Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де отримати кредит студентам

У банку кредит студентам отримати без підтвердження платоспроможності і поручительства батьків неможливо. Банківські організації не працюють з клієнтами до 21 року, тому про видачу позики не може бути й мови. Єдиним варіантом є оформлення невеликого кредитного ліміту на зарплатну картку, якщо студент поєднує навчання і роботу.

Альтернативні варіанти

Існує чимало небанківських організацій і спеціалізованих сервісів, де можна без особливих проблем оформити кредит для студентів. Для цього достатньо мати паспорт і код платника податків. Позики видаються як готівкою, так і на банківську карту.

Процес отримання позики досить простий. Якщо потрібні гроші готівкою, потрібно звернутися в офіс мікрофінансової організації, яка працює з клієнтами від 18 років. При собі обов’язково потрібно мати документи. Оформлення заявки займає близько 10 хвилин, після чого протягом 20 хвилин, максимум півгодини, приходить рішення про схвалення. Засоби відразу ж можна отримати в офісі на руки.

Якщо звертатися до кредитної сервіс, то заявка оформляється в онлайн режимі. В анкету, надану на сайті, вписуються всі паспортні дані, після чого вона відправляється на розгляд. Якщо інформація внесена вірно, то повідомлення про схвалення приходить протягом півгодини СМС повідомленням на контактний телефон або ж на електронну адресу, після чого здійснюється перерахування коштів на банківську карту.

Переваги альтернативних видів кредитування

  • немає необхідності в довідках, що підтверджують наявність постійного доходу;
  • не вимагається порука;
  • не потрібно надавати заставне майно;
  • система видачі позики максимально прозора;
  • відсутні додаткові платежі і комісії;
  • відсоток стягується тільки за час користування позикою;
  • погасити кредит можна в будь-який час;
  • при постійному користуванні ліміт коштів поступово збільшується.

Найбільш зручно отримувати студентський кредит в онлайн режимі. Для цього не потрібно витрачати свій час на відвідування відділень мікрофінансових організацій. Можна подати заявку відразу в кілька, і скористатися тим пропозицією, яке буде найбільш вигідно або раніше всього схвалено. Більшість МФО практикують дистанційне кредитування, що суттєво розширює вибір варіантів і забезпечує зручне отримання позики в будь-який час.

Де отримати кредит студентам
5 (Голосов 1)