанії за контактним номером телефону або оформивши заявку на сайті мікрофінансової компанії Кредит Каса в відповідному розділі.

У разі, якщо клієнт не оформив відстрочку і не сплачує борг, кожен день йому буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого боргу. Крім цього, такий неплатник буде занесений в чорний список компанії Кредит Каса.

У тому випадку, якщо позичальник ховається або категорично відмовляється закривати свій займ, до нього можуть бути застосовані певні санкції. Кредит Каса залишає за собою право звернення до суду або може вдатися до допомоги колекторів. Такому не свідомого клієнту компанії доведеться зіткнутися з телефонними дзвінками та проханнями повернути гроші, взяті в борг.

Кредит Каса – огляд умов і швидкості видачі грошей!
3
(2 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Качай Гроші - онлайн сервіс швидкого кредитування
Качай Гроші
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор